>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bwinner365

dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Bukmacher http://www.bwinner365.com

Założyłem u tego buka konto,żeby przekonać się czy faktycznie jest tak jak piszą w zakładce&quot; promotions &quot;.
Bonus bez depozytu e EUR został mi przypisany do konta po 10 minutach.

Jest możliwość depozytu i wypłaty przez Skrill.Bonus może być uwolniony do wypłaty w momencie gdy saldo na koncie wyniesie minimum 75 EUR.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Heh, ciekawa nazwa, trochę jak bwin, trochę b365,
graficznie duużo dużo słabszy, ale podobieństwa wyraźne chcą stworzyć
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Heh, ciekawa nazwa, trochę jak bwin, trochę b365,
graficznie duużo dużo słabszy, ale podobieństwa wyraźne chcą stworzyć
Ale 5 EUR dali na start od razu.Strona nie jest taka znowu kiepska.
Bonus nie ma wymogów obrotu.Trzeba tylko uzbierać 75 EUR,lub po prostu wpłacić coś obrócić depozytem i wtedy również tę piątkę wypłacisz jako gatis od firmy.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Czyli rejestruje sie dostaje 5 EUR stawiam jakis zaklad (może byc ako?) i wygrywam 75 EUR i moge od razu wyplacić (mozna na moneybookers?)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Oprócz tego mają ciekawy bonus od depo. Ktoś zauważył podobieństwo, jeśli chodzi o kursy, do innego bukmachera?
EDIT: To ten sam buk co vivarobet.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Z tego co pamiętam to Vivarobet nie wypłacał przelewem dla graczy z poza Rosji. Tutaj też tak jest? Zarejestrowałem się, jak będzie dobrze szło to się najwyżej wpłaci 5 euro przez Skrill&#39;a i tyle.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Całkiem ciekawa oferta. Bonus i warunki także mogą zainteresować. Poważna firma? Zupełnie nie kojarzę Vivarobetu, a widzę, że to coś siostrzanego.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Mają fajny bonus od depozytu. Ktoś grał i wypłacał? Mnie się ten buk podoba, strona niezła, oferta też, fajnie to wszystko wygląda ale czy warto wpłacać dla bonusu i męczyć się z obrotem? Proszę o opinię kogoś obeznanego w temacie z góry dzięki
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
nie wpisywałem żadnego promotional code przy rejestracji, bonus zostanie mi przyznany? ten 5E.
musze do nich jakiegoś maila wysłać?
 
Do góry Bottom