Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

2. Bundesliga, niższe ligi - w sezonie 2019/2020 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe, Typy

5 czerwca 2019 10:20
1
mavashi
mavashi
ModTeam
Cze 2010 3 312 6 778 31

Temat zbiorczy na najbliższy sezon w 2 Bundeslidze, niższych ligach, tu możemy podawać typy z analizami na poszczególne spotkania oraz prowadzić dyskusję o poszczególnych meczach.

OD 11.07.2019 zmiana nicku - poprzedni nick: Ibis

9 lipca 2019 19:51
2
dekameron
dekameron
Lip 2019 1 26 1
Dynamo Dresden — FC Nürnberg
Dynamo -0,25 @2,2 LV Bet 5/10
Zawsze jest tak, ze ktoś musi zacząć pierwszy.
Gorący mecz na początek sezonu. Pomimo, ze gram na Dynamo zacznę od ich osłabień. Po niezłym sezonie odeszli jak to zwykle bywa Schubert, Dumic, Gonther, do tego kontuzja Hartmana. Z drugiej strony przychodzi Numero Uno, syn tej ziemi Chris Löwe. Myśle, ze sporo wniesie doświadczenia do zespołu. Zatrzymali na kolejny sezon Burnica, co daje Fielowi możliwość manewru przy defensywnym ustawieniu. Poza tym Dynamo zawsze opierało swój potencjał na monolicie bez indywidualności, zaangażowaniu i waleczności.
Nürnberg po spadku w słabym stylu. Dziwi mnie brak  tzw planu dyrektora Palikuca, skoro od dawna było w klubie wiadomo, ze trzeba szykować sie na walkę w 2 lidze. Oslabienia sa znaczace Bauer  i Löwe przenieśli sie do 1 ligi, Pereira wrócił do Portugalii, a Kubo do Belgii. W ostatnich dniach jeszcze HSV, który moze od kilku dni w tej lidze kupić kogo chce i kiedy chce, wyciągnął Ewertona i Leibolda. Co prawda wypożyczyli solidnego Sörensena I Handwerkera, ale to za mało, aby zapchać te dziury w obronie. Z kolei Robin Hack pasowałby mi bardziej do jakiegoś 2 ligowego średniaka. Jestem ciekawy czy Lohkemper sciagniety z Magdeburga da radę pociagnac  cos z przodu. Do pomocy ma powracającego Sorga. Po transferach w obronie i ataku najgorzej prezentuje sie środek pola. Co Prawda jeszcze pewnie kogos sprowadza, ale nawet jeśli to drużyna trenuje już w Austrii i nie będzie czasu na zgranie. Minie troche czasu, aż poskładają te drużynę do kupy. Z kolei w Dynamie panuje euforia po transferze Christiana Löwe. Nawet pomimo jeszcze trwających w Niemczech wakacji, w pierwszej kolejce frekwencja powinna być niezła no i jak zwykle atmosfera. Kilka niespodzianek będzie w meczach Dynama w tym sezonie. Będą nadrabiać ambicja i zaangażowaniem. O typie decyduje w dużej mierze słaba sytuacja gości. 
9 lipca 2019 20:34 przez dekameron
11 lipca 2019 17:48
3
jozzy22
jozzy22
Lis 2014 3 780 6 374 23
To i ja doloze coś od siebie.

Illertissen - Memmingen

Typ: u3.5     kurs: 1.51    lvbet

Na dziś próbujemy w ten sposób.  Z tego co udało. Mi się znaleźć obie ekipy przystępują w mocno zmienionych składach co do zeszłego sezonu tak więc pytanie zasadnicze jak to będzie wygladalo ze zgraniem. 4 bramki to jednak dosyć dużo.  Licze tu na spokojny mecz z obustronne badaniem. Widzi mi się tu wynik 1:1 a jak będzie zobaczymy ok.21

Wynik: 2:0
11 lipca 2019 21:22 przez jozzy22 : Rozliczenie
2 179
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.