>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Rzym - 12.05.2019-19.05.2019

Status
Zamknięty.
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 08:28 przez mg_08
Fognini - Albot 1/-22.5 @1,89 efortuna 



Kursy na zwycięstwo Fabio oscylują w granicach 1,30 - jego zwycięstwo nad Moladawianinem nie powinno mu sprawić większych problemów.

Fabio czekał na ten turniej długo, 12 lat Włosi czekają by któryś z Włochów zameldował się w polfinale imprezy w Rzymie, blisko rok temu był właśnie Fognini ale musiał w ćwierćfinale uznać wyższość Nadala. Fabio ma szanse po tym turnieju znaleźć się w TOP10 tak więc motywacji na pewno mu nie zabraknie a wiemy jak motywacja jest u Fabio ważna. 

Radu Albot ma bardzo dobry sezon, ale głównie na twardej nawierzchni, na ziemi w tym roku 3W/3L a w ostatnich latach jeśli chodzi o piach to Radu ma ujemny bilans. 

W poprzedniej rundzie Fogg bez problemu odprawił w szybkich dwóch setach Tsonge zaś Albot niestabilnego emocjonalnie Paire. 

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest gospodarz, liczę na szybki mecz, bo schody do upragnionego półfinału zaczną się od następnej rundy gdzie czekać może Tsitsipas - a tam będzie trzeba zostawić dużo więcej sił. 

 


Oglądałem ten mecz, i o ile na flashu wyglada to jak łatwe zwycięstwo Foga, to w rzeczywistości był to festiwal błędów Tsongi który ten mecz przegrał sobie sam, szczególnie drugi set. Także wybitnej gry Fabia to tam nie było, osobiście uważam ze kursy w okolicach 1.3 to za mała korzyść w porównaniu do ryzyka ???? Ale z fartem ????
 
exen 15

exen

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 09:11 przez mg_08
Schwartzman - Ramos Under 9.5 (1.set) @1,84 Unibet



Diego to mój ulubiony zawodnik jeśli chodzi o zakłady underowe w pierwszych setach na ziemi, niezliczona ilość wyników 6:1 1:6 w pierwszych partiach, do tego na przeciwko Ramos,, zawodnik z którym Diego lubi pograć krótkie sety, 3x spotkali się że sobą na piachu i pierwsze sety układały się następująco od najstarszego 6:3, 6:1, 6:1. 

Dla osób które zaciekawilem, wystarczy, że wejdziecie chociażby na flashscore i z czystej ciekawości zobaczcie sobie w historii spotkań Schwartzman jak fajnie gra pierwsze sety. Kursy na undery bardzo dobre, ja tego zawodnika gram nie od dzisiaj na w/w zdarzenie. 

Nigdy nie liczyłem statystycznie jak to u Diego wychodzi, ale myślę, że średnio na 5 spotkań są to 4 undery 9,5 w pierwszych setach. Oczywiście jesli chodzi o Clay. 



P. S zakłady na U9.5 posiadają również polscy bukmacherzy. 

 


No to niezłego beta dałeś, tylko pokłony. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 10:10 przez pawel-jumper

cytat z dnia 16 maja 2019 08:28 przez mg_08
Fognini - Albot 1/-22.5 @1,89 efortuna 



Kursy na zwycięstwo Fabio oscylują w granicach 1,30 - jego zwycięstwo nad Moladawianinem nie powinno mu sprawić większych problemów.

Fabio czekał na ten turniej długo, 12 lat Włosi czekają by któryś z Włochów zameldował się w polfinale imprezy w Rzymie, blisko rok temu był właśnie Fognini ale musiał w ćwierćfinale uznać wyższość Nadala. Fabio ma szanse po tym turnieju znaleźć się w TOP10 tak więc motywacji na pewno mu nie zabraknie a wiemy jak motywacja jest u Fabio ważna. 

Radu Albot ma bardzo dobry sezon, ale głównie na twardej nawierzchni, na ziemi w tym roku 3W/3L a w ostatnich latach jeśli chodzi o piach to Radu ma ujemny bilans. 

W poprzedniej rundzie Fogg bez problemu odprawił w szybkich dwóch setach Tsonge zaś Albot niestabilnego emocjonalnie Paire. 

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest gospodarz, liczę na szybki mecz, bo schody do upragnionego półfinału zaczną się od następnej rundy gdzie czekać może Tsitsipas - a tam będzie trzeba zostawić dużo więcej sił. 


Oglądałem ten mecz, i o ile na flashu wyglada to jak łatwe zwycięstwo Foga, to w rzeczywistości był to festiwal błędów Tsongi który ten mecz przegrał sobie sam, szczególnie drugi set. Także wybitnej gry Fabia to tam nie było, osobiście uważam ze kursy w okolicach 1.3 to za mała korzyść w porównaniu do ryzyka ???? Ale z fartem ????


Co ty opowiadasz?! Też oglądałem to spotkanie i stało na wysokim poziomie i kto zna trochę Foga to zagrał tam właśnie jak nie on - bez większych przestojów w grze.

A Albot co pokazał?  NIC. Trochę serwisu a tak to Paire zagrał DNO 
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 11:17 przez zimny94

cytat z dnia 16 maja 2019 10:10 przez pawel-jumper

cytat z dnia 16 maja 2019 08:28 przez mg_08
Fognini - Albot 1/-22.5 @1,89 efortuna 



Kursy na zwycięstwo Fabio oscylują w granicach 1,30 - jego zwycięstwo nad Moladawianinem nie powinno mu sprawić większych problemów.

Fabio czekał na ten turniej długo, 12 lat Włosi czekają by któryś z Włochów zameldował się w polfinale imprezy w Rzymie, blisko rok temu był właśnie Fognini ale musiał w ćwierćfinale uznać wyższość Nadala. Fabio ma szanse po tym turnieju znaleźć się w TOP10 tak więc motywacji na pewno mu nie zabraknie a wiemy jak motywacja jest u Fabio ważna. 

Radu Albot ma bardzo dobry sezon, ale głównie na twardej nawierzchni, na ziemi w tym roku 3W/3L a w ostatnich latach jeśli chodzi o piach to Radu ma ujemny bilans. 

W poprzedniej rundzie Fogg bez problemu odprawił w szybkich dwóch setach Tsonge zaś Albot niestabilnego emocjonalnie Paire. 

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest gospodarz, liczę na szybki mecz, bo schody do upragnionego półfinału zaczną się od następnej rundy gdzie czekać może Tsitsipas - a tam będzie trzeba zostawić dużo więcej sił. 


Oglądałem ten mecz, i o ile na flashu wyglada to jak łatwe zwycięstwo Foga, to w rzeczywistości był to festiwal błędów Tsongi który ten mecz przegrał sobie sam, szczególnie drugi set. Także wybitnej gry Fabia to tam nie było, osobiście uważam ze kursy w okolicach 1.3 to za mała korzyść w porównaniu do ryzyka ???? Ale z fartem ????


Co ty opowiadasz?! Też oglądałem to spotkanie i stało na wysokim poziomie i kto zna trochę Foga to zagrał tam właśnie jak nie on - bez większych przestojów w grze.

A Albot co pokazał?  NIC. Trochę serwisu a tak to Paire zagrał DNO 


Nie "opowiadam" że Fog grał źle, tylko zwracam uwagę na poziom irytacji i tego co robił Tsonga w drugi secie tj. błąd za błędem doprowadziło do tego, że można odnieść błędne wrażenie o wyśmienitej grze Fabia :D  Meczu Albota nie oglądałem, tak więc nie mogę się wypowiedzieć. No i chyba nie chcesz mi powiedzieć że kurs 1.25 @fortuna , jest dobrą inwestycją w gościa który jak sam wiesz miewa przestoje i nie wiadomo co mu do łba strzeli :D Moją wypowiedzią tylko na ten aspekt chciałem zwrócić uwagę ;)
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 08:28 przez zenekkk82
grać schwartzmana po tym kursie to głupota, dla mnie mecz 50 na 50, ja idę zdecydowanie w stronę Ramosa, jedyne co przemawia za schwartzmannem to tylko i wyłącznie H2H


Za to granie Ramosa to przejaw inteligencji????
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Do poprzedniego ako Mladenovic + Goffin dorzucam drugie na dzisiaj trochę bardziej ryzykowane, mianowicie Vondrousova +1,5 set 1.98 fortuna z Halep + Berretini 1.70 fortuna z Lordem Farquadem. Czeszka ryzykowny typ ale spróbuję, Halep jest w formie ale pokazała, że jest do ruszenia przez zawodniczki grające mocny, agresywny tenis np przegrywając z Bertens 0:2. Oglądałem niedawno kilka spotkań czeszki i potrafi porządnie przywalić, myślę że ugranie jednego seta nie jest znowu takie nieprawdopodobne. 

Do tego Berrettini, który jest w formie i gra u siebie, pyknął gładko Zvereva co również typowałem. Fajnie czuje piłkę, bardzo dokładne dropshoty, które potrafią wyprowadzić z równowagi. Niziołek wygrał dzisiaj z Ramosem, ale kto wie jak potoczyłby się ten mecz gdyby hiszpan przy stanie 6:5 nie połamał się do 0 w pierwszym secie. Z resztą nie ma co porównywać Ramosa z Berrettinim.



Edit: Leci trzecie ako bo pokazały się kursy, Mladenovic +1,5 set @ 1,75 fortuna  z Barty + Berrettini 2:0 @ 2,39 fortuna



Berrettini przekreślił wszystko, nie wiem jak można grać takie fajne mecze, a potem pokazać taką padake, tenisowej loteriady ciąg dalszy, wszystko na  ⛔
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Berrettini - Schwartzman 1 @ 1,65

Pinn




Kursy już nieco spadły, ale dziś taki dzień, że będzie trzeba szybko łapać. Włoch w wysokiej formie, ostatnio zrobił największe zwycięstwo w karierze pokonując Zvereva. Ostro serwuje, ale też podczas wymian nie wstrzymuje ręki, więc Diego będzie miał ciężko. Nieźle zagrał z Ramosem, ale to typowo ziemna gra, regularna i z małą ilością konkretnych zagrań. Wydaje mi się, że będzie to pewne zwycięstwo Włocha, zwłaszcza, że gra u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

stawu95

Użytkownik
Jan Lennard Struff vs Kei Nishikori  - 1 @ 2.55 (Tottolotek) 



Osobiście uważam to za bet dnia, Nishikori bez wiekszej formy, co musi wygrać to wygrywa, gdy przeciwnik stawia opór robi się gorąco, a Struff na pewno ten opór postawi, posiada kilka argumentów, między innymi serwis który funkcjonuje znakomicie (94% punktów po 1-szym serwiscie w meczu z Ciliciem, 84% pkt po 1 -szym serwiwisie z Dimitrovem ) , kolejne argumenty to wyrzucenie z turnieju właśnie Dimitrova (tak wiem bez formy) i dziś w godzine i osiem minut wyrzucenie wyżej wymienionego Cilcia + w tym roku na mączce kilka głośnych nazwisk na swoim koncie posiada (Kyrgios,Tsitsipas, Goffin,Shapovalov)  uważam że na rozpisce wyrzuconych z turnuieju za kilka godzin pojawi się również Nisikori.



LET'S GO STRUFF ! 

Powodzenia ;) 




 
 
P 184

proosty

Użytkownik
Na szybko bo mecz za chwilę. Ostatnia nadzieja gospodarzy, Fognini się według mnie zepnie na maksa ( nie mówię, że Tsitsipas odpuści, ale wiadomo, że z motywacją u Foga bywa różnie) i myślę, że jednak będzie mu zależało. Tsitsipas wiadomo rośnie nowy numer 1-2 będzie się bił kiedyś o pierwsze miejsce, ale tu i teraz mam wrażenie, że przegra. Włoscy kibice są specyficzni, Fabio też dobra forma ostatnio, poniosą go trybuny a kurs warty zaryzykowania. 

Fognini 2.,57 EFORTUNA

⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔  popisałem się

PS. Pisane na szybko . Powodzenia !
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam , z całym szacunkiem dla Króla, najlepszego tenisisty globu ale po pierwsze -najgorsza dla niego nawierzchnia, zmeczenie po wczorajszym meczu, lekkie odpuszczenie bo wszystkie sily bedzie oszczędzał na ukochany wimbledon(mysle ze po nim mozemy sie spodziewac jakiejs decyzji)sercem jestem za nim ale w Rzymie nie wlozy wszystkich sil w dodatku Grek jest w gazie i polecam grać jego po kursie 1.75 bo wlozy całe serce i sily w ten mecz a Fedi niekoniecznie, do tego polecam



NishikoriNi-S-hwartzman over 1.5 seta ⛔ Argentyńczyk po kursie 1.5, razem mamy kurs 2.55(w piatki powyzej kursu 2 Totolotek nie pobiera podatku, POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Mała poprawka Schwartzman over 0,5seta daje kurs 1.50 natomiast over 1.5 seta bylobby jak wygrana czyli 2.7 popieram ten bezpieczniejszy z kursem 1.5, Grek do tego i mamy 2.55(bez podatku)pozdrawiam
 
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
cytat z dnia May 17, 2019, 8:08 a.m. przez gracz83
Witam , z całym szacunkiem dla Króla, najlepszego tenisisty globu ale po pierwsze -najgorsza dla niego nawierzchnia, zmeczenie po wczorajszym meczu, lekkie odpuszczenie bo wszystkie sily bedzie oszczędzał na ukochany wimbledon(mysle ze po nim mozemy sie spodziewac jakiejs decyzji)sercem jestem za nim ale w Rzymie nie wlozy wszystkich sil w dodatku Grek jest w gazie i polecam grać jego po kursie 1.75 bo wlozy całe serce i sily w ten mecz a Fedi niekoniecznie, do tego polecam


@1.75 jest poprawnie wystawionym kursem i nie widzę żadnego  value. Warto było grać wczoraj jak fortuna wystawiła @2.54 na Tsi
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Djok win caly turniej grac poki to jest , w finale znowu wejdzie na najwyzsze obroty I nadal nie bedzie wiedzial co sie dzieje (o ile wygra z grekiem)  Nadal moim zdaniem jest zjedzony psychicznie przez nole co pokazal ostatni ich final , nie bylo juz "swiderkow" . To moj pierwszy komentarz bo nie chcialo mi sie nigdy konta zakladac tylko obserwowalem I chcialem spropsowac goscia ktory pierwszy raz napisal o Gharinie czy jak on tam ma dokladnie (Chile)to byl prawdziwy konkretny typ, od tej analizy obserwowalem tego typka I faktycznie bylo tak jak ta osoba napisala (chlopak z umiejetnosciami kyrgiosa, foga ale tez z bardzo podobnym nastawieniem do turniejow mniejszych ) takie rzeczy na prawde fajnie sie czyta I pomagaja a.nie jakies h2h kto z kim wygral kiedys tam blalabalabla w tenisie kazdy dzien I kazdy mecz jest inny , czesto licza sie szczegoly poza sportowe gdzie nikt tutaj nie ma o tym pojecia a szkoda (zreszta tak jak ja ;)
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-Nadal (-3,5 gema) 2 @1.55



Przede wszytskim Nadal byl bardzo zly po ich meczu w Madrycie, ktory wygral Grek i na pewno bedzie chciec sie zrewanzowac. Nadal mimo wszystko wciaz ma duze szanse by wyrac chcociaz jeden tytul z duetu Madryt-Rzym, wiec bedzie probowac w stolicy Wloch, skoro nie udalo sie w Hiszpanii.



Tutaj jest jednak rowneiz jedna zasadnicza roznica. Korty w Rzymie duzo bardziej przypominaja te z French Open i wiekszosc standardowych kortow na cegle i to w tym przypadku plus dla Nadala. Niewatpliwie Nadal nie notuje tak dobrych wynikow w tym sezonie na swoich koronnych kortach, ale nie ma co ukryeac, ze korty w Madrycie od lat sa duzo bardziej odpowiednie dla mocno bijacych zawodnikow i zawodniczek, dlatego tam na liscie triumfatorow wpisywali sie Federer, Kvitova w poprzednich edycjach czy Bertens w tym roku. W Rzymie jednak nigdy sie to zawodnikom czy zawodniczkom tego pokroju nie udalo i nawet dla samego Federera jest to jeden z nielicznynych turniejow Masters Series, ktory nie wygral (tym drugim jest oczywiscie Monte Carlo). Licze na ten rewanz Nadala na Tsitsipasie i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
2,45 na Djoko, serio? Oglądałem obydwa dzisiejsze półfinały i jak dla mnie to serb bierze kolejny finał. Uważam że Nadal najwyżej seta ugra tak jak dzisiaj Schwartzman. Ale trzeba przyznać, że karzełek dzisiaj postawił konkretny opór, kto oglądał ten wie. Ale ta celność Djoko... naprawdę byłem w szoku czasem jakie linie ładował. Zapowiada się mega widowisko, nie mogę się doczekać, aż jutro zasiądę na meczyk po obiadku z piwkiem i (mam nadzieję) zgarnę miesięczną wypłatkę ????



Djokovic 2.45 STS    Nadal genialny ale uważam że Djoko wczoraj grał lepiej. Dzisiaj te smecze w siate i tragiczne dropshoty masakra...
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Mala prosba do Moda Wielkiego gracza proszę mi poprawic minus(przeciez post pozniej postawiłem sie że Argentynczyk bedzie mial powyzej 0,5 seta i mial, tym b.ze kurs byl na zdobycie 1.5, z góry dziekuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom