>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
WAŻNE!

Jeżeli zostałeś oszukany przez któregoś z użytkownika Forum, napisz to TU!
Podziel się z informacjami, z doświadczeniem, by inne osoby nie padały ofiarami tych ludzi!


W miarę możliwości Administracja pomoże w rozwiązaniu problemu i zawsze służy pomocą.

Pamiętaj, w internecie nie jesteś Anonimowy!
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
BartekO

Ziom podszywający zię podemnie czyli pod Baroš&#39;a i próbujący wyłudzić kase od ludzi na MB
ale spoko ziom-dejvo(mdawid) powiedzial mi że opd niegpo np. próbowal wyłudzić kase i przez przypadek dal sie nabrać i przelał mu 1USD na MB ale potem sie zorientowal ze jest coś nie tak !

jak do BartkaO napisalem na gg to wziął napisal jakieś głupoty i wyzwal mnie i zablokował !

uważajcie na tego oszusta !!

jakby co to jego nr gg://6304494



pozdro..
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Do mnie też się zwracał, z prośbą o &quot;pożyczenie&quot; kaski, bo ponoć miał fajny kuponik do zagrania, ale kaski na necie mu brakowało
 
W 2

wislak

Forum VIP
6304494 (27-09-2006 22:19)
Cześć z tej strony Baros z forum bukmacherskie com. Słuchaj masz może konto w MoneyBookers?

No nie ! jak dla mnie to jak to BartekO to od razu Ban! co to za bezczelne zachowanie! wie dobrze ze nikt mu 10 zl nie da ale na 2 zl sie pare osob nabierze! i od ziarnka do ziarnak uzbiera sie miarka!

poza tym przypomnial mi sie temat &quot;BartekO sypie prezentami&quot;. mial sypac przez MS w kosza bony a na jednym bonie 5zł sie zatrzymal :wink:
 
B 0

barteko

Użytkownik
No więc już śpiesze z tłumaczeniami ????

Po pierwsze - Korzystam tylko z jednego GG, a numer podany wyżej (630****) jest mi nieznany. Nigdy nie gadałem z Barosem bo go nie znam...

Po drugie - Jestem podejrzanym bo mam 2 ostrzeżenia? Dostałem je gdyż pożyczyłem troche kasy od Stauciaka, jednak wszystko oddałem. Nie mógł on usunąć ostrzeżeń bo nie ma takiej &quot;władzy&quot; na forum. Dlatego właśnie są one do dzisiaj. Niech Stauciak sam się wypowie.

/edit
Teraz już ich nie mam... Zostały usunięte a ja jestem &quot;uniewinniony&quot;...

Po trzecie - Podejrzewacie mnie dlatego, że dawałem Wam CAŁKOWICIE ZA DARMO tylko 1 bon do BAH? To dla mnie niedorzeczne...

Nie jestem żadnym żebrakiem i nie musze ciułać każdego grosza... Jeśli macie pomysły, jak moge udowodnić swoją niewinność to piszcie.

Pozdrawiam
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
co ? nieznasz mnie tak ?
a jak do ciebie pisalem jak założyłęś ten temat z tymi prezentami ??
to normalnie ze mna pisaleś przez długi czas i podawaleś mi (nietrafne)typy w kosza a potem powiedzialeś że już nie dajesz za darmo typów i jak chcem do zebym ci wpłacił 5 zl na M (czy w granicach tylu zł) i wtedy mi bedziesz podawal typy przez tydzień !
no a teraz mnie w ch*** robisz !
wyzwaleś mnie na gg i zablokowaleś po tym jak ci napisałem co ty robisz i czemu podszywasz sie podemnie i wyłudzasz os ludzi kase !
i już tu nie udawaj ! ????
 
B 0

barteko

Użytkownik
Kurwa mać, człowieku pomyśl co Ty piszesz! Nigdy się z Tobą nie kontaktowałem... Być może ktoś podemnie również się podszywał. Nie myślisz chyba, że blokowałbym Cię i wyzywał bez powodu?
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
hehe...Panowie Proszę o Spokoj !
Jutro sie ta sprawa zajme :wink: i bedzie werdykt ????

---
dowody prosze kierować na moj PW ????

pozdrooo :mrgreen:
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
hehe dobra weź skończ tą gadkę nie bedę z tobą gadał
ale móie wam wszyscy userzy uważajcie na tego typka !
 
mdawid78 0

mdawid78

Użytkownik
Witam,
Tego $1 przelałem jakieś 3 tygodnie temu. Potem jeszcze parę razy próbował w ten sam bezczelny sposób wyłudzić ode mnie kasę. Pieniądze przelałem na konto w moneybookers o identyfikatorze [email protected]. Z mojego dochodzenia wynika, że to konto na tenbit.pl używa Bartosz O****cz. Czyli skoro ta osoba z GG nie jest BartkiemO, to po jaką cholerę podawała mi jego id na moneybookers, żeby przelać tam pieniądze? Nie powiesz mi chyba BartkuO, że ktos ci jeszcze konto mailowe przejął?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

BartekO wczoraj przeprowadzał ze mną transakcję. Podał taki e-mail: [email protected]
Taki sam e-mail oszukał użytkownika jacek3004, który o wszystkim napisał.
Wniosek jest prosty...

Rozmawiałem z BartkiemO, do 24 ma czas przedstawić dowody na swoją niewinność. Jeżeli tego nie zrobi, to... ;)
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ojj..Widze ze juz musze tu zareagować ????
Drogi Bartku..Za dużo , mam dowodów na twoja osobe,wiec niestety bede musial Cię uznać jako &quot;oszust&quot; i &quot;naciagacz&quot; i potraktować Cię nagrodą ???? Nie wiem,czemu naciagasz tych ludzi?I robisz sobie z nich smiechy??Kto Ci w tym wieku przeleje/pozyczy kase,przez neta , nieznajomym :?: :roll:

pozdrawiam

p.s czekamna twoja odpowiedz!

Pamiętaj, w internecie nie jesteś Anonimowy! :mrgreen: :wink:
 
B 0

barteko

Użytkownik
Zróbcie co uważacie... Prosiłem Marcina, żebyście mnie nie banowali do 11 rano bo chce pokazać wam, że to nie ja. Nie zgodził się jednak i najprawdopodobniej o 24 dostane bana, bo nie zdąrze załatwić tego tak szybko.

Jeśli ktoś został oszukany na pieniądze, niech napisze PW a oddam mu wszystko co do grosza i wtedy będziecie mogli mnie zbanować.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Bardzo prosze o zbanowanie Wiele-boników ponieważ zapłaciłem mu za bon a on mi go nie wysłał. Gdy zapytałem dlaczego zablokował mnie na gg. Jego numer 8284046. W każdej chwili moge udowodnić że wysłałem mu pieniądze przez MB z mojego adresu a on nie wysłał mi bonu. Ponadto prosze o zamknięcie jego tematu z ofertą sprzedaży żeby nikt więcej nie naciął się na tego oszusta.

Prosze o szybkie załatwienie sprawy
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Bardzo prosze o zbanowanie Wiele-boników ponieważ zapłaciłem mu za bon a on mi go nie wysłał. Gdy zapytałem dlaczego zablokował mnie na gg. Jego numer 8284046. W każdej chwili moge udowodnić że wysłałem mu pieniądze przez MB z mojego adresu a on nie wysłał mi bonu. Ponadto prosze o zamknięcie jego tematu z ofertą sprzedaży żeby nikt więcej nie naciął się na tego oszusta.

Prosze o szybkie załatwienie sprawy
Przeslij mi sccrena z wplata..a ja to zalatwie szybko ????

pozdrawiam

p.s topic jego blokuje,CZekam na sccrena
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom