>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.10.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa - Polska
Typ: obie drużyny strzelą / liczba goli 2,5    Nie/wiecej
Kurs: 2.70
Bukmacher: sts
Analiza:

Fajny Kurs na zdarzenie, że w meczu obejrzymy minimum 3 gole, którymi autorami będą tylko Polacy. Wynik 0-3 jak najbardziej prawdopodobny
Na samo zdarzenie +2,5 gola w meczu mamy kurs 1,55, a na to ze Łotwa strzeli juz 2,60. 
Wnioski takie, że buki liczą na +2,5 gola w meczu oraz dają wysoki na to że strzelą Łotysze. 
Zgadzam się z tym, że Łotwa prawdopodobnie nie pokona naszego bramkarza. Pytanie tylko, czy nasza ofensywa wpadnie w odpowiedni rytm. Lewy jest w Bayernie w niesamowitym gazie. Jeśli przełoży to na reprezentację to jesyem spokojny. Ważne, by nasi szybko strzelili gola. Na narodowym z Łotwa zaczęło byc nerwowo, a nerwy nie sprzyjają nikomu. Prowadzenie do polowy powinno rozwiązać worek z bramkami w drugiej czesci. 
O składach nie piszę, bo w jakim bysmy wyszli, to jest obowiązkiem rywala zniszczyć. 
Stawiam na 3-0.

  170
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:  Łotwa - Polska
Typ: Polska wygra,wykona więcej rzutów rożnych,Łotwa otrzyma więcej żółtych kartek
Kurs: 2.15
Bukmacher: Forbet

Witam.
Na dziś proponuję w/w zdarzenie.O zwycięstwo i ilość rożnych jestem spokojny(Bereszyński i Rybus W KOŃCU na nominalnych pozycjach a do tego nasza ofensywa na skrzydłach).Co do kartek to Łotysze w KAŻDYM eliminacyjnym meczu u siebie uzyskiwali więcej kartek niż ich przeciwnicy.W ostatnich 5 meczach u siebie grali z Kazachstanem,Gruzją,Izraelem,Austrią i Macedonią i tylko z Kazachami mieli mniej kartek.Polacy zaś w el.Euro tylko w jednym meczu(ze Słowenią i to 2 żółte w ostatnich 10 minutach))mieli więcej kartek. Polska na pewno będzie chciała wygrać w Rydze by spokojnie przystąpić do meczu z Macedonią i być może już po tym spotkaniu zapewnić sobie awans na EURO.Kurs fajny,zdarzenie wielce prawdopodobne.

  100
 
kryszan010 5,1K

kryszan010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia Północna - Słowenia
Typ: Obie strzelą i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.55
Bukmacher: forBet
Analiza:

Ja w tym spotkaniu widzę dużo bramek, obie drużyny mają o co grać. Słowenia po ostatnich meczach wskoczyła na 2 miejsce w tabeli po wygranych we wrześniu z nami 2-0 u siebie oraz 3-2 z Izraelem u siebie. Mają bardzo ciekawy skład, według mnie z dużym potencjałem w ofensywie. Ilicić znajduje się w świetnej formie, jest motorem napędowym tej drużyny, Verbic też jest w świetnej formie, w ostatnich meczach w lidze ukraińskiej 3 bramki w 4 spotkaniach.
Macedonia Północna to też bardzo ciekawy zespół, u siebie bardzo groźni o czym Polska się przekonała, gdzie mieliśmy masę szczęścia i kilka niewykorzystanych okazji ze strony Macedonii. Jedyne co mnie martwi w tym spotkaniu po stronie Macedonii to brak gwiazdy tej reprezentacji Enisa Bardhi, który jest kontuzjowany. Pauzować za kartki będzie podstawowy obrońca Egzon Bejtulai. Mimo wszystko u siebie Macedonia zawsze strzela i w ich meczach pada dość dużo bramek, w tych eliminacjach tylko w meczu domowym z Polską tylko nie strzelili bramki i nie pokryli over 2.5, w meczach z Austrią 1-4 i Łotwą 3-1 bramek padało sporo. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 1-1. 
Biorąc pod uwagę problemy kadrowe Macedonii w obronie i potencjał w ataku Słowenii ten typ na bramki jest jak najbardziej do pokrycia.

  155
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
verno 594,2K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja  MHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Riga v Dyn. Moskwa
Typ: Riga 60'
Kurs: 3.05
Bukmacher: etoto
Analiza:
Riga w tym sezonie radzi sobie dobrze mimo że aktualnie mają serię 4 przegranych z rzędu gdzie po równych spotkaniach  przegrali 2 razy z Tayfunem, który jest w dobrej formie oraz z SKA tutaj już chyba nie trzeba tłumaczyć. Do czasu tych 4 ostatnich spotkań Riga u siebie miała 6 wygranych i żadnej przegranej natomiast teraz już 6:4 ale dzisiaj do nich przyjedzie Dynamo, którzy są średniakiem i trochę dziwią mnie te kursy na Rige gdzie po tej serii na pewno będą chcieli się odbić na własnej tafli gdzie tak świetnie im szło. Ostatnie 2 spotkania Dynamo z Org Juniors czyli dziećmi do bicia wygrali 1:5 i 0:2 co daję bardzo słabe wyniki w porównaniu do tego jak inne drużyny radzą sobie z nimi, ostatnio jak grałem under Org przeciwko Dynamo to pisałem że ekipie z Moskwy nie zależy na zdobywaniu goli i strzelają je przy okazji grając cały mecz full focus zarówno w ataku jak i w defensywie a nie jak inne drużyny, które skupiają się na tym żeby wbić im 2 cyfrówkę natomiast ten drugi mecz to już naprawdę męczarnia i nie napawa to optymizmem bo co innego grać solidnie aby wygrać mecz a co innego wygrać 0:2 strzelając bramkę w 13min 3 tercji a drugą do pustej bramki, mówimy tutaj o Org Juniors, która ma obronę jak ser szwajcarski gdzie przed spotkaniami z Dynamo stracili 84 bramki przez 12 spotkań także ja idę w stronę gospodarzy, którzy chcą się obić po tej serii ( pewnie dlatego tak kursy podskoczyły) bo nie widzę sensu grać na gości, którzy tak się męczą z takim przeciwnikiem.

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja  KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Magnitogorsk - Wladywostok
Typ: Wladywostok (łącznie z ew dogrywką/karnymi)
Kurs: 4,05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Wracamy do hokeja i spróbujemy złapać dziś wysoki kurs bo jest ku temu jakaś tam szansa. Typ jest grany nie tyle na Wladywostok co przeciwko gospodarzom, bo CI rozpoczęli sezon naprawdę słabo jak na ich potencjał - 11 porażek w 15 meczach to wynik wręcz fatalny. Bukmacher ustawił dziś na Magnitogorsk kurs rzędu 1,5 więc jest tutaj prawie pewny, że będzie przełamanie i zwycięstwo, jednak ja postaram się zagrać na to, że będzie to 12 porażka w tym sezonie.
Władywostok to nie jest żaden gigant KHL, ale rozpoczęli ten sezon przyzwoicie. 8 zwycięstw i 6 porażek z czego w ostatnich 5 spotkaniach 4 W i 1 P przekonało mnie do zagrania tutaj w ich stronę.
Liczę na to, że wcale nie będzie to tak łatwe spotkanie jak wskazują kursy i mam nadzieję, że Magnitogorsk po raz kolejny w tym sezonie przegra.
Powodzenia i pozdrawiam.

  305
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna  euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: lotwa-polska
Typ: polska 1,5+zoltych kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: etoto
Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy spotkanie naszych orlow i szczerze mowiac troche sie tego meczu boje,a na pewno nasz trener.duzo zostalo napisane o tym meczu i kto obserwuje nasza kadre zgadza sie z osobami ktorzy opisali ten mecz.jestesmy w dolku i nie wiadomo do czego dazymy-na euro nie da sie nieawansowac wiec powinnismy budowac kadre.teraz jestesmy na etapie w ktorym zawodnik gra 90 minut,a w nastepnym meczu jest za slaby zeby byc chociaz na lawce,zawodnicy graja nie na swoich pozycjach tracac ich potencjal-jesli dalej tak bedzie to na euro pojedziemy na wakacje.uwazam ze ten mecz ma duze cisnienie mimo ze lotysze sa jedna z najsabszych druzyn w eleminacjach i jest to dla mnie duze zaskoczenie.maja kilku ciekawych zawodnikow,ktorzy grali lub graja w naszej ekstraklapie.pierwszy mecz pokazal ze lotysze potrafia grac i napsuc krwi,kwalifikacje maja juz stracone wiec wyjda na luzie,beda mieli mocne kontry i w przerywaniu ich licze na moj typ.im dluzej bedzie remis tym bardziej moja szansa na korzystny wynik mojego typu bedzie wzrastal.troche sie dziwie ze kurs na polske jest tak maly ale nie bede ryzykowal z handi i dam jak dla mnie bezpieczniejszy typ na kartki po bardzo dobrym kursie-polecam i pozdrawiam 

  100
 
sunrise82 74,5K

sunrise82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja-Walia
Typ: over 5,5 żółtej kartki
Kurs: 2.60
Bukmacher: sts
Analiza:
Bardzo ważne spotkanie dla jednych jak i drugich. Słowacy chcąc utrzymać drugie miejsce muszą wygrać, zwłaszcza że grają u siebie. Przed własną publicznością będą jeszcze bardziej zmotywowani. 
Natomiast Walia chcąc liczyć się w walce o awans nie może pozwolić sobie na porażkę.
Tu na pewno nikt nie będzie odstawiał nogi. Już pierwsze spotkanie między drużynami pokazało że kości trzeszczały. Przypomnę że w tamtym spotkaniu sędzia pokazał 9 żk.
Trochę statystyk 
Słowacja-26 żk w 5 meczach eliminacyjnych, średnia 5,2 żk na mecz
Walia- 26 żk w 4 meczach eliminacyjnych, średnia 6,5 żk na mecz
Sędzią spotkania będzie Hiszpan Del Cerro, który w la liga w tym sezonie ma średnią 4 żk na mecz, a w poprzednim 4,3 żk na mecz.
Uważam że to bet 50/50 , a przy takim kursie warto spróbować. W fortunie ta sama linia stoi za 1.93.

   160
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie U20
Godzina: 19:00
Spotkanie: Holandia - Potrugalia
Typ: Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher: forbet

Wydaje mi się, że dzisiaj może paść over w tym spotkaniu, aczkolwiek typ ryzykowny i nie warty polecenia. Progresywnie po prostu, ostatnie spotkania między nimi to cztery mecze w których w sumie padły 3 gole tylko i tylko w jendym z tych spotkań suma goli na mecz wynosiła over 1.5. Ostatni over między holand a portugales miał miejsce 24 lata temu. Nijak analizując ten typ, gdyż overy i undery padają niezależnie od statystyk jeśli chodzi o ostatnie ich poczynania ryzykuję, że dziś się przełamią i postrzelają wreszcie trochę. 

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna El.Euro 2020
Spotkanie Rosja Szkocja
Godzina 20:45
Typ remis, Rosja wygra zwrot
Kurs 1.45
Bukmacher forbet 
Rosja na 2 miejscu z 15 punktami, Szkocja na 5 z 6 punktami. Faworytem jest Rosja ale w ostatnich 2 meczach u siebie meczyla sie z Cyprem i Kazachstanem czyli slabszymi zespolami niz Szkocja. Goscie mają solidny sklad oparty na graczach Celticu plus kilku zawodników z Premier League. Nie mają juz szans na awans ale dzis na pewno zaprezentują typową dla wyspiarzy walkę i ambicje. Próbuję niespodzianki w postaci remisu, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] 
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Wegry
Typ: X2
Kurs: 3
Bukmacher: etoto
Analiza:

Scisk na gorze tabeli w tej grupie niesamowity. Wszyscy, oprocz Azerbejdzanu, maja spore szanse na awans. Dzis Chorwacja to bez watpienia glowny faworyt do wygrania tego meczu. Ale statystyki sa nie na jej korzysc. Pierwszy mecz wygrali Wegry, do tego ostatni wyjazdowy mecz z Azerbejdzanem zakonczyl sie remisem, co wskazuje na to, ze Chorwaci nie sa w optymalnej formie. A kazdy punkt w tej grupie moze miec wielkie znaczenie w kontekscie awansu. Moze i dzis Wegry sprawia niespodzianke i zdobeda korzystny dla siebie wynik. pozdr

  100
 
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia Północna - Słowenia
Typ: Słowenia DNB
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziwnie wysokie kursy na gości. Wydaje mi się że goście zaskoczyli i zaczynaja grać tak jak potrafia. Świadczą o tym trzy ostatnie wygrane mecze. Izrael Polska i Łotwa znalazły się na rozkładzie Słoweńców. Zaczęli słabo, ale teraz 11 punktów w 6 meczach w wyrównanej grupie muszą budzić szacunek. Macedonia z kolei słabiutko. W meczach u siebie 1-0-2, gdzie zwycięstwo zaliczyli na najsłabszej w grupie Łotwie. W pierwszym meczu miedzy nimi padł wynik remisowy i z tego powodu ja asekuruję się wybierając zakład na zwycięstwo gości ale ze zwrotem w przypadku remisu.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Irlandia Północna
Typ: Holandia (-1,5 handicap)
Kurs: 1.62
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Kolega wyżej troszkę uprzedził mnie z typem ale może to i dobrze, bo Irlandczykom nie jest łatwo wbijać bramki. Irlandia Północna zgromadziła do tej 12 punktów, tyle samo co Niemcy. Przegrali oni w tych kwalifikacjach jedno z 5 spotkań. Nawet pomimo takich wyników  ETOTO daje kurs 14.50 na zwycięstwo Irlandczyków. Specjalnie jednak nie może to dziwić. Holendrzy błyskawicznie się odradzają a w kadrze mają kilka gwiazd europejskiego futbolu. Holandia nie zagrała na ostatnich ME, nie zakwalifikowali się też na Mundial 2018. Dlatego teraz awans z tej grupy jest ich obowiązkiem. Ronald Koeman będzie mógł skorzystać z usług wszystkich zawodników. Holendrzy obecnie mają 3 pkt straty do liderów, czyli do Niemiec oraz Irlandii Północnej. Trzeba też zaznaczyć że mają oni o jeden mecz rozegrany mniej i wygrana z Irlandią może dać im nawet fotel lidera Grupy C. Holendrzy w trzech z czterech spotkań tych kwalifikacji strzelili po 4 bramki. Irlandczycy grali do tej pory po dwa mecze z outsiderami swojej grupy, tj. z Białorusią i Estonią i stąd wziął się ich dobry wynik punktowy. Jednak mecz z Niemcami pokazał, że do najlepszych im jeszcze dużo brakuje. Liczę, że i dziś Holendrzy odprawią Wyspiarzy z kwitkiem i pokryją handi -1,5 bramki.

  62
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna Międzynarodowe, Eliminacje ME  
Godzina:  20.45
Spotkanie:  Holandia - Irlandia Północna
Typ:  Remis
Kurs: 8.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kursy na dzisiejsze mecze eliminacyjne to trochę kpina. Wydaje mi się, że może paść kilka niespodziewanych remisów. Ja próbuję ustrzelić jeden, choć chyba najbardziej ryzykowny. Irlandia Północna od jakiegoś czasu ma fajny, poukładany zespół z mądrym trenerem, choć bez większych gwiazd. Są na tyle solidni, że potrafią zdobywać punkty na słabszych drużynach, a i z faworytami mogą powalczyć, co pokazali w niedawnym starciu z Niemcami. Mają dobrą sytuację w tabeli, czyste głowy, dlaczego nie mogą dziś pokusić się o niespodziankę i urwanie punktów Oranje? Holendrzy nigdy nie lubili grać z drużynami, które prezentują siłowy, defensywny futbol, niemniej jednak z obecnym składem personalnym są dziś zdecydowanym faworytem. Ja jednak ustaję przy tym, że jeśli goście wyjdą skupieni i szczelnie ustawią defensywę to gracze w pomarańczowych strojach mogą mieć dziś kłopoty ze zdobywaniem bramek, bo to nie będzie starcie w stylu, jak te z Niemcami, gdy obie drużyny szły na wymianę ciosów. Tu będzie trzeba skruszyć skałę lodową zbudowaną z jedenastu Irlandczyków gotowych na wszystko. Czym dłużej na tablicy wyników będzie widniał remis, tym bardziej gotować będą się głowy faworytów. Poza tym nie możemy zapominać również o potencjale ofensywnym graczy trenera O'Neilla, a szczególnie o ich stałych fragmentach gry na których zapewne się dziś skupią. 

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2020, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa - Polska
Typ: powyżej 28 fauli (28 zwrot)
Kurs: 2,05
Bukmacher: etoto
Analiza:

Jak zwykle nie gram kto wygra, ile strzeli bramek itp. ale na przewinienia. Łotysze to outsider naszej grupy, przegrali wszystkie spotkania i strzelili tylko 1 bramkę, stracili aż 21. Nasi co prawda prowadzą w tabeli ale po tej serii gier może się to diametralnie zmienić. Dzisiaj jest takie powiedzmy kluczowe spotkanie bo goniące nas ekipy grają ze sobą i potracą punkty a my możemy ponownie trochę odjechać reszcie, oczywiście jak wygramy. Ostatnie dwa spotkania jednak nie napawają optymizmem, porażka 0-2 ze Słowenią i 0-0 z Austrią a więc 180 minut bez strzelonej bramki. Łotysze tracą sporo bramek a my wychodzimy na nich tylko z jednym napastnikiem Lewandowskim, czyżby Brzęczek liczył na jego kunszt jak to ma miejsce w spotkaniach Bayernu (tam ma jednak o wielu lepszych dogrywających). Już w pierwszym spotkaniu w Warszawie Polacy strasznie męczyli się z Łotyszami i strzelili dwie bramki dopiero w ostatnim kwadransie spotkania.
Dlaczego spora ilość fauli w tym spotkaniu? Skoro nasi wychodzą tylko z jednym napastnikiem to Łotysze zapewne postawią zasieki obronne zaraz za linią środkową i zacznie się takie walenie głową w mur naszych orłów. Gospodarze skupią się na rozbijaniu naszych ataków wszelkimi możliwymi środkami, które często powinny kończyć się faulem. Nam jak nie idzie to też potrafimy grać niedokładnie, popełniać proste błędy, tracić głupio piłkę i popełniać przy tym głupie faule. Dotychczasowe spotkania i ilości popełnianych fauli przez te drużyny sprzyjają bardzo temu typowi:
Łotwa:
20 fauli Macedonia (w)
19 Polska (w)
14 Izrael (d)
12 Słowenia (d)
14 Austria (w)
17 Macedonia (d)
Polska:
16 Austria (w)
13 Łotwa (d)
25 Macedonia (w)
12 Izrael (d)
18 Słowenia (w)
12 Austria (d)
Co ciekawe to Polacy mają większą średnią fauli popełnianych na wyjeździ (19,6 na mecz) niż Łotysze u siebie (śr 14,3).

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja-Walia
Typ: Słowacja
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy i mecz w grupie E pomiędzy Słowacją a Walią. Troszeczkę nie zgodzę się z kolegą powyżej, że nasi sąsiedzi muszą wygrać żeby utrzymać 2 lokatę w tabeli. Moim skromnym zdaniem Chorwaci pokonają naszych "bratanków" i jedną noga będą już na Euro i nawet remis w tym pojedynku utrzyma status quo w tabeli tej grupy. Moim zdaniem większy potencjał w tym meczu po stronie gospodarzy jak również determinacja, bo przecież w następnej kolejce wyjazd na Bałkany do Chorwacji gdzie o punkty będzie bardzo ciężko, bo "Hrvatska" być może będzie pieczętować awans na Euro. Walijczycy w tych eliminacjach polegli dwukrotnie w delegacji i tyleż samo razy grali w niej (2:1 w Chorwacji i 1:0 na Węgrzech) nie sądzę żeby dzisiaj przełamali swoją niemoc wyjazdową. Ja wiem Gareth Bayle może to sam rozstrzygnąć na korzyść wyspiarzy, ale coś mi mówi, że eliminacje dla Walijczyków skończą się już dziś, a o awans z drugiego miejsca powalczą "madziarzy" z "pepikami".

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom