>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

system surebet

K 2

kastol

Użytkownik
tworzac surebeta mozna obstawic jeden zaklad normlannie , a drugi Wystaw ( opcja na giledach zakladow)

np. mecz pilkarski
arsenal - ajax

arsenal 2.10 wygra
ajax 1.50 nie wygra

podaje to tylko jak przyklad


moje pytanie brzmi czy mozna z takego systemy skorzystac tworzac trzydrogowe wydarzenie z dwoma typami na NIE WYGRA i wysokim kursem na WYGRA
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Można, ale po co??? Utrudniasz sobie w ten sposób życie. Wystarczy zagrać jeden zakład na np NIE WYGRA, a potem w odpowiednim momencie zagrać kontrę na WYGRA i już masz tzw Green Booka. Poczytaj trochę w necie o tradingu to dowiesz się więcej.
 
K 2

kastol

Użytkownik
mozna to co mowisz zastosowac tyko wtedy gde mecz ulozy sie po naszej mysli, wiec niema to nic wspolnego z surebetami
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To zależy jak na to spojrzeć. Jeśli przed meczem wystawisz swoje kursy, to też nie masz pewności, że zostaną przyjęte. A trading to wg mnie jeden z najprostszych i najbardziej efektywnych sposobów na zarobienie pieniędzy.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
a wedlug mnie to najlepszy sposob na stracenie forsy...
dlaczego?
dlatego ze zarabia sie grosze ryzykujac duzo..
a czasami kurs idzie w druga strone
i wtedy kibel...
a nie raz np. w meczy pada bramka w pierwszych 10 sekundach i wtedy wszystko w leb..
mowie tutaj np. o tradingu na kursie 0:0
wiadomo ze po minucie meczu juz jest inny
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dlatego każdy powinien dostosować strategię tradingu do swoich możliwości. Jeśli masz dobrze przeanalizowany mecz, to wszystko powinno się udać. Nie mówię jednak tutaj o wystawieniu kursu na remis przed meczem i późniejszej kontrze. Są inne, dużo lepsze metody. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że znając się na określonej dyscyplinie sportu, analizując mecze i grając trading praktycznie nie da się przegrać. Są różne metody, na to, żeby wyjść nawet z beznadziejnej sytuacji. I to wszystko da się zrobić, jeśli oczywiście potrafimy zarządzać swoim kapitałem.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
ja inaczej na to patrze..
w tym biznesie nie ma nic pewnego.. nic poprostu
tutaj czasami najslabszy wygra z najlepszym
czasami w ostatniej minucie padaja 2 bramki
i czy to jest do przewidzenia?
tytaj sie ma farta albo nie
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Patrząc w ten sposób to nigdzie nie ma nic pewnego. Zawsze może wydarzyć się coś niespodziewanego. Tym bardziej w sporcie. Jednak można postarać się przewidzieć pewne sytuacje. Wielu ludzi zarabia grając w bukmacherkę. Czyli można. Jeśli dodamy do tego trading to ten zarobek staje się pewniejszy. Dajmy na to przykład. Bodajże przedwczoraj potrzebowałem niespełna 10 minut w meczu, żeby zarobić lekko ponad 10 zł. Pewnie niektórzy powiedzą, że to nie dużo, ale nie obracałem setkami złotych. Dlatego wydaje mi się, że trading to dość pewny sposób na zarobienie pieniędzy.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Patrząc w ten sposób to nigdzie nie ma nic pewnego. Zawsze może wydarzyć się coś niespodziewanego. Tym bardziej w sporcie. Jednak można postarać się przewidzieć pewne sytuacje. Wielu ludzi zarabia grając w bukmacherkę. Czyli można. Jeśli dodamy do tego trading to ten zarobek staje się pewniejszy. Dajmy na to przykład. Bodajże przedwczoraj potrzebowałem niespełna 10 minut w meczu, żeby zarobić lekko ponad 10 zł. Pewnie niektórzy powiedzą, że to nie dużo, ale nie obracałem setkami złotych. Dlatego wydaje mi się, że trading to dość pewny sposób na zarobienie pieniędzy.
szanuje twoj zarobek i szanuje to co robisz..
ale OSOBISCIE uwazam i nikt nie musi sie ze mna zgodzic ze to trefny sposob jak kazdy inny
 
K 2

kastol

Użytkownik
ja sie oblicza surebeta:

kurs, 10.00 na wygra
kurs 9.80 nie wygra

jesli sie nie myle to jest surebet, jeszcze jedno pytanie dotyczace mojego pierwszego posta , mowilem tam o sytuacji gdy jedno zdarzenie jest wygra , a dwa nie wygra , czy wowczas rowniez moze byc surebet?

np.

100.00 wygra
48.00 nie wygra
45.00 nie wygra
 
Do góry Bottom