>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka Eredivisie - 27.02-1.03

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Kursy by Expekt

Zapraszam do dyskusji na temat najbliższych spotkań Eredivisie. Ponownie mamy kilka ciekawych pojedynków, najbardziej emocjonująco zapowiada się ten w Eindhoven gdzie zagości Duma Fryzji, czy uda jej się urwać punkty aktualnemu jeszcze mistrzowi kraju?
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-01 12:30, Eredivisie, Holandia
Utrecht - Ajax Amsterdam ( il.g. 1.5)
Typ: Under
Kurs: 4.25
Buk: bwin

Dzisiaj o godzinie 12.30 dojdzie do ciekawego meczu Eredivisie pomiędzy Utrecht i Ajaxem. Faworytem tego meczu są goście którzy w lidze zajmują 3 miejsce z kolei gospodarze są 7. Moim zdaniem w takim meczu zobaczymy mało bramek. Tym poniżej 1.5. Ajax w środę miał bardzo trudny mecz z Fiorentiną, zakończony bezbramkowo zawodnicy są bardzo zmęczeni ponieważ musieli się bronić przez atakującą Fiorentine. Ajax w lidze ostatnio radzi sobie słabo porażki z Vitesse i Groningen. Jednak dzisiaj nie mogą przegrać ponieważ Twente i Alkmaar. Gospodarze dzisiaj powinni zagrać w pełnym składzie i do tego atut swojego boiska. Jednak wydaje mi się że mocno zmęczeni napastnicy Ajaxu dzisiaj mogę nie przebrnąć obrony. Z kolei obrona Ajaxu jest mocna straciła 28 goli w 24 meczach co na ligę Holenderska jest dobrym wynikiem. W meczach Twente w tym sezonie już 4 razy było bez bramek co w lidze Holenderskiej jest rzadkością. Mój typ poniżej 1.5.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP

Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem wynik: 2-2 ⛔
Typ: Vitesse @ 3.90
unibet

Zapowiada sie intersujacy mecz w lidze holenderskiej. Obie druzyny sasiaduja ze soba w tabeli, ale to goscie sa w lepszej formie. Feyenoord jaki i Vitesse walcza o zajecie 8 miejsca w lidze. Napewno remis w tym spotkaniu skrzywdzi obie druzyny, wiec mozemy sie spodziewac otwartego spotkania. W ostatnim meczu gospodarze pokonali na wyjezdzie w dobrym stylu De Graafschap 2-0 Vitesse nie przegralo juz od 6 spotkan a ostatnio pokonali pewnie Rode 3-0
Sklad Feyenoordu wraca do formy, wiekszosc zawodnikow wyleczyla kontuzje w wznowilo treningi. Widac ze atmosfera juz sie poprawila i raczej kryzys maja juz za soba. W dzisiejszym meczu nie zagraja: Ron Vlaar, Jonathan de Guzman, Tim Vincken, Denny Landzaat, Norichio Nieveld oraz Theo Lucius. W ekipie Vitesse nie zobaczymy tylko obroncy Nicky&#39;ego Kuipera
Wedlug mnie w lepszej sytuacji sa goscie. Nikt sie niespodziewal ze po rundzie jesiennej beda walczyc o 8 lokate. Nie maja teraz nic do stracenia. Feyenoord, dopiero co sie pozbieral, ale czy to wystarczy aby pokonac gosci? Presja ze strony kibicow bedzie duza, zobaczymy czy sobie z tym poradza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom