>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.11.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 1. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Gambrinus League
Spotkanie: Viktoria Plzen - FK Jablonec
Typ: BTS - oba zespoły strzelą bramkę
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza: Nowy miesiąc, nowe typy. Zacznę od, mam nadzieję, trafnego ????
O godzinie 20,15 rozpocznie się pierwsze spotkanie trzynastej kolejki czeskiej ligi. Viktoria Pilzno podejmie u siebie zespół FK Jablonec.
Gospodarze, mistrz ligi ubiegłego sezonu, zajmują drugą pozycję w lidze z dorobkiem 27 punktów. Nie przegrali dotychczas żadnego spotkania ligowego u siebie, bilans ogólny to 8-3-1 (bramkowy 24-9). Na własnym boisku zwyciężyli cztery razy, dwa razy dzielili się punktami (bezbramkowo ze Spartą Pragą i 1-1 ze Slavią Praga, tuż przed spotkaniem LM z Bayernem) - bilans bramkowy 13-3. Ich gra w lidze charakteryzuje się dużym posiadaniem piłki, w sezonie nie było jeszcze spotkania gdzie nie byliby stroną przeważającą. Statystycznie rzecz biorąc - średnio ich posiadanie piłki wynosi 58% (61% na własnym boisku), przy czym tworzą 15 akcji bramkowych (u siebie 16), a 6 z nich kończy się celnymi strzałami na bramkę (u siebie 7). To tyle jeśli chodzi o suche statystyki ???? Trzy dni po tym meczu zagrają rewanżowe spotkanie z Bayernem, sądzę więc że podobnie jak wcześniej (1-1 ze Sl. Praga) delikatnie odpuszczą sobie ten mecz, w końcu jeszcze jest szansa na awans do Ligi Europy. Jak mówi trener, Pavel Vrba nie możemy tracić punktów, tak jak to było z Duklą czy Slavią. Problemy zdrowotne mają Lukas Hejda (obrońca, 6 meczy – 531&#39;) i David Limbersky (również obrońca, 10 meczy 815&#39;), ich występ jest wątpliwy.
Goście są na siódmym miejscu mając 16 punktów. Zeszły sezon zakończyli na czwartym miejscu, aktualny rozpoczęli wyraźnie niefortunnie (bezbramkowy remis z Brno czy remis 5-5 ze Znojmo – drużynami zamykającymi tabelę) i teraz są w zasadzie zmuszeni odrabiać straty. Ogólny bilans to 4-4-4 (12-13), na wyjazdach 2-1-3 (10-9). I znowu, statystycznie - 53% posiadania piłki (52% na wyjazdach), 14 sytuacji bramkowych (13 na wyjazdach) i 8 celnych strzałów (na wyjazdach 7).
Historia spotkań między tymi drużynami również przemawia za tym typem - na dziesięć ostatnich spotkań aż dziewięć zakończyło się BTSem.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Zielona Góra - Siena
Typ: Siena -10,5pkt
Kurs: 2,58
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutro w Zielonej Górze zostanie rozegrana 3 kolejka koszykarskiej Euroligi. Polski zespół po dwóch dotkliwych porażkach podejmować będzie czołową włoską ekipę Montepaschi Siena. Goście również z bilansem 2 porażek jednak różnica nie była tak duża jak w przypadku koszykarzy z Zielonej Góry. Na włoskich parkietach Siena rozpoczęła sezon bardzo dobrze wygrywając pierwsze dwa z trzech meczy natomiast Zielonogórzanie pierwszy mecz przegrali wysoko ze słupskiem, by w późniejszych dwóch meczach po męczarniach odnieść zwycięstwa nad Sopotem i Kołobrzegiem. Wydaje mi się, że Euroliga to zdecydowanie za wysokie progi dla Stelmetu Zielona Góra, na dodatek drużyna nie znajduje się aktualnie w swojej optymalnej dyspozycji a tylko wtedy była by w stanie nawiązać walke z europejska czołówka co pokazały dwa pierwsze spotkania i porazki 20pkt i 33pkt. Według mnie Siena to już doświadczona na arenie europejskiej drużyna, z dobrymi zawodnikami i wydaje mi się że odniosą jutro spokojne zwycięstwo.
⛔100
 
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria B
Spotkanie: Empoli - Bari
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na zakończenie piątkowych meczy w Seria B o godzinie 20:30 zmierzą się ze sobą ekipy Empoli i Bari. Gospodarze tego spotkania to dla mnie zdecydowany faworyt, zajmują 2 miejsce w tabeli i aspirują do miana jednych z kluczowych drużyn którę będą w tym sezonie bić się o awans. Na zupełnie drugim biegunie tabeli jest zespół Bari, dopiero 19 pozycja, co prawda na start ligi dostali -3 punkty, ale to i tak nie wiele by zmieniło ich sytuacji (14 pozycja). Empoli w tym sezonie na swoim boisku jeszcze nie przegrało notując 4 zwycięstwa oraz 2 remisy, bilans bramkowy 11-4. Bari na wyjezdzie natomiast 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki, więc ich forma na obcym terenie nie jest zbyt dobra, dużo lepiej radzą sobie w meczach u siebie. Poza tym w ostatnich 5 meczach zdobyli zaledwie 1 punkt. Jeżeli Empoli myśli poważnie o awansie to takie spotkania jak te musi poprostu wygrywać, tymbardziej grając u siebie. Dodatkowo w minionym sezonie piłkarze Empoli przegrali u siebie z Bari 0-1, więc dobrze by było, żeby jutro wzięli rewanż.
Empoli u siebie:

Bari na wyjezdzie:

⛔100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Zielona Góra - Siena
Typ: Siena -11,5pkt
Kurs: 2,73
Bukmacher: Bet365
Analiza:Widzę że kolega mnie ubiegł co do typu, ale nic podbijam w takim razie stawkę i uważam że drużyna włoska przewiezie się po naszych kelnerach, którzy prezentując taki poziom lepiej jakby do Euroligi się nie dostali, to już nie są porażki lecz pogromy na które nie da się patrzeć. To co zrobiła Malaga z nimi ostatnio to masakra. Pisałem wielokrotnie już tutaj o nich i nie ma się co powtarzać po prostu graja dno i tyle, jak drużyna miała być na Euroligię na Koszarku i Hrycaniuku to pozdro. Siena poniosła 2 porażki i to jest ostatni dzwonek dla nich aby włączyć się w walkę o awans , tak więc przyjadą na maksymalnej koncentracji a zadanie będą mieli łatwe.Drużyna lasę lepsza z dobrze rzucającymi obwodowymi, myślę że wygrana ok 15 pkt w zasięgu jak najbardziej. Polecam i powodzenia

⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks @ Boston Bruins
Typ: Anaheim Ducks OT (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,26
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Fenomen Kaczorów polega na tym ,że cały zespół nie robi sobie zupełnie nic z faktu prześladujących ich ostatnio kontuzji i pomimo tego wciąż zachowują bardzo wysoki poziom pokonując każdego kto stoi na ich drodze. Ducks to zespół z wizytówką zwycięzców, zespół który wierzy w swoje możliwości i zostawia sporo zdrowia na tafli. Mają ogromny potencjał i cechująca ich siła i &#39;team spirit&#39; potrafi niejednokrotnie odwracać losy meczu na swoją korzyść. Tak było m.in przedwczoraj z Flyers, gdzie po pierwszej tercji zostali totalnie zdominowani, by w drugiej odłosnie meczu z podniesionym czołem całkowicie odwrócić losy spotkania. Wciąż nie funkcjonuje gra w przewadze, a mimo to potrafią zachować optymalną skuteczność, gdzie aktywne są wszystkie 4 linie ofensywne (2 gole Palmeriego z 4 lini w ostatnim meczu z Flyers są głównym tego przykładem).
Jeśli chodzi o Bruins, to ostatnio są przeciwieństwem tego, czym cechują się Kaczki. Nie potrafią w pełni zaangażować się w przebieg meczu, wychodzą braki w koncentracji i przede wszystkim ogólnie słabsza forma. Pomęczyli się dzisiaj trochę w Pensylwanii i sądzę, że będzie to swego rodzaju klucz dla fizycznej gry Ducks. Stawiam na gorących gości :wink:
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: FC Barcelona vs. Espanyol
Typ:Handicap meczowy +3 bramki dla Espanyol - x
Kurs:4.50
Bukmacher:WilliamHill
Analiza:
Derby derbami ale moim skromnym zdaniem bedzie to gra w stylu &quot;wygraj ale nie za wszelka cene&quot; czyli bedzie to spokojne kontrolowanie gry i oczywyscie wygrana FCB nie zadne tam darcie korka o asfalt bo trzeba wbic 45 bramek poniewaz Real wbil wczoraj 7 a my nie mozemy byc gorsi ! NIE !to bedzie spokojna i przemyslana gra na zyciestwo najmniejszym nakladem sil przed srodowym spotkaniem w Lidze Mistrzow z AC Milanem . Espanyol to drozyna wlasnej gubernii ! ktorej jako jedynej w tym sezonie udalo sie urwac punkty &quot;Los Colchoneros&quot; na wlasnych smieciach ! Barca 2 razy pod rzad pokonala ostatnio &quot;sredniakow&quot; po 4:1 dla mnie Espaniol rowniez jest sredniakiem ktoremu zostanie zaaplikowane minimum 3 bramki a ze to derby licze na honorowe trafienie gosci i wynik 4:1 badz jego wielka chec i zakonczenie spotkania 3:0 !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria
Spotkanie:parndorf-Mattersburg
Typ:1/1
Kurs:5.75
Bukmacher: Betclc
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie ligi Austriackiej w którym spotkają się zespoły Parndorf, oraz Mattersburg. Według bukmacherów faworytem do zgarnięcia pełnej puli jest ekipa przyjezdnych, ja jednak uważam inaczej, zaraz powiem dlaczego. Gospodarze w tej chwili zajmują ostatnią 10 pozycję z dorobkiem tylko 10 punktów na swoim koncie , do bezpiecznego miejsca gwarantującego byt w następnym sezonie w tej lidze będzie im potrzebne zdobycie 6 punktów, gospodarze jutrzejszego spotkania, zaczęli już powoli odrabianie strat do górnych rejonów tabeli, w 2 ostatnich spotkaniach zdobywając 4 punkty, ostatnie spotkanie na własnym stadionie wygrali bardzo wysoko, bo aż 4:0 co pokazuję że poważnie myślą o utrzymaniu się w tym sezonie w Erste Liga. Goście natomiast mają w tej chwili 7 pozycję i do tego meczu zgromadzili 15 punktów, ale przeważnie w spotkaniach rozgrywanych na własnym stadionie,ich mecze wyjazdowe wyglądają beznadziejnie co pokazują wyniki, 6 ostatnich spotkań wyjazdowych tej drużyny to 0 zdobytych punktów, oraz bramki 2 strzelone i aż 16 straconych, co na pewno nie stawia ich w roli faworyta w tym spotkaniu, moim skromnym zdaniem, ja postawiłbym w tym meczu goła 1 , ale postanowiłem zaryzykować i postawić 1 do przerwy jak i na koniec spotkania, ponieważ uważam że gospodarze zaatakują od samego początku,aby to spotkanie ułożyło się dla nich pomyślnie, dodam jeszcze że nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów na własnym stadionie bo wtedy marne ich szanse na pozostanie w tej lidze, dla tych co nie lubią ryzykować polecam zagranie na 1x , na takie zdarzenie bukmacherzy daja kurs około 1.50 dla mnie to pewniak dnia. Polecam .
