>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

kons 3

kons

Użytkownik
Witam.Widzę że na stronie jest opcja wpłaty za pomocą mTransferu z mBanku ;)
Posiadam konto w tym banku i to cieszy.Tylko pytanie czy w ten sam sposób wypłacana jest kasa - bo wiadomo poprzez mTransfer to zajmuje tylko do 15 minut.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wypłaty dokonywane są za pomocą normalnego przelewu.
Jeśli dobrze pamiętam to czas oczekiwania na środki wypłacone z tego buka to jakieś 2-3 dni.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Wpłaciłem dziś (ponownie po wizycie w Vobisie) za pomocą paysafecard, miałem w kilka sekund. Jeszcze się na tym nie zawiodłem.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Chciałem dziś zlecic wpłate do betsson ze swojego konta w lukasie przelewem bankowym , podałem oto takie dane do przelewu ,

Bank :Bank of Valletta
Właściciel konta :Betsson Malta Ltd.
Waluta: PLN
Numer rachunku :400.......0
Numer IBAN :MT31VALL22013000000040019452900
Bic/SWIFT :VALLMTMTXXX
Tytuł wpłaty :1........4

ale kobieta obsługująca mnie powiedzała że przelew nie może byc zrealizowany bo numer iban sie nie zgadza (podobno ma miec 26 cyferek a nie 25 ) ,myślałem nawet że może przy przepisywaniu sie pomyliłem, ale przychodze do domu sprawdzam i wszystko ok 25 jest, o co to chodzi ?
 
R 0

r-o-b-b-e-n

Użytkownik
ode mnie poprosili skan dowodu oraz wyciag bankowy, zrobilem tylko screena szczegolow przelewu ode mnie, do nich na konto.
sprawa bardzo szybko zalatwiona, w 100% polecam tego bukmachera
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Po zalogowaniu się:

&#39;Moje konto&#39; (na górze obok loginu) -&gt; &#39;Wyciąg z konta&#39; (menu po lewej).

Ustawiasz daty i klikasz &#39;POKAŻ&#39;
 
money 52

money

Użytkownik
kozacki buk,wczoraj zlecona wypłata,dzisiaj na koncie zero skanow dowodu itd,gdyby nie ubogi live to w.g mnie jeden z najlepszych bukow
 
money 52

money

Użytkownik
ubogi live? myśle, że porównywalny z innymi, no i po zmianie o wiele lepszy, bo nie wiem czy widzialeś ten sprzed kilku tyg.
a jak wytlumaczysz fakt ze w nba nie ma nawet live linie under/over?albo handicapow?tylko jakies smieszne zakladziki kto pierwszy zdobedzie xxxx punktow,kto ostatni rzuci pkt w xxx kwarcie zenada!!
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
masz rację z tym, z hokejem też nie jest najlepiej, ale myślę, że i tak idzie to w dobrym kierunku
i jest to dział wpłaty/wypłaty, więc ten wątek można zakończyć
 
M 0

macioras

Użytkownik
Witam, nr iban do dokonania przelewu mam taki:
MT31VALL22013000000040019452900
Moze ktos pomóc co wpisać w druczku na poczcie ?
W przewodniu betsson na forum jest podany przykład gdzie jest PL i potem normalnie 26 cyfr a tu jakoś dziwnie jest ;P
Uprzedzajac pytanie, kraj wybrany do przelewu to Polska.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli chcesz wysłać pieniądze na to konto to będziesz musiał poprosić o druk do przelewu ZAGRANICZNEGO. Powiesz, że chcesz zrobić przelew na zagraniczne konto i będą wiedzieli o co chodzi. Opłata będzie wyższa i czas oczekiwania na dostarczenie przelewu również będzie dłuższy.

Betsson podaje tylko konta z banków na Malcie - niezależnie od wybranego kraju (przysiągłbym, że kiedyś było inaczej). Może więc lepiej zastanowić się nad inną formą płatności lub innym bukmacherem, bo korzystanie z przelewów zagranicznych jest dosyć drogie (min. 13 zł).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

milenkovic23

Użytkownik
Witam. Mam dość dziwne pytanie ale miejcie na uwadze, że jestem początkujący ;). Jaki jest wymagany obrót wpłaconych pieniędzy w Betsson tzn. po jakich kursach? Chodzi mi o to, że gram raczej na niskie kursy i czy chcąc teoretycznie wypłacić kasę będę musiał kombinować duble, żeby spełnić ten wymagany obrót?
 
Do góry Bottom