>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

T-Mobile Ekstraklasa 2012/2013 [typy długoterminowe]

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Betsafe​

Na początek tego tematu daję fajny typ dla tych, którzy lubią sobie zamrozić kasę/lubią lokaty, chodzi o typ przeciwko &quot;Polonii&quot; w parze z Zagłębiem Lubin.
W Zagłębiu doszło do kolejnego w miarę udanego okna transferowego, sięgnięto po dobrych zawodników notabene z Polonii, mam tu na myśli szczególnie Jeża, w którym na pewno spore nadzieje pokładano w KSP, a który w Górniku sprawdził się bardzo dobrze. Jest też Michal Papadopoulos, który na pewno wzmocni konkurencję Sernasowi, z którego wiecznie zadowolony jest trener Hapal. Oprócz nich, na pewno gorszy od Ptaka nie powinien być Gliwa, a po przereklamowanym Mamadou Traore wśród Miedziowych nikt płakał nie będzie. Inną &quot;stratą&quot; jest odejście Kowalczyka do Śląska i powrót Wilczka do Piasta.
Wrócili też z wypożyczeń Ekwueme, Gieraga i Rakels, ale ich rola w zespole nie będzie chyba zbyt duża.
W Polonii/KP doszło do wielu zmian, wiadomo, odeszli czołowi zawodnicy, okres przygotowawczy w ogóle nie miał miejsca, tak naprawdę to wyglądało to wszystko śmiesznie, brak prądu, ciepłej wody, bieganie, L4 na bieganie, zwolnienia ludzi z klubu i generalny brak wszystkiego. Teraz przeniosą się do Katowic, gdzie przy równie dużym wsparciu kibiców rozpoczną sezon, dla mnie, wzmocnienie składu I-ligowcami czy wzmocnienie go Iwańskim to ***** nie wzmocnienie. Pamiętajmy, że z Polonii, którą zastąpiono Groclinem, tak na dobrą sprawę zostało w tej nowej ledwie kilku grajków, którzy na pewno nie stanowili o jej sile. Piątek był jednym z takich graczy, ale ciężko powiedzieć, czy JW nie chciał go pozostawić jako jedynego warszawiaka w składzie. Teraz skład wygląda trochę śmiesznie, na razie są w zespole Kokoszka i Jodłowiec, czyli nieliczni na poziom ekstraklasowy, podobnie jak Dwaliszwili czy Baruchyan. OK, idziemy od początku, bo to trzeba akurat rozłożyć na czynniki pierwsze, w przeciwieństwie do ZL, gdzie ciągłość pracy Hapala powinna być jak najbardziej zachowana, i granie tym składem, wzmocnionym o parę nazwisk, powinno przynieść podobne wyniki jak wiosną. W obronie Brzyski, Todorovski, Cotra, Mynar, Jodłowiec i Kokoszka. Pamiętajmy, że dwaj ostatni zapewne odejdą, na Brzyskiego chętni są w Bielsku, a Mynar to już raczej przebiera się za piłkarza niż nim faktycznie jest. Cotra lubi dostawać dobre hajsy, a takie gwarantuje mu kontrakt tu. W środku na pewno jest Baruchyan, Ciach, Pazio, Wszołek, Piątek i Weis. Pazio nie wyróżnia się na tle Młodej Legii, Ciach i Weis to nie są znane mi nazwiska, przepraszam, widocznie się nie znam. Baruchyan i Wszołek to powiedzmy w miarę dobre nazwiska, Piątek na pewno też nie jest najgorszym piłkarzem. W ataku zostają Dwaliszwili i Teodorczyk. Wygląda to naprawdę fatalnie, nie widzę innej opcji dla tego klubu bez przyszłości, bez odpowiedniego przygotowania, innej opcji jak walka o dolne miejsca w tabeli.
Natomiast Zagłębie to będzie zespół grający o dość wysokie cele, Hapal po fatalnej końcówce jesieni dostał kredyt zaufania i spłacił go w pełni, wykorzystał potencjal drzemiący w zawodnikach i teraz na pewno będzie kontynuował tę prace. Ma wypracowane schematy, ma wypracowaną wytrzymałość zimą, potrafił będzie stworzyć zespół grający dobrą taktycznie i generalnie ładną dla oka piłkę. Ja czegoś takiego w tym nowym tworze nie widzę, dlatego gram.
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa @ 1.75 Betsafe
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Poczekajmy na kursy spadkowiczów walka będzie pomiędzy
Groclino-Polonią
Bełchatów
Widzew wieczne testy Łódź
Co do mistrza to grono się zawęża
Wisła , Legia może Ruch
Amica odpada w przedbiegach grają z pseudo napastnikami , Śląsk raczej takiej niespodzianki jak rok temu nie zdziała również ten sam fakt co powyżej
Wisła postawi na Genkova niestety obrona mocno kulawa
Ruch nowy trener obrona przemeblowana chociaż transfery łataja dziury
Legia Napastnicy są chociaż powinny na dniach być transfery do ataku
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Jak dla mnie to ten sezon w Ekstraklasie, będzie ciekawy jak co roku, i to wcale nie ironia. Jednak że poprzez ciekawy, mam w tym wypadku na myśli jeszcze bardziej wyrównany niż rok temu.
Jak dla mnie do zamrażarki idzie 120€. 60€ na mistrza dla Legii (wkońcu). 45€ na spadek Piasta Gliwice oraz 15€ na spadek Polonii Katowice.
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
Nie za bardzo wiem na jakiej podstawie chcesz stawiać na spadek Piasta, to beniaminek ale wygrał I lige. Śledziłem te lige na Orange Sport i Piast prezentował się najlepiej, szczególnie w rundzie rewanżowej. W przerwie nie stracili żadnego piłkarza z podstawowego składu, a pozyskali paru ciekawych zawodników, m.in. Świerczok. Mają b.dobry atak: Kędziora (król strzelców I ligi- 18 goli), Jurado(12 goli). Może Ci piłkarze nie mają jakichś wielkich nazwisk ale grali naprawde dobrze i mogą namieszać w lidze szczególnie Hiszpan Jurado. Do tego dochodzi wspomniany Swierczok. Może ta drużyna nie ma wielkich gwiazd ale są tam solidni piłkarze którzy powinni zapewnić utrzymanie. Moim zdaniem Piast to drużyna na środek tabeli a nie na spadek. Są drużyny, które już w poprzednim sezonie były w dole tabeli a do tego osłabiły się w przerwie i są większymi faworytami do spadku. Mam tu na myśli Bełchatów, Podbeskidzie i Widzew. Typ na spadek Piasta odradzam.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań [1] 1,95
W tym zestawieniu sezonowym o dziwo Kolejorz jest stawiany w roli faworyta, ale według mnie jest zupełnie odwrotnie. Mam dobre przeczucie co do Wisły w tym sezonie, przyszło paru wartościowych zawodników tj. Głowacki, Quioto, Frederiksen, Sikorski, z wypożyczenia wrócił Burliga. Jest też młody pomocnik Buras ściągnięty z Hutnika, ale on pewnie będzie głównie wystepował w ME. Na uwagę szczególnie zasługują wzmocnienia w obronie, którą będzie kierował doświadczony stary Wiślak Arek Głowacki w duecie z Osmanem Chavezem. Jak dla mnie to może to być najlepsza para stoperów w naszej lidze. Wreszcie został pozyskany lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia czyli 30-letni Duńczyk Frederiksen, a konkurencję na prawej stronie wzmocni Łukasz Burliga. Pozbyto się Lameya i Paljicia, którzy jednak nie byli do końca trafionymi transferami. Nie ma też Patryka Małeckiego, ale odejście tego piłkarza może wpłynąć pozytywnie na atmosferę w drużynie. Z przodu Dudu Bitona ma zastapić Romell Quioto i myślę, że może on dać w tym sezonie sporo radości krakowskim fanom, jest to inny zawodnik niż Biton, bardziej bazujący na technice, dobre uzupełnienie dla Genkova. Nie odszedł Melikson, który pokazał już w pierwszym meczu Pucharu Polski, że w dużej mierze gra Wisły będzie się opierała na tym właśnie zawodniku. Reasumując Wisła w takiej sytuacji kadrowej pod okiem Michała Probierza może odnieść sukces, a takim byłby z pewnością powrót na tron Mistrza Polski.
O Lechu mogę powiedzieć mniej niż o Wiśle, ale już wynik z poprzedniego sezonu, czyli zakwalifikowanie się do europejskich pucharów był lepszy niż styl w jakim to osiągnięto. W pierwszej części poprzedniego sezonu najważniejszą rolę odgrywał Artjom Rudnev, który odszedł do HSV. Łotysz był gwarancją bramek, które strzelał jak na zawołanie, gdy go zabrakło, gra Lecha nie wyglądała już tak imponująco. Semir Stilić wreszcie dopiął swego i odszedł z Polski, choć na pewno transfer do Karpat Lwów nie był szczytem jego marzeń... Siergieja Kriwca wywiało jeszcze bardziej na wschód, bo do Chin, z kolei Grzegorz Wojtkowiak broni już barw TSV 1860 Monachium. Jak widać odeszło kilku kluczowych zawodników Lecha z poprzedniego sezonu. Uważam, że skład Poznaniaków nie wygląda imponująco i nie sądzę, aby tacy zawodnicy jak Lovrencsics, Ślusarski czy Ubiparip swoimi trafieniami byli w stanie zapewnić im wyższe miejsce od Wisły Kraków. Jak dla mnie jest to drużyna na miejsce od 4 do 6.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk [1] 1,75
Jaga to dla mnie czarny koń tego sezonu. Dokonali rozsądnych wzmocnień, dobrze spisywali się w sparingach, mają w kadrze ciekawych zawodników. Najlepiej wygląda pomoc, w której są szybcy i dobrzy technicznie piłkarze jak Kupisz, Plizga czy Dzalamidze. Obrone zasilili Ukah i Pazdan, którzy najprawdopodobniej będą tworzyli parę stoperów (zobaczymy też jak rozwinie się sprawa z Thiago Cionkiem, odsuniętym od pierwszej drużyny). W ataku 38-letni Franek, któremu jednak skuteczności mogą nawet pozazdrościć reprezentanci Polski. Uważam, że Jagiellonia powalczy o puchary, ja typuje dla nich miejsce od 3 do 6.
Lechia poprzedni sezon miała niezbyt udany, do ostatnich kolejek musieli martwić się o utrzymanie, nie pomagał nowy stadion, na którym Biało-Zieloni długo nie potrafili odnieść zwycięstwa. W tym sezonie będzie lepiej. Do składu dołączyli obrońcy Piotr Brożek i Jarosław Bieniuk, jednak siła ofensywna nie jest wymarzona. Główną siłą rażenia będzie pewnie Abdou Traore, którego ma wspierać Grzegorz Rasiak. Odszedł Lukjanovs, a z wypożyczenia wraca do Legii Kosecki. Korzystniej wygląda defensywa od ofensywy, w Jagiellonii jest to bardziej wyważone. Lechię widzę w tym sezonie na miejscu wyższym niż w poprzednim, ale do pucharów powinno zabraknąć, powiedzmy przedział 6-9.
Kursy z expekt.
Kasa zamrożona, pozostaje czekać do maja przyszłego roku ;)
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Lepszy w klasyfikacji strzelców
Ljuboja-Traore 1 @ 1,61 @ betsafe
Już kurs spadł po info odnośnie ewentualnego angażu Traore w Arabii Saudyjskiej. Dziwię się, że to jeszcze utrzymują, zwłaszcza, że Ljuobja jest o 1 bramkę przed Traore. Nie ma szans, żeby Razack zagrał w Polsce na wiosnę, więc dla mnie lokata.
Papadopulos-Teodorczyk 1 @ 1,98 @ betsafe
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Teodorczyk wiosną nie założy czarnej koszuli. Na pewno nie przedłuży wygasającego za pół roku kontraktu, więc jeśli nie odejdzie może znaleźć się w Klubie Kokosa i karnie biegać po schodach. Ale na to też są bardzo małe szanse. Legię Teo praktycznie wykluczył, jakby coś to Lech, bo tu rzeczywiście coś jest na rzeczy, ale Łukaszowi trochę odbiła sodówka i chce jak najszybciej podbijać świat. Ma podobno kilka ofert z zagranicy, nie wiem jak są one konkretne, ale transfer do QPR w grudniu nie był jedynie medialną plotką. Sam zawodnik w wywiadach otwarcie mówi o wyjeździe, podkreśla, że szanse na grę w Polonii są bardzo małe. A Papadopulos ma tyle samo goli co Teo obecnie. Jedną co najmniej chyba wiosną strzeli. Jakby co, można grać na Piecha po 1,86 w takiej samej parze z Teo.

Wszołek-Kędziora 2 @ 1,87 unibet

Wszołek idzie do Hannoveru, tyle samo bramek mają na obecną chwilę.
Lech Poznań-Polonia Warszawa 1 @ 1,65
Lech raczej utrzyma kadrę z jesieni, już wiadomo, że z Polonii odejdą Wszołek, Teodorczyk, Pawełek, Dwaliszwili, Brzyski, Cani, Baszczyński, może Cotra i Todorovski. Na ich miejsce wejdzie młodzież + zagraniczni z krajów bałtyckich, gdzie płacą dość słabo i Polonię na nich stać. Rozsprzedaż drużyny całkowita bez względu na to co media poddają odejście tych piłkarzy jest już pewne na 100%. Teraz raczej zjazd w dół w ligowej tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom