>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności

krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Tak sie zastanawiam ze moje wczorajsze typy zostały usunięte ponieważ podałęm 3 typy z 2 ligi !! A czemu np uzytwoknik MALDINI w 2 kolejce podał 4 typy z 2 ligi i zostały mu one podliczone !!

. Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa Typ:2 Kurs:1,70 ⛔ 100
2. Arka Gdynia - Podbeskidzie B.-B. Typ:1 Kurs:1.35 ✅ 35
3. ŁKS Łomża - Polonia Warszawa Typ:2 Kurs:1.80 ✅ 80
4. Wisła Płock - Motor Lublin Typ:1 Kurs:1.40 ✅ 40
5. Śląsk Wrocław - Kmita Zabierzów Typ:1 Kurs:1.30 ⛔ 100
6. Groclin Grodzisk - Polonia Bytom Typ:1 Kurs:1.30 ✅ 30
Dodatkowy typ:
Groclin Grodzisk - Polonia Bytom 3-0 ⛔
Adrian Sikora ✅ 150
✅ 135
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Tak sie zastanawiam ze moje wczorajsze typy zostały usunięte ponieważ podałęm 3 typy z 2 ligi !! A czemu np uzytwoknik MALDINI w 2 kolejce podał 4 typy z 2 ligi i zostały mu one podliczone !!

. Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa Typ:2 Kurs:1,70 ⛔ 100
2. Arka Gdynia - Podbeskidzie B.-B. Typ:1 Kurs:1.35 ✅ 35
3. ŁKS Łomża - Polonia Warszawa Typ:2 Kurs:1.80 ✅ 80
4. Wisła Płock - Motor Lublin Typ:1 Kurs:1.40 ✅ 40
5. Śląsk Wrocław - Kmita Zabierzów Typ:1 Kurs:1.30 ⛔ 100
6. Groclin Grodzisk - Polonia Bytom Typ:1 Kurs:1.30 ✅ 30

Dodatkowy typ:
Groclin Grodzisk - Polonia Bytom 3-0 ⛔
Adrian Sikora ✅ 150

✅ 135
Tak samo uzytkownik Bot 13

1. Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa - typ 2 - kurs 1,60 ⛔
2. Śląsk Wrocław - Kmita Zabierzów - typ 1 - kurs 1,30 ⛔
3. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok - typ 1 (1 połowa) - kurs 1,90 ✅
4. Wisła Kraków - GKS Bełchatów - typ 1 - kurs 1,35 ✅
5. Arka Gdynia - Podbeskidzie B.-B. - typ 1 - kurs 1,35 ✅
6. ŁKS Łomża - Polonia Warszawa - typ 2 - kurs 1.85 ✅
Dokładny wynik:Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 0-1 ⛔
Strzelec: Chinayama ✅
✅ 195
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Zastanawia mnie fakt, dlaczego nie mozna dzis obstawiac spotkan w konkursie ? Przeciez skoro gramy mecze z 1, 2 i 3 ligii to dzisiaj rowniez sa rozgrywane spotkania.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
krycha18 kilka postów wczesniej pisałem, ze w tabeli zostaną uwzględnione poprawki dotyczące właśnie tych nieregulaminowych typów i miałem na myśli właśnie wspominanych przez Ciebie użytkowników.

spinache --&gt; zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu, w którym jeden z punktow mowi iz przynajmniej 4 sposród typowanych 6 spotkan, musi byc meczami Orange Ekstraklasy. M.in stad nazwa konkursu Orange Ekstraklasa Bwin.
 
wasil_86 0

wasil_86

Użytkownik
witam
witam chcialbym dolaczyc od nastepnej kolejki. mam to gdzies zglosic czy poprostu wpisac swoje typy na 4 kolejke??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
wystarczy poprostu podać swoje typy na 4 kolejkę ;) oczywiscie zgodnie z regulaminem ;) Dla przypomnienia-- &gt; przynajmniej 4 sposrod typowanych meczy musi byc meczami Orange Ekstraklasy.

Temat na 4 kolejkę zostanie załozony najprawdopodobniej we wtorek ;)
 
S 0

szwedu

Użytkownik
taka mała poprawka do podliczenia moich typów, mianowicie w typach 3 kolejki dałem Lech-Wisła remis do przerwy i było 1-1 a zostało podliczone jako ⛔. Pozdrawiam
poprawione
 
merolix 0

merolix

Użytkownik
W podliczaniu mojego typowania na 3.kolejkę jest błąd.
Jako dodatkowy typ podałem, że Edu Andradina strzeli bramkę w meczu z Polonią Bytom. Andradina strzelił, a typ został mi podliczony na minus - poprawcie to.
Pozdrawiam.
poprawione
 
E 0

eldarin

Użytkownik
Witam, pisze w sprawie moderatora dobermana, ktory chyba pomylil kursy:

Wczoraj(19 marca), 21:46
Sosnowiec-LKS Lodz - 2 2,90
Belchatow-Lech P. - 2 2,80
Widzew Lodz - Legia Warszawa - 2 2,05
Polonia Bytom - Gornik Zabrze - 2 2,50
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow - 2 4,80
Groclin Dyskobolia - Cracovia Krakow - 1 1,50

Widzew - Legia - 1 - 2
Chinyama
*** kursy nie zmienily sie od rana, kiedy to ja typowalem. az do teraz, kiedy pisze te slowa kursy wygladaja nadal tak samo:
LKS 3
Lech 3
Legia 1,9
Górnik 2,3
Ruch 4
Groclin 1,45

To samo tyczy sie kolejnego moderatora domeLa, ktory zawyzyl kurs na Legia. Panowie, jak juz moderatorzy kantuja, czy nawet tylko sie myla, to raczej nie przystoi...
 
domel 49

domel

Forum VIP
brałem kursy po dobermanie wiec on widocznie sie pomylił, kursy zostaną oczywiście zmienione ale nie teraz bo możecie nas potem oskarżyć o zmianę typu. Jak będziemy podliczać kolejkę wszystko będzie zmienione.
pozdroo
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Właśnie się za to biorę ;)

Dla zaintersowanych --&gt; tabela po podliczeniu 3 kolejki powinna być dostępna w ciągu najbliższych kilku godzin ;P ;)
 
B 4

bot_13

Użytkownik
hej !!!!
Chciałbym sie zapytać czemu skasowaliście moje typy za drugą kolejkę (+195)????, a typowałem ją. Tak więc razem z 3 kolejką powinienem mieć 195 + 215 = 400 pkt.

PS. To chyba jest porządny konkurs i nie powinny być takie błędy. Przecież tak długo ją sprawdzacie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Po pierwsze ogarnij. Twój typ został usunięty przez moderatora TBM i w powodzie napisane jest brak wymaganych 4 typów z orange ekstraklasy. Jaki wniosek ? Brak znajomości regualminu. Nastepnym razem jak będziesz tak się &quot;awanturował&quot; to zostaniesz ukarany ostrzeżeniem
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pisałem już wcześniej, że przy nowym podliczeniu tabeli zostaną uwzględnione wszystkie poprawki tj. poprawione zostaną wszystkie błędy w podliczeniach jakie zostały zgłoszone.

W Twoim przypadku powodem usunięcia typów było nieregulaminowe podanie typów tzn. brak wymaganych 4 typów z Orange Ekstraklasy.

Podsumowując, wszystko jest ok ;)
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
W sumie to tak patrzac na to forum a forum obs.com to tam sie raczej nie &#39;pieprza&#39; tak jak wy tylko od czesto bany leca w takich sytuacjach ;)
Takie moje spostrzezenie.
Napiszcie grubo na czerwono ze 4 typy musza byc z OE to moze w koncu ludzie zaczna rozumiec o co w tym chodzi ;)
Albo zeby ktos sie mogl zapisac do konkursy niech w zapisach odpowie na jakies kilka podanych przez was pytan ????
znajomosc regulaminu-gwarantowana
pozdrawiam ;)
Widze kolega Arturro100 kopiuje moj sposob z pewnego konkursu i gra 2/1 we wszystkich meczach ????
w sumie sposob dobry ale nie na polska OE ;)
 
E 0

eldarin

Użytkownik
tabela jest cala do poprawy. np spinache maja w tej tabeli niby 11 miejsce i 566 pkt. Z moich obliczen wynika, ze 614-75=539. Tylko w dwoch kolejkach gral uzytkownik spinache i wlasnie taka ilosc punktow otrzymal. Poprawiona tabela jest wiadomo gdzie, wiec zachecam ekipe do skorzystania z pomocy, oszczedzi to liczenia.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom