>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2019 mężczyzn

Status
Zamknięty.
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Iran vs Serbia Iran -1,5 seta @1,80 EtotoPersowie wciąż nie mają pewnego awansu do final six. Potrzebują do tego jednego zwycięstwa. Uważam, że sięgną po nie dzisiaj przeciw Serbii. Na pewno łatwiej będzie z Serbia w takim składzie niż z USA czy z Bułgaria u siebie. Irańczycy do tej pory grali naprawdę świetną siatkówkę, ale nie wiedzieć czemu przeciw Francji tydzień temu wystawili kompletnie rezerwowy skład. Przez to nie przypięczętowali swojego awansu. Serbowie poprzedni weekend mieli fatalny. 0:3 z Włochami i z Argentyna, tylko z Polską nawiązali walkę przegrywając po tie breaku. W ten weekend ponoć do drużyny mają dołączyć Marko Ivovic oraz Nemanja Petric, ale wątpię że zaraz po urlopach wydatnie wspomogą drużynę. Moim zdaniem Iran dziś zdobędzie komplet punktów i zarezerwuje sobie miejsce w Chicago. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 3

fifikosa

Użytkownik
Brazylia - Francja, Brazylia, kurs 1.42, STS

Można powiedzieć, że jest to mecz na szczycie, w którym faworytem okazuje się być reprezentacja Brazylii i według mnie słusznie. Brazylia w najmocniejszym składzie [nie jestem pewien występu Wallace], grają u siebie co jest dużym atutem. Brazylijczycy nie odpuścili żadnego tygodnia ligi narodów i grali w bardzo mocnym zestawieniu, tym bardziej nie powinni odpuścić meczy u siebie. Ostatnie mecze Brazylijczyków to same zwycięstwa. Francja przyjeżdża do Brazylii również w mocnym składzie, ale zabraknie Ngapetha. Francja w tej edycji Ligi narodów przegrywała z USA, Argentyną, Bułgarią i uważam, że nie mają większych szans na ogranie Brazylijczyków na ich własnym terenie. Oczywiście zależeć będzie dużo od dyspozycji dnia, jednak jeśli nic złego się nie przytrafi Brazylijczykom to powinni ten mecz wygrać, uważam, że mecz może zakończyć się w 3,4 setach na korzyść Brazylii. 
 
neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Brazylia - Francja - 2 @2.96 Fortuna

Jak zawsze szukam niespodzianek i widzę ją w tym meczu, bo Brazylijczycy faworyzowani przez bukmacherów. Francuzi w miniony weekend grali kosmiczną siatkę, wszystkie mecze wygrywając do 0, nawet z liderującym Iranem. Grali, że tak do dziwnie ujmę "pod rywala". Nie były to mecze w których tłamsili, ale oglądając transmisję miałem wrażenie, że jaki wynik nie widniałby na tablicy to i tak seta wygrają Francuzi. Jeśliby spojrzeć na goły wynik meczu np. z Portugalią, to sety kończyły się bodaj do 22, 23 i chyba 24, ale ani sekundę nie myślałem, że Portugalia ma szanse to wygrać, bo umiejętnościami po prostu byli daleko w tyle za rywalem. Brazylię  na ostatnim turnieju oglądałem niestety tylko raz. Wygrali wówczas 3-2 z Niemcami i co zwróciło moją uwagę to straszne wahania formy Canarinhos. Na przemian wygrywali i przegrywali sety 5, czy 8 punktami, dziwny to był mecz. Jeśli to się dziś powtórzy to Francuzi "pojadą" z siatkarzami z Ameryki Południowej. Pogromu jednak nie przewiduję i liczę na ciekawy, wyrównany mecz. Ostatecznie typuję wygraną Francji 3-2, jednak tym razem nie gram DW.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
W mocnym.
Benjamin Toniutti, Antoine Brizard,
Kévin Le Roux, Nicolas Goff, Barthélémy Chinenyeze, Daryl Bultor,
Stéphen Boyer, Jean Patry,
Julien Lyneel, Kevin Tillie, Thibault Rossard, Yacine Louati,
Jenia Grebennikov, Nicolas Rossard.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Mamy.
Bruninho, Fernando Cachopa
Alan, Rafael Araújo
Lucão, Maurício Souza, Isac, Flávio
Lucarelli, Leal, Douglas, Maurício Borges
Thales, Maique.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Niemcy, będą przynajmniej 4 sety, kurs 1.45, STS    

W meczach Polski na Lidze Narodów trudno znaleźć łatwe spotkania, z reguły rywalom zawsze udawało się urwać minimum 1 seta. Ostatni mecz na 0 był z Chinami w pozostałych spotkaniach było często 3-1 lub 3-2 dla naszych. Problemem wydaje się koncentracja, co pokazał np. mecz z Argentyną, w którym wszystko zmierzało w kierunku łatwego 3-0, a skończyło się 3-2 dla nas po bardzo zaciętej końcówce. Niemcy są jak najbardziej w naszym zasięgu, ale biorę pod uwagę też sensacje, myślę że będą minimum 4 sety w tej rywalizacji. 
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Niemcy - Polska over 180.5  @  1.87 Fortuna


Uwazam ze to będzie najcięższe spotkanie tej kolejki zmagań dla naszej drużyny . Po pierwsze gramy z gospodarzami na ich terenie , po drugie Niemcy nie graja zle jak na swoje możliwości. We wczorajszym spotkaniu z Portugalia zdeklasowali rywala w 3 secie ( 25:10) widać ze mimo ze maja przestoje w grze potrafia również odpalić.


Na mecz z nami trener Giani na pewno przygotuje odpowiednia taktykę rozpisując poszczególnych zawodników starając się utrudnić nam grę do maksimum. Nasza ekipa najbardziej będzie musiała uważać na Christiana Fromma (21 pkt. w meczu z Portugalia) dobrze znanego naszym chłopaków z ligi ( Jastrzębski) i według mnie z jego strony  będzie nam groziło największe niebezpieczeństwo . 
Sadze ze spotkanie będzie  miało zacięty przebieg i skończy się w 4-5 setach być może na przewagi dlatego opcja z overem 180.5 wydaje mi się optymalna w tym meczu
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Australia - Chiny

W Australii gospodarze podejmą Chińczyków.

Wczoraj Australia grała z Rosją, skończyło się do 0 (20, 15, 18). Rosjanie nie zagrali podstawowym składem , a mimo to zdołali wygrać do 0. Australijczycy rotowali składem, ale niestety na nie wiele to się zdało. Australia zajmuje 13 miejsce 2 wygrane i 11 porażek. 
Chińczycy wczoraj grali z Argentyną i zdołali ugrać seta. Grali całkiem nieźle. W ataku wcale nie odstawali od Argentyńczyków. Trochę zabrakło im bloków. Chińczycy ostatnie miejsce w tabeli z 1 wygraną i 12 porażkami.
Obie ekipy bez szans na F6, i są to ekipy z dolnej części tabeli. Patrzeć na kurs u buków, to myślę że faworyzują Australię, ze względu na wyższe miejsce w tabeli i że to gospodarz, ale ja bym nie skreślał Chińczyków, może i nie wygrają tego spotkania, ale szanse oceniam 50/50. I uważam że dobrym typem będzie:

Australia - Chiny Chiny wygra seta TAK @1.63 forBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Niemcy - Polska (-9,5) handicap małe punkty
typ Niemcy
kurs 1,8
STS

Polska walczy o miejsce dające prawo startu w turnieju finałowym. Dzisiaj naszymi przeciwnikami będą gospodarze tego turnieju czyli Niemcy. Pokonali oni wczoraj 3-1 Portugalię zdobywając w całym meczu o 14 punktów więcej od swoich przeciwników. Szczególnie 3 set, wgrany przez Niemców do 10 robi wrażenie. Polacy wczoraj w takim samym stosunku pokonali Japończyków. W tym spotkaniu zdobyliśmy o 10 punktów więcej niż Japonia. Było to więc bardzo blisko tego co bukmacher zaproponował nam na dzisiaj.
Nawet jeśli dziś wygramy 3-0 to niekoniecznie musimy zdobyć o tych 10 punktów więcej niż Niemcy. W swoich ostatnich spotkaniach drużyna Niemiec zdobyła o 6 punktów mniej niż Bułgarzy (mecz przegrany 2-3), o 11 punktów mniej niż Brazylia (mecz przegrany 2-3), o 18 punktów mniej niż Rosja (mecz przegrany 1-3).
Polacy zdobyli o 5 punktów więcej niż Włochy (wygrana 3-2), tyle samo co Serbowie (mecz wygrany 3-2), 1 więcej niż Argentyna (mecz wygrany 3-2). Jak widać, nawet jeśli wygrywamy o różnica w małych punktach w spotkaniach naszego zespołu jest w ostatnich spotkaniach mała. Dzisiaj na pewno Niemcy stawią naszemu zespołowi sporu opór i mecz nie powinien należeć do kategorii spotkań łatwych.
  
 
neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Portugalia - Japonia DW 0-3 @4.65 Fortuna

Portugalczycy to wedle mojej opinii największe negatywne zaskoczenie tej edycji Ligi Narodów. Myślałem, że mając okazję powalczyć ze światową elitą kilka razy będą potrafili napsuć krwi faworytom, okazało się to złudne, bo o ile czasem im się udawało zagrać niezły mecz, tak w większości przypadków nie potrafili nawet nawiązać walki z faworytami. Co innego Japończycy, którzy mieli świetny początek, przede wszystkim wygrywają z tymi, co powinni, czyli m. in. Chiny, Australia, ale i z faworytami potrafią powalczyć. W tym meczu są moim zdaniem zdecydowanym faworytem, a jeśli Portugalczycy nie zagrają nic ekstra to srogo przegrają z bystrymi Azjatami. Typuję dokładny wynik, bo widzę ciekawy kurs, a myślę że takie rozstrzygnięcie jest bardzo prawdopodobne, bo Japończycy muszą walczyć, aby utrzymać 10 miejsce w tabeli.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Bułgaria vs Iran - 1,5 Bułgaria @1,92 STS
Bułgarzy grają u siebie na sporej determinacji, pokazali to wczoraj z USA. Pierwszy raz w tej edycji grają w pełnym składzie, a ich szóstka pod względem nazwisk prezentuje się naprawdę okazale. No i mają Sokolova, ten robi fantastyczną robotę, jest pewniakiem w końcówkach. Na duży - u nutki zagrywka, ale błędy w serwisie z nawiązką odrabia kończąc bardzo ciężkie i trudne piłki. Iran wczoraj z Serbia zapewnił sobie udział w final Six, cel został osiągnięty więc z pewnością nastąpi spore rozprezenie i stawiam że trener Kolakovic wypuści mocno zmieniony skład na Bułgarow, a to tylko ułatwi im zadanie. Trzeba grać póki kurs trzyma się naprawdę fajny, jeszcze wczoraj było 2,30 więc kwestia czasu jest kiedy kurs jeszcze mocno spadnie. 
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Francja vs Włochy - Włochy+14,5 pkt @1,57 FortunaDrugi mój typ do Dubla to handicap punktowy na Włochów przeciw trójkolorowym. Sytuacja Francuzów jest jasna, bilety do Chicago już są kupione. Włosi mocno skomplikowali sobie sprawę przede wszystkim tydzień temu, przegrywając u siebie w Mediolanie z Argentyna. Ta wstydliwa wpadka mocno oddaliła ich od awansu. Jednak wciąż nie są oni pozbawieni szans na awans do final six. Muszą jednak liczyć na potknięcie Polaków, a na to się nie zapowiada. Francuzi w Brasilii grają na dużym luzie, bez większej spiny. Dziś spodziewam się zmienionego składu i Louatiego, Rossarda oraz Patryego na boisku. Spodziewam się dużego oporu że strony Włochów i dużo bardziej wyrownanego meczu niż wskazują na to kursy. 
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Chiny - Rosja  0:3  @  1.70


Chyba optymalna opcja na to spotkanie to właśnie wygrana Rosjan w 3 setach bez szukania dziury w całym. 
Ewentualne hc punktowe czy tez znalezienie odpowiedniej  linii punktowej na ten mecz może być cięższe. Oczywiście z góry wychodzę z założenia ze Chiny seta nie ugrają w związku z tym mam zawężone pole manewru w pewnych kwestiach . 
Zastanawiałem  się nad typem under 140.5  @ 1.82 ale przy trzech wyrównanych setach może się okazać ona za niska. Chińczycy ugrali wczoraj seta przeciw Argentynie , dzisiaj powtórzyli to samo w meczu z Australia , mysle ze z Rosja już może być to za trudne. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Portugalia, Polska wygra 3-0, kurs 1.70, STS    

Pierwszy do dawna mecz, w którym Polacy mają szanse na ulgę, bo rywal jeden ze słabszych, jak nie najsłabszy w Lidze Narodów. Wiele się mówi o tym, że ewentualne triumfy nie są dla nas priorytetem, ale nie widać tego po naszych zawodnikach, którzy pewnie kroczą po kolejne zwycięstwa bez względu na skład. Portugalia nie powinna nam postawić większego oporu - maksem, który są w stanie wyciągnąć jak wg. mnie set, chociaż liczę na gładkie 3:0 naszych siatkarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Niemcy vs Japonia - Japonia @3,25 Fortuna
Dziwi mnie tak wysoki kurs na azjatów. W Lipsku grają oni swoją siatkówkę, bez fajerwerków w ofensywie, ale z kapitalna obroną. Gospodarze za to delikatnie mówiąc nie zachwycają. Ani z Portugalia ani z Polską nie pokazali nic wielkiego. Dziś będą mieli bardzo duże problemy ze skonczeniem ataku bo wiemy że Japończycy w obronie są niesamowici. Mojego punktu widzenia nie zmienia kontuzja Ishikawy z dnia wczorajszego. W jego miejsce wszedł dobrze nam znany Yanagida i gra azjatów nie uległa pogorszeniu. W świetnej fornie jest atakujący Nishida, e także jego zmiennik Otake pokazuje się z dobrej strony. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany i stąd myślę że warto zagrać na azjatów. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Francja - Kanada

Patrząc na poczynania obu ekip w ten weekend, to teoretycznie lepiej spasali się Francuzi.
Francuzi w Brazylii wygrali z Włochami 3-1 i przegrali z gospodarzami którym urwali seta. Oglądałem mecz z Włochami i ten set ugrany przez Włochów to jakiś dla mnie niezrozumiały przestój Francuzów, prowadzili w końcówce 4 seta i jak by nagle zapomnieli jak się gra w siatkówkę, popełnili kilka juniorskich błędów, a jak Włosi poczuli szansę na ugranie seta to już tego nie puścili - ogólnie mecz powinien się skończyć do 0, ale chwila nieuwagi i stracili seta. Natomiast Kanadyjczycy również wygrali z Włochami i również 3-1 oraz przegrali z gospodarzami, ale do 0.
Patrząc z punktu widzenia F6 to Francuzi grają już o nic, awans mają pewien choćby przegrali do 0. Myślę że jednak nie przegrają, ale jak by już mieli przegrać to na pewno nie do 0 (obok Polski i Brazylii to jedyne zespoły, które nie przegrały do 0).

Pewnie mecz nie będzie stał na wysokim poziomie i nie będzie walki o każdą piłkę, ale również sądzę że nie skończy się w 3 setach i dlatego mój typ to:

Francja - Kanada powyżj 3.5 seta @1.45 forBET
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Już za 3 dni kolejna faza, zostało najlepszych 6 drużyn. Zmierzą się Oni w 2óch grupach po 3 zespoły. Polacy trafili do bardzo silnej grupy z Brazylią i Iranem. Czy mają szanse awansować? Pewnie tak, za pewne trener Heynen będzie rotował składem tak jak to miało miejsce w całym turnieju, póki co sprawdza się to bardzo dobrze...
 ​







 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom