>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet - Dania i Norwegia 2010

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mistrzostwa Europy piłkarek ręcznych 2010




Miejsce:
Dania (Aalborg, Aarhus, Herning) i Norwegia (Larvik, Lillehammer)

Data: 7-19. grudnia 2010

Oficjalna strona: http://www.ehf-euro.com/Women-s-EHF-EURO-2010.1709.0.html



Podział na grupy:


Grupa A: Hiszpania, Dania, Rumunia, Serbia
Grupa B: Czarnogóra, Chorwacja, Rosja, Islandia
Grupa C: Niemcy, Ukraina, Szwecja, Holandia
Grupa D: Norwegia, Węgry, Francja, Słowenia



Plan turnieju




Miasta i hale

Przypomnienie poprzednich mistrzostw Europy (Macedonia 2008):

Klasyfikacja końcowa:
1. Norwegia
2. Hiszpania
3. Rosja
4. Niemcy
5. Rumunia
6. Chorwacja
7. Macedonia
8. Węgry
9. Szwecja
10. Ukraina
11. Dania
12. Białoruś
13. Serbia
14. Francja
15. Austria
16. Portugalia

Mecze półfinałowe:
Hiszpania-Niemcy 32:29 (12:13)
Norwegia-Rosja 24:18 (12:7)

Mecz o trzecie miejsce:
Rosja-Niemcy 24:21 (17:11)

Finał:
Norwegia-Hiszpania 34:21 (13:12)​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Obecne Mistrzostwa Europy moim zdaniem upłyną pod znakiem dominacji gospodyń. Zarówno Dunki jak i Norweżki grają na własnym terenie , a tam pokonanie ich jest niestety bardzo ciężkim zadaniem, bowiem jak wiadomo w EHF rządzą skandynawsko-niemieccy koalicjanci. Może to powodować pewnego rodzaju niesnaski i niejasne decyzje sędziów na korzyść Dunek czy Norweżek. Siła sportowa tych reprezentacji jest jednak na tyle wysoka, że nawet bez tego mogą dostać się do finału i zagrać w nim nawet między sobą. W ostatnich Mistrzostwach Globu błysnęły reprezentacje Hiszpanii czy Francji, uważam, że teraz niekoniecznie musi być aż tak dobrze, acz nie lekceważąc tych ekip. Z pewnością groźne będą też zawsze mocne Węgierki i Rumunki. Są też Mistrzynie Świata Rosjanki więc i one powinny włączyć się do walki o medale. Zwykle mocne są Niemki, które nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Szwedki również można powiedzieć, że grają u siebie, więc moja 9tka faworytek :
1-4: Dania, Norwegia, Rosja, Francja
5-8: Niemcy, Węgry, Rumunia, Szwecja, Hiszpania

Kolejność w sumie przypadkowa.

//Nikkol: Wszystko ok, ale ja mam wizję, że Niemki sporo namieszają w tym turnieju i właśnie tą ekipę plasowałbym w gronie &quot;faworytów 1-4&quot;
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy na zwycięzcę ME w Danii i Nowegii


Standardowo zdecydowanym faworytem są piłkarki Norwegii. Oprócz reprezentacji wymienionych przez użytkownika adqs trzeba wspomnieć o zawodniczkach Czarnogóry. W Lidze Mistrzyń Budocnost Podgorica razem z norweskim Larvikiem prezentuje bardzo wysoki poziom. W przypadku Rosji, Danii najważniejsze będą składy w jakich zespoły będą grały. W Danii powinna wrócić ważna w ataku Laerke Moller. Wcześniej mówiło się o powrocie do kadry Rikke Skov z Viborga, ale ona ostatnio była kontuzjowana. Dla mnie największa niewiadoma to postawa drużyny Rosji, niespodziankę jak zawsze mogą sprawić reprezentacje Francji i Hiszpanii.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Mistrzostwa ruszają pełną parą już za kilka godzin więc czas by w końcu jakiś typ znalazł się w temacie. O faworytkach napisano już wszystko co istotne, zatem bez zbędnego owijania w bawełnę. Dosyc ciekawa oferta na zakłady długoterminowe w sportingbet, z której moją ciekawosc wzbudził zwłaszcza ten poniżej:
Women&#39;s European Championship 2010 - Romania Points In Preliminary Round
Typ: poniżej 5.5 punktów | @1,85 | sportingbet ✅
Teraz pokrótce na czym opieram swój typ. Rumunki jako 5 ekipa poprzednich mistrzostw Europy są papierowym faworytem grupy A. Dla mnie właśnie ta grupa jest najbardziej wyrównaną spośród wszystkich na tym turnieju. Rywalkami Rumunek są: aktualne wciąż wicemistrzynie Starego Kontynentu - Hiszpanki (ten mecz już dzisiaj) , gospodynie tej grupy rozgrywającej swe mecz w Aalborgu i zarazem jedne z głównych kandydatek do miejsc medalowych - Dunki a także zawsze nieobliczalne Serbki.
Dodam na potwierdzenie typu, że Rumunia w eliminacjach do tego czempionatu w swej grupie zajęła dopiero 2 pozycję za Ukrainą tracąc w bezpośrednich meczach z ekipą naszych wschodnich sąsiadów (sąsiadek) aż 3 punkty. W dodatku niedawno dowiedzieliśmy się że ekipa rumuńska wystąpi w turnieju znacznie osłabiona ale tą informację już każdy może sobie sam poczytac http://www.ehf-euro.com/Singe-News.1705.0.html?&amp;tx_ttnews[tt_news]=3579&amp;cHash=d02531f936]tutaj[/url].
Myślę, że typ fajny, w tego typu imprezach ciężko wygrywac wszystko po kolei a już w tak mocnej grupie będzie o to niezmiernie trudno.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy 1. dzień​


Zdarzenie: Niemcy - Szwecja✅(25:27)
Typ: Under 53,5goli
Kurs: 1,94
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 07.12.2010 godz. 17:45
Mecz powinien być w miarę wyrównany. Niemcy to faworyt, ale Szwecja nie powinna za wysoko przegrać. Szwecja ma dobrą obronę, dobrą bramkarkę Kain. W ataku nie mają za dużej siły, w składzie nie ma kontuzjowanej rozgrywającej Johanny Ahlm. Niemki w składzie ze świetną Gritt Jurack, ale ostatnio też nie prezentowały się za dobrze. Myślę, że mecz powinien być raczej underowy.

Zdarzenie: Czarnogóra - Rosja✅(24:22)
Typ: Czarnogóra(0)
Kurs: 1,80
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 07.12.2010 godz. 18:15
Czarnogóra świetny sezon, bardzo dobra atmosfera w drużynie. Z ważnych zawodniczek nie ma w składzie Katariny Bulatović i Any Djokić, kontuzjowana jest Gabriella Kindl. Skład praktycznie tylko z zawodniczek zespołu Budocnost Podgorica, plus Savić. Rosjanki ostatnio notują słabsze wyniki, rosyjskie kluby słabo wypadły w Lidze Mistrzów. W składzie nie ma podstawowych piłkarek: Lyudmiły Postnovej, bramkarki Inny Susliny, Muravyevey, Andryushiny. Dłuższy czas z kontuzją gra obecna liderka w ataku Anna Kochetova. Atmosfera wokół na pewno dużo gorsza niż w Czarnogórze. Według mnie Czarnogóra powinna wygrać to spotkanie.

Najciekawsze spotkanie to według mnie Hiszpania - Rumunia. Ciężki mecz do typowania, Rumunia niby jeden z najlepszych zespołów na świecie, ale sukcesów brak. Hiszpania to przeciwnik bardzo niewygodny. W meczach bezpośrednich tych drużyn Hiszpania standardowo dobrze się prezentowała. Rumunia bez kontuzjowanych Carmen Amariei-Lungu i Ramony Maier.
Inny ciekawy mecz Ukraina - Holandia. Ukraina zdecydowanie zespół silniejszy kadrowo. W składzie bardzo dobre zawodniczki z mistrza Rumunii Oltchim Valcea i rosyjskiego Rostova nad Donem. Zespół ten w elimininacjach zajął pierwsze miejsce przed Rumunią. Holandia wygląda dużo słabiej, ale Ukraina podobnie jak Rumunia lubi zagrać poniżej oczekiwań. Z meczów z kursami około 1,1 ciężko mi sobie wyobrazić niespodziankę, ale może któryś zespół zaskoczy faworyta.
Z ważnych osłabień, to Węgry na turnieju bez liderki Anity Gorbicz, która doznała kontuzji w okresie przygotowawczym.

Możliwość obejrzenia wszystkich meczów z mistrzostw zapewnia oficialna strona tunieju: http://www.ehf-euro.com/Stream.2860.0.html

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Osobiście ze swojej strony popieram typ Hopkirka w szczególności ten na zespół Czarnogóry. Zespół Podgoricy w Lidze Mistrzów jest bardzo dobrze spisującą się ekipą. Co do spotkania Niemek, to moim zdaniem linia o 1-2 bramki za niska, aczkolwiek w mojej ocenie też z szansami. Oba zespoły z niezłymi bramkarkami, mocna skandynawska obrona i po prostu to, że to pierwszy mecz są dobrymi argumentami przemawiającymi za tym typem. Ja ze swojej strony zagram na Niemki, które być może w tym roku pokuszą się o niespodziankę jaką z pewnością byłoby wyjście do półfinałów choćby. Niemki ze Szwedkami w ostatnim czasie radzą sobie bardzo dobrze, dodatkowo są nieco mocniejsze kadrowo, a także bardziej doświadczone i mają bardziej sprecyzowany cel na ten turniej. Oprócz Niemek, gram dziś na Ukrainki, które z pewnością są dużo mocniejsze niż Holenderki i liczę, że tym meczem zapewnią sobie wyjście z grupy. Oba zespoły są przeciętne, ale w swojej przeciętności słabsze są z pewnością Holenderki, których awans do ME jest sporą niespodzianką i myślę, że konsekwentnie można grać na ich porażki, chociaż kursów takich jak dziś - 1.50 - w meczach ze Szwecją i Niemkami nie uświadczymy.
Niemcy ⛔ + Ukraina ⛔ @ 2.18 Tobet
????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Czy na tej oficjalnej stronie będzie livescore, jak to zwykle bywało? Na razie nie moge się doszukac.
Może pojawi się jak sie mecze zaczną
ok,już jest
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Po dzisiejszych meczach można powiedzieć tyle, że było kilka niespodzianek i akurat tam, gdzie ich być nie powinno vide porażka Niemek i Ukrainek. Jutro mamy mecz tychże Niemek ze sprawczyniami chyba największej dzisiejszej niespodzianki, tj. Holenderek. Biorąc pod uwagę układ tabeli, win naszych zachodnich sąsiadek wyceniany na 1.25 wydaje się świetną pozycją do dubla lub tripla. Co sądzą o tym typie specjaliści od ręcznej? ????
 
G 0

globtroter

Użytkownik
Moim zdaniem granie zwycięstwa Niemek po takim kursie, to wcale nie jest jakaś super sprawa. Holenderki co prawda są kopciuszkiem w imprezach tego typu, ale wczoraj pokazały, że nie przez przypadek znalazły się wśród najlepszych europejskich zespołów, a rozmiary tego zwycięstwa dają dużo do myślenia. Z dzisiejszych spotkań chyba najciekawiej wygląda spotkanie Trójkolorowych z Węgierkami. Wcale nie przekreślałbym szans na triumf tych drugich, a kursy na to nie wskazują. DNB w Unibecie 2.5, z kolei gra z podpórką 2.08.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy 2. dzień



Dzisiaj według mnie trudne mecze do typowania. Szwecja powinna wygrać z Ukrainą, ale ten zespół stawia bardziej na obronę i może być ciężko wypełnić handicap -3,5. Ukraina wczoraj fatalne spotkanie, w całym spotkaniu tylko 13 bramek. W tym meczu dobrym typem wydawałby się under, ale linie są niskie, bo na poziomie 50 bramek.
Drugie spotkanie to Francja - Węgry. Faworytem są Francuzki, które ostatnio na większych imprezach notowały lepsze wyniki, ale przed mistrzostwami w meczach towarzyskich grały słabo. Ważna zawodniczka Mariama Signate bardzo słabe występy do tej pory w duńskim Aalborgu. Węgry osłabione brakiem liderki w ataku Anity Gorbicz, reszta zespołu nie robi dużego wrażenia. Tutaj mi osobiście cięzko wytypować zwyciezcę.
Trzeci mecz Niemcy - Holandia. Wczoraj Holenderki pokazały się z dobrej strony, zagrały dobrze w obronie. Wiele zawodniczek holenderskich gra w lidze niemieckiej, dobra Visser z duńskiego Vejen. Ogólnie Holenderki mogą powalczyć, ale o zwycięstwo będzie im trudno.
Ostatni mecz Norwegia - Słowenia. Tutaj zdecydowany faworyt Norwegia, ale ciężko grać jakikolwiek handicap.


Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy 3. dzień




Islandia - Czarnogóra
Czarnogóra powinna wygrać, ale mecz nieistotny później. Czarnogóra powinna oszczędzać siły na następne mecze, poza tym ma nieduże problemy z kontuzjami. Islandia to jeden z najsłabszych zespołów na turnieju.

Serbia - Hiszpania
Serbia ma dosyć słaby skład. Na turnieju nie ma ważnej piłkarki Dragany Cvijic, w składzie dobra rozgrywająca Andrea Lekić, ale to trochę mało na wygranie meczu. Hiszpania to lepszy zespół, ale też potrafią słabiej zagrać.

Rosja - Chorwacja
Rosja jeśli myśli poważnie o turnieju musi ten mecz wygrać. Skład rosyjski nie jest tak mocny jak zawsze, ale nadal to wysoki poziom. Chorwacja to zespół z dobrym składem, ale myślę, że Rosjanki powinno to wygrać.

Dania - Rumunia
Dwa bardzo mocne zespoły, Rumunia wydaje się lepsza, ale Dania gra siebie. Mecz powinien być wyrównany. Dania wzmocniona: po kontuzjach do skladu wróciła Laerke Moller oraz bardzo doświadczona Rikke Skov z Viborga, ale ona świeżo po kontuzji.


Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Women&#39;s European Championship 2010 - Romania Points In Preliminary Round
Typ: poniżej 5.5 punktów | @1,85 | Sportingbet ✅
Tak więc analiza nie poszła na marne a o wszystkim zadecydował wczorajszy mecz ze współgospodyniami imprezy czyli Dunkami. Co prawda pierwsza połowa mogła wzbudzac niepokój bo wydawało się, że Rumunki kontrolują przebieg gry prowadząc w końcówce tej odsłony różnicą 2-3 bramek ale już sam finisz pierwszych 30 minut jak i początek po przerwie przechyliły szalę zwycięstwa na korzysc Dunek. Typ już trafiony choc do rozegrania Rumunkom pozostało jeszcze spotkanie z Serbią. I zapewne na zakończenie tego pojedynku czeka sportingbet z rozliczeniem zakładu.
Co do dzisiejszych meczów ja osobiście zagram na Szwedki ✅. Reprezentantki Trzech Koron do tej pory mają na koncie komplet 4 oczek i mierzą się z Holandią. Mimo, że Oranje sprawiają dobre wrażenie w dotychczasowych meczach (rozgromienie Ukrainy i minimalna porażka z Niemkami) to jednak spotkanie będzie podwójnie istotne dla Szwecji. Jeśli bowiem ekipa ze Skandynawii odniesie dzisiaj zwycięstwo do drugiej fazy grupowej wejdzie bogatsza o 4 pkt z uwagi na to, że Holenderki także awansują a dorobek z fazy 1 liczony jest także w następnym etapie.
Myślę, że Szwedki takiej okazji nie wypuszczą już z rąk i powinny bądź co bądź przeciętną Holandię jednak pokonac. Z pozostałych gier ciekawie zapowiada się konfrontacja Norweżek z Węgierkami. Osobiście nie spodziewałbym się pogromu Madziarek a zatem dodatnie handi w stronę Węgier (+7,5) ⛔ wg mnie jak najbardziej do przyjęcia.
Powodzenia :cool:
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy 4. dzień​


Szwecja - Holandia
Szwecja dobrze zaczęła turniej i powinna wygrać. Mecz powinien być wyrównany, jednak dużo bardziej doświadczona jest reprezentacja Szwecji.


Zdarzenie: Francja - Słowenia⛔(29:19)
Typ: Słowenia+7,5goli
Kurs: 1,85
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Ladbrokes

Data spotkania: 10.12.2010 godz. 18:15

Francja słabo grała w meczach przygotowawczych, na turnieju też prezentuje się nie najlepiej. Cały sezon bez formy jest ważna piłarka Mariame Signate. Słowenia to zespół słabszy, na mistrzostwach brakuje ważnych zawodniczek: Varlec, Korel, ale myślę, że może w miarę możliwości powalczyć z Francją. Mecz powinien być raczej defensywny, Francja ma duże problemy w ataku. Słowenia nie powinna w takim meczu grać za szybko. Według mnie Słowenia nie powinna przegrać więcej niż 7 bramkami.


Niemcy - Ukraina
Ukraina to jedno z największych rozczarowań tego turnieju, dwa poprzednie mecze wysoko przegrane. Ukrainki z takim składem mogą na pewno się przebudzić i zagrać lepiej, ale jednak Niemki powinny to w miarę spokojnie wygrać.


Norwegia - Węgry
Norweżki zdecydowane faworytki. Węgierki na turnieju bez Gorbicz, Toth, Zacsik. Handicapy sa na poziomie -7,5goli. Jeśli Węgry zagrają dobrze w obronie, dobrze zagra bramkarka Palinger, to Węgierki za wysoko nie muszą przegrać.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Moim zdaniem dziś sens tracą wszelkie rodzaju kombinacje. Zdecydowane faworytki dzisiejszych spotkaniach to zespoły Rosji , Rumunii, Danii i Czarnogóry. Dziś nie spodziewam się by doszło do takiej niespodzianki jak w dniu wczorajszym, bowiem nic dwa razy się nie zdarza. Niemki spisywały się od początku turnieju bardzo słabo i ta porażka może być właśnie tym uzasadniona. Ja w dniu dzisiejszym nie omieszkam zagrać na Czarnogórę i Danię. Ów dubel daje nam ako 1.70 w Tobet i z pewnością jest to dubel, któremu warto poświęcić parę ładnych groszy. Gospodynie świetnie zagrały szczególnie w spotkaniu z Rumunią, które wygrały bardzo zdecydowanie i w którym Rumunki pomimo świetnego składu jak i nie najgorszej dyspozycji bramkarki nie zdołały zdobyć punktów. Czarnogóra może i nie powaliła w starciu z Islandią, ale starcie to miało na celu spokojne przyjrzenie się rezerwom i określenie ich możliwości, które co widać po czwartkowym meczu nie są zbyt wielkie. Ale już pierwszy skład na czele z Bojaną Popovic i Jovanką Radicevic wygląda znakomicie, Budocnost Podgorica to klub większości kadrowiczek Montenegro, toteż zgranie z pewnością jest ich siłą. Oprócz tego dosyć średni rywal, bo zespół Chorwacji. Przeciwko Chorwatkom Rosjanki zagrały na sporym luzie co odzwierciedla niezbyt wysoki wynik na ich korzyść. Czarnogórki są naprawdę mocne i myślę, że ten mecz będą w pełni kontrolowały i wygrają go przynajmniej 5 bramkami. Dunki chcą zdobyć mistrzostwo, sposobność ku temu jest, bo są mocne grają u siebie, a strata punktów z Hiszpankami może zamknąć im drogę do czołowej czwórki.
Dania @ 1.42 + Czarnogóra @ 1.25 = 1.70 Tobet 8/10
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Ze wczorajszych meczów trzeba wrócić do spotkania Niemcy - Ukraina. Niemki trochę zlekceważyły przeciwnika, bezpośrednio przed meczem wiedziały, że nie mogą przegrać tego pojedynku więcej niż 8 bramkami a będą miały awans do dalszej rundy z taką samą ilością punktów, co w przypadku pokonania Ukrainy. Mecz zakończył się wygraną różnicą 10 bramek na korzyść Ukrainy i to ten zespół awansował do dalszej rundy.


Kursy 5. dzień​




Rosja - Islandia
Rosja powinna zdecydowanie wygrać, ale mecz nieistotny dla Rosjanek, więc mogą grać zawodniczki z ławki rezerwowych.


Rumunia - Serbia
Rumunia zdecydowany faworyt. Serbia może powalczyć, ale na zwycięstwo mają bardzo małe szanse.


Czarnogóra - Chorwacja
Powinien być bardzo ciekawy mecz. Zespoły na pewno bardzo dobrze się znają. Czarnogóra jest faworytem, powinna ten mecz wygrać, ale Chorwacja powinna dzielnie walczyć o korzystny rezultat. Chorwacja to zespół z dobrym składem: Penezić, Franić, Grubisić. Mecz powinien być w miarę wyrównany, z końcowym zwycięstwem Czarnogóry.


Dania - Hiszpania
Hiszpania jak zawsze może sprawić niespodziankę, ale jednak chyba teraz nie mają takiej dyspozycji, żeby powalczyć z gospodyniami. Dania u siebie, z pełnym składem wydaje się dużo mocniejsza. W porównaniu z poprzednimi tuniejami w składzie są Rikke Skov, Laerke Moller i widać duże lepsze wyniki.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Za nami 1. runda Mistrzostw Europy. Z turniejem pożegnały się 4 najsłabsze zespoły: Islandia, Słowenia, Serbia i Niemcy. Największe zaskoczenie to odpadnięcie Niemiec, które grupę miały dosyć łatwą.

2. runda







Kursy 6.dzień




Francja - Holandia
Myślę, że w tym meczu Francja powinna wygrać w miarę zdecydowanie. Holandia dobrze zagrała w meczach z przeciwnikami, gdzie mogła się wykazać w obronie. Teraz Francja powinna mieć lepszą obronę niż Holandia. W meczu ze Szwecją Holenderki miały już duże problemy z atakiem, dzisiaj powinno być podobnie.


Ukraina - Węgry
Ukraina w dobrych nastrojach po wyeliminowaniu Niemiec, a Węgry po klęsce z Norwegią. Według mnie Ukraina ma szanse powalczyć. Węgry mają lepszą obronę, w bramce świetną Palinger, są drużyną bardziej doświadczoną, ale Ukraina dużo im nie ustępuje.


Norwegia - Szwecja
Obie drużyny niepokonane na turnieju, ale Norwegia powinna ten mecz spokojnie wygrać. Gra u siebie, dobry skład i forma. Szwecja wydaje się dużo słabsza od gospodyń.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Norwegia - Szwecja
Typ: Norwegia -10.5goli
Kurs: 2.98
Buk: Bet365
Dziś o godzinie 20.15 rozpocznie się mecz 2 fazy Mistrzostw Europy kobiet w piłce ręcznej. Turniej odbywa się w Dani i Norwegi. Na 20.15 zaplanowany jest mecz pomiędzy Norweżkami a Szwedkami który odbędzie się w Lillehammer czyli Norwegi. A więc reprezentacja gospodarzy jest stawiana w tym meczu jako zdecydowani faworyci. I nie ma co się dziwić Norweżki od lat są jedną z najmocniejszych ekipa na świecie, a na tym turnieju bronią Złotego medalu z przed dwóch lat. Przechodząc do tego turnieju to tutaj grają kapitalnie, są bardzo zmotywowane i w żadnym z trzech dotychczasowych meczów nie dawały szans rywalkom, mimo iż nie miały wcale takich słabych jak na to wskazują wyniki. Ich rywalki Szwedki też grają dość dobrze ale moim zdaniem rywalki miałe słabsze. Szwedki dotychczas wygrały 3 mecze z Niemkami 27-25, z Ukrainkami 33-25 i z Holenderkami 25-18. No są w tabeli drugiej rundy na 2 miejscu ale przed nimi trudne mecze z Norweżkami, Węgierkami i Francuzkami i myślę że mogą spaść nawet na 4. Przejdźmy do gospodyń. Zajmują 1 miejsce po 3 nie bywale pewnych zwycięstwach z Francją 33-22, Słowenią 32-16 i z Węgierkami 34-13. A więc w każdym meczu ten handicap został pokryty. Jeśli dziś wygrają myślę że półfinał gwarantowany a przed taką publicznością na pewno nawet na chwilę nie odpoczną nawet przy wysokim prowadzeniu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Wczoraj największa niespodzianka na mistrzostwach, czyli porażka Norweżek, ale kilka zawodniczek z tej drużyny miało nagłe problemy zdrowotne.


Kursy 7. dzień



Czarnogóra - Hiszpania
Czarnogóra widać coraz słabiej, ale myślę, że dzisiaj wygrają z Hiszpanią. Czarnogóra ma problemy kadrowe, kontuzjowane są Gabriella Kindl i Ana Radovic, ale Hiszpania wydaje się słabsza. Hiszpania już raczej bez szans na awans, a dla Czarnogóry to bardzo ważny mecz.


Rumunia - Chorwacja
Według mnie Rumunia powinna wygrać, Chorwacja ma dobry skład, ogólnie niezła drużyna, ale Rumunia ze świetną Neagu, zawodniczki bardziej doświadczone.


Dania - Rosja
Dania gra u siebie, mocny skład, mogą trochę sędziowie pomagać, ale Rosja to zawsze Rosja. Rosja ma szanse w ostrej obronie, Dunki nie mają rozgrywających z dobrymi warunkami fizycznymi, Rikke Skov głównie gra w obronie. U Rosjanek normalnie powinna grać Kochetova, która na początku grała z kontuzją, dobrze broni Sidorova. Według mnie Rosja ma spore szanse na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Rumunki ,co prawda straciły pierwsza bramkarke wczoraj ,ale zmienniczka była na wysokim poziomie,dzis wygraja z z Czarnogórą
tobet @1.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom