>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

12. kolejka La Liga [2.11- 3.11.2019r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Madryt - Betis
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.89 
gospodarze powyżej 6.5 rzutów rożnych @ 1.65 
Fortuna


Po raz kolejny idę w stronę rzutów rożnych w spotkaniu Realu Madryt. Gospodarze wrzucili drugi bieg o czym świadczy ich gra oraz wyniki w ostatnich dniach. Czyżby Zidane znalazł właściwą jedenastkę?. Wydaje się, że tak. Z dobrej strony pokazali się min. Rodrygo czy Valverde, którzy być może staną się ważnymi ogniwami w zespole Realu. Jestem dalej pod wrażeniem formy Benzemy, który pomimo wielu krytyki jest dalej liderem w Realu. Przejdźmy do samego typu. Tak jak wspominałem wiele razy, Real jest maszyną do nabijania rzutów rożnych w szczególności gdy trzeba gonić wynik lub po prostu wygrać mecz. Stwarza sobie sporo sytuacji i stałych fragmentów gry, a jednymi z nich są właśnie rzuty rożne. W poprzedniej kolejce losy meczu rozstrzygnęli po 25 minutach, a mimo tego zdołali nabić osiem rzutów rożnych. Betis był jedną z najsłabszych drużyn w La Liga, ale dzięki wygranej 2:1 wydostali się z strefy spadkowej. Terminarz nie jest dla nich korzystny bowiem teraz przydało by się zmierzyć z kolejnym średniakiem, a nie ekipą, która wjeżdża na właściwe tory. Betis udowadniał jednak nie raz, że jest zespołem nie wygodnym i potrafi się przeciwstawić najlepszym. Na ostatnich pięć wyjazdowych spotkań nabili zaledwie 15 rzutów rożnych, co nie daje nam najlepszej średniej. Jednak wierzę w to, że jutro będą mieli swoje sytuacje, które po prostu te rożne dadzą. Myślę, że o gospodarzy martwić się nie musimy, bo to oni będą kontrolować ten mecz..

Panowie gdzie znajdę łączony Typ, że Benzema zaliczy asystę oraz strzeli gola?.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
cytat z dnia 1 listopada 2019 16:29 przez ibis21:00 Real Madryt - Betis
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.89 
gospodarze powyżej 6.5 rzutów rożnych @ 1.65 
Fortuna


Po raz kolejny idę w stronę rzutów rożnych w spotkaniu Realu Madryt. Gospodarze wrzucili drugi bieg o czym świadczy ich gra oraz wyniki w ostatnich dniach. Czyżby Zidane znalazł właściwą jedenastkę?. Wydaje się, że tak. Z dobrej strony pokazali się min. Rodrygo czy Valverde, którzy być może staną się ważnymi ogniwami w zespole Realu. Jestem dalej pod wrażeniem formy Benzemy, który pomimo wielu krytyki jest dalej liderem w Realu. Przejdźmy do samego typu. Tak jak wspominałem wiele razy, Real jest maszyną do nabijania rzutów rożnych w szczególności gdy trzeba gonić wynik lub po prostu wygrać mecz. Stwarza sobie sporo sytuacji i stałych fragmentów gry, a jednymi z nich są właśnie rzuty rożne. W poprzedniej kolejce losy meczu rozstrzygnęli po 25 minutach, a mimo tego zdołali nabić osiem rzutów rożnych. Betis był jedną z najsłabszych drużyn w La Liga, ale dzięki wygranej 2:1 wydostali się z strefy spadkowej. Terminarz nie jest dla nich korzystny bowiem teraz przydało by się zmierzyć z kolejnym średniakiem, a nie ekipą, która wjeżdża na właściwe tory. Betis udowadniał jednak nie raz, że jest zespołem nie wygodnym i potrafi się przeciwstawić najlepszym. Na ostatnich pięć wyjazdowych spotkań nabili zaledwie 15 rzutów rożnych, co nie daje nam najlepszej średniej. Jednak wierzę w to, że jutro będą mieli swoje sytuacje, które po prostu te rożne dadzą. Myślę, że o gospodarzy martwić się nie musimy, bo to oni będą kontrolować ten mecz..

Panowie gdzie znajdę łączony Typ, że Benzema zaliczy asystę oraz strzeli gola?.
Na betfanie na to zdarzenie jest 5.50 obecnie, ale poproś o wystawienie na Ewinner, na większość propozycji się zgadzają, może dadzą więcej niż 5.50.

Levante- Bercelona 
Powyżej 4.5 kartek 1.57 @betfan 
      

Kurs idealny do jakieś dubelka, sędziuje Pan Alejandro Hernandez, a więc moim zdaniem zaraz po Lahozie drugi najbardziej overowy sędzia w Hiszpanii. Tutaj kartki powinny być, pomiędzy tymi zespołami zawsze sporo ich było( ostatnie 5 meczy i średnia ponad 8 kartonika na mecz robi wrażenie),  Levante u siebie powalczy, a z szybkimi i technicznymi graczami Barcy mogą mieć problemy. Przy każdym technicznym faulu taki sędzia jak Alejandro Hernandez sypie kartkami, więc linia 5 kartek wydaje się do ogarnięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
windover 21,6K

windover

Użytkownik

SEVILLA VS. ATLÉTICO MADRYT 
SEVILLA (4-3-3): Vaclik; Jesus Navas, Kounde, Diego Carlos, Reguilon; Joan Jordan, Gudelj, Banega; Ocampos, Hernandez, Nolito
ATLETICO MADRID (4-4-2): Oblak; Trippier, Felipe, Hermoso, Renan Lodi; Saul, Partey, Koke, Lemar; Alvaro Morata, Correa

W meczu na szczycie 12.kolejki La Ligi wydaje mi się ,że nie powinno zabraknąć bramek. Sevilla po porażce z Barceloną (0-4) praktycznie wygrywa wszystko ,ostatnio remis z Valencią (1-1) a do tego w końcu do siatki rywali zaczął trafiać Lucas Ocampos (w 2.ostatnich meczach 2.bramki). Lopetegui do dyspozycji nie będzie miał kontuzjowanych  Sergi Gomez, Carrico, Escudero a ponadto zawieszony jest Fernando.  Atletico za sobą też ma ciężkie tygodnie w wielu meczach remisując ,ale za to podtrzymując passę 10. spotkań z rzędu bez porażki. We Wtorek tylko remis z Deportivo Alavés (1-1). Diego Simeone w dalszym ciągu nie może korzystać z usług Borja Garces, Vrsaljko, Savic , Joao Felix oraz Gimenez a niepewnym pozostaje Renan Lodi. W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami pięć razy obie ekipy strzelały co najmniej po 1.bramce więc i dziś liczę na podtrzymanie tej statystyki próbując grać na bts po rewelacyjnym kursie 2,0.

typ: obie strzelą @ 2.00 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Espanyol - Valencia
Typ: Spotkanie/Liczba Goli - Espanyol/-2.5
Kurs: 4.85
Bukmacher: STS


Początkowo bukmacherzy w roli lekkiego faworyta widzieli Valencię, na ten moment kursy na Espanyol spadły i to ekipie gospodarzy daje się większe szanse na zwycięstwo. Nie dziwi mnie taki obrót sprawy. Valencia ma swoje problemy. Po zaskakującej decyzji zarządu o zwolnieniu Marcelino w tym klubie dzieje się coraz gorzej. Piłkarze stali murem za poprzednim szkoleniowcem i cenili sobie współpracę. Nie mieli jednak nic do powiedzenia gdy do klubu przyszedł Albert Celades. Młody, niedoświadczony trener dla którego jest to pierwsza samodzielna praca w seniorskiej piłce. Moim zdaniem Valencia to zbyt duży klub na takie eksperymenty. O ile początek wyglądał przyzwoicie, o tyle im dalej w las tym gorzej. Aktualnie Valencia legitymuje się serią 4 spotkań bez zwycięstwa, a gra wygląda słabo. Ich mecze są po prostu nudne, a zespół ma problem z kreowaniem sytuacji bramkowych. Dzisiaj "Nietoperze" jadą na Cornella-El Prat do Barcelony. W jednym aspekcie Espanyol na ten moment idzie ramię w ramię z Valencią - ich mecze także są nudne. Spodziewałem się, że stan rzeczy zmieni się po przyjściu Pablo Machina ale nic takiego nie ma miejsca. W 4 meczach pod wodzą nowego szkoleniowca ani razu nie padł BTS. Trzeba jednak przyznać, że wyniki uległy poprawie bowiem dwie rywalizacje udało się wygrać 1-0. Dzisiaj spodziewam się bardzo zbliżonego wyniku. Espanyol potrzebuje punktów jak tlenu, miejsce w strefie spadkowej nie przystoi takiemu zespołowi. Wszak w poprzednim sezonie wywalczyli kwalifikację do Ligi Europy w której spisują się dobrze. Dzisiaj na pewno zrobią wszystko by zgarnąć 3 punkty, styl zejdzie na bocznicę. Jako, że grają w roli gospodarza, a także są w lepszej formie niż dzisiejszy rywal - spodziewam się, że uda im się ta sztuka. Dzisiaj wszystko wskazuje na to, że obejrzymy dwie zachowawcze drużyny i mecz do jednego błędu. Prawdopodobnie górą będą gospodarze ponieważ będą bardziej zdeterminowani, a także złapali nowy oddech w ostatnich tygodniach.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Real Madryt - Real Betis
Real Madryt wygra I poł. @1.65
  
lv
Uwaga! Będzie krótko, ale pewnie. Kurs może nie robić szału, ale do dubla jak znalazł. 
Dlaczego akurat coś takiego? Już wyjaśniam. Otóż, Real Madryt na własnym stadionie rozegrał do tej pory pięć spotkań z czego cztery wygrał i jedno zremisował. Poza tym jednym remisem w czterech pozostałych spotkaniach wygrywał pierwszą połowę. Mało tego, potrafili strzelić swoim przeciwnikom w pierwszych 45' więcej niż jedną bramkę. Do tego na własnym stadionie mają dobry bilans bramowy - 15:5. 
Drużyna Betisu w meczach wyjazdowych spisuje się poniżej krytyki. Na pięć spotkań zdołali tylko jedno zremisować. Strzelili 4 gole przy czym 14 stracili. 
Nie powinno być to trudne zadanie dla Królewskich. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom