>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubiony/Ulubiona tenisista/tenisistka

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
HEHEHE Gusto po dzisiejszym meczu Ona jest moją Boginią. Ten mecz chyba zapamientam do końca zycia. No ale pamientam jak w podobnych okoliczoścoiach pokonała moja Marie w RG, dlatego ma u mnie przej... :zoltakartka:
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
Gusto, zgadzam sie z Toba ????
a moimi ulubionymi tenisistami sa Mario Ancic, Ivan Ljubicic i Andy Murray (kolejnosc alfabetyczna :p)
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
Naj naj i jeszcze raz naj lepszymi tenisistami są Andy Murray i Mario Ancic co wyprawiają ci młodzieńcy to jest maskra ! Za to oczywiście ich lubię, że są nieprzewidywaln, pełni młodzieńczego impetu i niekonwencjonalni noo ostatecznie Federminator ale on jest klasą samą w sobie, a w AO spodobał ???? mi się Djokovic na serio fajnie chłopak gra. Co do pań to oczywiście jedyna i niedościgniona miss wśród tenisistek Sharapova i młoda już nie tak urodziwa, ale także utalentowana Chekvetadze
 
M 0

mzmi17

Użytkownik
tenisista: 1. James Blake; 2. Mario Ancić; 3. Roger Federer
tenisistka: 1. Maria Sharapova; 2. Martina Hingis; 3. Agnieszka Radwańska
 
flawiusz1 0

flawiusz1

Użytkownik
Dorzucę i ja swoje sympatie, choć ja właściwie ich wszystkich lubię (bo niby za co którejś lub któregoś nie lubić?) Ale tak bardziej to lubię Jelenę Dementiewą, właściwie sam nie wiem za co, są zdecydowanie urodziwsze:)
 
drago 108

drago

Użytkownik
Tenisistka: Vera Zvonareva
Tenisista: Fernando Gonzalez | Feliciano Lopez | Mardy Fish | Novak Djokovic
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
[center:c1e65d8db2]Moim zdecydowanie ulubionym tenisistą jest Roger Federer!



A jeśli chodzi o tenisistkę to jest to Maria Sharapova!

[/center:c1e65d8db2]
 
S 269

sztywny

Użytkownik
tenisistka:Tatiana Golovin(ahh to cialo :spokodfhgfh: ,Sybille Bammer,Julia Vakulenko,Mara Santangelo(zaj... serwis
tenisista:NOVAK DJOKOvic(przyszly Federer),Rafa Nadal,Pippo Volandri oraz Tommy Haas na hardzie :jezora:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mój nowy ulubieniec - Leyton Hewitt, już wczoraj myślałem, że jest w stanie ograć wielkiego Rafę, ale to co zrobił z nim w pierwszym secie to deklasacja, Nadal błąka sie zagubiony po korcie. Oby Leyton wytrzymał nie tak jak Moya.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom