>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka PKO Ekstraklasy (19.07-22.07.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Wstawię swój post z początku czerwca z innego tematu, ciągle aktualne i wjezdzam w to. 

https://forum.bukmacherskie.com/temat/157032-dyskusje-o-ekstraklasie-w-sezonie-20192020-newsy-ciekawostki-pewne-transfery/?page=1#post-6854174

Do tego dołożę jeszcze dokładam Lubin - Cracovia 1x a może nawet czysta 1. 

​​​​​Cracovia skupiona mimo wszystko na początek na Europie, do tego dochodzi ich wygrana w Lubinie pod koniec sezonu w 90 minucie jak dla mnie w dziwnych okolicznościach. 

Wisła Kraków - Śląsk 1x 
Lubin - Cracovia 1x 
Plock - Gornik 2
​​​​​Piast - Lech 2

Ako 17.36 dla mnie godne uwagi. 
Lech spadł mocno od czasu tamtego posta ale nadal value. 
​​​​​

 
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lechia wczoraj tak dobrze jak wskazuje wynik?

Bo kurs na gdańszczan wydaję się atrakcyjny i pewnie będzie spadał. Wiem, że beniaminek u siebie, szczególnie na początku może być groźny, ale personalnie Lechia przecież dużo mocniejsza.

W 1 kolejce dla mnie Lechia i Jagiellonia. Reszta no bet.

​​​​​​
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 14 lipca 2019 11:54 przez kfjatekLechia wczoraj tak dobrze jak wskazuje wynik?

Bo kurs na gdańszczan wydaję się atrakcyjny i pewnie będzie spadał. Wiem, że beniaminek u siebie, szczególnie na początku może być groźny, ale personalnie Lechia przecież dużo mocniejsza.

​​​​​​
Być może nie jakoś rewelacyjnie ale powiedziałbym przyzwoicie wyglądała gra w 1 połowie.  Nie da się ukryć ze tak do 60 min Piast zbytnio im nie utrudniał życia.  Gdy jednak Piast ciut mocniej przycisnąć to już zaczęły się schody ale i tak sądzę że choćby Lechia DNB warto będzie do jakiegoś skromnego kupon u wstawić 
 
kacpii 1,9K

kacpii

Użytkownik
Piast zaczął bez Valencii który robi tam robotę. Widać chłopy myślami w meczu z BATE. A Lechia prezentowała dobrą gre i ciekawie się zapowiadają,
 
B 80

bornit

Użytkownik
Legia-Pogoń X2 @2,28

Po tym co stołeczni pokazali w ostatni czwartek w LE, to nie sądzę żeby do meczu z Pogonią ich gra miała się jakoś poprawić. Typ warty uwagi.

Lechia również ciekawa, choć ŁKS będzie się chciał pokazać ;) jak już wyżej napisano można dokleić do czegoś za drobne
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik


Mecz: Arka-Jagiellonia

Typ: 2    

Kurs: 2.50

Bukmacher: Fortuna

 

Wydaje mi się że Arka będzie miała problemy z utrzymaniem się w lidze (przypominam że od tego sezonu spadają trzy drużyny). Z klubu odeszli Janota i Zarandia, do Az wrócił Vejinović. Właściwie całą ofensywę trener Zieliński musi budować od początku, a dostał gościa z ligi łotewskiej i Hiszpana który według transfermarkt zdobyl 14 bramek w 114 meczach trzeciej ligi. Z kolei w Białymstoku wytrzymali ciśnienie i nie zwolnili Mamrota. Po zimowej przebudowie potrzebny był czas żeby wszystko na nowo poukładać i wydaje mi się, że teraz Jagiellonia będzie mocna. Odszedł co prawda Novikovas ale przyszedł bardzo dobry napastnik Mudrinski ( 18 bramek w poprzednim sezonie w lepszej od naszej lidze serbskiej), Juan Camara który pokazał się z dobrej strony w Miedzi i zna już ligę oraz skrzydłowy Tomas Prikryl z dobrymi statystykami w lidze czeskiej. Mają szeroką ławkę i myślę że zakręcą się koło podium. Wiadomo, pierwsza kolejka+ekstraklasa więc tak naprawdę wszystko się może zdarzyć ale ja stawiam na gości ze sporym przekonaniem.

 

Mecz: ŁKS-Lechia

Typ: bts   

Kurs: 1.80

Bukmacher: Totolotek

 

Pierwszej ligi nie oglądam więc nie będę zgrywał eksperta od gry ŁKS-u ale fakty są takie że zrobili awans w pierwszym roku gry na zapleczu. Z różnych stron słychać głosy że to zdrowo budowany klub i w ich awansach rok po roku nie ma przypadku. Wiadomo, że ekstraklasa to jest zupełnie inne granie i boleśnie przekonała się o tym Miedź Legnica o której podobnie się mówiło. W tym meczu obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę. Myślałem o czystej dwójce bo piłkarsko na pewno Lechia jest lepsza ale oni podejdą do tego meczu jak do każdego, a dla ŁKS-u to jednak będzie święto i zostawione 300% na boisku. W sparingach łodzianie imponowali skutecznością, w każdym meczu strzelali minimum dwie bramki, w tym Korone ograli 3-0, a Wisłę Płock 4-0. Lechia znana ze swojej gry na 1-0 pokazała w meczu o Superpuchar, że też potrafi grać ofensywnie. Myślę, że gospodarzom może brakować doświadczenia żeby zagrać na zero z tyłu. Spodziewać się dobrego widowiska i przynajmniej po bramce z obu stron.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Raków - Korona
20.07 15:00
Raków powyżej 1,5 gola 
@2.35 Fortuna
Kurs z zakładu to spotkanie jest według mnie zachęcający do zagrania. Jak co roku zaliczana do grona spadkowiczów Korona być może znów się utrzyma natomiast nie sądzę,  aby początek sezonu był dla niej udany. Oczywiście wyniki sparingów nie mogą być jedynym wyznacznikiem mojego typu, ale warto zaznaczyć, że Korona w prawie każdym spotkaniu traciła minimum jedną bramkę, często przegrywając swoje mecze. Uważam, że wpływ na to mogły mieć zmiany kadrowe, bowiem zespół z Kielc stracił po jednym ważnym zawodniku w każdej z formacji. Nowi zawodnicy mogą nie w pełni ich zastąpić. Brak Soriano, który był gwarantem kilkunastu goli, czy etatowego obrońcy Rymaniaka, a zastąpienie ich Papadopoulosem i Dziwnielem nie do końca może przynieść efekty. Dziwniel wiosną nie grał prawie wcale, a Michal strzelił jedynie 5 bramek dla mistrza Polski. Zdecydowanie słabsza wydaje się być również obsada bramkarza stąd mój typ przeciwko Koronie. Natomiast Raków  w sparingach spisywał się zdecydowanie lepiej. Pozytywnie spisywali się przede wszystkim Domański, który został pozyskany z Puszczy rok temu, oraz Musiolik. Między innymi do tych zawodników może należeć początek sezonu, gdyż w Ekstraklasie swoich umiejętności nie zdążyli zaprezentować i są pewną tajemnicą dla innych drużyn. Pierwszy mecz dla beniaminków jest niezwykle ważny i często chcą oni wejść w sezon z przytupem. Wydaje mi się, że Raków od początku ruszy na rywala, którego nie powinni się bać i będzie to zwiastunem 2-3 bramek Częstochowian.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Arka - Jagiellonia, ARKA under 1.5 gola, kurs 1.52, fortuna       

Początek Ekstraklasy. Trudno cokolwiek przewidzieć w tej nieprzewidywalnej lidze, jednak pierwsza kolejka powinna być dla obu zespołów zagrana dość asekuracyjnie - bardziej na zasadzie czytania swojego przeciwnika i szanowaniem każdego korzystnego wyniku. Okres przygotowawczy lepszy w przypadku Jagi, która prezentowała się całkiem solidnie w swoich meczach i tylko z Olympiakosem zebrali łomot 0-5. W przypadku Arki byli wyłącznie rywale na poziomie 1-2 ligi polskiej czy zespoły z niższych lig zagranicznych - w zasadzie potwierdziło się tylko to, co w poprzednim sezonie Ekstraklasy: słaba defensywa ekipy z Gdyni. 
Faworytem w tym meczu wydaje się być Jaga, która na papierze dysponuje lepszą kadrą i na pewno mierzy wyżej niż gospodarzę, dla których priorytetem jest przede wszystkim utrzymanie. Nie spodziewam się tutaj dużej ilości goli - przynajmniej nie po stronie Arki, która według mnie zdobędzie maksymalnie 1 gola. Można też próbować grać under 3.5 czy ryzykowniej under 2.5 gola, lub typy faworyzujące gości. Przewidywany wynik 0-1 dla Jagielloni
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Raków - Korona
20.07 15:00
Raków wygra 
@2.42 Fortuna

Witam. Wkońcu rusza na nasza kochana Polska piłka. Wybrałem mecz Raków - Korona dlaczego? Ponieważ , Raków to faworyt tego meczu mimo to że mecz będzie w Bełchatowie. Dla mnie drużyna pierwszej 10. W tym sezonie Raków zajdzie bardzo daleko , fajna drużyna walcząca , łądnię gra dla oka nie jednej drużynie TOP urwie pkt. A Korona to nie jest drużyna wyjazdowa , w tym meczu będzie cieżko o jakikolwiek tym bardziejże beniaminkowie 1 mecze sezonu wygrywają. W tym meczu stawiam na Raków wynik 2-1.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Legia-Pogoń X @4.00 fortuna 
Pierwsze kolejki rządzą się swoimi prawami. Stawienia w roli aż tak mocnych faworytow, piłkarzy którzy przez 90 minut nie potrafili strzelić gola pół amatorskiej drużynie to trochę śmiech na sali. Moim zdaniem to będzie bardzo nudny mecz który zakończy się wynikiem 0:0 lub 1:1. Legia niczym mnie nie przekonuje, ich konstruowanie ataków pozostawia wiele do życzenia. Pogoń też jakoś specjalnie mocna nie jest, od kąd zobaczyłem ten mecz od razu pomyślałem o remisie. Gospodarze po dzisiejszej wygranej nad drużyna z gibraltaru prawdopodobnie trochę poswietuja(jak by było po czym) i pewnie kilku piłkarzy nie będzie w optymelnej formie:)  
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań typ:x2 kurs: 1,49  
Analiza: 
W 1 kolejce Ekstraklasy dojdzie do ciekawego spotkania, pomiędzy aktualnym mistrzem Polski, a pretendentem do tego tytułu w tym sezonie. Piast po niezłej grze w el. LM, przegrał awans w koncówce rewanżowego spotkania z BATE. Wcześniej poległ u siebie w superpucherze Polski 1-3 z Lechią Gdańsk. Lech w spotkaniach towarzyskich przed sezonem wygrał 5 z 6 spotkań, co może świadczyć o dobrym przygotowaniu zespołu. Uważam, że Kolejorz wywiezie conajmniej 1 pkt z Gliwic.
 
5xharoldx5 1,3M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Piast Gliwice - Lech Poznań typ: Lech ponad 1,5 gola w meczu kurs 2,46 Fortuna

Lech Poznań będzie bardzo zmotywowany, by po nieudanym zeszłym sezonie w tym skończyć jak najwyżej w tabeli, najlepiej w pierwszej trójce. Piast Gliwice grał u siebie z Lechem Poznań w ostatniej kolejce zeszłego sezonu. Wtedy Piast wygrał 1:0, ale lepsze wrażenie sprawiał Lech Poznań, to właśnie oni mieli więcej dobrych okazji, ale zabrakło dokładności lub szczęścia. Najważniejszym argumentem za Lechem Poznań jest jednak spotkanie Piasta z BATE. W środę Piast wypuścił z rąk gigantyczną szansę na awans tracąc w końcówce meczu dwa gole. Mecz z Lechem już w sobotę, więc to jest naprawdę mało czasu, żeby się otrząsnąć z takiej porażki. Piłkarzom Piasta siedzi w głowach ta przegrana i naprawdę szczerze wątpię w to, że porządnie się przygotują na mecz z Lechem. Do tego trzeba dodać zmęczenie graczy Piasta oraz błędy w obronie. Moim zdaniem Lech strzeli w tym spotkaniu powyżej 1,5 gola.
 
R 163

rook01093

Użytkownik


ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk
Typ: Powyżej 2,5 gola   
Kurs: 2,06
Bukmacher: forbetNa start beniaminek przeciwko drużynie, która walczyła o mistrzostwo w zeszłym sezonie. Składów obu nie ma jednak co porównywać. Pod tym względem Lechia oczywiście jest klasę wyżej, ale przecież nie zawsze to co na papierze jest widoczne na boisku. W składzie ŁKSu mamy kilku graczy, których już widywaliśmy w najwyższej klasie rozgrywkowej: Sekulski, Piątek, Łuczak czy Kujawa. Jest też kilku innych, którzy pojawili się tylko na chwilę aby postarać się zdobyć cenne doświadczenie. Mimo iż nie ma ich chyba nawet jedenastu, ja bym ŁKSowi szans na punkty tak szybko nie odbierał.

Dla ŁKSu, najwyższy poziom ligowy to oczywiście nie pierwszyzna. Choć uczciwie przyznać trzeba, że w ostatniej dekadzie w klubie różne rzeczy się działy. Zarówno te złe jak i dobre. Nie skłamię gdy powiem, że ŁKS prezentował się jednak w końcówce zeszłego sezonu równie dobrze co Raków. W sparingach też wypadał bardzo dobrze ogrywając wysoko m.in. Koronę (3:0) czy Wisłę Płock (4:0). Ktoś powie, ale przecież Lechia to wyższa półka, lepsi piłkarze, inne aspiracje (patrząc zwłaszcza na zeszły sezon).
cytat z dnia 14 lipca 2019 12:04 przez jozzy22

Być może nie jakoś rewelacyjnie ale powiedziałbym przyzwoicie wyglądała gra w 1 połowie.  Nie da się ukryć ze tak do 60 min Piast zbytnio im nie utrudniał życia.  Gdy jednak Piast ciut mocniej przycisnąć to już zaczęły się schody ale i tak sądzę że choćby Lechia DNB warto będzie do jakiegoś skromnego kupon u wstawić 
cytat z dnia 14 lipca 2019 16:41 przez kacpiiPiast zaczął bez Valencii który robi tam robotę. Widać chłopy myślami w meczu z BATE. A Lechia prezentowała dobrą gre i ciekawie się zapowiadają,
Lechia wygrała Superpuchar Polski 3:1 z Piastem ale przychylę się chyba do opinii @kacpii, że mistrzowie Polski mogli być raczej myślami w rewanżu z BATE. Nie ma się też czemu dziwić. Piszą oni historię Piasta – mistrzostwo Polski, jak się uda to europejskie puchary. O ligowe punkty będzie czas jeszcze powalczyć. Nie odbieram też królowi tego co królewskie, bo Lechia zagrała skutecznie (cztery strzały - trzy gole) i na powtórkę liczę dzisiaj. Ich następny mecz to pucharowa potyczka z Brondby. Rywalem o wiele więcej wymagającym. Uważam jednak, że spotkanie to nie powinno mieć wpływu na mecz inaugurujący nowy sezon Lechii.
cytat z dnia 14 lipca 2019 11:54 przez kfjatekW 1 kolejce dla mnie Lechia i Jagiellonia. Reszta no bet.
 
Przy obecnych kursach (2,25) gra na wygraną Lechii wcale wg mnie nie jest taka oczywista. Od Października 2018 ŁKS rozegrał 23 mecze (wliczając spotkania towarzyskie) w roli gospodarza. Przegrał zaledwie dwa – 1:2 (towarzyski) i 0:1 z Puszczą w lidze. Większość wygranych (14/18) do zera, aplikując przy tym rywalowi średnio 3 bramki. Średnia ta wygląda bardzo podobnie kiedy odejmiemy mecze towarzyskie z tego równania. Warto jednak zauważyć, że to jest Ekstraklasa. Poziom zdecydowanie wyższy (miejmy nadzieję). Nie widziałem też ani jednego meczu ŁKSu, stąd mój typ opieram tylko na statystykach i przeczuciu. Cóż więcej mogę zaproponować gdy mówimy o pierwszej kolejce.

Podsumowując, naturalnie Lechia jest faworytem ale proponuję grę w kierunku liczby zdobytych goli. Mimo, że jest to początek sezonu liczę na dość otwarty mecz z wieloma sytuacjami. Ile z nich uda się wykorzystać, tego nie wiem, ale wynik z minimum trzema bramkami wydaje mi się tutaj bardzo prawdopodobny.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Raków - Korona
Raków @2,35
STS

Zachwytów nad Rakowem nie ma końca. Prawie przez cały sezon 1 ligi zajmowali pierwsze miejsce i na takim też zakończyli zmagania. Bardzo dobrze spisywali się u siebie - tylko jedna porażka i cztery remisy. Warto wspomnieć, że w Ekstraklasie Raków swoje mecze "domowe" będzie rozgrywał w Bełchatowie.
Ciężko napisać cokolwiek o formie zespołów, gdyż jestem zdala od oceniania sparingów, a w nich Raków spisywał się dobrze. Rozegrali 7 sparingów z czego 6 wygrali i jeden zremisowali, lecz jak pisałem wyżej to tylko sparingi i nie zawsze odzwierciedlają mecze o stawkę.
Trener Papszun wraz ze sztabem chwalą zawodników przed sezonem. Wychwalają ile to mają rozwiązań na rzuty rożne (ponad 100) i nieco mnie na rzuty wolne. Sam jestem ciekawy. Mam nadzieję, że "poziom" ekstraklasy ich nie zweryfikuje i Raków po pierwszych meczach nie będzie szukał trenera.  
Korona to nasz ekstraklasowy średniak, który dobre mecze przeplata słabymi (ee moment czyli wszystkie zespoły w lidze są średniakami? :) ). 
Ze względu, iż gram na Raków, to skupiłem się na zespole spod Jasnej Góry.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


ŁKS - Lechia
over 2,5 bramki
kurs: 2.10

ETOTO

Szybko przeleciała przerwa w Polskiej Ekstraklasie. Troszkę dłużej trwała natomiast przerwa ŁKS-u Łódź od najwyższej klasy rozgrywkowej, bo aż 7 lat. Ciężko jest przewidzieć moim zdaniem kto wygra ten mecz, choć faworytem będzie na pewno drużyna gości, która w poprzednim sezonie wygrała Puchar Polski a w tym sezonie pokonała Piasta zdobywając Superpuchar Polski. Drużyna ŁKS-u prowadzona przez Kazimierza Moskala zaimponowała w meczach przedsezonowych. W każdym z 6 spotkań ŁKS zdobywał dwie lub więcej bramek, a w każdym ze starć padało powyżej 2,5 bramki. Również piłkarze z Gdańska pokazali siłę ofensywną w meczu o Superpuchar, pewnie wygrywając 3:1. Liczę, że i dziś nie będziemy narzekać na ilość bramek a drużyny Moskala, zawsze lubiły grać piłką i atakować, także może już w drugim meczu sezonu będziemy mieć małą niespodziankę :) 
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ Polska, Ekstraklasa: ARKA GDYNIA - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 19.07.2019. godz 18:00
Typ: over 1 azjan bramki Jagiellonia  / Kurs: 1.74 / Buk: LVBET  /


 

Jagiellonia poprzedni sezon rozpoczęła od rywalizacji w Lidze Europy a wiem jak to u naszych wygląda wcześniejsze rozpoczęcie sezonu. Tym razem trener Mamrot miał czas i spokój na poukładanie tego zespołu na nowo bo troszeczkę zmian w kadrze ostatnio było a czasu na zgranie tego żadnego (transfery w Styczniu). Kadrowo wyglądają bardzo dobrze jedyne osłabienie to odejście Novikovas, ale szybko znaleziono zastępstwo w postaci Czecha Přikryl, który patrząc na statystyki naprawdę wyglądała nieźle. Wzmocniono też atak i to moim zdaniem bardzo solidnie Serbem Murdinskim który w Serbskiej lidze w ostatnim sezonie strzelił 18 bramek, do tego z Miedzi przywędrował Hiszpan Camara. To jest na pewno skład który będzie mieszał i ma wiele wariantów w ofensywie, fizycznie też myślę że ten zespół jest przygotowany. Przed rokiem obie ekipy spotkały się też dość szybko w drugiej kolejce Jaga wygrała w Gdyni 0:2.  

Arka już w poprzednim roku do końca walka o ligowy byt i to samo będzie w tym sezonie.  Trener Zieliński jednym z pierwszych problemów z jakimi musi się zmierzyć to odbudowa ofensywy, odeszło dwóch graczy Zarandia oraz Vejinovic i to są goście którzy byli kluczowi w utrzymaniu ten drugi był autorem czterech bramek w grupie spadkowej. Przyszli nowi ale to trzeba wgrać w ten zespół.  Gra m domu też nie była czymś co ich wyróżniało w zasadniczej rundzie mieli gorszy wynik w domu niż na wyjeździe, legitymując się trzecią najgorsza defensywą w lidze.  

To jest początek sezonu i tutaj wszystko możliwe ale tak na papierze goście wydają się lepiej przygotowani kadrowo na ten sezon. Jadze też Arka trzeba przyznać leży tylko raz przegrali tutaj 4:1 w 2017 roku w pozostałych sześciu spotkaniach wygrali wszystkie mecze strzelając zawsze minimum dwie bramki
 
berserk. 0

berserk.

Użytkownik
ŁKS - LECHIA
3-pozycyjny handicap: Lechia Gdańsk (1-0)
Kurs: 5.4
Kurs 5.4 na zwycięstwo Lechii dwiema bramkami? Biorę w ciemno. Mimo, że ŁKS jest gospodarzem dzisiejszego spotkania oraz biorąc pod uwagę, że beniaminkowie lubią zamieszać na starcie rozgrywek, urwać niespodziewanie punkty mocniejszemu rywalowi, stawiam na zwycięstwo gdańszczan(kurs zachęca aby zagrać zwycięstwo minimum dwiema bramkami). Lechia ma dobrą okazję na zdobycie kompletu punktów, ich grafik jeszcze nie jest taki napięty jak będzie za chwilę, kiedy to wezmą udział w eliminacjach do Ligii Europy. Ich jedenastka pewnie będzie w najsilniejszym zestawieniu, bez roszad spowodowanych zmęczeniem, bo póki co, takie nie wystąpiło. Powinni tą okazję wykorzystać. Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Powodzenia. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom