Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Jakimi "systemami" gracie ?

11 lutego 2020 17:18
1
krism1984
krism1984
Lut 2020
3 2
Cześć , 
Jestem nowy w branży ;) i chciałem Was zapytać jak najczęściej gracie?
Tzn. chodzi mi o to czy np. gracie spokojnie solo z ale mniejszym zyskiem czy lepiej grać taśmy za drobne i liczyć że coś wpadnie ? :)

Co radzicie koledze ??? ;) 
11 lutego 2020 17:22
2
successful
successful
Mar 2016
965 9 095 20
Jako początkujący zdecydowanie graj za niewielkie stawki, najlepiej po kilka zdarzeń na kuponie, ale nie supertaśmy. Jak już obędziesz się z bukmacherką, zobaczysz jakie kursy nie wchodzą, a jakie potrafią wejść, rozkminisz jakiś własny system wygrywania, wtedy możesz stopniowo zwiększać stawki. Miej świadomość, że na początku niemal na pewno będziesz przegrywać (ale na pewno też zdarzają się wygrane). Z czasem osiągniesz sukces.
11 lutego 2020 19:50
3
jozzy22
jozzy22
Lis 2014
4 092 11 290 29
cytat z dnia 11 lutego 2020 17:18 przez krism1984
Cześć , 
Jestem nowy w branży ;) i chciałem Was zapytać jak najczęściej gracie?
Tzn. chodzi mi o to czy np. gracie spokojnie solo z ale mniejszym zyskiem czy lepiej grać taśmy za drobne i liczyć że coś wpadnie ? :)

Co radzicie koledze ??? ;) 

Taśmę od czasu do czasu zabawowo możesz puścić ale nie licz na zyski. Najlepiej solo i za większą stawkę. 

12 lutego 2020 13:10
4
malyenter1
malyenter1
Mar 2016
484 445 10
Jak grasz dla zabawy tylko to graj taśmy . A jak pragniesz na dłuższą metę grać z pragnieniem comiesięcznego zysku to pewnie już czytałeś wiele na ten temat i wtedy sam musiałbyś sobie określić co pasuje ci najlepiej .Solo z mniejszym zyskiem się nie opłaca , chyba że masz bardzo wysoką skuteczność. Na przykład przy grze kursami 1, 7 ponad 60% , ale to też nie w Polsce . Moim zdaniem solo najlepsze kursy w granicach 2,1- 2,4 . A powyżej 3,0 trzeba dostosować odpowiedni system żeby zarobić w dłuższym okresie czasu. Także najpierw zadaj sobie pytanie czy grasz dla zabawy czy chcesz coś tam skubnąć bukmacherom .

"Wygrywa tylko ten , kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."
Napoleon Hill
14 lutego 2020 15:30
5
piotrek93
piotrek93
Lut 2020
1 1
Granie poważne z podatkiem 10% mija się z celem. To jest bezsens

Proponuję wyemigrować do kraju, w którym bukmacherzy tacy jak Pinnacle, bet365, Betfair, lub William Hill mają zezwolenie, i tam można całkiem nieźle zarabiać na tym. Ale tylko pod warunkiem że poświęca się temu sporo czasu przed kompem, sporo się klika tych zakładów, i dysponuje się sporym kapitałem na wejście. Trzeba grać po możliwie najwyższych kursach, zaokrąglać stawki nawet do dwóch zer, i grać non stop tą samą stawką. Sam się zastanawiam czy do tego nie wrócić, tylko teraz mam zbyt dużo zobowiązań w kraju
15 lutego 2020 10:19
6
malyenter1
malyenter1
Mar 2016
484 445 10
cytat z dnia 14 lutego 2020 15:30 przez piotrek93

Proponuję wyemigrować do kraju, w którym bukmacherzy tacy jak Pinnacle, bet365, Betfair, lub William Hill mają zezwolenie, i tam można całkiem nieźle zarabiać na tym. Ale tylko pod warunkiem że poświęca się temu sporo czasu przed kompem, sporo się klika tych zakładów, i dysponuje się sporym kapitałem na wejście. Trzeba grać po możliwie najwyższych kursach, zaokrąglać stawki nawet do dwóch zer, i grać non stop tą samą stawką. Sam się zastanawiam czy do tego nie wrócić, tylko teraz mam zbyt dużo zobowiązań w kraju

A gdzie grałeś do tej pory.?

"Wygrywa tylko ten , kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."
Napoleon Hill
15 lutego 2020 10:19
7
malyenter1
malyenter1
Mar 2016
484 445 10
cytat z dnia 14 lutego 2020 15:30 przez piotrek93

A gdzie grałeś do tej pory.?

Napoleon Hill
19 lutego 2020 09:47
8
post_klimatyczny
post_klimatyczny
Lut 2020
5 1 5

Na ten moment gram spokojnie obstawiając tylko kilka zakładów solo. 
Ustawiłem limit dzienny kwoty do zakładów, więc mam kontrolę ekonomiczną,
nad tym ile mogę wydać.  🙂

Opieram się na statystykach i dogłębnej analizie kto ma większe szansę wygrać.
Obstawiam małe kwoty dla przyjemności.
Gram w PZbuk, podoba mi się, bo jest przejrzyste, statystyki szczegółowe, łatwo się poruszać.
System bezpiecznej gry daje mi kontrole nad czasem i budżetem. 

@malyenter1 - Fajny cytat Napoleona Hilla. Dodałbym tylko jeszcze strategię i analizę :) 

Uwielbiam dodatkowe profity w grach. 
19 lutego 2020 10:26
9
kamilcia21
kamilcia21
Maj 2019
1 302 6 746 14
cytat z dnia 19 lutego 2020 09:47 przez post_klimatyczny

Na ten moment gram spokojnie obstawiając tylko kilka zakładów solo. 
Ustawiłem limit dzienny kwoty do zakładów, więc mam kontrolę ekonomiczną,
nad tym ile mogę wydać.  🙂

Opieram się na statystykach i dogłębnej analizie kto ma większe szansę wygrać.
Obstawiam małe kwoty dla przyjemności.
Gram w PZbuk, podoba mi się, bo jest przejrzyste, statystyki szczegółowe, łatwo się poruszać.
System bezpiecznej gry daje mi kontrole nad czasem i budżetem. 

Naprawdę myślisz, że tu są ludzie pozbawieni wyobraźni? Kolejny post z zaznaczonym bukmacherem, a sam wpis z daleka pachnie lokowaniem produktu. Jesteś ich człowiekiem. Popracuj nad odpowiednim przekazem bo na chwilę obecną masz sporo zaległości w kwestiach marketingowych. Na kilometr można poznać reklamę.

9 296
Moderatorzy
majster93
majster93
Lip 2017
adik1992
adik1992
Kwi 2015
qowalsky6
qowalsky6
Gru 2013
gy_gy_craveel
gy_gy_craveel
Paź 2013
mark1973
mark1973
Cze 2013
madangelo
madangelo
Sie 2008
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.