>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

kto ma konto na torrenty.org pomoc

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Potrzebuje pomocy .. szukam osoby która ma konto na http://torrenty.org
Pomoc polegała by na napisaniu posta na ich forum w moim imieniu .
Nie mogę się zalogować pisze zły login lub hasło , biorę przypomnij hasło pisze zły email a mail jest na 100% dobry bo mam na nim jeszcze dane które dostałem od nich jak odzyskiwałem hasło ostatnio

już kiedyś straciłem 2 konta tak i im odpuściłem założyłem 3 ale za 4 nie mam ochoty płacić ! jak coś to PW
 
billi 207

billi

Użytkownik
Potrzebuje pomocy .. szukam osoby która ma konto na http://torrenty.org
Pomoc polegała by na napisaniu posta na ich forum w moim imieniu .
Nie mogę się zalogować pisze zły login lub hasło , biorę przypomnij hasło pisze zły email a mail jest na 100% dobry bo mam na nim jeszcze dane które dostałem od nich jak odzyskiwałem hasło ostatnio

już kiedyś straciłem 2 konta tak i im odpuściłem założyłem 3 ale za 4 nie mam ochoty płacić ! jak coś to PW
Jak się ileś nie logujesz (bodajże 2 tygodnie) to musisz założyć nowe konto,kilka już tych kont zakładałem....
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Torrenty są już bezużyteczne.
Jak chcecie coś sciagnąc to wystarczy zainstalowac program bit torrent, wejsc na strone the piratebay . se Wpisac co potrzebujecie, nacisnac &#39;&#39;get this torrent. Automatycznie bittorrent się odpala i 10 minut macie film ????
 
K 23

killjoy

Użytkownik
Ja gdzieś czytałem że moderatorzy sami usuwają konto po jakimś tam czasie, po to żeby kasę zgarnąć znowu. Miałem dokładnie tak samo jak Ty Brutus i założyłem ponownie. To było już dawno jak jeszcze nie nastała era rapidshare, ul.to itp i logowałem się prawie codziennie. Chamstwo ale co poradzić :/
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jeśli chodzi o usuwanie kont z torrenty.org, to usuwają je po 2 miesiącach bez logowania. Sam niedawno straciłem drugie konto, co mnie trochę zdenerwowało, bo próbowałem się zalogować dokładnie 2 miesiące i 3 godziny od ostatniego razu...
Zdzierają, kiedyś można było być nieaktywny chyba 3 miesiące. W ogóle absurdalny przepis, no ale kasa się zgadza ;)
 
Do góry Bottom