>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

+1

jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik


Bongiorno, 



Temat ten zakładam po to abym miał motywacje do lepszej analizy meczy oraz  aby mieć wgląd w statystykę i robić małe podsumowania mojej gry. Zamierzam skupić się na dwóch  ligach: najwyższej Angielskiej i Włoskiej, ewentualnie np. Liga Mistrzów . Przedstawiając kupon postaram się nieco zaargumentować swój wybór i dzielić się swoimi przemyśleniami. 

TAKŻE ZACZYNAMY 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#1 ⛔⛔⛔



Spotkanie: TOTTENHAM - WEST HAM 

Typ: 1 drużyna : wygra do zera



Kurs: 2.55



Stawka: 10j



Bukmacher : STS



WYNIK: 0:1



STAN KONTA: -10j



 



SŁÓW PARĘ:





TOTTENHAM ???? WEST HAM 




 



 



Bongiorno,



w sobotę na murawie Tottenham Hotspur Stadium staną na przeciw sobie Koguty i Młoty. W większości życiowych sytuacji młotek ma przewagę nad kogutem jednak tego dnia patrzymy na te pseudonimy z punktu widzenia piłki nożnej i wcale młoty nie wychodzą w tym świetle tak morderczo. Przejdźmy do setna sprawy.



Gospodarze czyli Totettenham zaczyna to weekendowe starcie na 3 miejscu w tabeli. Zespół ten po zażartych bojach w Lidze Mistrzów i PL z Manchester City powoli wraca do sił i we wtorek już zaliczył kolejne 3 bardzo wartościowe punkty z Brighton. Mogło być nieciekawie ale w 88-minucie Christian Eriksen zdobył bramkę przeciw spadkowiczowi, a Tottenham kontynuuje passę wygranych na ich nowym stadionie. To już czwarty mecz bez starty bramki właśnie w tej miejscówce strzelając 8 ( Sobotni mecz będzie rozgrywany właśnie na tym stadionie) . Z kolei wiadomo zespół gospodarzy przygotowuje się na mecze Ligi mistrzów z Ajaksem i według mnie nie ma tu miejsca na obawy, że gracze będą się oszczędzać w meczu ligowym, ponieważ ich 3 miejsce w lidze nie jest wcale takie potwierdzone a Chelsea, Arsenal i MU depcze im po piętach. 



Młoty, a bardziej młotki, nie mają już wiele do zagrania w tym sezonie, są w środku tabeli (11miejsce) i  ani spadek im raczej nie grozi, ani zdobycie tego upragnionego 7 miejsca do którego dążyli jest raczej poza zasięgiem. Do końca sezonu tylko 3 mecze, a motywacji do działania brak (no chyba, że chęć zaszkodzenia Tottenhamowi). Ostatni mecz tej drużyny to bardzo zażarty remis z Lisami 2:2 na swoim boisku, ale to tylko remis i licząc do statystyki czwarty mecz bez zwycięstwa. Statystki wyjazdowe są porażające, nie wygrali oni meczu od 8 meczy, zaliczając 7 porażek. Jest to bardzo kiepska perspektywa tym bardziej, że nie udało im się zdobyć gola w sześciu z tych spotkań.



I teraz pytanie: Ta drużyna ma stawić opór Kogutom? Strzelić Im bramkę to będzie wyczyn, a co dopiero wygrać. Według mnie wynik tego spotkania jest oczywisty i spotkanie skończy się wygraną Kogutów nad Młotami bez straty bramki. 



Zdrówka ????  



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 50

gerro28

Użytkownik


 Niezłe majaki gimbusa .



Chłopczyku męczyli się ze slabiutkim brighton,które dostało 5 bramek od badziewnych wisienek bez formy,przegrali 0-2 na własnym stadionie z Cardiff ogórami,a w meczu z wilkami uratowało ich szczęscie i to nazywasz POWROTEM DO SIŁ?Widziałeś ten mecz????? wogóle????Męki całe spotkanie strzelanie na wiwat po trybunach i  FART POD KONIEC MECZU.Twoje koguciki NIE MAJĄ ŁAWKI,Z CITY PRZYFRACILI, I JAK TY SE TO WYOBRAŻASZ??? ZA 3 DNI MECZ Z AJAXEM REWELACJĄ LM A BĘDZIE TYRAŁ SKŁAD PRZEZNACZONY NA MECZ LM??????CHYBA TRENER MUSIAŁBY BYĆ DOWNEM.



TERAZ WEST HAM O NIC NIE GRA ale ostatnie mecze bardzo solidne z MU na wyjeżdzie niefart,nie uznana bramka zmarnowane 2 setki,u siebie niefartowny remis  Z LISAMI NAJLEPSZĄ DRUZYNĄ Z POZA TOP 6 NA WYJAZDACH.



Ta analiza to jakieś wywody z nosa wydłubane.



 
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik


Bongiorno Panie @gerro28,



Dzięki za komentarz, coś racji w tym wszystkim masz bo jednak WEST wygrał spotkanie, ale sam komentarz dotyczący mojej analizy, która nie była trafną lecz wcale nie mijała się z prawdą jest trochę nieodpowiedni. Wszystkie statystyki były prawdziwe i to o nie się opierałem, tak jak przewidywałem był to ważny mecz dla nich i wyszli pierwszym składem.???? Nie rozumiem twoich ciętych słów dotyczących mojego pierwszego posta i szczerze myślę, że twoje argumenty przeciw moim są nieuzasadnione. Porównanie Pana Maurizio Pochettino do "DOWNA" chyba nie do końca jest na miejscu. 

Jak wiadomo nie jestem wróżką (choć bym chciał), dlatego też mimo nietrafnego typu będę dalej działał i ulepszał swoje analizy (skoro dla nie wszystkich są wystarczające i przede wszystkim nie trafne) tak jak zapowiedziałem w pierwszym poście mojego tematu, który po to właśnie założyłem, natomiast administrację proszę o pohamowanie nieco  entuzjazmu pana @gerro28, bo chyba ma za dużą swobodę wypowiedzi. 



A i nie jestem gimbusem, ani chłopczykiem ???? a mój styl wypowiedzi i styl tematu wynika z mojego poczucia humoru i wizji. 

 



Zdrówka ????  
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#2 ⛔⛔⛔



Spotkanie: SPAL - GENOA

Typ: 1 drużyna wygra



Kurs: 2.84



Stawka: 10j



Bukmacher : STS



WYNIK: 1:1



STAN KONTA: -20



 



SŁÓW PARĘ:



 

SPAL 
???? GENOA 




 



 



Bongiorno,



Niestety dziś nie mam czasu na większe rozpisywanie się, bo już o 15 mecz. 



Dzisiejsze spotkanie to mecz 34 kolejki włoskiej Serie A, między Spal a Genoa. Do końca ligi zostało już naprawdę niewiele. Gospodarze na dzień dzisiejszy zajmują 13 miejsce w lidze i z 10 zwycięstw które mają na swoim koncie w tym sezonie 5 zaliczyli w ostatnich 6 meczach, przez co udało im się nieco odskoczyć od spadkowiczów do których Genoa ma jeszcze bliżej. Drużyna gości zajmuje 16 miejsce i czerwonej strefie spadkowiczów brakuje  jej 5 pktów. Mecz ten dla Genoy znaczy wiele, ale dla SPAL też, ponieważ to dobra szansa na to by jeszcze bardziej odskoczyć od strefy spadkowej i mieć więcej spokoju w następnych spotkaniach. Wyniki spal w ostatnich meczach są znakomite, te 5 zwycięstw (może i po męczarniach) jest zanotowane i drużyna ta zalicza niezłą tendencje wzrostową, mówiąc ściślej "forma im dopisuje".  Co ciekawe drużyna gości w ostatnich 3 meczach wygrała z Juventusem( Juve grało okrojnym mocno składem), z Lazio (8 miejsce w tabeli) i Roma (4 miejsce w tabeli). Jak widać w ostatnich meczach u siebie szczęście im dopisuje i to z naprawdę dobrymi zespołami, co lepsza są na dobrej fali, panująca u nich atmosfera i duża chęć walki może przesądzić w tym meczu. Genoa nie radzi sobie w osttanich meczach i na 5 meczy notuje 4 porażki i remis z Napoli. Wygrali też z Juve 2:0, lecz to było na swoim boisku, i to 6 meczy temu, jaka będzie dziś Genoa? Zobaczymy to dopiero na murawie. 



Oba zespoły mają dziś coś do udowodnienia i oba będą walczyć do ostatniego gwizdka. Według mnie zespół gospodarzy prezentuje się lepiej w ostatnich spotkaniach i ma w tym spotkaniu większe szanse na zwycięstwo. 



Zdrówka ???? 



 



 



 
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#3✅✅✅



Spotkanie: Tottenham - Ajax

Typ: 2 drużyna wygra spotkanie



Kurs: 3,22



Stawka: 30j



Bukmacher : STS



WYNIK: 0:1

STAN KONTA: +35j



 



SŁÓW PARĘ:



 

TOTTENHAM 
???? AJAX




 



 



 



Bongiorno,

Mój wcześniejszy typ Tottenhamu był pełen optymizmu i spostrzeżeń z wcześniejszego spotkania oraz statystyk na własnym nowym boisku lecz się myliłem. W ostatnim spotkaniu ligowym z młotami, koguty zaprezentowały się bardzo źle, widać było jak są wykończeni tym sezonem i brakiem ławki. Po meczu z Brighton myślałem, że powoli wrócą na swoje tory lecz tak nie było i faktycznie wystawienie pełnego składu w meczu z West Ham-em może ich pogrążyć w meczu Ligi mistrzów. Ich braki kadrowe (brak Sona i Kane przedewszystkim) napewno zrobią różnice bo jednak ci gracze którzy odpadają to liderzy Kogutów. 

Mierząc się dziś z rozpędzonym jak pociąg bez hamulców i podbudowanym tak znaczącymi zwycięstwami Ajaxem będzie bardzo cięzkie. Ajax wyeliminował przypomnijmy ostatnio Juve (gdzie wygrał na wyjeździe 1:2) oraz Real Madryt (gdzie wygrał też na wyjeździe ale tu aż 1:4). Dlatego zamieściłem te informacje o wyjazdowych meczach Ajaxu, ponieważ doskonale pokazuje to jak zespół ten jest przystosowany do gry i to że znakomicie radzi sobie na wyjazdach. Goście dzisiejszego meczu dostali prezent od władz i zespołów tej ligi w postaci przełożenia meczy Ajaxu w taki sposób aby mogli odpocząć między meczami, a nie mieć ich w małych odstępach czasu nagromadzonych jeden na drugim jak to jest w przypadku Tottenhamu. 



Oba zespoły są naprawdę z wysokiej półki i żaden z nich nie odpuści tego meczu czego możemy być pewni, ale młodość i świeżość zespołu Ajaxu może zrobić różnicę której Tottenham nie sprosta. Ja w dzisiejszym meczu liczę na Ajax i ich bym chciał widzieć w finale, a ty?



Zdrówka ???? 



 
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#4⛔⛔⛔



Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: 2 drużyna wygra spotkanie - zakład bez remisu (remis=zwrot)



Kurs: 3



Stawka: 10j



Bukmacher : STS



WYNIK: 3:0



STAN KONTA: +25j



 



 



SŁÓW PARĘ:



 

BARCELONA 
???? LIVERPOOL




 



 



 



Bongiorno,



Liverpool zagra dziś na wyjeździe z Barceloną w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów. 

Katalończycy z łatwością przeszli w 1/4 finałów Manchester United, które w ostatnim czasie jest w wielkim dołku . W tym dwumeczu Barcelona niedość że nie straciła gola to wygrała dwumecz wynikiem 4:0. Lecz zespół the Reds poziomem na dzień dzisiejszy przewyższa drużnę z Manchesteru.Barcelona ma zapewnione już pierwsze miejsce w lidze co daje im wiele luzu w przeciwieństwie do The Reds które ma ten ciężar na głowie i walczy o 1 miejsce w lidze. Będzie to 16 półfinał Barcelony w Lidze Mistrzów/Pucharze Europy, do tej pory Barca siedem razy awansowała do finału i osiem razy odpadała. Trzy z ośmiu porażek w tej fazie rozgrywek przyszły po rywalizacji z angielskimi drużynami, z którymi Katalończycy wygrali w półfinale tylko raz. 

Gracze gości podobnie jak Barcelona zdeklasowali FC Porto w 1/4 finałów LM i wygrali na swoim boisku 2:0, ale na wyjeździe strzelili dwa razy więcej goli pokonując przeciwników aż 4:1. Gracze The Reds spisują się w tym sezonie znakomicie i Premier League przegrali w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie. Są w życiowej formie którą utrzymują od bardzo długiego czasu. Dla gości jedenasty półfinał najważniejszych rozgrywek w Europie i dotąd drużyna ma bardzo dobry bilans: osiem zwycięstw i ledwie dwie porażki. Liverpool jest niepokonany w dziesięciu ostatnich dwumeczach w europejskich pucharach biorąc pod uwagę także eliminacje. Ich ogólny bilans na Hiszpańskich ziemiach to siedem zwycięstw, pięć remisów i pięć porażek.



W tym meczu można będzie liczyć na wiele emocji i zaciętą walkę obu zespołów, poziom obu zespołów godny jest finału i ciężko jest przesądzić jednoznacznie która z drużyn jest lepsza. Według mnie  podopieczni Juegena Kloppa  sprawią ekipie Valverde spore problemy, a w meczu Liverpool pewnością będzie szukał swoich szans po szybkich atakach. Mimo iż obrona Barcelony gra całkiem solidnie drużyna Kloppa może mieć okazje. W dobrej formie od dłuższego czasu jest Mane, a do właściwej dyspozycji zdaje się powracać także Salah dlatego można liczyć na gola ze strony gości co według mnie może zapewnić zwycięstwo drużynie z Liverpoolu. Im więcej bramek strzeli drużyna gości tym lepsza zaliczka na mecz u siebie, co będzie starała się drużyna gości wypracować. Ja w tym meczu typuje zwycięstwo Liverpoolu (remis=zwrot), liczę na tę solidną drużynę, a kurs jest naprawdę świetny.

Rozważałem opcję zagrania typu że goście strzelą (kurs @1,40) oraz Liverpool wygra jedna bramką (kurs @6) co polecam do przeanalizowania. 



Zdrówka ???? 



 
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
KWIECIEŃ 2019



Podane Typy: 3

Wygrane: 1

Przegrane: 2

Zwrot: 0

Średni Kurs: @2,87

Skuteczność: 33%

Jednostki postawione: -50j

Jednostki zwrócone: +85j

Zysk/Strata: +35j 
✅✅✅

STAN KONTA: +35j



 



zacząłem pod koniec Kwietnia, no ale trzeba zrobić podsumowanie bo taki regulamin :)





 
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#5⛔⛔⛔



Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Chelsea

Typ: handicap 1:0 = remis



Kurs: 4,5



Stawka: 10j



Bukmacher : STS



WYNIK:1:1



STAN KONTA: +15j



 



 



SŁÓW PARĘ:



 

EINTRACHT FRANKFURT 
???? CHELSEA




 



 



 



Bongiorno,



Ciężko nie zauważyć tego, że Gospodarze pod koniec sezonu mają spore problemy w lidze, co miało miejsce tak samo w tamtej rundzie.Poważne braki kadrowe (Haller) mogą znacznie osłabić siłę rażenia tego zespołu, bo głównym atutem tego zespołu jest ofensywne trio Rebic- Jovic - Haller. Dlatego ciężko będzie tu o korzystny wynik dla gospodarzy. Chelsea mimo swoich kłopotów (np.  wypadł bardzo dobry w ostatnim czasie Callum Hudson-Odoi) jest drużyną na tyle doświadczoną, że powinna wykorzystać bezwzględnie braki i problemy gospodarzy oraz zapewnić sobie zwycięstwo w wyjazdowym meczu. Ja obstawiam w tym meczu wygraną Chelsea, lecz jedynie jedną bramką. 



Zdrówka ???? 



 
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#6✅✅✅



Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Typ: handicap 1:0 = remis



Kurs: 3,15



Stawka: 2j



Bukmacher : STS



WYNIK: 0:1



STAN KONTA: +18,5j



 



SŁÓW PARĘ:



 

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
???? LECHIA GDAŃSK




 



 



Bongiorno,



Niestety już dziś nie mam czasu się rozpisywać na ten temat. Mam nadzieję, że mecz będzie szczególny i pełen emocji ponieważ się na niego wybieram dlatego też znalazł się on tu mimo że miałem nie pchać się w Ligę Polską ani Puchar Polski.



Zdrówka ???? 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#7⛔⛔⛔



Spotkanie: Manchester City - Leicester

Typ: remis



Kurs: 8,25



Stawka: 10j



Bukmacher : STS



WYNIK: 1:0



STAN KONTA: +8,5j



 



SŁÓW PARĘ:



 

MANCHESTER CITY 
???? LEICESTER




 



 



Bongiorno,



Sumutek dziś wielki bo  znów nie mam czasu na rozpisywanie się (loga zaktualizowane)????

W małym skrócie. Wiem, wiem MC  w tym sezonie jest nie do zatrzymania, ale ale: taki kurs, presja musu zwycięstwa MC i fakt ze Leicester nie jest zwykłymi chłopcami do bicia, sprawia że w mojej głowie pojawia się pytanie: "czemu nie może być remisu? już nie takim pewniakom się to zdarzało z o wiele gorszymi zespołami". Nie wiem jak wy, ale dal mnie warto tu zaryzykować.



Zdrówka ???? 



 
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#8⛔⛔⛔



Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: rzuty rożne: kto wykona więcej ? - Barcelona



Kurs: 4.1



Stawka: 28,5j



Bukmacher : STS



WYNIK: 7:6



STAN KONTA: -20j



 



SŁÓW PARĘ:

LIVERPOOL 
???? BARCELONA




 



 



 



Bongiorno,



Kto dziś wygra to spotkanie? Kto awansuje do finałów? Wiele osób jest pewne, że to będzie Barcelona w obu przypadkach. Do dnia wczorajszego miałem jeszcze małą bo małą ale nadzieję związaną z Liverpoolem, no a później dowiedziałem się że ani Salah, ani Keita ani Firmino nie pomogą The Reds w osiągnięciu tego zadania. Na nich Liverpool się nie kończy, ale są oni niezwykle ważnymi zawodnikami w sile offensywnej Liverpoolu.Trochę suchych statystki z ostatnich kilku mecz: w ostatnich 10 meczach w lidze mistrzów Liverpool na 10 meczy 4 razy miał więcej rożnych, 2 razy tyle samo i 4 razy mniej, z kolei Barcelona na tyle samo meczy branych pod uwagę w 6 meczach miała więcej, raz taką samą ilość a w 3 przypadkach mniej (w tym w ostatnim meczu z Liverpoolem). Może te statystki są słabe i mało oddają to co może dziać się w dzisiejszym spotkaniu, ale jednak idą na korzyść Barcelony i lekko przechylają szale typu, a co ciekawe jeżeli chodzi o oba zespoły nie zauważyłem reguły czy grali u siebie czy na wyjeździe jeżeli chodzi o rzuty rożne. Dziś mogą się pisać różne scenariusze ale ze względu na braki w drużynie gospodarzy i siły rażenia Barcelony myślę, że może ona oddać wiele strzałów na bramkę przeciwnika, co wiąże się w jakiś sposób z ilością rożnych, dlatego po pięknym kursie typuje, że to Barcelona będzie miała ich więcej bo czemu nie? 



Zdrówka ???? 



 



(Może to głupie ale wewnętrznie mam przeczucie, że Barca podejdzie do tego meczu zbyt rozluźniona i pewna swego i może się to zemścić ale mózg podpowiada że w 99% tak nie będzie, przecież to więcej niż profesjonalny zespół).
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
#9



Spotkanie: Ajax - Tottenham

Typ: wynik meczu/obie drużyny strzelą = 1/nie



Kurs: 4,6



Stawka: 20j



Bukmacher : STS



 



 



SŁÓW PARĘ:



 

AJAX 
???? TOTTENHAM


 

 



Bongiorno,



 BRAK CZASU na napisanie analizy, sorki. 



Zdrówka ???? 

 
 
Do góry Bottom