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: LA Clippers - Golden State Warriors
Typ: 2
Kurs: 3,5
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Zazwyczaj początek miesiąca mam mocniejszy z trafieniami, niż jego koniec, dlatego może dziś w nocy trafię... Clippersi dostali na początek sezonu mega czkawkę, dostając baty w 4-tej kwarcie od rezerw LAL. Zespół, który objął świetny trener, Doc Rivers, jest jednym z głównych faworytów Konferencji Zachodniej, obok m.in. GSW. Rivers lubi defensywę (czyt. Boston), a ta na razie im nie wychodzi. Nowe nabytki jak Collison, Redick czy Dudley póki co mają mały wkład w drużynę, aczkolwiek poszerzają znacznie ławkę dzisiejszych gospodarzy. Ich gra opiera się głównie na CP3 oraz Blake&#39;u Griffin&#39;nie, a także broniącym DeAndre Jordanie. Niestety wszyscy totalnie zawiedli ze słabymi Lakersami. Z tymi samymi LAL wczoraj grali GSW i zmietli ich z parkietu 31 punktami - odpalił Klay Thompson, który w spotkaniach przedsezonowych nie błyszczał. Troszke bladziej wyszli Curry i Bogut, a na nich dziś właśnie liczę. W konfrontacji na poszczególnych pozycjach będzie się działo. Griffin jest atletyczny, ale jego vis-a-vis Lee jest bardzo sprytny i skuteczniejszy; Chris Paul uważany jest za jednego z najlepszych rozgrywających, ale dla mnie Steph Curry potrafi lepiej odpalić, szczególnie za 3. Bogut vs. Jordan - tu o wiele większy potencjał ma Australijczyk o ile jest zdrowy. Oba teamy są w sumie młode, ale bardziej &quot;streaky&quot; jest zespół z Oakland. Dziś świetną okazję na pokazanie się po transferze będzie miał Iguodala, który ma miano topowego obrońcy w lidze, choć w ofensywie też potrafi zabłyszczeć. Ja widzę ten mecz bardziej wyrównanie niż buki i mimo, iż dla Warriors to będzie mecz back-2-back, to na początku sezonu o zmęczeniu nie może być mowy. Samo przełożenie osiągniętych rezultatów z LAL to nie wszystko - uważam, że tak jak w zeszłym sezonie, tak i w tym LAC będzie niewypałem, a końcówki Clippersów, kiedy oddają w 4-tej kwarcie piłkę Crawfordowi i czekają aż ten wjedzie pod kosz, to za mało na GSW, tymbardziej, że pewnie pokryje go pięknie Iggy. Wczoraj było blisko z Utah, dziś będzie już lepiej, więc GO WARRIORS!
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund- VfB Stuttgart

Typ: Obydwie drużyny strzelą gola? - Nie
Kurs: 2,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na początku witam wszystkich, bo to mój pierwszy typ i w ogóle pierwszy post na forum, a zaglądam tu od ładnych kilku miesięcy, no i wraz z początkiem nowego miesiąca postanowiłem pobawić się razem z Wami, ale do rzeczy. Na jutro wybrałem mecz BVB ze Stuttgartem. Szansę na trafienie mojego typu upatruje w tym, że BVB nie traci ostatnio wielu bramek, zwłaszcza na własnym stadionie. W ostatnich 3 meczach u siebie (2 mecze Bundesligi i 1 w LM) nie stracili bramki, a w ogóle, od początku sezonu, w 5 meczach ligowych u siebie trzykrotnie zachowywali czyste konto. Stuttgart niby strzela na wyjazdach, tak jak i u siebie zresztą, ale fakty są takie, że na ogół z ligowymi średniakami, a z czołówką na razie za bardzo nie grali (Leverkusen dom 0:1 i Hertha wyjazd 1:0 z drużyn z top 5). Teraz czeka na nich przeciwnik z zupełnie innej półki, będący ostatnio w niezłej formie i uważam, że nie będą mieli wielu bramkowych okazji, a gdy już jakaś się nadarzy to obrona BVB zrobi swoje.
Ja gram z lekką asekuracją, ale dla tych odważniejszych warty polecenia jest po prostu typ na zwycięstwo Borussii do zera (2,2).
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
Typ: Over 203,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza: Dwie noce wstecz - katastrofa, ale czas się odbić. W derbach drużynie D&#39;Antoniemu się udało, trafiali na dystansie jak leci, mieli zdecydowanie swój dzień. Następnego dnia dostali porządne baty i skończyło się świętowanie. Oczywiście nie mam zamiaru skreślać ekipe Riversa bo oni prędzej czy później się odbiją i nie warto ich lekceważyć. To, że zostaje zajechani przez Lakers przeważnie w kontrach nie czyni Clippers zespołem który przestanie wygrywać. Jutro zagrają z rywalem mocno ofensywnym i jednocześnie wymagającym. W poprzednim sezonie Warriors grali bardzo ciekawą koszykówką i widać, że starają się wznieść jeszcze na wyższy poziom. Thompson zawsze potrafił porzucać, zdrowy Lee i Bogut pod koszem to bardzo ważny element w układance Jacksona. W każdej chwili może wypalić Curry, który potrafić grać przeciwko Paulowi i swoje 20 pkt powinien trafić przy odpowiedniej ilości min. Co więcej obie drużyny skupiają głównie na ofensywnie, z defensywną jeszcze bardzo różnie i myślę, że może tutaj paść spora ilość oczek. Clippers będą chcieli się odkuć za poprzednią porażkę, Griffin chyba nie będzie próbował swoich rewelacyjnych rzutów z półdystansu i skupi się na tym co najlepiej potrafi. W ostatnich bezpośrednich spotkania widzieliśmy szybkie oraz ofensywne akcje, wydaję mi się że po raz kolejny Los Angeles jak i Warriors zagrają na wielki + w ataku i zagwarantują nam pozytywne widowisko.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Stanislas Wawrinka vs Novak Djokovic
Typ: Pierwszy set-zwycięzca Stanislas Wawrinka
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 01-11-2013/14-00?
Analiza:
Na wstępie pragnę zaznaczyć, że godzina rozpoczęcia spotkania nie jest jeszcze ustalona. Przechodząc już do samego spotkania. Moim zdaniem może to być najciekawsze spotkanie dnia jutrzejszego. W 1/4 finału będą interesujące pojedynki, jednak ten mecz może rządzić się swoimi prawami. Wawrinka sklasyfikowany na ósmym miejscu w rankingu ATP ma już zapewniony udział w turnieju Masters kończącym zmagania w Londynie. Ten awans mogło jemu zapewnić ewentualne jutrzejsze zwycięstwo w starciu z Serbem jak również i porażka Raonica z Berdychem. Ten drugi scenariusz doszedł do skutku, a co za tym idzie zarówno Szwajcar jak i Serb wystąpią w stolicy Anglii. Bukmacherzy dosłownie kilka minut temu wystawili kursy. Zdecydowanym faworytem jest Novak. Dziś jednak to Wawrinka odniósł pewne zwycięstwo z Hiszpanem Almagro. Oddał rywalowi zaledwie pięć gemów, zwyciężył bez straty seta. Spotkanie trwało 75 minut, w tym czasie Szwajcar zaserwował dziewięć asów, wygrał 75% piłek dzięki pierwszemu podaniu. Jednak przyglądając się bliżej statystykom może i nie były to jego najlepsze zawody. We wcześniejszym meczu pokonał Lopeza. Z pewnością faktem, który nie przynosi chluby Wawrince jest to, że ponad tydzień temu w pierwszym meczu przegrał u siebie z Rogerem-vasselinem. Jestem jednak zdania, że liczy się teraz co jest tu i teraz. NOvak Djokovic dwójka światowego rankingu spędził dziś na korcie blisko dwie godziny, zaczął później niż Staiu. Jego spotkanie z Amerykaninem Isnerem zakończyło się wygraną Serba 2-1. Pierwszy set niezwykle wyrównany, o losach musiał zadecydować tie-break, który miał specyficzny, dziwny przebieg. Drugi i trzeci set to popis gry Novaka. 11 asów, 69% skuteczności pierwszego serwisu. Biorąc pod uwagę dziewięć ostatnich bezpośrednich spotkań zawsze zwyciężał Novak Djokovic. Z pewnością jest to niezbyt dobra wiadomość dla fanów Wawrinki. Z pewnością, aby wygrał tego pierwszego seta Stanislas musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, w co nie wątpię, że stać go na to-powodzenia
⛔100
 
A 8

axeeln

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Ligue 1
Spotkanie: PSG - Lorient
Typ: OVER 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza: Uwazam, ze typ over 2.5 na jutrzejsze spotkanie PSG - Lorient jest okazja. Majac na uwadze ostatni mecz mistrzow Francji w lidze, moga oni chciec udowodnic przed wlasna publicznoscia, ze byla to tylko jednorazowa wpadka. Zwlaszcza, ze na horyzoncie pojawia sie Liga Mistrzow, do ktorej to dobrze jest przystapic po przekonujacym zwyciestwie na wlasnym podworku. Lorient to druzyna dobra na takie przelamanie. W meczu z St. Etienne PSG nie gralo jakiegos fenomenalnego spotkania, natomiast skutecznie dazylo do nadrobienia strat. Teraz nie powinno byc problemow ze zdobywaniem bramek, choc nie mozna rowniez wykluczyc strzelenia bramki przez gosci. Dlatego tez typ ten uwazam za jak najbardziej sensowny.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka&gt;NBA
Spotkanie: Chicago Bulls-New York Knicks
Typ:2
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś w nocy dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w najlepszej lidze świata w koszykówce- NBA. Bulls podejmą Knicksów i bukmacherzy moim zdaniem wystawili zbyt wysoki kurs na gości z Nowego Yorku i postaram się to wykorzystać. NYK zaczęli sezon od zwycięstwa z Milwaukee 90-83 grając bardzo dobrze w obronie. Argumenty w ataku zapewnia w tym zespole przede wszystkim Carmelo Anthony i wydaje się że jest dobrze przygotowany do sezonu. NYK przed sezonem wzmocniony został przez Bargnaniego i Metta World Peace&#39;a co powinno szczególnie w tym drugim przypadku znacząco wzmocnić obronę. Dodajmy że trzon zespołu pozostał nienaruszony dlatego NYK w tym sezonie bedzie grozny dla każdego. Kilka słów o zespole gospodarzy. Pierwszy mecz przegrany z mistrzami ( MIAMI) wstydu nie przynosi lecz widać że lider Bulls - Derrick Rose jeszcze nie daje tyle drużynie ile się od niego wymaga. 4/15 z gry to zbyt mało jak na lidera zespołu. W optimum formy znajduję się w tej chwili tylko Boozer który zagrał świetne zawody(31 pkt 13/18 z gry) i jego muszą gracze z Nowego Jorku zastopować. Podsumowując kursy wystawione przez bukmacerów nie są wystawione adekwatnie do formy pokazanej na początku rozgrywek i ja stawiam na solidny zespół gości i liczę na popis Carmelo Anthonyego.
⛔100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Turcja Superliga
Spotkanie: Galatasaray - Konyaspor
Typ: Zostanie podytkowany rzut karny: TAK
Kurs: 3,1
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na jutro przygotowałem 10 kolejke ligi tureckiej i spotkanie pomiędzy Galatą a Konyasporem. Postawiłem taki typ ponieważ myślę że rzut karny w tym meczu jak najbardziej może paść a to dlatego że w ostatnich 5 meczach Galaty 2 razy był podyktowany a dokładnie: w ostatnim meczu przeciwko Kayserisporem i w lidze mistrzów przeciwko Juventusowi. Jeśli zobaczymy na statystyki obydwu zespołów to możemy zauważyć że grają oni bardzo ostro i liczba fauli Galaty graniczy w okolicach 16 na mecz a sięga nawet i 26 w meczu z Karabuksporem. Liczba kartek na mecz również jest zaskakująca bo średnio wynosi ona 2 na mecz. Co do gości tego spotkania to w ostatnich meczach nie zauważyłem żeby padł jakiś rzut karny lecz ilość ich fauli na mecz wynosi średnio ponad 20 więc jest to sporo a ilość żółtych kartek również jest wysoka i napewno wyższa niż Galaty. Sądzać po tych statystykach można się spodziewać bardzo twardego spotkania i dużej ilości fauli co zapewnia duże prawdopodobieństwo że rzut karny będzie podyktowany czy to dla jednej strony czy to dla drugiej ponieważ taka ilość brutalnej gry prędzej czy później przyniesie efekt karnego którego spodziewam się w tym meczu.
⛔100
 
P 0

peyo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Bundesliga
Spotkanie: Paderborn vs Ingolstadt
Typ: 1
Kurs:
2,05
Bukmacher: PinaccleSports
Analiza:
W tabeli oba zespoły dzieli przepaść, dokładniej pisząc Paderborn jest na miejscu 6, a jego rywale na ostatnim - 18. Goście w ostatnich sześciu meczach zdobyli tylko 6 punktów, przy czym gospodarze 13. Paderborn także gra bardzo dobrze na swoim stadionie - wygrali 3 z 4 ostatnich spotkań, nawet kiedy nie byli faworytami. Gospodarze są na strzeleckiej fali strzelili 10 goli w ostatnich 2 meczach przy skromnych 2 drużyny rywala. W zespole Paderborn nie ma absencji zawodników z pierwszego składu, więc powinni spokojnie wygrać to spotkanie.
⛔100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
ATP PARIS ????
Spotkanie: Roger Federer - Juan Martin del Potro
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Moim zdaniem jest to typowy mecz 50 na 50, więc kieruje się tutaj w stronę value na Rogera. Zacznijmy od tego, że Del Potro gra ostatnio całkiem sporo na wysokich obrotach i można było w ostatnich spotkaniach zauważyć, że jest już dosyć zmęczony. Federer zapewnił sobie awans do finałów już w środę, a dzisiaj w meczu z Kohlschreiberem też wyglądał bardzo dobrze, pojedynki między Szwajcarem i Argentyńczykiem zawsze były zacięte, tak było również w niedawnym finale w Basel, gdzie Federer poległ przed własną publicznością 1-2 w setach. Wydaje mi się jednak że to może zadziałać tylko na korzyść Szwajcara, jak już mówiłem del Potro brakuje już nieco świeżości i sądzę, że to Roger będzie bardziej zmotywowany w jutrzejszym pojedynku ponieważ po kilku porażkach z niżej notowanymi rywalami potrzebna mu wygrana w dobrym stylu z kimś z czołówki, aby odbudować pewność siebie. Kurs jest zachęcający i myślę że są spore szanse powodzenia.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy: Bundesliga
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart
1X2
Typ: X
Kurs: 6.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Borussia po pięknej wygranej w derbach nad Schalke, mierzyć będzie się jutro ze Stuttgartem. Kluczem do sukcesu w tamtym jak i w meczu z Arsenalem był pressing oraz zabiegali piłkarzy Schalke.
Dlatego z łatwością powinni wygrać jutrzejszy mecz. Uważam, że jest pewne ale... Goście grają ostatnie na remis, na ostatnie pięć spotkań, to cztery remisy. Patrząc na ostatnie bezpośrednie starcia, również widzimy, że często dzielili się punktami.
Piłkarze Kloppa w dwóch ostatnich meczach dali z siebie wszystko co dało pozytywny wynik, dlatego uważam, że jutro może zabraknąć im sił na wygranie tego spotkania.
Kurs na remis jest bardzo ładny, dlatego polecam go grać tylko odważnym.
Goście nie mają zbytnio argumentów, które przemawiałby za wynikiem na ich korzyść.
Dla mnie Borussia może mieć problem, tak iż nie zabiega gości, nie mogą sobie na to pozwolić, ponieważ 6 listopada czeka ich rewanżowy mecz z Arsenalem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Barcelona - Espanyol
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1,42
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Zagram tutaj pewnie w stronę Blaugrany. Espanyol ostatnio prezentuje się naprawdę średnio strzelając zaledwie 2 bramki w ostatnich 5 meczach w PD, a wyjazdy wychodzą im fatalnie ( przegrali 3 ostatnie).
Skład Barcy na to spotkanie:
Valdés, Pinto, Montoya, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Mascherano, Bartra, Sergio, Song, Tello, Dani Alves, Sergi Roberto. Jak widać zabraknie Adriano, który naciągnął w meczu z Celtą mięsień dwugłowy uda także zapewne od początku spotkania swoją szansę na lewej obronie dostanie Montoya. Do składu wraca za to Pique. To tyle odnośnie kadry.
Jeśli chodzi o grę to jestem przekonany, że wreszcie swoje zagra i strzeli Messi. 4 spotkania ligowe bez strzelenia gola przez tego zawodnika to coś niebywałego i myślę, że właśnie w derbach Argentyńczyk przerwie tą złą passę. W podstawie zobaczymy również Neymara, który ostatnio odpoczywał więc to tylko na plus. Przewiduje, że trzecim ofensywnym graczem będzie bramkostrzelny ostatnio Alexis.
Mimo przetasowań w defensywie Dumy Katalonii (gra na środku Pique, Mascherano, Bartry i Puyola co chwilę w różnych kombinacjach) tracą oni póki co bardzo mało bramek. Formę łapie Pique, bardzo dobrze prezentuje się Barta a co drugi mecz kapitalne zawody w środku gra Busi i póki co jest nieźle. Nie widzę znaków (jeszcze przy tak spisującym się ostatnio na wyjazdach + ofensywie przeciwniku) aby jutro miało się coś zmienić. Stawiam na dominację Blaugrany od początku do końca. Magia Camp Nou znowu zadziała. Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Spotkanie:
PSG - Lorient
Typ:
1 (-2) Azjan wygrana 2 bramkami = zwrot
Kurs:
2.20
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
PSG ostatnio zremisowało 2:2 z St. Etienne i wydawać by się mogło, że coś jest nie tak ze stołeczną ekipą, ale mimo iż jeden punkt uratowali dopiero w 93 minucie, to największym mankamentem PSG była skuteczność, bo co innego można powiedzieć jeżeli na 20(!) oddanych strzałów tylko 4 są w światło bramki. Dla porównania oponenci mieli 9 strzałów i tylko 3 w światło bramki, więc jest tutaj znacząca różnica.
Lorient widać, że w tym sezonie chce się skupić na utrzymaniu się w najwyższej klasie rozgrywek we Francji, gdyż w ostatnim meczu przegrali z Nantes i odpadli z Pucharu Francji. Natomiast ostatnie spotkanie ligowe wygrali 2:1 z przedostatnim Sochaux.
Lorient na wyjeździe w tym sezonie na 5 meczy zaliczyło komplet, ale porażek. Strzelilo 3 bramki a straciło 11 co daje nam 0.6 gola zdobytego i aż 2,2 straconego. PSG u siebie rozegrało również 5 spotkań z czego 3 wygrało, a dwa zremisowało. Zdobyli oni 10 bramek tracąc raptem 2. Co jak łatwo policzyć daje 2 bramki na mecz zdobyte i 0.4 traconej.
Reasumując statystyka bramek gdzie Lorient ma spory problem ze zdobyciem choćby jednej (na 3 dwie strzelili St. Etienne i 1 Bastii), a PSG wyraźnie zdobywa minimum dwie pokazuje nam jak powinien przebiegać jutrzejszy mecz. Sądzę, że PSG chcąc poprawić swój wizerunek po ostatnim remisie, i chcąc podbudować swoje morale przed Ligą Mistrzów, będzie chciało jutro wygrać i to zdecydowanie, a co za tym idzie, poprawić statystykę. Lecz jeżeli nawet nie poprawią, a utrzymają statystykę, zaliczymy zwrot. Tak więc kuszący kurs (wg mnie lekkie value) + cyferki sprawiają, że skłaniam się ku tej właśnie opcji.
✅120
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom