>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubiony/Ulubiona tenisista/tenisistka

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Po ostatnich meczach:
kobiety: Ana Ivanovic, Michaela Krajicek i Maria Kirilenko,
mężczyźni: Radek Stepanek, Novak Djokovic i Frank Dancevic.
 
V 8

vengo

Użytkownik
Vamos Rafa-za waleczność,zaciętość i zaangażowanie :spokodfhgfh:
Ana Ivanovic-wdzięk na korcie,uroda i również waleczność :spokodfhgfh:
 
M 0

mackal

Użytkownik
Jestem fanem tenisa już od 7 lat.
Ulubieni tenisista:
-Roger Federer
-Andy Roddick
-Novak Djokovic
-Nikolay Davidyenko
Ulubione tenisistki:
-Tatiana Golovin
-Agnieszka Radwańska
-Jelena Jankovic
- HENIN, JUSTINE(za geniusz)
 
A 0

and_pl

Użytkownik
A o to moje skromne faworyci i faworytki ????
Sporo pieniazkow zarazem mi przyniesli i sa stali kilka pierwszych rund w turniejach to zreguly nie problem ????
Tenisisci:
M.Russell (pierwsza dwojka moze nie zamlodzi ale zawsze kursy na nich sa ladne, i to dzieki nim portwel sie powiekszal i powieksza)
Waske (nie pamietam imienia )
J.W. Tsonga (najbardziej obiecujacy wpadl mi szczeoglnie w oko po wystepie dzieki dziekiej karty w Australian Open)
T.Zib (nie bez powodu na koncu lecz sentyment do tego pana juz nie taki skuteczny ale ugrysc potrafi)
Tenisistki:
A.Chakvetadze (rewelacyjna gra i postepy byle zeby nie poszla w slady Kurnikovej)
A.Ivanovic
J.Jankowvic (te dwie panie stala forma ladny styl gry )
M.Bartoli (swietnie gra i nie powiedziala jeszcze ostatniego slowa ???? ostatni sezon rewelacyjny)
Kolejnosc jest specjalnie tak okreslona
pozdrawiam
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Waske (nie pamietam imienia )
Alexander ???? moje ukochane Ciasteczko ???? fakt - poza trawą, w deblu zarówno z Kohlmannem, jak i Pavelem - zarobić można bardzo dużo ????
Ja już pisałam, że dla mnie Hingis&amp;Haas, ale zapomniałam wtedy dodać, że jeszcze przede wszystkim Agassi - mimo że Haas&#39;a bardzo sobie cenię, to nigdy nie będzie grał na tym poziomie, co wielki Andre.
Oprócz tego wśród kobiet [singiel]: Chakvetadze, Ivanovic, Radwańska, Schnyder, Rezai, Cornet, Wozniacki no i Szavay. Kiedyś jeszcze Sidot, Testud, Kandarr, Huber i oczywiście Seles i Davenport.
Jeśli o debla chodzi - Raymond i Morariu!
Panowie [singiel]: Haas, Santoro, Youzhny, Kiefer, Eysseric, Lu, Gambill.
A debel, to oczywiście Fryteczki, wyżej wspomniany Waske i do tego Bhupati.
 
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
Z panów zdecydowanie R. Federer, od niedawna lubię oglądać też Djoko.
Jeśli chodzi o panie to od lat Martina Hingis, aktualnie Ana Ivanovic, Patty Schnyder, Tati Golovin. Nie wiem czemu nie trawię zupełnie Nadala, choć uważam, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych graczy w historii.
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
panowie: David Ferrer, J. Haehnel (i tak nie wiecie kto to ???? ), Ivo Karlovic (bo prezentuje styl gry podobny do mnie buahaha:-D )

kobiety: Tatiana Golovin... mmm, cudo ???? no i Ana Ivanonic oraz Aga Radwańska ( z patriotycznego obowiązku)
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Tenisista: Richard Gasquet Anty:Ferdek Gonzalez
Tenisistka: Justine Henin Anty: Svetla Kuzniecova
Najseksowniejsze tenisistki ???? :Maria Kirlenko,Tatiana Golovin
Najzabawniejszy Tenisita: Mounfis (FRA)

Lubię oglądać także w akcji Patty Shnyder i jestem zagorzałym fanem talentu naszej Iśki z Krakowa:-D
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Sharapova... odkąd zacząłem grać w tenisa ziemnego (a jest to juz z 4-5 lat) zawsze ją lubiłem.
Roger Federer i jego jednoręczny backhand.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom