>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

30. kolejka Serie A [2.04 - 4.04.2018]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus + Napoli @2.56
lv

Dla mnie dubel zabójca. Kurs na Juventus 1.73. To co ostatnio pokazali, to się wcale nie dziwię, że taki jest kurs. Poza tym Ronaldo ma kontuzję. Dybala w ostatnim meczu też nie mógł wystąpić. Sandro tragiczny, ale na szczęście bardzo dobrze radzi sobie Spina. Jeszcze ten trener, gdyby podejmował inne decyzje, jak np. dał pierwszy plac Kean&#39;owi, a posadził na ławce swego pupila Mandzukica. Juventus i tak przyzwyczaił nad do tego, że w lidze nie grają ładnej piłki. Oby wygra i być jeszcze bliżej mistrzostwa. Cyniczny Juventus nic nie pokaże, a i tak zgarnie co jego.
Cagliari po dwóch ligowych zwycięstwach. Pewnie się zepną i to tyle na co będzie ich stać.
Dorzucam Napoli i ten dubel wygląda bardzo fajnie i pewnie. Napoli pewnie pokonało 4:1 AS Romę i cały czas liczy się w walce o mistrzostwo. Musiałby stać się jakiś kataklizm, żeby Juve oddało ligę. Rywal mało wymagający, ale walczący o utrzymanie. Napoli posiada 10 punktów przewagi nad Interem, ale ten ma jeden mecz mniej i w przypadku wygranej, przewaga ta spadnie do 7 punktów, a do końca sezonu mamy jeszcze trochę spotkań.
Ostatnie bezpośrednie starcia, to cztery zwycięstwa Neapolu i jeden remis. Do tego znakomita forma Arka Milika. Także widzę tutaj pewne trzy punkty dla gospodarzy.
 
kibic-zwierze 43,6K

kibic-zwierze

Użytkownik
Po pierwsze to Napoli gra na wyjeździe. Po drugie prezesi Empoli i Napoli bardzo się lubią, a Empoli bardzo potrzebuje punktów, Napoli już wakacje w zasadzie. Ja bym odpuścił.
Szczególnie, że Juve zaraz ma LM a Napoli LE a w Serie A wszystko jest jasne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
charo 1,3K

charo

Użytkownik


Panowie, podobnie uważam że piłkarze zarówno Empoli jak i Napoli nie będą się tam zabijać o wynik. Dlatego też zamierzam iść w under kartek. Jednakże na wszelki wypadek chciałbym przeswietlic jeszcze sędziego tego spotkania i jego statystyki. Czy ktoś mógłby mi przypomnieć gdzie takowe znajdę? 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 17:03 przez charo



Panowie, podobnie uważam że piłkarze zarówno Empoli jak i Napoli nie będą się tam zabijać o wynik. Dlatego też zamierzam iść w under kartek. Jednakże na wszelki wypadek chciałbym przeswietlic jeszcze sędziego tego spotkania i jego statystyki. Czy ktoś mógłby mi przypomnieć gdzie takowe znajdę? 


&nbsp;
Proszę: https://www.transfermarkt.com/daniele-doveri/profil/schiedsrichter/2455
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
cytat z dnia 31 marca 2019 20:09 przez kibic-zwierze

Po pierwsze to Napoli gra na wyjeździe. Po drugie prezesi Empoli i Napoli bardzo się lubią, a Empoli bardzo potrzebuje punktów, Napoli już wakacje w zasadzie. Ja bym odpuścił.
Szczególnie, że Juve zaraz ma LM a Napoli LE a w Serie A wszystko jest jasne.


&nbsp;


Dzieki za kurs 6 i szacun za analizę. W życiu bym tego nie zagrał przed przeczytaniem tego postu. Gratki
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Atalanta- Bologna



Over 2.5 1.65 @melbet ✅✅✅



Over 2.5 + bts 2.10 @melbet ✅✅✅



BTS 1.79 @melbet ✅✅✅



Over 10.5 rożnych 1.85 @melbet ❌❌❌



Powyżej 2 goli, pow 3 kartek, pow 10 rożnych 3.60 @iforbet ❌❌❌



 



Dla mnie perełki na jutro. Obie drużyny cały czas o coś walczą, Bologna w strefie spadkowej ponownie po dzisiejszej wygranej Empoli, a Atalanta cały czas w walce o LM, tym bardziej, że Roma, Fiorentina i Milan pogubiły punkty w tej kolejce. Bologna po zmienie trenera na Mihajlovica gra bardzo fajną dla oka piłkę, zresztą ten trener jest z tego znany, chociażby jeden z lepszych sezonów ostatnich lat Torino z Glikiem na czele to głownie jego sprawka. Bologna gra do przodu, stwarza sobie bardzo dużo okazji pod bramką rywala, nie ma męczenia z tyłu, jest szybka piłka do przodu, a tam mają przyzwoitego Palacio i Sansone, co za tym idzie to oczywiście masa rożnych nabijanych w każdym meczu. Atalanta z kolei mega overowa drużyna, u siebie często zapomina o tyłach, otwierając się na kontry, które taka drużyna jak Bologna powinna bezlitosnie wykorzystać. O sile ofensywnej piłkarzy z Bergamo nie trzeba pisać, jest bramkostrzelny Zapata, szybki Gomez czy też Ilicic. Atalata gra bardzo wysoko i ofensywnie, co sprzyja nabijaniu rożnym. Zresztą obie drużyny to maszynki do nabijania rożnych, średnia w ich na mecz to 7-8 na drużynę, co daję nam 14-16 korków sumując. 

Co do kartek to sędzią będzie Pan Rocchi ze średnią ponad 5 kartoników na mecz, który jest chyba najbardziej skrupulatnych arbitrem w Seria a. Nie ma żadnej dystkusji, faul taktyczny - odrazu kartnikz Biorąc do tego rangę tego spotkania, czyli walkę o utrzymanie i Ligę Mistrzów, szybkich skrzydłowych, kontry, spodziewam się bardzo otwartego meczu, a co za tym idzie mase taktycznycy fauli. Dla mnie te 5-6 kartoników to minimum w takim spotkaniu.

Podsumowując typy na overy, rożne, kartki, wszystko jest jak najbardziej do gry, tym bardziej po takich kursach... 



 



Sassuolo - Chievo under 12.5 rożnych 1.56 @melbet ✅✅✅



Atalanta- Bologna over 4.5 kartek 1.56 @melbet ✅✅✅



ako: 2.34 ✅✅✅



 



Ja również jutro gram takie przyjemne ako. Po pierwsze linia na rożne w meczu Sassuolo wzięta z kosmosu. Sassuolo to nie jest Bayern, Roma, Juventus czy też Inter żeby nabijać tyle korków ne mecz. Linia mega zawyżona, ja z tego korzystam. Dodatkowo dokładam kartki w meczu Atalanty i Bologny, obie drużyny walczą o coś, jutro szybki mecz będzie, sporo taktycznycy fauli no i najważniejsze- najbardziej overowy sędzia w Seria a.



 



Swoją drogą forum po zmienie dla mnie na minus, przynajmniej dla użytkowników piszących z telefonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mariusz1910 0

mariusz1910

Użytkownik


Rzeczywiście under 12.5 rożnych w meczu Sassuolo - Chievo warty jest grania. Na ostatnie trzy spotkania Sassuolo u siebie w każdym padało po 8 kornerów, a na ostatnie 3 wyjazdy Chievo po 11 kornerów na mecz. Kradnę typ na mój kupon dzisiaj, zobaczymy ;-)))
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Atalanta over 2.5 goli 2.78 @melbet ✅✅✅



Atalanta win 1.44 @melbet ✅✅✅



 



Nie wiem co jest grane, ale Bologna wychodzi składem rezerwowym na mecz w Bergamo, w podstawowej 11 zagra tylko 3 pilkarzy + Skorupski z poprzedniego meczu, cały blok defensywny wymieniony. Atalanta najsilniejszym zestawieniem nie powinna mieć problemów ze zdobywaniem dzisiaj bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom