>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Ćwierćfinał] Atl. Madryt - Leicester [12.04.2017]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Atl. Madryt - Leicester
12.04.2017
Kursy: 1.30 - 5.20 - 12.00
Unibet - odbierz zakład bez ryzyka​



Lisy, które sprawiły niespodziankę odprawiając w 1/8 Seville, w kolejnym meczu zmierzą się z zawsze groźnym Atletico. Podopieczni Diego stracili szansę na mistrzostwo w lidze, więc na pewno skupią się na LM, a okazja na 1/2 finału jest znakomita.​



Zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na temat tego spotkania.
Macie ciekawe typy? Podzielcie się nimi i wspólnie ogrywajmy bukmacherów!​
 
K 0

kuczq69

Użytkownik
nikt nic nie pisze, to ja może zacznę
widzę spore value w kursie na bramkę Leicester, i w zasadzie we wszelkich overach, powiedzmy do 3,5. wiadomo, że defensywa Atletico nie jest w tym sezonie takim monolitem jak w latach ubiegłych. Leicester z pozycji underdoga, z wciąż działającym efektem nowej miotły (niedawno seria pięciu wygranych meczów w PL, przerwana ostatnio na Goodison Park, ale trzon podstawowej jedenastki odpoczywał). Grają bez presji, swoje już ugrali, mają świadomość, że aby u siebie nie być na straconej pozycji, potrzebują bramki, takiej jak ta, która w dwumeczu z Sevillą dała im awans. Warto również nadmienić, że w ostatnich 7 meczach Lisy strzelały przynajmniej dwa gole, zatem ofensywa funkcjonuje jak należy.
Leicester over 0,5 2,11 (BaH) 5/10
over 2,5 1,78 (BaH) 5/10
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Na Fortunie widnieje niezły kurs na zwycięstwo Atletico i ilość bramek mniejszą niż 3,5. Myślę, że gospodarze wygrają to spotkania, pytanie tylko w jakim stosunku bramek. Ostatnia forma u obu zespołów jest bardzo dobra, lecz Atletico u siebie, to nie West Ham czy inny Sunderland. Zwłaszcza Atletico w Lidze Mistrzów u siebie. W fazie pucharowej nie stracili tam bramki od wieków, a gościły tam między innymi Bayern czy też Barcelona. Sami jednak również nie rozpieszczają kibiców bramkami tak, jakby oni tego zapewne chcieli. Obstawiam zwycięstwo Atletico 2:0, bądź też w przypadku wielkiego szczęścia Anglików, 2:1.

Atletico wygra i w meczu padnie mniej niż 3,5 bramki. Kurs 1,85 - Fortuna
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
No właśnie teoretycznie spotkanie wg kursów powinno być do jednej bramki, ale czy na pewno? Jak myślicie Anglicy się zamurują czy jednak będą atakować?

Zapraszam do wymiany poglądów, oczywiście bez niepotrzebnych spin ;).
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pierwsza myśl - Madryt wygra jedną bramką. No max. dwoma... No właśnie, ale spójrzmy na Sevillę - Lisy w Hiszpanii przegrali jedną bramką i u siebie potem to odrobiły. Atletico może wyjść z założenia, że skoro trafił się im &quot;słabszy&quot; rywal to powinni na swoich śmieciach nabić większą przewagę przed rewanżem aniżeli jedna/dwie bramki. Myślę, że poniższa propozycja jest warta rozpatrzenia.
Atletico over 2.5 gola - @2.25⛔ (z podatkiem) - forBET
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Atletico - Leicester
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.80
buk: unibet
Wynik:​


To spotkanie może być bardzo nie wygodne dla gospodarzy, lecz jako faworyt tego dwumeczu mam nadzieje, że nie zawiodą i wybiją już dzisiaj Lisom Ligę Mistrzów. Atletico nie przegrało żadnego meczu od porażki z Barceloną. Od tej pory w 8 spotkaniach zanotowało 5 zwycięstw i 3 remisy, w tym cenne 1:1 na wyjeździe z Realem. Ekipa Diego Simeone dwukrotnie grał w ostatnich latach w finale Ligi Mistrzów. Minimalnie przegrywał te mecze z Realem Madryt. Do trzech razy sztuka?. Najpierw trzeba wyeliminować Lisy, które po zwolnieniu Claudio Ranierego odzyskały siłę i wiarę w siebie. Przykładem tego jest sześć wygranych z rzędu w lidze, dopiero w weekend Leicester musiał uznać wyższość Evertonu i przegrał 4:2. Atletico Madryt potrafi być skuteczne. W pierwszym meczu poprzedniej rundy Ligi Mistrzów strzeliło swojemu rywalowi aż 4 gole. W Primera Division wbiło po 3 bramki Valencii i Sevilli. Leicester tez stać jednak na gola, bo wyniki potwierdzają, że zespół zaczął grać stabilnie i na swoim poziomie. W tym meczu może paść kilka bramek dlatego też spróbuję zagrać over.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Podobnie jak inni planuję zagrać over 2,5. 1.76 i kursy spadają :;/: ⛔
Faworytem są gospodarze i na pierwszy rzut oka trudno szukać szans na wygraną gości. Wydaje się, że Atletico powinno strzelić przynajmniej dwa gole Leicester, drużynie, która na wyjazdach traci w większości przypadków te dwie bramki i maja słaby bilans spotkań wyjazdowych w ogóle. No, ale to jest LM i nie można do końca przewidzieć tego co się wydarzy. Jestem za Leicester i mocno im kibicuje by przeszli dalej. Nie mógłbym z pewnością powiedzieć, że goście nie strzelą bramki w tym spotkaniu. Grają szybką piłkę i są naprawdę dobrą drużyną.Możliwe, że jakoś zaskoczą rywala ????
Mam nadzieję, że uda się gościom zakończyć spotkanie z dobrym wynikiem by w rewanżu powalczyć o awans.
Tak więc liczę na bramkę gości i wygraną w rewanżu ???? ????:jupisdfgdfg:
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Atletico Madryt vs Leicester City 1:0 (1:0)
Atletico i Over 2.5 @ 2.05 forBET ⛔


Ja gram w ten sposób , bo tutaj i Atletico samo może ogarnąć 3 bramki, a i może Anglikom coś tam wpadnie, bo mają kim straszyć, ale do rzeczy.
Po losowaniu myślę, że włodarze z Madrytu byli zadowoleni z losowania, mają elegancką drogę do kolejnej rundy.
Moim zdaniem Atletico rzuci wszystkie siły na dzisiejszy mecz, zremisowali z Realem, Griezmann w dobrej formie jak zwykle, kolejne spotkanie mają u siebie z Osasuną - ostatnie ekipa PD.
Leicester ostatnio porażka z Evertonem 4:2, obrona jak na moje oko wyglądała średnio, jak zagrają tak dzisiaj no to będzie słabo, generalnie miałem sympatię do tej ekipy i do zawodników, ale po tym co zrobili z trenerem, a potem nagle zaczęli grać, żenujące, grali ewidentnie na zwolnienie. Ale co by nie mówić mieli piękną przygodę w LM, która na tej rundzie się skończy.
za sportowefakty:
Przewidywane składy:
Atletico:
Oblak - Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luis - Carrasco, Gabi, Koke, Saul Niguez - Griezmann, Torres.
Leicester: Schmeichel - Simpson, Benalouane, Huth, Fuchs - Mahrez, Drinkwater, Ndidi, Albrighton - Okazaki, Vardy.

edit: No Atletico mnie zawiodło, sędzia pomógł, zobaczymy co zrobią w rewanżu.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Atletico Madryt (-1) 1.9 STS
Bardzo krótko, w weekend widziałem gospodarzy, widziałem gości... wniosek prosty raczej koniec przygody Leicester w Europie. Myślę, że będzie to mecz do jednej bramki, Griezmann i spółka postawią twarde warunki w obronie, a z drugiej strony wsadzą przynajmniej dwa/trzy gole by zapewnić sobie spokój na trudnym angielskim terenie za tydzień. Dalej, statystyki są po stronie ekipy ze stolicy Hiszpanii, dodatkowo dużo powiedzieli moi poprzednicy, również jak można spostrzec w wypowiedzi powyżej Ath w podstawowym składzie, właściwie wszyscy dostępni. Jedyną osobą, która może tutaj popsuć szyki jest Schmeichel. Nie spodziewam się aby coś strzelili Anglicy. Gdybym miał ferować wynik to skłaniał bym się ku: 2:0 bądź 3:0.
 
W 203,8K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Leicester City (rzuty rożne under/over 8.5)
Typ: 2
Kurs: 1,43
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ja tutaj spróbuję iść w rzuty rożne. Atletico jest faworytem, będzie prowadzić grę itd. ale czy tak łatwo wygra jak wskazują na to kursy ? Tego bym taki pewny nie był. Leicester po zmianie trenera znów odzyskało wiarę w swoje możliwości i nie spodziewałbym się tutaj gry do jednej bramki. Leicester też umie wyjść z szybką kontrą i wcale nie są tutaj bez szans. Osobiście wolę iść w rzuty rożne. Linia 8.5 powinna być według mnie pokryta. Liczę tutaj przynajmniej na jakieś 6-7 rzutów rożnych gospodarzy i przynajmniej 3-4 rożnych zespołu Leicester. Oczywiście myślę, że grę będzie prowadziło Atletico, będzie częściej przy piłce, miało większe posiadanie piłki, więcej podań, sytuacji itd. ale tego to chyba spodziewa się każdy ???? Po angielskim zespole spodziewam się, że będą próbowali wychodzić do kontr skrzydłami a i nie będą się patyczkować w obronie tylko przerywać od razu akcje wybijając piłkę na aut lub rzut rożny. Myślę, że kilka ich kontr też zostanie przerwanych wybiciem na rzut rożny i stąd myślę, że over 8.5 na rzuty rożne zostanie pokryty.
✅ 9 rzutów rożnych
 
brodaty-zolw 70K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zazwyczaj, gdy mamy dwa spotkania w lidze mistrzów to o jednym mówi się więcej niż o drugim. Dzisiaj oczy całego świata skierowane są na spotkanie w Monachium, a większość zapomina o tym, że rewelacja tego sezonu w LM (Leicester) przyjeżdża na Vicente Calderon po porażkę. Ale czy na pewno? W powyższą teorię wierzą bukmacherzy, którzy wystawili śmieszne kursy na dzisiejsze spotkanie. Pisałem o tym ostatnio analizując mecz Sunderlandu na United czy też Leicester. Takie kursy w LM czy Premier League są nie do gry i trzeba tutaj szukać czegoś w stronę dogów. Mistrzowie Anglii przyjeżdżają tutaj po to aby nie tracić bramek i najlepiej ugrać remis, a spotkanie rozstrzygnąć na swoim boisku. Atletico od początku powinno narzucić inicjatywę i dusić rywala, który będzie chciał się bronić szczelnie we własnym polu karnym. Warto sobie zadać pytanie czy Atletico poradzi sobie w taki sposób i przebiję się przez mur Leicester? Argumentem przemawiającym za tym jest brak kapitana Morgana, który nie może dzisiaj wystąpić. Śmiem jednak twierdzić, że bardzo ciężko będzie to zrobić, ponieważ forma Kaspera Schmeichela w tej edycji LM jest fenomenalna. Od siebie polecam taki zestaw:
Poniżej 1 do przerwy - 1.86/unibet ZWROT
Brak bramki do 30 minuty - 1.89/unibet ⛔
X/1 - 4.1/unibet ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Atl. Madrid - Leicester
Leicester +1,5 AH ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Jeszcze kilka miesięcy temu myślałem, że Leicester spadnie z ligi. Jednak od czasu wygranej u siebie 2:0 z Sevillą zanotowali świetną passę zwycięstw. Dzięki temu wskoczyli na 11 bezpieczne miejsce w Premier League. Mogą w 100% skupić się na grze w Lidze Mistrzów.
Rok temu nikt się nie spodziewać, że Leicester wygra Premier League. W tym roku nikt się nie spodziewa, że wygrają Champions League, a są już w ćwierćfinale wcale nie bez szans patrząc na ich ostatnią formę.
Myślę, że mecz będzie zacięty i kręcił się raczej wokół remisu. Leicester ma na pewno za cel strzelenie choć jednak bramki. Do tego w moim mniemaniu Atletico to nie jest zespół który często wysoko wygrywa. Z Sevillą Lisy miała spory szczęścia, jednak dzisiaj jest nowy dwumecz.
Wynik: 1:0
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
1-0 po karnym, którego nie było. Padliniarska maszyna Simeone działa, aż miło. Ta drużyna momentami to jest obraza dla piłki nożnej. Trzeba tylko mieć nadzieję, że w końcu trafią na silnego rywala i wylecą z tych rozgrywek, bo ile można kopać się po czołach ze słabeuszami i czołgać się do następnych rund.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom