>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 170: Lee vs. Oliveira

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 170: Lee vs. Oliveira



Walka wieczoru
155 lbs: Kevin Lee (18-5) vs. Charles Oliveira (28-8) 


Co-main event
170 lbs: Demian Maia (28-9) vs. Gilbert Burns (17-3)


Karta główna (od 01:00 polskiego czasu)
155 lbs: Renato Moicano (13-3-1) vs. Damir Hadzovic (13-5)
205 lbs: Johnny Walker (17-4) vs. Nikita Krylov (26-7)
155 lbs: Francisco Trinaldo (24-7) vs. John Makdessi (17-6)

Karta wstępna (od 22:00 polskiego czasu)
125 lbs: Jussier Formiga (23-6) vs. Brandon Moreno (16-5-1)
115 lbs: Randa Markos (10-7-1) vs. Amanda Ribas (8-1)
170 lbs: Elizeu Zaleski (21-6) vs. Alexey Kunchenko (20-1)
135 lbs: Rani Yahya (26-10) vs. Enrique Barzola (16-5-1)
125 lbs: Mayra Bueno Silva (6-0) vs. Maryna Moroz (9-3)
135 lbs: Bruno Silva (11-4-1) vs. David Dvorak (17-3)
135 lbs: Veronica Macedo (6-3-1) vs. Bae Malecki (1-0)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Wielokrotnie podkreślałem że nie jestem fanem walk kobiet jak i obstawiania ich ale na dzisiejszej gali mamy ciekawą walkę gdzie różnica warunków fizycznych jest chyba największa w historii UFC, wygląda to tak:

 
Veronica Macedo ma obecnie rekord 6 wygranych 3 porażki z czego w UFC wygrała ostatnią walkę a wcześniej przegrywała 3 pojedynki pod rząd. Veronica już jak na wagę muszą była malutka (160 cm) i większość rywalek była dobrych pare centymetrów większych a tutaj wskakuje 2 kategorie wagowe wyżej a jej rywalka ma jak widać na załaczonym obrazku.. 180 cm. Wobec takiej dysproporcji spodziewałem się że Szwedka (Polskiego pochodzenia) Bea Malecki będzie faworyzowana a tymczasem bukmacherzy nie przejeli się tym i faworytką jest Macedo. Dzieje się pewnie tak że Malecki wygląda na 'zieloną'- rekord ledwo 3 wygrane (wszystkie przed czasem),bez porazki (jedna wygrana pod batutą UFC) ale z tego co poczytałem to ćwiczy pod wodzą dobrego trenera, ma doświadczenie z mauy thai i Ci co ją widzieli na sparingach twierdzą że to bestia. Po takim kursie żal nie zagrać.

Bea Malecki przed czasem @4,25 STS
wygrała ale na punkty ale tak to właśnie się kończy stawianie walk kobiet, zero umiejetności a spokojnie mogła ją skończyć ze 3 razy...

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA


Drugim w kolejności starciem tej gali będzie pojedynek w dywizji muszej pomiędzy Bruno Silvą oraz Davidem Dvorakiem. Na wstępie ważną informacją jest to, że Dvorak do tej walki wchodzi w ostatniej chwili w zastępstwie za Chińczyka Su Mudaerji. Faworytem tego boju według bukmacherów jest Czech, jednak ja dość pewnie stawiam tutaj na miejscowego zawodnika – Silva w debiucie dla UFC wyglądał naprawdę dobrze, co prawda przegrał to starcie z mocnym Khalidem Tahą, jednak zaprezentował się w tym boju z niezłej strony. Patrząc na Dvoraka, to rekord naszego południowego sąsiada jest nabity do granic wytrzymałości, na tle słabszych zawodników wyglądał bardzo dobrze, czy aby na pewno będzie tak i dzisiaj? Patrząc obiektywnie jak może wyglądać to starcie, to najbardziej prawdopodobnym scenariuszem będzie dominacja Silvy w parterze i zwycięstwo najpewniej na kartach sędziowskich.

Bruno Silva – David Dvorak 2.05   
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Veronica Macedo VS Bea Malecki walka nie potrwa pełnego dystansu @1.8  
lvbet
Różnica warunków fizycznych jest olbrzymia, co załączył na powyższym zdjęciu kolega @xavi90
Dla mnie Macedo jest cieniutka jak sik pająka. Trzy porażki w UFC i jedno zwycięstwo. Dla niej będzie bardzo ciężko o zwycięstwo. 
Malecki zrobi z nią co będzie chciała. Ciężko Wenezuelce będzie sprostać takim warunkom fizycznym. Stawiam na poddanie albo TKO ze strony Szewdki. Dla Macedo to z pewnością walka na pożegnanie z UFC, zaś Szwedka stoi przed ogromną szansą na odniesienie drugiego zwycięstwa w UFC
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
Macie linka do karty wstepnej ?

EDIT : ta Malecki to po za wzrostem to nic nie ma , nawet serca do bicia się. Jak ona się znalazła w UFC ? Takie beztalencie drewniane... poziom FEN albo i niższy... tragedia obie...
malecki takie warunki a nie potrafi obejsć pozycji w parterze i przytrzymac rywalkę....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom