>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Party Poker

P 0

patrol69

Użytkownik
www.partypoker.com
Bonus code : FB200
Mam do was prosbe nie kasujcie tego tematu , mianowicie chcialbym sie was zapytac w jaki sposb najlepiej wypłacic z Party Poker ??
Jaki polecacie ??
Czy trzeba złozyc depozyt aby wyplacic pieniadze ??
Co sadzicie o metodzie Bank Wire Transfer ??
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja wyplacalem czekiem kilka razy i za kazdym bylo ok, pozniej trzeba dac 20zl za realizacje (bph) miesiac czekac ale nie bylo zadnych klopotow
jak nie masz mb i netelera to polecam ten sposob wyplaty :p
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Zostawcie go tutaj chociaz na chwile, osoby ktore tu zagladaja (a jest ich spora ilosc) powinni znac odpwoiedzi na moje pytania.
najlepiej wplacic cos z MB albo Neteller i można sobie wyjąc na dany portfel
Noo ja tez wplacilem jakies grosze przez MB (bodajze 10 dolcow). Z wyplata nie ma zadnych problemow bo po wyslaniu skana dowodu po 1h pieniazki byly na koncie
 
M 4

mazurro89

Użytkownik
Witam ja też mam problem z wypłatą.Wplacilem 25$ z MB zeby wszystko od nich wyplacic,zlecilem wyplate na MB,zadzwonili do mnie i gostek pytal o dane osobowe,odpowiedzialem,pozniej dostalem maila...

Dear *** It was a pleasure talking to you. Your &lt;site name&gt; account has now been validated. As a result, you will enjoy higher purchase limits and faster cash-outs. Wish you luck,


Nastepnie dostalem drugiego maila....

Dear ***, This is with regard to your cashout dated 5.3.07 via Moneybookers requested from your PartyAccount **** Please note that your cashout request is pending verification as we require to speak to you regarding your account. Please call us at your earliest convenience. You can call us at the numbers mentioned below or reply with a convenient time to call you. Note: If we do not receive a reply from you within 7 days from the date of Cash Out request, the funds would be transferred to your PartyAccount. Looking forward to hearing from you! If you have any questions please contact us, we are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you.


Kasy na MB nie ma :sad: co robić?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Musisz do nich zadzwoni na numer ktory zapewne podali Ci w mailu badz wyslac maila o ktorej pasuje Ci rozmawiac i wtedy oni zadzwonia. Jesli w ciagu 7 dni tego nie zrobisz kasa wroci na Twoje konto PartyPoker.
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Postanowilem jednak nie wyplaca na netelera ani na mb , tylko na konto bankowe
- i oto pytanie jakie konto zalozyc aby bezpiecznie wyciagnac kaske z party pokera ??
(iron bylbym wdzieczny jakbys odpowiedzial)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Postanowilem jednak nie wyplaca na netelera ani na mb , tylko na konto bankowe
- i oto pytanie jakie konto zalozyc aby bezpiecznie wyciagnac kaske z party pokera ??
(iron bylbym wdzieczny jakbys odpowiedzial)
????
raczej mBank albo Inteligo, przejrzyj ofertę obu i wybierz co dla Ciebie lepsze (ja mam Inteligo). Pamiętaj że minimalna wypłata na k. bankowe to $100

Ile trzeba miec partypoints zeby wypllacic ?
a w jakiej promocji się rejestrowałeś (PokerStrategy, Liquid?)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
MaciekMS napisał/a:
Ile trzeba miec partypoints zeby wypllacic ?

a w jakiej promocji się rejestrowałeś (PokerStrategy, Liquid?)
PokerStrategy
zgodnie z regulaminem PokerStrategy powinieneś mieć 5000 raked hands (nie PartyPoints), sprawdzić to możesz w Real Balance-&gt;Bonus Details
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ja zleciłem wypłate dzis koło 10 rano... about 12 w południe zadzwonil juz facet potwierdzic dane..
mam nadzieje ze wsio pojdzie dobrze ????

EDIT: no i poszło dobrze, bo po 18stej miałem kase u siebie ????
 
U 0

urlich

Użytkownik
Wypłata z Party Poker
Jaka jest różnica między wypłatą poprzez &quot;Bank transfer&quot; a &quot;Bank Wire trasfer&quot;?
Dodatkowo, czy aby odblokować możliwość wypłaty przez MB mogę zrobić depozyt 50$ i od razu potem je wypłacić czy w między czasie będę musiał dokonać jakiś czynności? (zagrać określoną ilość rh, wysyłać skany dowodu czy coś podobnego? Dodam, że wcześniej przechodziłem rozmowę telefoniczną, jednak żadnych skanów nie wysyłałem - nie proszone mnie o nie, a będzie to moja 1 wypłata)
I jeszcze jedno. W jednym z przelewów bankowych fee wynosi 3USD, w drugim 10USD, czym to się różni?
No i jaka jest rzeczywista prowizja za przelew międzynarodowy? Np ile mi zostanie z wypłaconych 100USD? Konto mam w pkobp.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Lepiej nie kombinuj z tymi przelewami tylko wplac przez mb 50$ i wyplac calosc odrazu (nie trzeba nic obracac), kase bedziesz mial po 3-4 godz bez zadnych prowizji.
 
Do góry Bottom