Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Fortuna zakłady bukmacherskie - wady i zalety

19 czerwca 2019 12:49
1
gucci-mane
gucci-mane
Mar 2016 | ModTeam
1 243 9 315 30
Fortuna - jak grać u tego bukmachera?

Jeśli jesteś nowy w świecie zakładów bukmacherskich przez Internet, z przyjemnością naświetlimy Ci w prosty sposób, jak zawierać zakłady sportowe w Fortunie. Słynne powiedzonko 'nie taki diabeł straszny' nie miałoby tutaj nawet prawa bytu, gdyż rozwój polskich firm bukmacherskich pozwala na to, że codzienna zabawa z nimi jest czystą, sprawną i szybką przyjemnością.

Przykład przedstawimy na przykładzie spotkania Wisła Kraków - Śląsk Wrocław. Naturalnie, po uprzednim zalogowaniu się oraz posiadaniu jakichkolwiek środków na naszym koncie gracza, przechodzimy do wyszukania zakładu na naszego faworyta. Już na samym początku zaznaczymy, że wybrane przez nas spotkanie wraz z dyscypliną, nie ma żadnego znaczenia. Każdy inny sport i mecz szuka się w identyczny sposób.

Krok 1. Wszystkie dyscypliny, następnie ładnie oznaczone ligi bądź turnieje wraz z flagą danego kraju potwierdzającą słuszność szukanych przez nas zakładów, znajdują się po lewej stronie.

Krok 2. W celu rozwinięcia danej dyscypliny - w naszym przypadku piłki nożnej - klikamy obok niej strzałeczkę z symbolem do dołu, aby rozwinąć całą ofertę dla naszej dyscypliny.

Krok 3. Wybieramy Ekstraklasę, klikając w nią lewym przyciskiem myszki. Chwilę po tym, na środku strony pojawi nam się oferta na naszą ligę.

Krok 4. Wśród wszystkich spotkań aktualnie będących w ofercie, wyszukujemy mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław.

Krok 5. Klikamy na kurs, który oznacza zwycięstwo Wisły Kraków. A więc opcja 1. Opcja 0 oznacza remis, natomiast opcja 2 to zwycięstwo gości. Jak łatwo się domyślić, opcja 10 to gospodarz lub remis, 02 to remis lub goście, a opcja 12 wymusza zwycięstwo którejkolwiek z drużyn - przegrywamy przy remisie.

Krok 6. Ostatni krok jest wyłącznie opcjonalny. Możemy również skorzystać z wielu dodatkowych zakładów na dane spotkanie. Nie trzeba się oczywiście ograniczać do opcji 1-x-2. Więcej zakładów na daną rywalizacje rozwiniemy klikając liczbę np. +65 obok meczu.

Po dodaniu naszego typu do kuponu, wpisujemy stawkę naszego kuponu. System automatycznie obliczy nam ewentualną wygraną. Jeśli wszystko nam się zgadza, puszczamy swój kupon i czekamy na sportowe emocje.
 • Minimalna stawka na zakład wynosi 2 PLN
 • Maksymalna stawka na zakład zależy od rodzaju zakładu, dyscypliny sportowej, wielkości rozgrywek etc
 • Swoje zakłady znajdziemy w profilu użytkownika w sekcji Moje kupony i Moje kupony LIVE
 • Limit wygranej na jednym zakładzie wynosi 601.000 PLN
 • Prosimy pamiętać, iż niemożliwym w Fortunie jest anulowanie przyjętego kuponu. Nalegamy więc, aby dokładnie sprawdzać wybrane przez nas typy bukmacherskie. O pomyłkę niestety nie jest trudno!


Sposoby na założenie konta w Fortunie

Jak w każdym uznanym polskim bukmacherze, konto w Fortunie możemy założyć wygodnie przed komputerem lub, między ludźmi i w rozmowie, podczas pobytu w punkcie naziemnym. My jednak polecamy zrobić to za pomocą pierwszej opcji, gdyż dzięki naszym umowom z bukmacherem, każdy nowy klient odbierze stuningowaną ofertę na start. A, skoro za tę samą kwotę wpłaty, można dostać widocznie więcej, prawdopodobnie więc nie ma żadnych przeciwwskazań, aby tak też zrobić, prawda?

Konto w Fortunie możemy założyć dosłownie w minutę. Podajemy podstawowe dane osobowe, a po potwierdzeniu swojego adresu e-mail możemy już zrobić pierwszy depozyt i zawierać pierwsze zakłady. Posiadamy jednak konto tymczasowe, co oznacza, że mamy 28 dni na ukończenie rejestracji i możemy to zrobić w każdym momencie. Oczywiście nie później niż wyznaczony termin. Bez wykonania pełnej weryfikacji, brak upgrade'u naszego konta, w praktyce będzie oznaczać: brak możliwości wypłat jak i brak darmowego bonusu 20 PLN za rejestracje. Akurat ten punkt prawa, które obowiązuje polskich bukmacherów, w pełni popieramy. Gra fair play jest zdecydowanie jednym z najistotniejszych czynników, szczególnie w obecnych czasach.

Mam dokładnie 28 dni na zakończenie rejestracji, czyli uzupełnienie brakujących danych i przesłanie skanów lub zdjęć dowodu osobistego. Prosimy pamiętać, że na skanie dowodu osobistego możesz zakryć takie dane jak: zdjęcie, nazwisko rodowe, imiona rodziców, podpis, miejsce urodzenia, wzrost, kolor oczu, datę wydania dowodu osobistego oraz organ wydający dokument. Wszystko według własnych preferencji. Oczywiście, w przypadku gry u legalnych polskich bukmacherów, nie ma żadnej, najmniejszej potrzeby, aby to robić. Wgrać można skany lub wyraźne zdjęcia aparatem.

Po założeniu konta i pozytywnej weryfikacji, możemy już składać pierwszy depozyt, korzystać z bonusów powitalnych i cieszyć się grą.

Metody wpłaty - VISA, Skrill, Tpay, PayU, Blik oraz przelewy natychmiastowe z niezliczonej ilości banków.

Bonusy na start - Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład za kupon, do 100zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114zł Co więcej - za samą rejestrację otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP, które znajdą się na Twoim koncie. Spróbuj swoich sił i zagraj za punkty lojalnościowe po ukończeniu pełnej rejestracji! 

To nie koniec! Dodatkowo możesz otrzymać bonus aż do 1000zł ! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 30 dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 1000zł.

Fortuna zakłady - czy istnieje skuteczny system do grania?

Nie ma oczywiście w pełni skutecznego sposobu na granie i wszystkie porady, pomysły lub - nazwijmy fakt po imieniu - bajki powinniśmy z góry traktować jako bujdy. Co innego, jeśli pada zwyczajne pytanie o możliwe systemy gry u danego bukmachera. W przypadku Fortuny mamy do dyspozycji 4 możliwości.

Zakład Solo
(inaczej zakład pojedynczy) to zakład na wynik jednego zdarzenia znajdującego się w ofercie Fortuny. Jeśli poprawnie odgadniesz wynik wytypowanego zdarzenia, otrzymujesz wygraną.

Zakład AKO
(inaczej zakład zakumulowany) to zakład na wyniki co najmniej dwóch zdarzeń. Możesz dowolnie kombinować zdarzenia na poszczególne wyniki, będące w ofercie Fortuny, z tym zastrzeżeniem, że na jednym kuponie nie mogą się znajdować zdarzenia wzajemnie się wspierające. Nie możesz więc umieścić np. tego same zdarzenia w różnych miejscach listy wyników, tzn. Brazylia V-wygra i równocześnie Brazylia zajmie miejsce 1-2.

MAXIKOMBI (do kilku tysięcy zakładów na jednym kuponie)
Chcesz puścić więcej spotkań na jednym kuponie, jednak co do wyniku niektórych spotkań nie jesteś pewien i boisz się zaryzykować? Skorzystaj z kuponów systemowych, gdzie nawet w przypadku błędnego typowania należy Ci się wygrana.

MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań. Kupony MAXIKOMBI pozwalają na wypłatę wygranej nawet jeżeli nie wszystkie spotkania na kuponie wytypowaliśmy prawidłowo. W przypadku systemu opartego na 12 grupach możesz popełnić od jednego aż do jedenastu błędów!

UBEZPIECZ SWÓJ KUPON I ZGARNIJ WYGRANĄ, PRZY JEDNYM BŁĘDZIE

Lubisz grać kupony składające się z wielu wydarzeń, z wysokim kursem całkowitym? Pamiętaj, że w takim przypadku możesz zmniejszyć ryzyko przegranej. Wystarczy, że w trakcie tworzenia kuponu zmienisz typ zakładu z AKO na Bezpieczny. Nowe zasady "ubezpieczania" kuponów sprawiają, że korzystanie z tej opcji jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Warunki zawarcia Zakładu Bezpiecznego:

 • 100 – minimalny całkowity kurs kuponu typu bezpieczny
 • typ zakładu dostępny jest tylko dla zarejestrowanych klientów
 • 3,5 – maksymalny kurs jednego zdarzenia
 • wygrana w przypadku jednego błędu: pięciokrotność stawki
 • maksymalna stawka zakładu wynosi 200 złotych


Zakład Bezpieczny nie może być łączony z Superofertą+, Hitem Dnia ani żadnymi bonusami kursowymi (Bonusy AKO, Happy Hours, Fortuna na start, Szczęśliwe poniedziałki).

Jeśli tylko jedno spotkanie rozstrzygnie się nie po Twojej myśli zwrócimy Ci pięciokrotność stawki (pomniejszoną o podatek). Aby obliczyć ile wyniesie wygrana pomnóż 5 x stawka x 0,88. Nie ma górnego limitu liczby zdarzeń na bezpiecznym kuponie.

Kupon typu Bezpieczny nie może też być wcześniej wypłacony (Early Cashout).

Jeżeli na kuponie Bezpiecznym, jedno lub więcej spotkań zostanie zwróconych w stawce, należy ponownie przeliczyć kurs całkowity kuponu uwzględniając ten zwrot. Jeżeli kurs całkowity wówczas będzie mniejszy niż 100, kupon nie będzie traktowany jako Bezpieczny tylko jako AKO. A jeżeli mimo to kurs całkowity nadal będzie 100 lub więcej, wówczas nadal zakład będzie Bezpieczny.

Informacje ogólne:

 • W systemach MAXIKOMBI mamy do dyspozycji 13 grup (A-M) oraz grupę pewniaków (P). Należy pamiętać, że jeżeli na kuponie mamy grupę pewniaków (P) to kupon jest wygrywający tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie spotkania z grupy pewniaków zostały wytypowane prawidłowo.
 • W zależności od wybranego systemu, nawet jeśli na kuponie będzie kilka grup wytypowanych błędnie, to kupon dalej może być wygrany, np. grając systemem 4 z 9 wystarczą cztery grupy trafione a pozostałych 5 grup może być błędnych.


Opinie o bukmacherze Fortuna. Co słychać wśród graczy?


Bukmacher Fortuna prowadzi w Polsce działalność na podstawie zgody Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 (na okres 12 lat) o numerze licencji SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Fortuna o sobie: "Zgodnie z art. 29a ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. Zabronione jest urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet i uczestniczenie w grach hazardowych organizowanych przez sieć Internet.

Fortuna jako "Legalny bukmacher" prowadzi swoją działalność zgodnie z obowiązującym, polskim prawem. Nie wszystkie firmy bukmacherskie, działające na polskim rynku prowadzą swoją działalność zgodnie z polskim prawem, tzn. nie opłacają podatków, tym samym pozbawiając państwo dodatkowego dochodu.

"Legalny bukmacher" stanowi zaledwie 10% polskiego rynku bukmacherskiego. W przeciwieństwie do nielegalnych, zagranicznych firm zajmujących się zakładami, Fortuna.pl posiada konta bankowe zarejestrowane w Polsce, podlegające polskim ustawom podatkowym. Wszystkie transakcje odbywają się między polskimi rachunkami bankowymi. Ponadto, w przeciwieństwie do użytkowników nielegalnej konkurencji, nasi Klienci mogą łatwo i skutecznie składać reklamacje."

Fortuna od 2017 roku jest oficjalnym sponsorem 1. ligi piłkarskiej w Polsce. Ponadto w swoim dorobku mają przede wszystkim minimum 6-letnią współpracę z Legią Warszawa. Piętno swoimi możliwościami sponsorskimi, Fortuna odciska także na GKS Katowice, Podbeskidziu Bielsko-Biała, Miedzi Legnica, Rakowie Częstochowa czy Wigrach Suwałki.

Ogromną przychylność graczy, pomijając niepodważalną markę i wiarygodność, Fortuna zyskuje sobie dzięki słynnej Super Ofercie: Grasz kupony AKO i chcesz zwiększyć swoją wygraną? Wystarczy, że dorzucisz do swojego kuponu spotkanie z SUPEROFERTY. SUPEROFERTA to najciekawsze spotkania dnia, w których podniesione zostały kursy na faworyta. Każdego dnia w SUPEROFERTA znajduje się do kilkunastu spotkań. Warunki zawarcia zakładu:

 1. Na kuponie AKO możesz zagrać aż 3 spotkania z SUPEROFERTY:
  1. aby na kuponie mieć 1 spotkanie z SUPEROFERTY musisz dodać 4 spotkania z aktualnej oferty z minimalnym kursem 1.10 – otrzymasz wtedy kupon 5 AKO
  2. aby na kuponie mieć 2 spotkania z SUPEROFERTY trzeba dodać 6 spotkań z kursem min. 1.10 – kupon 8 AKO
  3. aby na kuponie mieć 3 spotkania z SUPEROFERTY trzeba dodać 9 spotkań z kursem min. 1.10 – kupon 12 AKO
 2. Na kuponie Maxikombi może się znajdować tylko jedno spotkanie z SUPEROFERTY
 3. Spotkanie z SUPEROFERTY nie może się znajdować na kuponie typu Bezpieczny


Strefa Typera w Fortunie. Czym jest i co warto wiedzieć?


To miejsce przeznaczone dla Klientów Fortuny, którzy lubią dyskutować na temat wydarzeń sportowych oraz zakładów bukmacherskich. Ogólny trend powstał oczywiście długie lata temu w Niemczech i Austrii. Wieloletni gracze z pewnością pamiętają tego typu nowoczesne rozwiązanie, które proponował chociażby bukmacher bet and win; w późniejszym czasie BWIN.

W Strefie Typera gracze mogą udostępniać swoje kupony, publikować analizy meczów, wymieniać opinię na temat typowanych zdarzeń czy oceniać kupony innych graczy.

Strefa typera dostępna jest na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. W pierwszym przypadku, możemy do niej wejść klikając po prostu 'STREFA TYPERA' na głównym pasku. Jeśli chodzi o aplikacje mobilną, znajdziemy przycisk przekierowujący nas do pokoju rozmów z innymi graczami w menu bocznym. 

Po lewej stronie mamy do wyboru pięć następujących pozycji:

 • Quasi czat - Totalnie o wszystkim!
 • Posty pod zapowiedziami - Pokazują nam wpisy graczy pod zapowiedziami spotkań w formie artykułów, które przygotowują pracownicy Fortuny
 • Posty z kuponami - Posty wyłącznie z kuponami
 • Zakłady LIVE czat - Gracze wrzucają kupony zagrane na żywo
 • Najpopularniejsze posty - Posty które zebrały najwięcej łapek w górę


System czatu fortuny dzieli nam każdy post pod wyżej wymienione kategorie. Jeśli chcemy więc przejrzeć sobie cokolwiek z wyżej wymienionej listy, po prostu klikamy w interesujący nas temat i możemy na spokojnie przejrzeć tylko interesujące nas wpisy.

Sam czat ma ponadto opcje manualnego lub automatycznego odświeżania wpisów. Ustawiamy to pod własne preferencje.

Na samym czacie w strefie typera można rozmawiać przede wszystkim o zakładach sportowych, ogólnym świecie bukmacherki, opowiadać swoje sportowe emocje przeżywane na co dzień. Aby wszystko było łatwiejsze, technicy Fortuny zadbali o to, abyśmy w bardzo prosty sposób mogli wkleić swój kupon zagrany w tej firmie. Tutaj przedstawiamy krótką tego instrukcje:

Aby wkleić link bezpośrednio do kuponu należy:

 1. otworzyć podgląd kuponu (np. klikając w numer kuponu w przeglądzie zakładów lub przeglądzie zakładów LIVE),
 2. pod każdym kuponem znajduje się przycisk "Udostępnij w Strefie Typera", kliknij w ten przycisk a zostaniesz przeniesiony do Strefy Typera, a w oknie na post wklejony będzie link do kuponu
 3. dodaj odpowiedni opis kuponu i kliknij w "Wyślij"


Strefa Typera ma oczywiście swój krótki, lecz treściwy regulamin. W przypadku nadmiernego łamania tychże zasad, na naszym koncie może zostać wyłączona możliwość wypowiadania się na czacie. Poniżej przedstawiamy kilka z najistotniejszych punktów nich:

 • nie mogą być obraźliwe, wulgarne ani posiadać charakteru pornograficznego.
 • nie mogą dyskryminować płci, rasy, narodowości, języka, religii ani nawoływać lub prowokować do przemocy lub agresji.
 • nie mogą zawierać gróźb skierowanych pod adresem osób trzecich.
 • nie mogą zawierać treści obarczających inne osoby niesprawdzonymi, nieprawdziwymi lub/i bezpodstawnymi zarzutami.
 • nie mogą zawierać jakichkolwiek materiałów reklamowych lub/i promocyjnych dotyczących Użytkownika chatu, innych osób, jakichkolwiek towarów lub/i usług oraz Linków prowadzących do wyżej wymienionych materiałów.
 • nie mogą zawierać próśb o pomoc finansową skierowaną do innych użytkowników forum
 • nie mogą zawierać numeru rachunku bankowego, niezależnie od woli jego posiadacza


Chat nie służy do zgłaszania reklamacji czy pytań skierowanych do Fortuny. Reklamacje należy zgłaszać w trybie opisanym w regulaminie Fortuny, natomiast pytania należy zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego.


Bonus bez depozytu w Fortunie - o co chodzi?


Fortuna idzie z duchem czasu, a przy okazji po prostu rywalizuje z konkurencją na naszym rynku. Bonus bez konieczności składania depozytu to naturalne podziękowanie dla nowego klienta za wybór usług właśnie ich firmy. Oczywiście, aby prawdo do odbioru tej premii nam się należało, trzeba spełnić po drodze dwa, jakże proste warunki. Pierwszy z nich jest oczywisty - rejestracja konta. Później możemy przejść do części drugiej, zdecydowanie ważniejszej. Nie znaczy to jednak, że w jakimkolwiek stopniu bardziej skomplikowanej.

Po szybkiej rejestracji, przyjdzie do nas e-mail potwierdzający założenie naszego konta. Przyjmujemy go, wracamy na stronę, logujemy się i jesteśmy zobligowani do tego, aby w pełni zweryfikować swoje konto. Tuż po zalogowaniu na nasze konto gracza, pokaże się nam stosowna informacja pod przyciskiem 'Zakończ rejestracje', nakazująca nam dopełnić trzy ostatnie kroki ku temu potrzebne.

 1. Uzupełniamy numer dowodu osobistego
 2. Wgrywamy przód oraz tył dowodu osobistego
 3. Ustawiamy limity gracza zważając na własne preferencje


Samo przejście z konta tymczasowego na pełne jest niezwykle ważne. Konto chwilowe, mogące trwać do 30 dni, zezwala nam tylko na wpłaty na konto gracza i zawieranie zakładów. Pełny i zweryfikowany profil to odblokowanie opcji wypłat, brak limitów zakładów oraz - oczywiście - dopisanie 20 PLN za darmo. Następnie oczekujemy na e-maila o pozytywnej weryfikacji naszych dokumentów, a co za tym idzie, pełnego zaktualizowania naszego konta gracza. Gdy to wszystko się ziści, odbierzemy 2800 punktów na swoje konto, co pozwoli nam na uzyskanie zakładu za pomocą tej liczby punktów. De facto będzie to kupon wart dokładnie 20 PLN.


Wszystkie programy lojalnościowe w Fortunie


Fortuna to przede wszystkim legendarny już program 'Fortuna Klub Plus'. Nieistotnym jest, czy zawierasz zakład w punkcie naziemnym, czy robisz to online na swoim koncie gracza. Każde postawione 2 PLN równa się 1 punktem w FKP. 

Z doświadczenia i znajomości wiemy, że bardzo często ogromna ilość graczy, pomimo faktu, iż stawiają oni codziennie - w dużych ilościach - sporo różnych zakładów bukmacherskich, nie skorzystała nawet z żadnego dołączenia do klubów VIP bądź długich wyścigów oferowanych przez polskich bukmacherów. Często wszystko rozbija się o populistyczny fakty, że:

 1. nie ma to sensu
 2. strata czasu
 3. nagrody pewnie nie są warte świeczki


i sporo innych przykładów. To wszystko jest totalną bzdurą! Jeśli gracie sporo, niezależnie od stawek, korzystajcie i dołączajcie do wszystkich bardzo dobrych ofert, które przygotowują nam polscy, legalni bukmacherzy.

Dołącz do Fortuna Klub Plus. Zbieraj punkty za każdy postawiony kupon, a następnie wymieniaj je na darmowe zakłady oraz bonusy!
Nie jesteś jeszcze w programie Fortuna Klub Plus? Nie zwlekaj, załóż konto online umożliwiające zawieranie zakładów przez Internet lub wypełnij formularz zgłoszeniowy i przekaż pracownikowi dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów.

Punkty gromadzone są za każdym razem, kiedy zawierasz zakłady!

ZDOBYWANIE PUNKTÓW

 • Klient otrzymuje punkty za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione za zakład Klient otrzymuje 1 punkt FKP)
 • Fortuna ma prawo przyznawania poszczególnym Uczestnikom punktów na innych zasadach
 • Maksymalna liczba punktów FKP, jakie Uczestnik może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 punktów
 • W przypadku zakładu zwróconego lub anulowanego oraz zwrotu włożonych środków, pierwotnie naliczone za zawarcie zakładu punkty FKP zostaną odjęte z indywidualnego konta Klienta.


WYKORZYSTANIE PUNKTÓW

Zgromadzone punkty można wykorzystać

 • Bonusy dostępne w katalogu
 • Darmowe zakłady
 • Bonusy kursowe


Dla Klientów zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.

Formularze potrzebne do zostania członkiem Fortuna Klub Plus są dostępne na stronie internetowej bukmachera. 

Fortuna może się także pochwalić e-Shopem, w którym z powodzeniem możemy nabyć za zdobyte punkty, chociażby zakłady bez ryzyka i wiele innych atrakcji. Stawiamy sporo zakładów, więc bez względu na ich wyniki, powinniśmy korzystać dodatkowo ze wszystkich możliwości zysku. I tego Wam życzymy.


NFL & CFL by Gucci Mane - typy z futbolu amerykańskiego

2. miejsce (ex aequo) Typer/Znawca 2018 | 1. miejsce Typer/Znawca 2017 
1. miejsce Speedway Typer 2017 | 4. miejsce Typer/Znawca 2016
21 czerwca 2019 11:16
2
amelcia
amelcia
Kwi 2006
19 42 7
Hej 
Tak usprawnić oglądanie przez FORTUNA TV bo mi bardzo przycina obraz.. 
​​​​​?? 
21 czerwca 2019 11:56
3
jozzy22
jozzy22
Lis 2014
4 110 11 806 29
cytat z dnia 21 czerwca 2019 11:16 przez amelcia
Hej 
Tak usprawnić oglądanie przez FORTUNA TV bo mi bardzo przycina obraz.. 
​​​​​?? 

To chyba raczej wina Twojego neta

24 stycznia 2020 10:17
4
wiktor94
wiktor94
Sty 2020
12 32 2
Rzeczywiście, wcześniej na Fortuna TV streamy chodziły mi nieco lepiej, także dołączam się do pytania.


https://www.meczyki.pl/bukmacherzy/fortuna-kod-promocyjny-na-meczykipl-2020-aktualne-kody-bonusowe-za-darmo/89
26 lutego 2020 14:40 przez wiktor94
24 stycznia 2020 16:33
5
malyenter1
malyenter1
Mar 2016
520 707 10
W Fortunie gorsze kursy na remisy niż w Etoto czy np.w Betclic

"Wygrywa tylko ten , kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."
Napoleon Hill
26 stycznia 2020 13:09
6
elekoc1
elekoc1
Sty 2020
15 42 5
Nie wiem czemu ale mnie zawsze denerwowało że największy bukmacher nie może zrobić jakiegoś normalnego systemu do cashouto
6 1 715
Moderatorzy
successful
successful
Mar 2016
madangelo
madangelo
Sie 2008
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.