Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Kolarstwo 2020 - Pozostałe wyścigi

8 lutego 2020 10:34
1
sumada90
sumada90
Maj 2008 | Forum VIP
5 088 11 681 33
Temat zbiorczy na wyścigi w 2020 roku.

Terminarz wyścigów można znaleźć tutaj: https://www.procyclingstats.com/races.php

Praktycznie wszystkie transmisje w Eurosporcie. Kalendarz trochę zmieniony przez Igrzyska Olimpijskie, a więc Tour de France zaczyna się dwa tygodnie wcześniej niż zwykle i San Sebastian też idzie tym tropem, Tour de Pologne startuje na początku lipca, a nie w sierpniu.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Stanisław Lem

8 lutego 2020 10:49
2
sumada90
sumada90
Maj 2008 | Forum VIP
5 088 11 681 33
Volta a la Comunitat Valenciana
4. etap
Profil etapu

Michał Kwiatkowski - Gianni Moscon 1,84 STS34-14
Michał aktywny, jak to często bywa na początku sezonu ale lepiej mu wychodzą sprinty niż wspinaczki. Na 2. etapie przy finałowej ściance odpadł po ataku Moscona. Dziś jeszcze mocniej pod górę, w wyścigu jedzie kilku hartów, którzy narzucą tempo mocne. Dlatego widzę dziś Polaka ze stratami większymi niż kilkanaście sekund.
Moscona traktuje jako lepszego górala na taki podjazd jak dzisiejszy finałowy. Na drugim etapie dojechał w grupce z najlepszymi. Dziś też powinien sobie poradzić. On lubi takie dynamiczne trasy. Początek sezonu, więc ten poziom jest zazwyczaj bardziej spłaszczony niż to jest na wielkich tourach.
8 lutego 2020 17:32 przez sumada90

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Stanisław Lem

2 23
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.