>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zarabiaj na tenisie, duże prawdopodobieństwo wygranej!

win1988 164

win1988

Użytkownik
Wczoraj Djoko na początku meczu przegrał 7 piłek z rzędu przy własnym serwisie...Progresja jak to progresja prędzej czy później doprowadzi wiadomo do czego. Dobrowolne datki na konto ? A można liczyć na podobny gest z Twojej strony, jeżeli ten Twój &quot;wspaniały&quot; system jednak okaże się nieskuteczny ? Zwrócisz co nieco ?
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
Każdy używa systemu na własną odpowiedzialność, Dalik moze zamiast grac punkty z rzędu grac co 2 punkt, myślę ze przy kursie jakim napisałeś można się dorobić, nawet jeśli będzie nam wchodzić co 3 punkt. Na mecz Djoko z Murrayem bym nie stawiał, nie można było określić jednoznacznie faworyta
 
S 4

sempre46

Użytkownik
to zależy jak ustawisz sobie stawki .NP gdystawkowanie będzie na stały zysk =1j to zakładając kurs 2,3 i pierwszą stawkę 1,3j oraz kapitał ok 220j to starczy ci na 9 poziomów .
A jeśli ustawisz sobie grę na stały zysk rosnący o 1j i przy kapitale 240j starczy ci to na 8 poziomów przy pierwszej stawce 1,3j.
Poza tym jak następuje sytuacja ,że gracze wygrywają ostro swoje podania do zera to kurs rośnie i to nawet do 2,75 .
Istotną sprawą jest także dobór spotkań.trzeba szukac tych z graczami ze słabszym podaniem więc grać nie na pałę.
Widziałem statystyki gdzie podają prędkości podań ,a także statystyki z wynikami meczy w ujęciu punktowym .Problem w tym ,że jeszcze nie powiązałem tych danych .no ale w przyszłości muszę to zrobić.
 
D 77

dalik

Użytkownik
to zależy jak ustawisz sobie stawki .NP gdystawkowanie będzie na stały zysk =1j to zakładając kurs 2,3 i pierwszą stawkę 1,3j oraz kapitał ok 220j to starczy ci na 9 poziomów .
Jeżeli mówisz o Betclic to minimalna stawka = 2zł

Istotną sprawą jest także dobór spotkań.trzeba szukac tych z graczami ze słabszym podaniem więc grać nie na pałę.


A to akurat nowość...
Na pałę jeszcze nikt nic nie ugrał.
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
Nie do końca wiem jak stawiać.
Punkty zmieniają się co drugi.
Skoro nie wszedł mi 2 to mam stawiać na 4 ?
Możesz grać co 2 punkt a możesz obstawiac punkty po kolei z tym że stawke zmniejszasz lub zwiększasz co drugi punkt w zależności od wyniku zakładu
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Dalej nie kumasz, że zanim poznasz wynik poprzedniego zakładu już nie możesz obstawić kolejnego punktu tylko przeskakuje co 2? Zrozum człowieku albo pofatyguj się na live i zobaczysz.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
On chyba mówił o dwóch równoległych progresjach na raz. Wtedy zahaczamy każdy pkt. po kolei. Oczywiście nic to nie zmieni w przypadku pojedynczej progresji.
 
S 4

sempre46

Użytkownik
Myślę ,że staramy wymyślić proch .trzeba dać sobie spokój z tymi bukami i tym zakładem bo to specjalnie jest tak pomyślane aby nie tego nie móc ogarnąć przez gracza.Nie pozostaje nic innego jak zainteresować się Betfair i wziąć do pomocy program typ Geeks Toy .
 
D 77

dalik

Użytkownik
Tak...
I postawić mecz Arsenalu z Sunderlandem na lay 0:0 z zobowiązaniem całego budżetu.... (kurs był około 1.04)
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
System jak dla mnie jest słaby, mało logiczny. Przy takich stawkach, nie grałbym tego wcale, gdyż jest to bardzo mało opłacalne.
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
znalazłem rozwiązanie na obstawianie dwóch punktów z rzędu, tylko tym razem obstawiam przy serwach underdoga, załózmy ze kurs na zdobycie punktu przez serwującego jest 1,70 a na faworyta 1,90
robimy dwa zakłady ako
1 zakład
1 punkt underdog
2 punkt faworyt
kurs 3,21
stawka 2zł
2 zakład
1 punkt faworyt
2 punkt underdog
kurs 3,21
stawka 2 zł
obejrzałem parę meczy i zauważyłem że zazwyczaj przy serwach underdoga faworyt zdobywa punkt, a underdog odgrywa się tym samym. Jeśli stawiamy dwa zakłady, nie ważne kto zdobędzie pierwszy punkt, ważne żeby zawodnik nie zdobył 2 punktów pod rząd. Jak widzimy powyżej zainwestowaliśmy łącznie 4 zł a wygraliśmy 6,42.
W przypadku porażki zwiększamy stawkę *2. Co wy na to?
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
znalazłem rozwiązanie na obstawianie dwóch punktów z rzędu, tylko tym razem obstawiam przy serwach underdoga, załózmy ze kurs na zdobycie punktu przez serwującego jest 1,70 a na faworyta 1,90
robimy dwa zakłady ako
1 zakład
1 punkt underdog
2 punkt faworyt
kurs 3,21
stawka 2zł
2 zakład
1 punkt faworyt
2 punkt underdog
kurs 3,21
stawka 2 zł
obejrzałem parę meczy i zauważyłem że zazwyczaj przy serwach underdoga faworyt zdobywa punkt, a underdog odgrywa się tym samym. Jeśli stawiamy dwa zakłady, nie ważne kto zdobędzie pierwszy punkt, ważne żeby zawodnik nie zdobył 2 punktów pod rząd. Jak widzimy powyżej zainwestowaliśmy łącznie 4 zł a wygraliśmy 6,42.
W przypadku porażki zwiększamy stawkę *2. Co wy na to?
Ciekawe, tylko gdzie masz takie zakłady?
 
Do góry Bottom