>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32. kolejka LOTTO Ekstraklasy (23.04-25.04.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Tak jak już ktoś pisał, probowanie w kierunku Legii w Poznaniu ma sporo sensu. Zobaczymy czy faktycznie Lech mocniej postawi na młodzież w tych meczach. Jeśli tak będzie no to 2.35 na Legie to ciekawa opcja. 
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik


Nie będzie przecież tak, że zagra sama młodzież. Jeśli w ogóle nastąpią jakieś zmiany.. Po weekendzie niby ma być oficjalna wiadomość z kim klub się rozstaje.



Tak czy siak Legia będzie zmobilizowana na 100%, sportowo wygląda co raz lepiej więc kurs atrakcyjny.
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik


Wisła Płock vs Korona



1 2,25



W Płocku po zmianie trenera odżyli, ostatni mecz w Sc-u pokazał, że są w formie. Mają ciśnienie na wygraną, bo zaledwie 1 pkt nad strefą spadkową. Korona słabiutko ostatnio, poza tym Korona wg mnie ma większe szanse na zdobywanie pkt u siebie, punktów które nie są im aż tak na gwałt potrzebne jak w Płocku. Dla mnie tyle. Wiem, że mało obszerna analiza, ale te fakty mnie przekonują do tego typu, dlatego więcej się nie rozwodzę na ten temat. Pozdro :D
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik


Lech Legia 2 2.4



Lech bez Trałki. W ostatnim, wygranym meczu z Legią też go brakowało i zastąpił go Gajos, który jednak wczoraj nie zmieścił się w kadrze meczowej. Gytkjaer niby jakaś kontuzja ale ma być w środę gotowy. Tak czy inaczej ostatnio w słabej formie.



Legia bez Jędrzejczyka i Martinsa. Czy będzie już gotów Wieteska? Tego drugiego może zastąpić Cafu.



W Poznaniu wiadomo jakie nastroje. Tym razem nawet Legia nie przyciąga kibiców na stadion i zapowiada się słaba frekwencja o atmosferze nie wspominając.



Mimo osłabień w Legii typuję jej wygraną. Wszystko jest po stronie gości.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 16:36 przez kfjatek


Lech Legia 2 2.4



Lech bez Trałki. W ostatnim, wygranym meczu z Legią też go brakowało i zastąpił go Gajos, który jednak wczoraj nie zmieścił się w kadrze meczowej. Gytkjaer niby jakaś kontuzja ale ma być w środę gotowy. Tak czy inaczej ostatnio w słabej formie.



Legia bez Jędrzejczyka i Martinsa. Czy będzie już gotów Wieteska? Tego drugiego może zastąpić Cafu.



W Poznaniu wiadomo jakie nastroje. Tym razem nawet Legia nie przyciąga kibiców na stadion i zapowiada się słaba frekwencja o atmosferze nie wspominając.



Mimo osłabień w Legii typuję jej wygraną. Wszystko jest po stronie gości.



I nie przeceniałbym wczorajszego remisu z Jagiellonią. Mimo prowadzenia 0:2 i tak przed porażką uratował ich szczęśliwy rykoszet.



 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Piast G. - Zag.Lubin  - Piast wygra dowolną połowę, kurs: 1.51 - Fortuna



Piast zabójczo skuteczny w meczach domowych. Szanse na mistrzostwo są niewielkie, ale wicemistrzostwo jest jak najbardziej w ich zasięgu - Lechia gra ostatnio straszną padakę - Piast ich zupelnie zdominował w Gdańsku i nawet do momentu czerwonej kartki byli zespołem lepszym. Zagłębie lubi sprawiać niespodzianki - ostatnio radzą sobie dobrze na wyjeździe, ale według mnie Piast w jeszcze lepszej formie. Drużyny, które grają w Gliwicach mają często problem by zdobyć choćby 1 gola - w 5 ostatnich meczach stracili bramkę tylko z Miedzią, poza tym trzymają poziom zarówno w meczach domowych, jak i na wyjazdach. Typ może wejść nawet w przypadku porażki gospodarzy, więc jest bardzo wdzięczny. 
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik


Cracovia  - Jagiellonia 



Cracovia wygra 2,05 ⛔Fortuna 



Pasy dzisiaj bez Piszczka który pauzuje za kartki jednak tam ma kto strzelać bramki.  Rozchodzi się to na kilku graczy.  Bez wątpienia jest to spore osłabienie.  Goście przyjadą bez Runje który również pauzuje za kartki a wiadomo ile dla całej defensywy znaczy Ivan.  Nie dosyć że Jaga ma swoje problemy to brak kluczowego gracza z lini defensywy jeszcze bardziej osłabia zespół.  Ostatnio remis z Lechem po 2 karnych.  Cracovia przegrywa z Legia po karnym w doliczonym czasie gry.  Dzisiaj uważam, że gospodarze wyjdą mocno nabuzowani i rzadni pewnego zwycięstwa.  
 
saiz 6

saiz

Użytkownik


Cracovia - Jagiellonia



Cracovia 1 (Remis=zwrot) 1.55 - STS



Pasy doskonale czują się przed własną publicznością. Świadczy o tym seria 7 zwycięstw u siebie. Prezentują się ostatnio bardzo dobrze i czuję, że dziś to tylko udowodnią. Gram bezpieczniej ze zwrotem, ponieważ mimo wszystko ostatnie 4 mecze gości to brak porażki. Jednak osłabienie Jagi plus to, że Cracovia gra u siebie wpływa na to, że kieruję się bardziej ku pasom.



 



Piast - Lubin



Piast 1 (Remis=zwrot) 1.50 - STS



Równo grający Piast, który wygrał u siebie ostatnie 5 spotkań tracąc przy tym tylko 1 bramkę kontra Zagłębie, które gra bardzo solidnie na wyjazdach. Ostatnio jednak zaliczyli wpadkę z Pogonią u siebie. Wydaję mi się, że Piast podtrzyma swoją serię i wygra dziś z Miedziowymi choć nie wykluczam tutaj BTTS'u nad którym też myślałem. Wolę mimo wszystko zagrać bezpieczniej ze zwrotem.



 



Całkowity kurs przy zagraniu takiego dubla to 2.33. Odważniej można zagrać dając gdzieś czystą 1.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin



74. obie strzelą gola @ 1.65



Stawka: 10j



Ew. wygrana: 14.87



Fortuna



 



18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin



75. obie strzelą gola i powyżej 2.5 gola w meczu @ 2.14



Stawka: 10j



Ew. wygrana: 19.36



Fortuna

Nie zwalniamy tempa jeśli chodzi o ekstraklasę i lecimy z kolejną kolejką. Po weekendowej wygranej nad Lechią 0:2 Piast potwierdził swoje aspiracje do walki o europejskie puchary i być może o mistrzostwo (choć tu strata punktów jest duża). Dziś przed nimi kolejne zadanie i bardzo trudne, bowiem muszą pokonać ekipę, która również puka do drzwi o europejskie puchary. Co prawda Zagłębie ostatni mecz ligowy przegrało, ale zespół ten jest mega skuteczne. W ostatnich pięciu spotkaniach trafili aż dziewięć razy do siatki rywala, co jest bardzo dobrym wynikiem. Już kilka dni temu pisało, że Pawłowski jest łączony z Legią czy Lechem. Zagłębie złapało wiatru żagle i dziś moim zdaniem zrobią wszystko żeby wygrać w Gliwicach, a w przypadku wygranej zbliżyli by się do Piasta. Gospodarze są bardzo silni w spotkaniach domowych przegrywając tylko raz w tym sezonie. Obie drużyny są w bardzo dobrej formie, dlatego trudno jest tu wytypować zwycięzcę. Spróbuję pograć gole, których nie powinno zabraknąć.


 



 



 



 
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik


Otwarte karty u trenerów Lecha i Legii.



Kolejorz dodatkowo bez Gytkjaera i Jevtica. W ataku ma wyjść Zhamaletdinov.



W Legii Jędrzejczyka ma zastąpić Astiz, bo Wieteska nadal nie gotowy do gry.
 
paga 28K

paga

Użytkownik


Piast jak zwykle u siebie wygrywa w świetnym stylu. Trzeba przyznać, że po raz kolejny udowodnili wyższość nad dobrze dysponowanym przeciwnikiem. Zagłębie mimo huraganowych ataków od momentu otrzymania przez Gliwiczan czerwonej kartki nie miał nic do powiedzenia. Bardzo groźne akcje paliły na panewce dzięki zgranej obronie. Trzeba również wspomnieć o słowackim bramkarzu ekipy gospodarzy, który raz za razem zatrzymywał napór oraz groźne strzały miedziowych. Takie mecze można oglądać, aż nie można się doczekać kolejnego spotkania tych drużyn a szczególnie następnego spotkania Piasta w meczu u siebie. Widać rękę Fornalika. Z taką grą Piast ma europejskie puchary jak w banku.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik


Pogon Sz. - Lechia G. - Pogoń wygra (remis=zwrot), kurs 1,83 (fortuna)⛔



Ważne spotkanie w kontekście szans Lechii na mistrzostwo. Ostatnie dwa mecze kiepskie w ich wykonaniu i brak zdobytych punktów oznaczał stratę pozycje lidera. Obecna strata do Legii wynosi 3 punkty i kolejna wpadka może znacznie zminimalizować szanse na walkę o mistrzostwo. Presja będzie bardzo duża po stronie Lechii z którą we wcześniejszych meczach się nie mierzyli. W Szczecinie również nie będzie łatwo, zwłaszcza po ostatnim niezłym ich meczu z Zagłębiem i wciąż realnymi szansami na puchary.  Jeśli mecz dla Lechii nie będzie się dobrze układał to powinni stracić tutaj punkty, dlatego stawiam tutaj na Pogoń w bezpieczniejszej wersji bez remisu



 
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków


Lech P. - Legia W.

Liczba żółtych kartek 4.5 + 1.63 fortuna ✅



Często sztucznie pompowany hit, w obecnym sezonie mecz najsłabszej ekipy grupy "mistrzowskiej" z liderem. Legia choćby jak źle nie grała, ilu trenerów nie zwolniła to i tak dzięki słabości całej ligi kończy sezon z kolejnym mistrzostwem. W obecnych rozgrywkach nie będzie inaczej, ja co do tego nie mam wątpliwości. Lechia dwoma porażkami z rzędu przegrała tytuł, teraz dla zespołu Stokowca przewiduję zjazd nawet za Piasta, który swoją drogą gra naprawdę solidnie. Co do meczu Lecha z Legią - goście ze stolicy jeśli nie popełnią głupich błędów powinni dość łatwo zdobyć gola i kontrolować mecz. Gospodarze pod presją trybun pewnie zagrają agresywniej, moim zdaniem sędzia Przybył kilka kartek pokaże. W tym sezonie pokazuje średnio 3.36 żółtej kartki na mecz. Przy obecnej formie obu drużyn liczę tutaj na kilka kartoników dla słabego od dłuższego czasu Lecha, który będzie miał problemy z zatrzymaniem rozpędzonej Legii (4 wygrane z rzędu).
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 13:32 przez kfjatek


Otwarte karty u trenerów Lecha i Legii.



Kolejorz dodatkowo bez Gytkjaera i Jevtica. W ataku ma wyjść Zhamaletdinov.



W Legii Jędrzejczyka ma zastąpić Astiz, bo Wieteska nadal nie gotowy do gry.



Warto dodac brak Martinsa w Legii ktory ma pauze za nadmiar kartek.  Ciężko będzie bo zastąpić bo w ostatnim czasie wygląda gość bardzo dobrze. Niby jest Cafu ale aktualnie to nie ten sam poziom.  



W Lechu Tralka też odpoczywa dzisiaj.  



 



Ciezki mecz do typowania jak dla mnie.  Lech zawsze się mega spina na Legie co było widac już w tym roku w Poznaniu gdzie Legia przegrała.  



Śmierdzi mi ten mecz remisem. 



Legia bardzo długo bez remisu w lidze aż 13 spotkań.  Właśnie dzisiaj przy braku zdecydowanego lidera w środku obrony (Jedza )oraz gościa który od kilku meczy prowadzi grę i duzo od niefo zalezy (Martins) Legia może zgubic pkt. Do tego trudny teren . I ta długa seria Legii bez remisu...



 



Lech Poznań- Legia Warszawa  remis 3,30 Fortuna 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk typ Pogoń Szczecin kurs 2.70 Fortuna



Pogoń jest aktualnie piątym zespołem jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie. Naprawdę przyzwoity bilans i w Szczecinie zawsze grało się ciężko. Lechia niby nie ma nic do stracenia i kolejna strata punktów na pewno już w znacznym stopniu oddali Lechie od zdobycia Mistrzostwa Polski w przypadku zwycięstwo Legii. Mimo to według mnie Pogoń nie odstaję od dzisiejszych rywali i na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Lechii. Pogoń ostatnio nakręcona po ostatnim zwycięstwie z Zagłębiem. Porażki na Legii i w Poznaniu to wcale nie są wyniki które są jakieś drastyczne. Remisy z Arka i Jagiellonia. Tutaj Pogoń walczy już tylko o wyższe miejsce w tabeli ponieważ Europejskie Puchary odjechały już od tego zespołu. Lechia wszyscy tutaj idą w stronę gości ja jednak jeśli chodzi o aktualną formę to bez wątpienia oglądając grę Pogoni stwierdziłem, że jest to zespół który może jak najbardziej na swoim obiekcie pokonać poprzedniego lidera - Lechie. Lechii z przewagi nic nie zostało dość że Legia odskoczyła na trzy punkty to Piast przybliżył się na jeden punkt. Tutaj też jako kibic Piasta chciałbym, żeby dzisiaj Lechia straciła punkty i według mnie tutaj jest to bardzo realne. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
viato 26

viato

Użytkownik


Zdecydowanie kurs kolejki to dla mnie 2,25 na Płocczan. Oczywiście, pamiętać należy, że to tylko Ekstraklasa, gdzie fenomenalne Cracovia swoją serię 7 zwycięstw z rzędu przerwała na beznadziejnej wtedy Wiśle Płock grającej... w 9-tkę. 



Dziś jednak wydaje się, że Wisła dopiero wchodzi na obroty, zaś Korona cóż... Gra się nie klei, wewnątrz klubu coraz głośniejsze zgrzyty, Lettieri coraz mocniej atakowany, jako Sa Pinto w wersji light. Do tego pewne już utrzymanie, które nie sprzyja maksymalnej motywacji... U Ojrzyńskiego nie ma czegoś takiego jak brak motywacji. Trzy pierwsze mecze, dziewięć punktów, teraz zaś chyba tak naprawdę najłatwiejszy rywal w grupie spadkowej. Jedyny, tak naprawdę nie walczący o nic, który jedynie musi odbębnić te 7 meczy. 



Wisła Płock @2,25 - gdyby nie fakt, że nie ufam naszej lidze, wszedłbym naprawdę grubo



 



✅✅​​​​​​​✅​​​​​​​✅​​​​​​​✅​​​​​​​​​​​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk



powyżej 29,5 fauli @ 1,85 ⛔ / Totolotek



Gospodarze udanie rozpoczęli rundę finałową od wygranej w Lubinie 3-2, goście natomiast od domowej porażki u siebie z Piastem 0-2. To była już druga porażka Lechii z rzędu co kosztowało ich utratę pierwszego miejsca na rzecz Legii. Ogólnie Lechia chyba powoli trochę puchnie i coraz ciężej jej będzie o zwycięstwa. Dzisiaj również nie zapowiada się łatwe spotkanie bowiem Pogoń na pewno im spotkanie nie odpuści. Co prawda nie mają szans na włączenie się w walkę o puchary ale im wyższe miejsce na koniec tym większe pieniądze dla klubu. Przewiduję sporo walki w tym spotkaniu w środkowej strefie boiska gdzie powinny mnożyć się przewinienia.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Lech Poznań - Legia Warszawa



powyżej 29,5 fauli @ 1,85 ⛔



czerwona kartka w meczu @ 3,6 ⛔



Totolotek



Lecha czeka duża przebudowa po sezonie ale do tego czasu muszą jeszcze rozegrać parę spotkań i zasadnicze pytanie jak do tych spotkań podejdą. Dzisiaj przyjdzie zmierzyć im się z odwiecznym rywalem Legią i mam nadzieję, że nie odpuszczą tego spotkania i sprawią Legii sporo problemów. Goście bez Jędrzejczyka i Martinsa. W Lechu na pewno nie zagra Trałka pauzujący za kartki. Czy będzie to spotkanie twarde, agresywne i ostre zależy głównie od postawy gospodarzy i przebiegu spotkania. Wydaje mi się, że im dłużej będzie utrzymywał się remis tym bardziej zawodnicy Legii będą tracili cierpliwość i mogą z z ich strony pojawić się przewinienia a z kolei piłkarze Lecha jeszcze bardziej będą chcieli ugrać jak najwięcej w tym spotkaniu i mocniej i agresywniej zagrać w obronie. Kwestia jak dopingować będzie dzisiaj poznańska publiczność czy doping poniesie piłkarzy do końcowego sukcesu. Co ciekawe w tym sezonie w spotkaniach Lecha nie została pokazana ani jedna czerwona kartka, to może dzisiaj coś takiego się wydarzy. Sędziuje J. Przybył, który w tym sezonie pokazał już 5 czerwonych kartek (więcej tylko Frankowski - 7) więc jest spora szansa szczególnie jak wcześniej wyglądały spotkania pomiędzy tymi zespołami na takie zdarzenie.
 
klook 366

klook

Użytkownik


Pięknie Pan Dobrynin podrukował dla Lechii karnego, do tego doliczył tylko 4 minuty, żeby tylko Pogoń nie zdążyła wyrównać. Sama weryfikacja var tyle trwała. Na dodatek w drugiej połowie 6 zmian i aż 7 goli. To wszystko nas drukarz wycenił na całe 4 minuty. 



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom