>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by @Panathinaikos

@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


Witam Wszystkich!



W tym temacie będę podawał swoje typy.



 



#1



Hurrikaani Loimaa - Savo 



Sloans Stephens - Sara Sorribes Tormo 



 



Kurs: 1,78



Stawka: 500 zł



(1xbet)



 



Zysk: +390 zł 



 



 
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


#2



Central Pulse (Kobiety) - Northern Stars (Kobiety) 



(Włącznie z dogrywką)



(1xbet)



Kurs: 1.31



Stawka: 1000 zl



 



 



Uwazam, ze to bardzo przyjemny kurs i szczerze to spodziewałem sie max 1.20 na drużynę Central Pulse. Pulse to zdecydowane faworytki i najlepsza drużyna w lidze. Po 6 kolejkach zajmują 1 miejsce z kompletem zwycięstw. Dominują w tych rozgrywkach! Northern Stars natomiast to 3 drużyna ligi z 5 zwycięstwami po 7 kolejkach. 18 marca obie ekipy spotkały sie ze sobą i oczywiście zwyciężyły dziewczy Central Pulse 61:50. Nie innego wyniku spodziewam sie dzisiaj jak tylko przekonujące zwycięstwo drużyny Central!



 



Zysk: +310 zł 



Tak jak myślałem. Spokojne i zdecydowane zwycięstwo.
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


LIVE, po 1 secie 1:0



AS Injs - Police 6 



Kurs: 1,55



Stawka: 2000 zł



 



Zysk: +1100 zl 



 



Troche nerwówka była, czego sie nie spodziewałem, ale najważniejsze ze jest zysk.



 



 
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


LIVE 46’ 2:0



Manchester City - Cardiff City Poniżej 4,5 goli 



Kurs: 1.64



Stawka: 700 zł 



 



To ze Cardiff nie strzeli w ogóle to jestem pewien, a City mam nadzieje ze nie podkręci tempa i under będzie pokryty. 



 



Zysk: +448 zł 



 



 
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


 LIVE 18’ 4:0



Atalanta - Bologna Poniżej 7,5 goli 



Kurs: 1,46



Stawka: 1000 zł 



 



Powinni sie wystrzelać... nie chce mi sie wierzyć ze tam zobaczymy 8 goli.



 



Zysk: +460 zł 



 



Tak jak przypuszczałem. Wystrzelali sie.
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


Zenit Kazan - Sir Safety Perugia Powyżej 3,5 seta ✅



Polska - Niemcy ✅



 



Kurs: 1,72



Stawka: 1300 zł 



 



W meczu Ligi Mistrzów siatkarzy spodziewam sie podobnego meczu jak we Włoszech. Uważam, ze te 4 sety to beda napewno. 



Niemcy nie powinni dzisiaj zlekceważyć tego meczu, a to ze maja lepszego zawodnika na każdej pozycji tylko utwierdza mnie w tym ze dzisiaj niestety ale Polacy przegrają. 



 



Zysk: +936 zł 
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


Arsenal - Napoli



% posiadania piłki przez drużynę 1 powyżej (52.5) ❌



Kurs: 1,85



Stawka: 160 zł 



 



Niestety mam limit na to zdarzenie tylko 160 zł a napewno zagrałbym za więcej jeżeli tylko bym mogl! Dlaczego? Ponieważ uważam, ze Napoli przyjedzie do Londynu z nastawieniem nie przegrać. A jeżeli przegrać (bo uważam ze Napoli tu nie wygra) to różnica jak najmniejszej ilości bramek. Arsenal pierwszy mecz u siebie także trzeba to wykorzystać i wygrac żeby w rewanżu była spokojniejsza głowa, a co za tym idzie? Arsenal będzie atakował, Napoli będzie szukać kontry a wiec podsumowując, myśle ze Arsenal będzie częściej przy piłce i ten over pokryją spokojnie! Napoli postawi dzisiaj włoski autobusik i nie beda dużej ilości czasu przy piłce. 



 



Strata: -160 zł ❌



 



Jednak dobrze ze dali taki limit. Arsenal ruszył zgodnie z planem, praktycznie na początku meczu cały czas przy piłce i posiadanie było ponad 60%, ale na nieszczęście szybko zdobyli dwie bramki i oddani inicjatywę. Szkoda...
 
Do góry Bottom