>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 6 listopada 2019 18:06 przez mlkDzisiejsza LM, start o 18:55

⚽ Bayern - Olympiakos - under 5.5 gola
⚽ Lokomotiv - Juventus - 1 lub remis w pierwszej połowie
⚽ Crvena Zvezda - Tottenham - Crvena strzeli
ako @2.87

Przede wszystkim wydaje mi się, że Bayern wygra ten mecz, pewnie jakieś 2:0, także granica 5 bramek jest dosyć wysoka według mojego odczucia. Pykną sobie Olympiakos bez większej spiny, goście raczej wiedzą, że nie jadą po wygraną więc będzie w miarę spokojny mecz. W kolejnym meczu uważam, że Lokomotiv się postawi, nie zdziwię się jak zremisują mecz, a także strzelą bramkę. Wolę natomiast rozliczyć to po pierwszej połowie, gdzie może być jakieś nudne 0:0 i oby tak było.
W trzecim meczu wydaje mi się, że gospodarze wtoczą bramkę pomimo tego, że raczej zbierają cięgi w LM. Tottenham w jakichś tarapatach, od dłuższego czasu. Rozkojarzenie na boisku, licha ta ich gra. Nie są monolitem w żadnej formacji, w obronie zdarzają im się babole. Crvena powinna coś zagrać, szczególnie, że przyjeżdża taki przeciwnik, warto się pokazać i postawić. Zapewne nie zwyciężą ale liczę na tą bramkę, bo goli może być na pęczki.
   nie dopisało szczęście Crvenie. Mieli swoje szanse ale strzelali w nogi, poprzeczkę lub podawali w aut w sytuacji 3 na 2 w polu karnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Yastreby - Legion (1:0 po 2T)
Yastreby over 2.5 @1.95   (2:0)

Irbis - Snajpery (0:0 po 1T)
Snajpery over 1.5 @2.28  
Over 3 @2.03 [zwrot]  (3:0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom