>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PEWNE PEWNIAKI

Status
Zamknięty.
majestica 82

majestica

Użytkownik
Newport - Middlesbrough14813
obie drużyny strzelą gola
tak 2.09 5.2. 20:45
-- --
Brentford - Barnet14745
obie drużyny strzelą gola
tak 1.94 5.2. 20:45
ako 4.05

za 100 zeta
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Newport Middles 2 : 0 ???? też bym nie strzelił gola na takim klepisku.....

Brentford Barnet 3 : 1 :beer::beer::beer: tu masełko
W sumie to mogłem grać solo Ale przez podatek nie gram kursów poniżej 2,0 solo
W tym temacie beda tylko Pewne pewniaki z kursami powyżej 1,5 w dublach ,solo albo systemach:yes:
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Everton - Manch.City 0:2 ????
1.drużyna strzeli gola
tak 1.73
Aberdeen - Gl.Rangers 2:4 :beer::beer::beer:
obie drużyny strzelą gola
tak 1.78
Hertha - Bayern M. 2:2 :beer::beer::beer:
obie drużyny strzelą gola
tak 1.76

system 2 z 3 za 300 zł

no i tylko niepełny zwrot :mad:
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Guingamp - Lyon obie drużyny strzelą gola
tak kurs 1,68 1:2 :beer::beer::beer:
Betis - Valencia obie drużyny strzelą gola
tak kurs 1,85 2:2 :beer::beer::beer:
dubelek kurs łaczny ako 3,11 bukmacher fortuna masełko :beer::beer::beer:
za 200 zł prawie 548 ugrane :beer::beer::beer:
jutro kolejne PEWNE PEWNIAKI solo , w dubelkach i w systemach :gool::beer::beer::beer:
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Aston Villa - Sheff.Utd.
obie drużyny strzelą gola
tak 1.58
-- --
Valladolid - Villarreal
obie drużyny strzelą gola
tak 1.78
-- --

Almere City - Jong Alkmaar
obie drużyny strzelą gola
tak 1.53
-- -
system 2 z 3 za 300 zł fortuna
Mainz - Leverkusen
obie drużyny strzelą gola
tak 1.48
-- --

Chievo - AS Roma
obie drużyny strzelą gola
tak 1.69
-- --

Moreira - FC Porto
1.drużyna strzeli gola
tak 2.04
-- --

Sp.Rotterdam - Twente Ensched
obie drużyny strzelą gola
tak 1.41
-- --
system 3 z 4 za 200 zł fortuna
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Akurat wysylajac kase w cyber przestrzen podam odrazu typ na dzis wysłany wczoraj W zasadzie wiekszosc moich zakladow jest grana o dzien do przodu,spowodowane jest to dzieleniem kapitalu o czym pozniej.
typ fulham -chelsea 1 połowa liczba goli ponizej 1,5 gola
typ poniżej 1,5 gola kurs 1,55 stawka 120 PLN

Jesli chodzi o ten zaklad to juz wyjasniam jest to zaklad z portfela ktory u mnie nazywa sie (zarobic na jednym).Sledze poczynania tej druzyny od poczatku sezonu i zdecydowalem sie powierzyc im moje pieniadzepo raz ktorys z kolei.Wczesniej ladnie dawali dupy i to sie tez oplacilo .Jedno pytanie Skad wiem ze to wejdzie?Odpowiedz nie wiem czy to wejdzie ale przypuszczam ze wejdzie.Kolejne pytanie jesli tylko przypuszczam to czemu to gram?Odpowiedz szanse oceniam na 55/60% wiec gram na to i to za tylko 120 zł .Jest to przemyslana gra i stawka.Po za tym mam zawarte jeszcze dokladnie 4 zdazenia w tym 1 juz weszlo .Po zakonczeniu tego meczu jesli wynik bedzie taki jak oczekuje robie poprostu bilans strata/zysk/zysk osiagniety/gramy dalej?JA planuje tygodniowy zysk czasami 3 dniowy.Co sumujac daje mi w miesiac wyplate od jakiegos czasu calkiem niezla.Zobaczymy jak to sie rozstrzygnie jak nie wejdzie to przedstawie dalszy plan jak wejdzie to co to poprostu kasa do worka i od nowa plan na tydzien wszak po jutrze poniedzialek i wszyscy ruszamy do pracy nie prawdaz.Nawet ktos kto pracuje na etacie nie wyobraza sobie co to znaczy zucic prace i tak zarabiac.Kiedys spotkalem kolezanke z mojej bylej pracy mniejsza o jaka prace chodzi bo juz dawno po herbacie ale ide sobie akurat robilem male zakupy i ona mowi a czesc co tam slychac u ciebie gdzie teraz pracujesz znalazles juz nowa prace.A ja do niej mowie wiesz Basia ja nie szukalem nowej pracy ...to co robisz teraz?....Mnoze pieniadze ...co robisz?..Mnoze pieniadze mozna tak powiedziec ...Jak to ...Jestem zawodowym inwestorem.Grasz na gieldzie ?Mozna powiedziec ze gram aczkolwiek ja nazywam to inwestowaniem.Zwariowales ..no tak jak uwazasz.Co ta sytuacja nam uzmyslawia?Jedna zecz nie kazdy rozumie co to znaczy zucic prace by inwestowac na rynku w tym przypadku bukmacherskim.Druga zecz to nie kazdy czlowiek z krwi i kosci rodzi sie z natchnieniem badz z mania czegos.Zeby osiagac zyski trzeba o tym myslec 24 na dobe i w dodatku myslec intensywnie.Np czy ktos zadal sobie takie oto proste pytanie na jutrzejszy dzien ktore to w piekny sposob wisi juz na moich drzwiach.Gdzie juro znajde 200 zł biore pod uwage inwestycje i mnozenie pieniedzy ZNAJDE ZAROBIE AMEN.Budzisz sie widzisz napis wiesz robisz sniadanie w glowie masz mysl kasa ,ktos cos mowi jestes tak zamyslony ze nie zauwazasz ze cos sie przypala i tyle.MYSLISZ:GDZIE POMNOZE PIENIADZE GDZIE ZAINWESTOWAC 200 zł .wkoncu znajdziesz odpowiedz wierz mi tak to dziala ze poprostu jest to cudowne.Oczywiscie pieniadze trzeba inwestowac ale BAZUJAC na doswiadczeniu .Ok troche filozofii tu wylozylem ale ja tak wlasnie robie i dzisiaj zamykam wszystkie portmonetki bo sen to wazna zecz jutro kolejny dzien .Do jutra zatem.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
typ nie wszedł ale to tak jak napisąłem nic strasznego bo dłuższa inwestycja da zwroty z tego typu
za chwilę podam kolejny typ który juz jest bardziej pewny
Zalozylem temat w koncu mam troche czasu by podzielic sie z wami swoimi przemysleniami i doswiadczeniami.
O CO bedzie tu chodzilo? Temat jest otwarty beda tu dyskusje,z kazdym kto ma cos do powiedzenia lub z kazdym kto sprubuje obalic moje ZASADY.odrazu mowie ze bledy ortograficzne robie na porzadku i ten wyraz sprubuje napisalem tak bo nie chce mi sie nic poprawiac jak juz reka napisze.Ok ale wracam juz do sedna sprawy tego tematu.Bede tu podawal od czasu do czasu swoje realne typy i stawki,odrazu upominam ze gram wtedy jak jest ku temu okazja by pomnozyc gotowke.Zreszta bede pisal tu o wszystkim o psychologii o roznych technikach gry o roznych hwytach ktore stosuje tak by pokazac tobie i wszystkim jak wygrywac kase.Mam naprawde malo czasu by porzadnie to wszystko prowadzic bo bycie zawodowym graczem wierzcie mi to wiecej niz 10 zakichanych godzin na jakims tam etacie -o tym tez bedzie pisane.Bede tu pisal rowniez kiepskie zeczy jak bedzie cos mi zle szlo moge poprostu wejsc tu i napisac ze dzisiaj utopilem kase i to a tamto by sobie troche ulzyc.
ZASADY DLA KADETOW(he smiesznie to brzmi ale niestety tak to sie zaczyna)WLASNIE SIE ZACZYNA COS od tej linijki wiem ze ktos zostanie mistrzem bo to zawsze jest tak ze z posrod 100 jeden jest naprawde tym ktory zaskoczyl tylko po to to bede robil To taka niepisana zasada ktos mi cos pomogl przepral umysl i teraz ja to robie mam nadzieje ze ktos skorzysta.A wiec tak troche historii:
Kiedys bylem dajmy na to 10 lat wczesniej,wyobrazcie sobie sytuacje zreszta nie raz pisalem o swoich zyciowych bledach tu na forum,ale 10 lat temu nie wiedzialem roznych zeczy ktore teraz wiem.Inwestowanie w zaklady kasy to ciezka praca zwiazana z duzym stresem czasami z z bliskim stanu przedzawalowemu.
Pierwsza zecza ktora musi zrobic ktos kto chce wygrywac kase to:
1 ZADNEGO ALKOHOLU DO KONCA ZYCIA
+alkohol to cos co przynosi straty finansowe ile razy obstawilem mecz pod wplywem to tylko ja wiem.Przyklad jeszcze gralem u naziemnych upilem sie po utopieniu 1000pln na meczu dzien wczesniej jak zalapalem stan bohatera(co mi k... zalezy) ok jeszcze pare drinkow i jedziemy zagrac za podwojna stawke .Dzien dobry a witam co tam dzisiaj?...A wie pani dzisiaj to BONANZA i zeczywiscie byla bonanza tylko o malo nie strzelilem sobie w glowe.BYLO MINELO....Jeszcze beda tu przyklady tego co robi alkohol i robil ze mna w tej materii
to podstawowa zasada zadnego alkoholu do konca zycie niech nikt nie pomysli ze mialem jakis problem z piciem w sensie alkoholizm ja juz nie pije bo to przynosi mi korzysci.Czlowiek ktory mi to uswiadomil nie tak dawno temu kazal mi co dzien powtarzac taka o to rzecz JESLI PIJE ALKOHOL -PRZEGRYWAM WSZYSTKO NIC MI NIE SPRZYJA NIE PIJE ALKOHOLU ODNOSZE SUKCESY WSZYSTKO MI SPRZYJA.
Jakos tak w to nie wierzylem ale z szacunku do goscia robilem to codziennie.I bog mi swiadkiem cuda sie dzialy i dzieja przyklad.Jakis miesiac po tej calej gadce oczywiscie bedac pijany znowu pojechalem z tematem tzn przegralem gotowke ...ale malo tego dodatkowo jako bonus rozwalilem samochod przyjacielowi.Od tego zdarzenia uwierzylem w moc wlasnych jak mowi mi to do dzisiaj moj przyjaciel moc wlasnych mysli.Nie pije wszystko mi sprzyja.TO ciezka decyzja ale ja juz wiem ze to mi daje pieniadze wiec pogodzilem sie z tym na amen.Tobie rowniez to radze zrobic czym predzej wtedy kasa posypie sie jak deszcz.
Zasada druga:
2 TRZYMANIE SIE ZASAD
osobiscie mam (zaraz pomyslicie ze zeswirowalem) moze i tak ale wam radze to samo.Mam caly pokuj obklejony zwyklymi kartkami format a4 czasami sklejke robie z duzymi napisami ide korytazem pisze KASA JEST WSZEDZIE ide do kuchni otwieram lodowke a tam zonk(hehehe) powaznie napis na lodowce dzisiaj do osiagniecia tylko 10 euro z tego i z tamtego .Ide do pokoju :pracy: tapeta dalej leci spogladam na sciane napis KONCENTRACJA TERAZ I TU ZROBISZ TYLKO 30PLN i tak bym mogl wymieniac .Poprostu tak to wyglada u mnie ,jest tu zastosowanych duzo metod psychologicznych bo osobiscie wierze w podswiadomosc tzn uwierzylem dzieki przyjacielowi i to dziala.Wogole pisze ksiazke nie wiem czy ja kiedys wydam ale robie to bo ZASADA NR 3
ZAPISUJ PLANY I REALIZUJ.
O tym napisze moze jutro a moze i nie nie wiem narazie musze zakonczyc na tym.WIEC to jest tylko taki poczatek jak mowie od czasu do czasu jak znajde czas bede tu z wami rozmawial i dyskutowal jak i pokazywal jak sie przeobrazic to jest mozliwe to jest proste rozumiesz.Kontrola jednym slowem jest wszystkim czego potrzeba by odnosic sukces nie tylko w zakkladach bukmacherskich,mozna sprowadzic wszystko do wielu dziedzin.Jutro napisze o pewnym przypadku jaki mnie spotkal i co zrobilem .ok na dzisiaj starczy teraz szklaneczka wody mineralnej i tak dalej.
Everton Liverpool 1 polowa liczba goli ponizej 1,5
typ ponizej kurs 1,5 stawka 320 zł
typ który na 90% wchodzi

i pieknie włazło HT 0:0 :beer::beer::beer:
tak sie kontroluje ryzyko
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Everton Liverpool 1 polowa liczba goli ponizej 1,5
typ ponizej kurs 1,5 stawka 320 zł
typ który na 90% wchodzi

i pieknie włazło HT 0:0 :beer::beer::beer:
tak sie kontroluje ryzyko
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Everton Liverpool 1 polowa liczba goli ponizej 1,5
typ ponizej kurs 1,5 stawka 320 zł
typ który na 90% wchodzi

i pieknie włazło HT 0:0 :beer::beer::beer:
tak sie kontroluje ryzyko
Jako ze mam wiecej czasu odpowiem każdemu z was , tak,wez sobie np przeczytaj najpierw ksiazke potega podswiadomosci joseph murphy,pozniej polecam jak odniesc sukces w kazdej dziedzinie jak juz to przeczytasz nie bedziesz myslal ze potrzebny mi psycholog .Raczej dojdziesz do wniosku ze tobie potrzebny jest dlugopis i kartki.Wiesz zekne tak jesli ktos np chce grac dobrze w tenisa to oprocz treningu robi tzw trening mentalny czyli wyobraza sobie poszczegolne ruchy techniki oprocz tego rowniez stosuje technike karteczek z jakas afirmacja.Ja mam kartki z afirmacjami poklejone po calym mieszkaniu i to nie wszystko to jest tylko mala kropelka.Modle sie rowniez np w taki sposob:
Wiem ze mnozenie pieniedzy jest bardzo latwe,kocham to robic na wszelkie sposoby,pieniadze kochaja mnie a ja je.Kazda moja inwestycja przynosi mi zyski kazdy pieniadz wraca do mnie pomnozony ,mnoze pieniadze w nieskonczonosc.Kocham mnozyc pieniadze.AMEN
To tylko jedna modlitwa,chodzi o nastawienie umyslu ,podswiadomosci,wlasnych mysli ,na konkretnie spracyzowany cel.Wg mnie osiaganie zyskow jest mozliwe we wszystkim i na wszystkim.Tylko sa warunki nie znam czlowieka ktory jesli poswieci sie czemus bezgranicznie by nie osiagnal celu.Myslisz wiec tworza sie sytuacje i okolicznosci ja w to wierze bezgranicznie mam na to niezbite dowody ze to dziala.Nie bede ci do niczego przekonywal bo sam powinienes do tego dojsc.Prawda jest ze ,moje posty sa moze inne moze to wynika z mojej osobowosci ,jednak do wariata mi daleko .Mysle ze wszystko przed Wami szanowni obserwujący
dzis zagrałem jeszcze kilka typów ale nie zdązyłem ich podać bo były to typy zagrane za grubą kasę i nie chciałem Was stresowac , wszystkie weszły i nie były to typy z kursami 1,2 :beer::beer::beer:
kolejny typ na forum podam w odpowiednim czasie i nie bedzie to typ pewny na 90 % tylko bedzie to typ z tych 100% , mam juz ich kilka na oku ale musze je wyselecjonować co zajmie mi jeden dzien
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majestica 82

majestica

Użytkownik
dzis bardziej dla relaksu gram niżli z chęci zysku
a więc lajtowo po 100 zeta na zakład
gdzies bedzie dużo goli dziś
albo tu :
Dortmund Tottenham powyżej 4,5 gola w meczu kurs 4,4 za 100 zł dla relaksu
albo tu
będzie sieczka
Real Ajax powyżej 5,5 gola w meczu kurs 6,6 za 100 zeta dla jeszcze większego odprężenia
:gool::gool::gool: sieczka była zgodnie z przewidywaniami ale jednej bramki zabrakło:wasntme:
na razie nic pewnego nie widze wiec sie pobawię
Mam juz w tej chwili pare slow na temat tenisa.Po pierwsze zamierzam doprowadzic do sytuacji w ktorej wszyscy zaczna wygrywac wylacznie grajac tenis.Oczywiscie tylko jeden mecz na kupon od swieta dwa.Bedac w &quot;podrozy&quot; rozmawialem z wieloma ciekawymi ludzimi grajacymi progresja,lub grajacymi instynktownie jeden mecz na kupon.Do czego zmierzam poprostu chce tu &quot;pracowac&quot; z ludzmi ktorzy graja progresja tylko tenis.W poniedzialek otworze odpowiedni temat na ktory zapraszam &quot;ludzi&quot; grajacych tylko single.Jesli nie bedzie chetnych to bede sam prowadzil ten temat,podajac tam swoje rzeczywiste typy tak jak kiedys to bylo.Goscie wprowadzajacy zamet sa tam niemile widziani i tyle.
Oprocz tego mam pare slow do wszystkich.Chodzi mi o zaklady.Rozmawialem niedawno z czlowiekiem ktory gra single prawie przez 10 lat.Z calej mojej rozmowy z nim zapamietalem jedno zdanie ktore powinien kazdy poznac i powtarzac je setki razy dziennie(mowa do tych co zle sobie radza w tym &quot;biznesie&quot;) a oto to zdanie ktore mi bylo oczywiscie znane ale jest dowodem na to iz kazdy kto chce zaczac wygrywac grajac single musi je stosowac: &quot;kontrolujac ryzyko kontrolujesz fakty,kontrolujac fakty kontrolujesz ryzyko&quot;
Pozniej czlowiek ten zadal mi zagadke ktora osobiscie rozwiazalem w przeciagu heeh mrogniecia okiem(bo sam to zagadke znalem i sam do niej doszedlem juz tez jakis kawalek czasu temu)
teraz zadam ta zagadke kazdemu z was.Jesli chcecie mozecie podac odpowiedz,jesli bedzie poprawna to powiem kazdemu z osobna czy tok twojego rozumowania jest z przyszloscia,a to sie nazywa czy grajac single masz szanse wygrywac
a oto ta zagadka:
jest turniej np siatkowki,jest 10 drozyn ktore jak wiadomo zagraja kazda z kazda.Pytanie co masz zrobic aby na 99%(tak te 99% jest gwarantowane w 100% )aby wygrac?
Jesli ktos zna juz odpowiedz to zaczynaj juz od jutra grac bo pieniadze nie lubia czekac.
Mysle ze napewno ktos z was zna juz odpowiedz i to jest klucz do wygrywania szmalu o jakim marzycie.To oczywiscie fajnie brzmi ale sa jeszcze inne czynniki takie jak stres i &quot;nieprzewidziane sytuacje&quot;,ktorych nikt przewidziec niemoze.Ale o tym powiem kiedy indziej.
Ok starczy tego gadania wiec od poniedzialku zapraszam tych ktorzy graja tylko single,czy to na intuicje czy progresja i tylko tenis(z czasem dojda inne ale jak czas ten nadejdzie to dam wam znac)
Po co to pisze moja pasja jest &quot;kontrola hazardu&quot; i ta dziedzina mam zamiar sie tu na forum zajac
Pamietajcie
&quot;KONTROLUJAC FAKTY KONTROLUJESZ RYZYKO I ODWROTNIE&quot;
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Napisałeś się tyle a nic się w tym temacie nie dzieje.
.Dzisiaj jestem szczesliwy na pierwszych połowach bts ugrałem troche wiecej niz przypuszczalem ugrac.Mniejsza z tym owszem czasami pisze po czasie ale co z tego? Z tymi ptaszkami tak bylo w istocie ja jestem czlowiekiem ktory moze sie zalozyc z kazdym o cokolwiek.Rozumiesz nie ma znaczenie o co o to ktora kropla wody puszczona po szybie jednoczesnie pierwsza doplynie do mety?ktO ZUCI WIECEJ KOSTKA DO GRY?zreszta zawsze nosze przy sobie zestawy :monete,kostki zawsze znajdzie sie ktos kto lubi odgadywac przyszlosc.Ja nie jestem crazy poprostu siedze w hazardzie pol zycia i poprostu jestem skazany na takie zycie.Ja nie potrafie zyc innaczej ja umiem tylko grac i stawiac.Jakis czlowiek ,respekt ktory pracuje na etacie zlapie sie za glowe i powie szukaj specjalisty ktory ci pomoze , idz sam do specjalisty, powiem ci cos a ty pomysl czy chcesz zapierniczac jak murzyn przez 30 lat to samo by pozniej dostac gowniana emeryture.Hazard jest ok trzeba tylko wierzyc ze da sie z tego zyc , bo sie da.Z reszta podam przyklad z ksiazek np w bibli pisze w co uwierzysz bedzie ci dane ,czemu nie uwierzyć w hazard.Mam tylko jedna nauke do tych wszystkich ktorzy planuja grac i wygrywac.Panowie pierwsza sprawa musicie wierzyc,druga musicie przegrac by wygrac i trzecia sprawa to was musi pochlonac calkowicie tak jak mnie musi sie liczyc tylko to nic innego caly czas musicie w tym siedziec musicie zaczarowac swoje zycie poswiecic temu wszystko tylko temu.W tedy przysiegam odnesiecie sukces pod jednym warunkiem jakim?MUSICIE SIE UCZYC I WYCIAGAC WNIOSKI.Jak obiecalem wszystko przemyslalem i w najbliższych dniach podam typ na ktury postawie 5000 jak wygram to ide do kasyna jak przegram to powiem co dalej zrobie.Zycie jaki jest jego sens?Miec cel ,moim jest hazard i dazenie do perfekcji .TYMCZASEM.
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
.Dzisiaj jestem szczesliwy na pierwszych połowach bts ugrałem troche wiecej niz przypuszczalem ugrac.Mniejsza z tym owszem czasami pisze po czasie ale co z tego? Z tymi ptaszkami tak bylo w istocie ja jestem czlowiekiem ktory moze sie zalozyc z kazdym o cokolwiek.Rozumiesz nie ma znaczenie o co o to ktora kropla wody puszczona po szybie jednoczesnie pierwsza doplynie do mety?ktO ZUCI WIECEJ KOSTKA DO GRY?zreszta zawsze nosze przy sobie zestawy :monete,kostki zawsze znajdzie sie ktos kto lubi odgadywac przyszlosc.Ja nie jestem crazy poprostu siedze w hazardzie pol zycia i poprostu jestem skazany na takie zycie.Ja nie potrafie zyc innaczej ja umiem tylko grac i stawiac.Jakis czlowiek ,respekt ktory pracuje na etacie zlapie sie za glowe i powie szukaj specjalisty ktory ci pomoze , idz sam do specjalisty, powiem ci cos a ty pomysl czy chcesz zapierniczac jak murzyn przez 30 lat to samo by pozniej dostac gowniana emeryture.Hazard jest ok trzeba tylko wierzyc ze da sie z tego zyc , bo sie da.Z reszta podam przyklad z ksiazek np w bibli pisze w co uwierzysz bedzie ci dane ,czemu nie uwierzyć w hazard.Mam tylko jedna nauke do tych wszystkich ktorzy planuja grac i wygrywac.Panowie pierwsza sprawa musicie wierzyc,druga musicie przegrac by wygrac i trzecia sprawa to was musi pochlonac calkowicie tak jak mnie musi sie liczyc tylko to nic innego caly czas musicie w tym siedziec musicie zaczarowac swoje zycie poswiecic temu wszystko tylko temu.W tedy przysiegam odnesiecie sukces pod jednym warunkiem jakim?MUSICIE SIE UCZYC I WYCIAGAC WNIOSKI.Jak obiecalem wszystko przemyslalem i w najbliższych dniach podam typ na ktury postawie 5000 jak wygram to ide do kasyna jak przegram to powiem co dalej zrobie.Zycie jaki jest jego sens?Miec cel ,moim jest hazard i dazenie do perfekcji .TYMCZASEM.
Dodam temat do ulubionych sobie poczekam jakie będą tutaj te rezultaty. Aha i policzę yeld z tego co tutaj napiszesz. Tutaj możesz mi napisać że jesteś najlepszym graczem ever i że z tego żyjesz. Pokaż to w typach. Nie musisz wszystkich. Wybierz kilka o których piszesz to zobaczymy.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Dodam temat do ulubionych sobie poczekam jakie będą tutaj te rezultaty. Aha i policzę yeld z tego co tutaj napiszesz. Tutaj możesz mi napisać że jesteś najlepszym graczem ever i że z tego żyjesz. Pokaż to w typach. Nie musisz wszystkich. Wybierz kilka o których piszesz to zobaczymy.
Jesli chodzi o zasmiecanie mojego tematu nie przeszkadza mi to ,moje typy i poglady i tak beda widoczne.Ale jesli mozecie to ograniczajcie sie z pisaniem &quot;blachostek&quot;.OK na poczatek powiedzenie ktore zawsze sobie powtarzam po zlym typie&quot;roznica pomiedzy specjalista a amatorem jest taka iz ten pierwszy zawsze wie jak radzic sobie z porazka i wybiera optymalne warianty&quot;.To mi zawsze pomaga i nastraja na pozytywne myslenie.A wiec tak mam -100 000 jednostek jeszcze w tym tygodniu nic nie zarobilem.Czas to zmienic,wybralem wariant malego ryzyka aby odrobic ta setke i wyjsc na jakikolwiek plus.Co mi to da po pierwsze jesli znowu nie trafie ,to strace mniej niz bym postawil na odrobienie strat i wiekszy zysk,prosta kalkulacja.Teraz najwazniejsze jest odrobienie tej straty ,zysk ktory zaplanowalem (35 000 jednostek w tydzien &quot;zrobie szybciej niz zamierzalem wczesniej ale dopiero po odrobieniu strat Taka taktyka pozwala na luz bez presji zarobku.To co mialem zarobic zarobie, narazie jest to plan 35 000 jedn.w tym tygodniu.W razie jak znow chybie moze sie to rozlozyc na plan calego miesiaca.Czyli zyski beda rosly juz nie tak jak planuje co tydzien ale bardziej sie skupie aby miesiac byl taki jak zaplanowalem.Poprostu bede zarabial to samo tylko w innym czasie.Ale dosyc tej &quot;gmatwaniny&quot; kasę odrabiam(mam nadzieje) tym typem:

Dep Universitaria Quito - CA Penarol 1 polowa liczba goli ponizej 1,5 - kurs 1,35 stawka 5000 jedn.
.Zysk mizerny ale nie to jest tego dnia najwazniejsze.Jesli trafie jutro bedzie &quot;robienie planu&quot; jesli nie trafie bedzie&quot;plan robiony jutro w jeden dzien albo wielkie straty.
Jak widac jest to kurs niski ale taki musi byc.Plan na dzis jest na dzien dzisiejszy prosty,jesli dzis nie trafie ,trafie jutro ,jesli jutro nie to jestem przegrany.

ktos pytal o moj bank jest to w granicach 100 00 jedn, plus minus 120 000 jedn. w zaleznosci od odsetek w banku.Jeszcze nigdy nie zblizylem sie niżej jak 70 000 jedn..
pozdrawiam (jestem juz w domu wszystko mam przygotowane,piwo kupon lezy w cyberprzestrzeni i po prostu czekam na wynik i zaraz zaczne przeszukiwac internet w celu znalezienia live score,mecz zaczyna sie za 3 godziny.
Napisałeś się tyle a nic się w tym temacie nie dzieje.
nie jestem bajko pisarzem moze tylko czasami zyciowe sytuacje ktore przezylem ubieram w kolorowa oprawe tzn jesli padal deszcz to u mnie swieci slonce wiesz to tak jak ze starym obrazem w kiepskich ramach nikomu sie nie podoba mimo ze to prawdziwy obraz ,ktos wymienil ramy odswierzyl i obraz stal sie arcydzielem.Jedno ci moge powiedziec kiedys zdazalo mi sie cos krecic czasami ale teraz to niemozliwe krecisz to sie przekracisz ,oszukujesz oszukany zostaniesz tak to dziala.Wiec bajki to ogladaj w telewizji bo tutaj nie ma takiego kanalu..
blazarek przeczytalem twoj post ,powiem ci ze nie tak ja postrzegam podswiadomosc jak ty to robisz.Ja programuje swoj umysl by podswiadomosc ciagle pracowala nad moimi celami.Nie znaczy to ze jesli cos typuje to na zasadzie czary mary i ten wygra bo wahadelko tak wskazuje.Ja bazuje na doswiadczeniu a zdarzenia do gry wybieram analizujac fakty itd cale te statystyki,czasami stosuje analize he techniczna.Jest to troszke smieszne ale kazda zasade mozna zastosowac wszedzie a zarazem swietne.Np jesli stosuje analize techniczna,mam tu na mysli wykresy ktore sporzadzam roznym zawodnikom ,druzynom ,czy tez analize procentowa.Niedawno obstawilem tenis na podstawie wykresu chodzilo o zawodnika ktory szedl w gore ostro mam tu na mysli tego horwata wyszlo mi z pamieci jego nazwisko a nie chce mi sie szukac.Mniejsza o to z moich statystyk wynikalo ze gosc powinien umoczyc w najblizszych 2-3 meczach.Zaczalem .śledzić goscia siedzialem mu na ogonie codziennie nie mogl czuc sie bezpiecznie,obserwowalem go i co wyprawia.W koncu kursy na jego porazke byly zadowalajace,sprawdzilem oczywiscie czy sie spotykali i takie zeczy,ale bazowalem glownie na wykresie.Pojechal z nim po kursie 4,8 co bylo pomylka bukmacherow moim zdaniem bo zawodnik zwyzkowal z forma z dnia na dzien ale ze nigdy sie nie spotykali to kurs byl wlasnie taki.Poprostu tak to czasami typuje a podswiadomosc nadaje tylko pewnosci ze to co robie jest ok i tworzy sytuacje i daje podpowiedzi.Ok musze narazie konczyc bo zaczyna sie kolejny tydzien poszukiwan na czym mozna dzisiaj zarobic i gdzie zainwestowac.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Dep Universitaria Quito - CA Penarol 1 polowa liczba goli ponizej 1,5 - kurs 1,35 stawka 5000 jedn.

Liga Dep. Universitaria Quito
2 - 0
(1 - 0)
Finished

CA Penarol :beer:
:beer::time::time::beer::beer::beer:
no i pewny pewniak wszedł :beer::beer:
jak chcecie to pokaze wam w tym temacie jak od 20 lat jeden gość kosi buków regularnie co miesiąc po kilka tysiaków
też grałem tak jak on przez trzy lata ale kilka tysiaków miesiecznie było za mało wiec przestałem grac to co on
a on dalej gra i trzepie hajs
gdyby wszyscy grali to co on to wszystkie krajowe naziemne buki poszłyby z torbami
niestety moja dósza nie pozwolila mi tak grac bo jestem urodzonym hazardzistą i ta kasa i regularnosc była dla mnie nie wystarczajaca
bo w koncu co to za hazard jak wiesz ze zawsze wygrasz ...i jestes z gury skazany na wygrana
wszelkie wpisy w temacie mile widziane
jak zobacze zaintersowanie to pokaze wam ten prosty system gry i mozecie sobie smialo zarabiac
oczywiscie tylko u naziemnych bo netowe buki was zaraz zlimitują
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
Nie pisałem do Ciebie złośliwie ani nic tkaiego. Po porostu zainteresowałem się Twoim tematem i tyle. Poobserwuje sobie żeby nie zasmiecac Ci tematu. Chętnie poznam te wszystkie tajniki czy system którym gracie. Możemy pogadać w któryś dzień na priv u wymienić się pogladami
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
:sarcastic:
wszelkie wpisy w temacie mile widziane
jak zobacze zaintersowanie to pokaze wam ten prosty system gry i mozecie sobie smialo zarabiac
oczywiscie tylko u naziemnych bo netowe buki was zaraz zlimitują
To czekamy :time::smoke: pewnie więcej osób jest zainteresowanych
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
:sarcastic:
To czekamy :time::smoke: pewnie więcej osób jest zainteresowanych
Najpierw do blazerka (hehehe) naprawde mnie rozbawiles stary mimo ze ze wstalem lewa noga to zaraz zaskoczyla mi prawa.HE blazerek ty to nazywasz obsesja ktora ma przejsc w zeswirowanie.Ok ok wlasnie na to licze ,podam ci przyklady zeswirowanych w cudzyslowie,anstain(czy jak to sie tam pisze),rasputin,reszte mam w glowie ale narazie nie wychodza na swiatlo dzienne.Chodzi o to ze przewaznie ludzie ktorzy nazywani sa przez tzw normalnych za swirow przyczynili sie do zmian naszej planety i wiele zrobili.Widzisz jesli ja zeswirowalem na punkcie bukmacherki,inwestycji,mnozenia pieniadza i tylko to mam przed oczami mnozyc pieniadze to chce na to horowac cale zycie bo przynajmniej realizuje zyski w tej chorobie.
Co robilem przez czas jak mnie nie bylo wiele zeczy naprawde sporo zeczy.Np mialem okres wielkich przegranych ze wpadlem w depresje i to tak powazna ze moj lekarz spakowal walizki mowiac nienaprawialny.Jednak podnosilem sie powoli spotkalem wielu ludzi tych tzw niby przyjaciol i jednego czlowieka z naszej branzy ktory zmienil moje zycie i myslenie.Pracowalem nawet pol roku na zwyklym etacie ale porzucilem prace bo nie w mojej naturze tracic pieniadze w pracy na etacie gdzie zarabia sie tylko przez 5 dni w tygodniu i w dodatku z gornym limitem aktywacji ???? Poprostu przeszlosc poszla jest terazniejszosc i tak przez kilka dni nic poważnego nie gralem ale wiele godzin poswiecilem na analizy i na plan tygodniowy bo zaplanowalem sobie tygodniowy zysk,.jutro Startuje z typami w których pokaze jak wygrywać ciągle nawet przegrywając
do jutra mam moment odsapniecia i poszukania opłacalych typów do naszej gry Po za tym plan tej gry zaklada w razie przegranej szukanie podobnego zakladu nastepnym razem tzn jesli to nie wejdzie czekam na podobna mozliwosc zakladu , oczywiscie bede musial porownac zespoly itd .Plan jest dosyc prosty nie wchodzi czekam na podobna okazje nie wazne czy za dzien czy za tydzien musze zrealizowac zysk z tego rodzaju zakladu.Jest to jak widac rodzaj przemyslanej progresjii.Jesli taki nastepny typ nie wejdzie) np za 2 dni to czekam zwiekszajac odpowiednio stawke .Lubie taki styl gry bo mozna szybko zakonczyc to w pol tygodnia .
Druga zecz o jakiej chcial bym powiedziec ale juz nie dzisiaj to jest to co wszyscy lubimy zyski.Ciekawi mnie jak wy to ustalacie a to bardzo wazne .Wiesz ktos powie chcesz tylko 1000 jedn. tygodniowo co to za pieniadz,powiem mu to jest 1000 jedn to jest wlasnie taki pieniadz ktory chce wlozyc do kieszeni tego dygodnia.Czemu jeden zapyta tak malo przeciez to smieszna suma ..no tak dla kogos moze i smieszna np mi potrzeba w tym tygodniu tylko 1000 jedn zysku.A to dlatego ze mamy prawie koniec miesiaca i brakuje mi do planu miesiecznego wlasnie tylko juz tyle.Dlatego dobrze jest robic plany miesieczne,2tygodniowe,tygodniowe,i 3 dniowe.Pozniej nalezy to wszystko analizowac pod wzgledem miesiaca ,tygodnia itd.Powoli bez fajerwerkow konsekwentnie Mnoze pieniadze.Ok strzala odezwe sie potem
To forum mozna nazwac moim domem jeszcze zanim je otwierali juz pisalem posty w pusta przestrzen zadajac sobie pytanie czemu ich nie widze.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
No i gdzie te niby pewne typy na dzis??? i Ten niby pewny system koszenia buka
Typ na dziś już był, mecz skonczony o 3 nad ranem
No i gdzie te niby pewne typy na dzis??? i Ten niby pewny system koszenia buka
.holandiaheheh odpowiem ci dokladnie akurat widzisz dzisiaj mam więcej czasu wiecej od ciebie nie podniecam sie tym ze ktoś nie podał typów , siedze sobie w salonie i przegladam rozne zeczy w miedzy czasie odpowiem tobie tak.holandiaheheheh przeciez nie bede ci opisywal gdzie lokuje wszystkie pieniadze bo naprawde czasu by mi nie starczylo na wszystkie rozmowy i o wszystkim z kazdym.Bukmacherka to jedno zrodlo z wielu jakie stosuje do mnozenia pieniedzy,zwykle konta oszczednosciowe ,ktore choc marnie oprocentowane daja jakas tam wyplate co pol roku ,rocznie,dalej naprzyklad prowadze biznes i jeszcze pare o ktorych nie musze pisac.Jeszcze jest gielda ale jak narazie nie czuje sie na tyle kozak by osro tam powalczyc.Wiec widzisz bukmacherka ,znalezienie okazji =czas,uczenie sie o gieldzie= czas ,,interes=czas wiec naprawde samo to ze jeszcze znajduje czas by podac tu swoje filozofiie i przemyslenia uwazam za cód
.Sama bukmacherka to za malo by sie cieszyc wolnoscia to tylko jeden zaklad na ktorym da sie pomnozyc grosz.Wlasciwie zadaje sobie takie pytanie kogo mozna nazwac prawdziwym inwestorem?Mysle ze ja nim jeszcze nie jestem ,mozna to nazwac tak jak z tej ksiazki zawodowy inwestor.Czyli moim zawodem jest inwestowanie.Gdzie tego ucza?Ktos zapyta powiem ci ze najlepiej tego ucza twoje pieniadze ktore straciles pod warunkiem jesli wyciagasz wnioski z bledow i ich nie powtarzasz.A prawdziwi inwestorzy?To jest elita ale napewno kazdy z nich zaczynal od najnizszego szczebla wiec drga otwarta dla kazdego.Kwestia decyzji.Ja nikomu nie proponuje zucac pracy na etacie tylko praca na etacie to najmniej ryzykowna forma dostawania pieniedzy i dlatego jest nisko oplacana.Nawet jesli ktos zarabia wiecej to jest ze tak powiem bez czasu wyglada to tak=pobudka,praca,cos tam,sen,pobudka,praca,cos tam.Pozniej przychodzi weekend wszyscy zadowoleni maja 3 dni wolnosci Brawo.
Mi sie to niepodobalo jak skonczylem 21 lat powiedzialem k**** co to za dziadostwo w co ja sie pakuje przyzeklem sobie osiagac zyski nie pracujac na etacie.Jakos nie zebram ani zle mi sie nie powodzi ,od kilku ladnych lat.Lepszy juz jakis lombardzik czy komis na poczatek niz harowka dla kogos kto myslal podobnie jak ja i kreci twoim miejscem pracy.Owszem mowie kazdemu pracuj jesli masz taka ochote badz jesli kochasz to co robisz,jesli zas nie zrob wszystko co mozliwe by to zmienic.
Obejzyjcie sobie program zycie w las vegas ilu tam jest zawodowych roznosci .Ze w polsce normalni ludzie by powiedzieli zawodowy kto?hazardzista np,gracz,.Np ja mogl bym pracowac za pieniadze tylko jako krupier w kasynie i to przy ruletce nawet za pol darmo,fascynuje mnie poczynania ludzi przy takich stolach.Zachowania po przegranej itd
Podam wam przykład : czy ktos z was robil taki schemat ja to sprawdzilem za granica odwiedzilem dokladnie 25 kasyn jednego dnia po co by zrobic cos co polecil mi zawodowy gracz.Powiedzial tak chcesz dzisiaj zarobic 200 dolarow ?, mowie chce a wiedzialem ze bedzie to jakas lekcja.Gosc powiedzial wez tylko ze soba 50 dolarow i zagraj w kazdym kasynie po razie w kazda znajdujaca sie tam ruletke tak by wygrac tylko 2 dolary.Odwiedzilem w sumie 25 kasyn zagralem tylko 25 razy robiac po 4 dolary .Wynik gry byl oczywisty 100 dolarow dodatkowo w kieszeni ale tu chodzilo o cos wiecej te ruletki to byly wlasnie zrodla zarobku im wiecej tych zrodel tym wiecej kasy.I tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom