Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Regulamin - Dodatni Yield

12 czerwca 2019 22:53
1
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
4 141 18 554 34
Regulamin konkursu Dodatni Yield:
Zaczyna obowiązywać od 12 czerwca 2019
1. W dziale Kupony ze Statystykami swój temat mogą prowadzić wszyscy zalogowani użytkownicy forum. Zgłaszanie swojego tematu do konkursu odbywa się poprzez wpisanie swojego wyniku w danym miesiącu do tematu „Kandydatury tematów - Dodatni Yield” do 5. dnia kolejnego miesiąca. Wszystkie tematy zgłoszone po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy nagradzaniu najlepszych.
2. Kandydaturę zgłaszamy wedle poniższego formularza:
Nick na forum
Link do swojego tematu

Statystyki z ocenianego miesiąca
Yield
Zysk
Ilość postawionych typów

3. Warunkiem koniecznym do brania udziału w konkursie są regularne, comiesięczne statystyki (ilość zagranych kuponów, kupony wygrane/przegrane, zysk, yield) w oddzielnym poście do 5. dnia kolejnego miesiąca. Comiesięczne statystyki rozumiane są jako okres od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Brak statystyk w odpowiednim czasie skutkuje anulowaniem zgłaszanej kandydatury.
4. Tematy, które w danym miesiącu uzyskają dodatni yield (liczymy do drugiego miejsca po przecinku) mają prawo do zgłoszenia swojej kandydatury w danym miesiącu. Każdy zgłoszony temat zostanie zweryfikowany przed ogłoszeniem nagród. Nagrody otrzymają wszystkie osoby, których tematy w danym miesiącu uzyskały dodatni yield. Nagrodą są punkty reputacji, które zostaną dopisane do statystyk autora zgłoszonego tematu Poniżej przedstawiono podział nagród:
Od 0,01% – do 5% -> 50 pkt reputacji
Od 5,01% - do 12% -> 150 pkt reputacji
Od 12,01% - do 20% -> 300 pkt reputacji
Powyżej 20% -> 500 pkt reputacji

5. Aby otrzymać nagrodę właściciel tematu musi w ciągu miesiąca kalendarzowego podać co najmniej 35 kuponów. W przypadku gdy liczba kuponów będzie mniejsza w danym okresie rozliczeniowym właściciel tematu nie będzie brany pod uwagę przy ogłaszaniu ostatecznych wyników.
6. Po przedstawieniu statystyk przez prowadzących tematy zostanie udostępniona jedna, wspólna lista wraz ze statystykami i nagrodami w temacie Podsumowanie Miesiąca - Dodatni Yield.
7. Od każdego użytkownika, który zgłasza kandydaturę swojego tematu oczekujemy bieżących podliczeń swoich typów z maksymalnym opóźnieniem do 5 dni. Nagminne łamanie tego punktu regulaminu będzie skutkować oddaleniem kandydatury do nagrody.
8. Każdy kupon musi posiadać bukmachera u jakiego możemy zagrać zaproponowane typy. Jeśli bukmacher zmusza nas do odprowadzenia podatku należy to uwzględnić podczas rozliczenia oraz w statystykach miesiąca.
9. Dodatkowym atutem będzie podparcie swoich typów merytoryczną analizą zamieszczoną w dziale tematycznym z umieszczeniem linku do niej w poście z kuponem.
10. Prowadząc swój temat musimy spełniać wszystkie punkty regulaminu KzS.
11. Warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie wszystkich warunków podanych w niniejszym regulaminie.
12. Nie akceptujemy nagłego zawyżania stawek podczas gry w całym miesiącu. Desperackie "akcje" ratowania statystyk np. nagły wzrost stawek, dziwne "combo taśmy" nie są przez nas akceptowane. Takie rzeczy będą dyskwalifikować typera i za dany miesiąc nie będzie brany pod uwagę przy ogłaszaniu wyników. Typer powinien trzymać się swojego stawkowania, a każde nienaturalne odchyły są zabronione (np. gdy zawsze użytkownik proponuje kupony ze stawką 1-10j nie może dla poprawy statystyk podać kuponu ze stawką 3 razy większą, czyli 30j). Gramy fair.
13. W przypadku próby oszustwa przy podawaniu statystyk, liczeniu wygranych kuponów bez podatku grając w bukach gdzie taki podatek jest pobierany lub podczas podawania kuponów temat nie będzie brany pod uwagę przy podawaniu wyników oraz zostanie wykluczony z udziału w konkursie w okresie trzech kolejnych miesięcy. User zostanie odnotowany w temacie Podsumowanie miesiąca - reputacja za dodatni yield.
14. Wszelkie niejasności związane z regulaminem i innymi sytuacjami nieopisanymi w nim wyjaśnia Administracja Forum. Kontaktować można się poprzez PW z adminem @waldi1979 .
15. Administracja forum ma prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie trwania konkursu.
12 czerwca 2019 23:53 przez waldi1979

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

0 15 519
Moderatorzy
karciarz
karciarz
Mar 2013
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.