>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.11.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 12. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna USA
Godz: 01:30
Spotkanie: NY Red Bulls-Columbus
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 3.30
Buk fortuna
Analiza Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Ny Red Bulls oraz Columbus. W pierwszym spotkaniu goście wygrali 1:0 . Obie ekipy nie stworzyły sobie zbyt wielu okazji do zdobycia bramki dlatego mój typ wydaje się być ryzykowny, dlatego kto chciałby zagrać to mówię od razu ryzyko jest spore. Liczę przede wszystkim na otwarte spotkanie i stąd mój pomysł na taką ilośc bramek. Gospodarze u siebie wygrywają bardzo często, często im się zdarza nie stracić bramki , w ostatnich 5 spotkaniach nie stracili gola na swoim stadionie wygrywali wynikami 1:0 lub 2:0 w tabeli ligowej również są liderem . Columbus natomiast zajmuje dopiero 5 pozycję w lidze na wyjazdach ich gra ostatnimi czasy wygladała niezwykle słabiutko. 7 spotkań bez wygranej wyjazdowe nie licząc rzutów karnych wygranych w spotkaniu z DC United, jest to wynik bardzo słaby. Myślę że gospodarze od samego początku będą starali sie kontrolować to spotkanie i to oni powinni stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramki, goście natomiast na wyjazdach ograniczają się do gry z kontry więc nie uważam żeby to spotkanie miało inny przebieg niż poprzednie mecze. Liczę na bramki bowiem w spotkaniach pomiędzy tymi ekipami w poprzednich latach nie raz padało nawet po 5 bramek w spotkaniu i sądzę że w dniu jutrzejszym kilka ich możemy zobaczyć. Mój typ to dokładny wynik 3:1.
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Vegas Golden Knights
Godzina: 1:00
Typ: Krejci +1,5 pkt (kanadyjska)
Kurs: 2,95
Bukmacher: Fortuna
Dzisiaj próbujemy punktacji kanadyjskiej. Wybrałem Davida Krejci, bo jest to doświadczony zawodnik, który punktuje regularnie w tym sezonie. Punkt z Maple Leafs, 3 punkty z Vancouver i punkt z Dallas, a więc seria trzech spotkań z punktami. Krejci sporo punktuje w każdym sezonie - w ostatnich sześciu latach spędzonych w Bostonie tylko raz zszedł poniżej 50 punktów. Wybrałem go również z tego powodu, że dawno nie strzelał, a dzisiejszy przeciwnik sporo traci więc liczę, że przełamie swoją strzelecką niemoc. Wczoraj Bruins rozstrzelały zespół z Toronto 6-1. Będą podbudowani tym zwycięstwem i mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy kilka bramek w wykonaniu Miśków z udziałem Czecha, a ja również zakończę swoją &quot;typerską&quot; niemoc. Powodzenia!
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania- 2 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Helsingor- Viborg
Typ: Viborg wygra i obie strzelą
Kurs: 4,40
Bukmacher: Forbet
Analiza: Pojedynek między zespołem z samego dołu tabeli- Helsingorem a drużyną zajmującą obecnie fotel lidera- Viborgiem. Ekipa gości jest w tym sezonie w świetnej formie i nie bez przyczyny znajduje się na pierwszym miejscu. Viborg jest drużyną, która w swojej lidze nie tylko zdobywa najwięcej bramek ale również zajmuje 2 miejsce w najmniejszej ilości traceniu tych bramek. Na 10 ostatnich meczów wyjazdowych aż w 8 nie przegrali, w każdym z nich zdobyli przynajmniej 2 gole, a w 5 znich stracili co najmniej 1 gola. Helsingor z pewnością będzie chciał wykorzystać błedy defensywne swojego rywala i zdobyć gola. Na własnym boisku radzą sobie nie najgorzej, poza tym mają dodatkową motywacje w postaci kiepskiej sytuacji w lidze. Jeśli nie chcą spaść do niższej ligi to muszą podjąć walkę w tym spotkaniu, mimo wymagającego rywala. Ja typuję w tym starciu gol dla obu drużyn i wygraną gości, którzy na pewno z przyjemnością umocnią się na pozycji lidera.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
M 58

maxero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga 2
Godzina: 17:00

Spotkanie: ASU Poli Timisoara - Snagov
Typ: under 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W H2H drużyny nigdy nie strzeliły over 2.5 bramki. 55% z ostatnich 20 meczów obydwu drużyn under 2.5.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bochum -Darmstadt 98
Typ: remis + BTTS: 0/Tak
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: H2H i ostatnia forma wskazują na Bochum (ostatnio 3 remisy). Kurs bardzo ładny powyżej 2 na zwycięstwo, ale przykuwa moją uwagę sędzia widowiska Martin Thomsen, który pomaga gospodarzom i ostatnio wygwizdał dwa bramkowe remisy.

⛔100
W tym konkursie podajemy tylko jeden typ na konkretny dzień
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Portland - Boston
Godzina: 3:00
Typ: Portland over 109,5
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Opis
Generalnie Portland nie ma większych problemów w ataku lepsi od nich są tylko Warriors i Bucks, Lillard z chłopakami sobie fruwa po parkiecie w ostatnich 5 meczach przekraczali tę linię i mieli dzień więcej odpoczynku od Celtów i grają na własnym parkiecie a co do Bostonu mają bardzo dobry bilans w defensywie ale to przez świetny początek sezonu w ostatnich 3 spotkaniach tracili 107 z Denver 109 z Pheonix czy 123 z Utah co daję 26 efektywność tylko w listopadzie hmm. Więcej odpoczynku, własna hala, świetna ofensywa można też próbować over Lillarda. Powodzenia.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, POLSKA PLUS Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Czarni Radom- GKS Katowice
Typ: GKS Katowice wygra mecz
Kurs: 5,90
Bukmacher:
fortuna
Witam, MU jednak za słabi na przeciwników ze swojego miasta, wynik 3:1 typ nie wszedł. Jutro słaba oferta z piłki więc gram siatkówkę, polską PLUS Ligę. Zazwyczaj gram w siatkówce mecze reprezentacji, ale po zobaczeniu H2H tych dwóch drużyn spróbuję zagrać na zwycięstwo GieKSy. Czarni oczywiście w dobrej formie, ale z tego co widzę GKS im nie leży, często tak bywa że z każdym się wygrywa a przyjeżdża jakaś drużyna z którą nigdy nie idzie i takie kursy siadają. Spróbuję też zagrać drugi typ na ten mecz, mianowicie 1(-1,5) 2 tzn że GKS może przegrać mecz 3:2 i typ i tak wejdzie, a kurs na to jest 3,85 więc też dobry. To ostatnie mecze między tymi drużynami
06.01.18 PL GKS Katowice Czarni Radom 3 : 1
30.09.17 PL Czarni Radom GKS Katowice 1 : 3
17.03.17 PL Czarni Radom GKS Katowice 2 : 3
więc myślę że jest szansa żeby GieKSa znowu wywiozła korzystny rezultat z Radomia. po tym meczu trochę przerwy bo grają reprezentacje a ja tego raczej nie ruszam, więc powodzenia grającym
⛔100
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka Nożna - Włochy, Serie C - grupa A
Godzina:
20.30
Pontedera (13) – Entella (14)
Typ:
Entella (ah-0,25) wygra
Kurs: 2.05
Bukmacher: 1xbet
Z pozoru mecz dwóch drużyn ze środka tabeli ale nic bardziej złudnego, a to ze względu na nie tak dawne anomalia pogodowe we Włoszech, które sprawiły, że tabela ligowa nie odzwierciedla stanu rzeczywistego.
Gospodarze rozegrali do tej pory 9 spotkań ligowych i ich bilans nie wygląda imponująco. Jedynie dwie wygrane w tym okresie czasu i 10 punktowy dorobek w tabeli, choć z drugiej strony trzeba napisać sprawiedliwie, że przeciwnicy nie należeli do najsłabszych. Porażki z Azzero (2), Piacenza (3), Pro Piatia (6). Obie wygrane pochodzą z własnego boiska z Olbia (11) i Albissola (17). Jak widać jeszcze jakoś sobie radzą kiedy mają równorzędnych przeciwników ale w meczach z silniejszymi ekipami idzie im znacznie gorzej, ale nie może być inaczej skoro zespół należy do jednych z najmłodszych w lidze.
O zespole Entella napisałem kilka słów w czwartkowym „Typie Dnia” wiec teraz tylko przypomnę, że to spadkowicz z Serie B. Przed sezonem kilka ciekawych wzmocnień, miedzy innymi Davide Luppi z Verony, czy Luca Germoni z Lazio. Wszystko oczywiście po to aby jak najszybciej wrócić do Serie B. Jak na razie wszystko idzie doskonale mimo, ze zajmują dopiero 14 pozycje w lidze to jednak pamiętajmy, ze zagrali zaledwie TRZY mecze ligowe. Wszystkie wygrane w tym z silną ekipą Pisa, a bilans bramek 6-1. Doskonale radzili sobie również przed sezonem awansując już do 1/16 finału Pucharu Włoch, gdzie zmierza się z Genoa. W tym meczu nie będzie mógł wystąpić zawieszony za kartki prawy obrońca Gabriel Cleur. Nie zmienia to faktu że jakość leży po stronie gości.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: koszykówka, nba
Spotkanie: Denver - Milwaukee
Godzina: 02:00
Typ: Denver
Kurs: 1.64
Bukmacher: lvbet
Analiza: Milwaukee ma za sobą intensywny mecz w Los Angeles, w którym ulegli Clippers dwoma punktami. Teraz czeka ich cięższe zadania bowiem jadą do Denver, gdzie zawsze się ciężko gra. Tym bardziej, że historia ich spotkań pokazuje, że przyjezdni mają problemy z ekipą Nuggets. Składy się zbytnio nie zmieniły w porównaniu do poprzedniego roku, więc spodziewam się, że Denver stanie na wysokości zadania i po raz kolejny wygra z Milwaukee. Dochodzą do tego dwie porażki z rzędu gospodarzy i jestem zdania, że zmobilizują one do jeszcze lepszej gry Nuggets, którzy wciąż trzymają dobrą pozycję na Zachodzie. Po prostu potrzebują kolejnych wygranych, bo sytuacja w tej konferencji potrafi zmienić się diametralnie.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja / Ligue 2
Godzina: 20 : 45
Spotkanie: Brest - Nancy
Typ: Brest wygra i over 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:

W poniedziałek jak zwykle uboga oferta z piłki kopanej tak więc pobieram ten bet jeszcze dziś póki kursiwo całkiem znośne. Na zapleczu francuskiej ekstraklasy dojdzie do spotkania drużyn obecnie znajdujących się na dwóch różnych biegunach. Piłkarze tego portowego miasta radzą sobie wyśmienicie zajmując po 13 nastu kolejkach 3 cią lokatę tracąc do lidera zaledwie 4 punkty.
Osobiście wierzę że już jutro zmniejszą ją o kolejne 3 oczka po ograniu czerwonej latarni jaką jest teraz zespól Nancy. Bezpośrednie pojedynki a także ich obecna forma niepozostawia raczej żadnych złudzeń kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji. Samo zwycięstwo po kursie @ 1.57 więc podbijam je dodatkowo overem + 1.5 bramki w meczu.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver - Milwaukee
Godzina: 02:00
Typ: Nikola Jokic over 6,5 asysty
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Cóż ostatnie dwa mecze to dwie porażki Denver gdzie Jokic raz zagrał bardzo słabo przeciwko Memphis, a później zdobył 35 pkt i 14 zbiórek, ale i tak przegrali z Brooklynem. Myślę, że teraz pora na te jego podania w spotkaniu ze zmęczonymi Milwaukee, które grało dogrywkę z Clippers. Pora się przełamać bo Denver dobrze weszło w sezon, a teraz mają dwie porażki z rzędu. Jokić to center, który potrafi mieć spokojnie ponad 10 asyst. Tutaj powinien obdzielać kolegów dobrymi podaniami i ułatwiać im dostęp do kosza. Goście przyjadą w trudny górski teren gdzie mają zawsze problemy. Ostatnie 5 spotkań to wygrane Denver, więc to jest dla nich niewygodny przeciwnik. Jokic jest potrzebny w orzgrywaniu i rozciąganiu gry i wtedy ta gra od razu lepiej wygląda. Powodzenia!
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 23:00
Spotkanie: Santos SP - Chapecoense SC
Typ: Santos / +1.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Santos podejmie u siebie drugą najsłabszą na wyjazdach, a zarazem przedostatnią w tabeli brazylijskiej Serie A druzynę Chapecoense.
W tym spotkaniu faworytem jest Santos, który w tym sezonie walczy o minimum kwalifikacje do Copa Libertadores, czyli 6 miejsce w lidze, które obecnie zajmuje Atletico-MG, jednak gospodarze zamykają kolejkę, więc wygrana pozwoli im wskoczyć na owe miejsce i wyprzedzić Atletico na 1 punkt.
Chapecoense walczy już tylko o utrzymanie - ich piętą achillesową są mecze wyjazdowe w których mają fatalny bilans 0-5-11 i 9-32 (bramki), dlatego ewentualną nadzieją na utrzymanie będą dla nich mecze domowe.
Dużym atutem Santosu jest ich ofensywa - w szczególności młodziutki 17 latek Rodrygo, który jest już formalnie zawodnikiem Realu Madryt, który przynajmniej do 18 roku życia będzie grać w Santosie, poza tym Gabriel Barbosa - pop. Gabigol, którego europejski sen w Interze czy Benfice nie poszedł po jego myśli, ale w Santosie strzela bardzo regularnie.
Santos wygrał 4/4 mecze z Chape jako gospodarz (1-0 , 3-0 , 3-1 i 3-0), wiele wskazuje na to, że po raz kolejny zatriumfuje. Przewidywany wynik 2-0 dla Santosu
⛔100
 
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Francja/ 2 Liga
Godzina : 20:45
Spotkanie : Brest - Nancy
Typ : Brest/BTTS
Kurs : 3.50
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :
Kolega calkiem sporo napisal o tym spotkaniu , ja od siebie jedynie dodam ze liga ta jest bardzo trudna do typowania , a kilku letnia obserwacji upewnila mnie do pewnej prawidlowosci . Generalnie im wiekszy faworyt do wygranej zwlaszcza w roli gospodarza , tym trudniejsza przeprawa i czesto spotkania te koncza sie wynikiem innym niz oczekiwany.
Ja mimo wszystko &quot; zaryzykuje&quot; zwyciestwo ekipy Brest , natomiast nie wykluczam scenariusza w ktorym goscie jako pierwsi zdobeda gola jeszcze w 1 czesci spotkania I a gospodarze beda zmuszeni do odrabiania strat.
Kurs na tego typu rozstrzygniecie przyzwoity w zwiazku z tym pobieram choc tak jak wspomnialem wczesniej opcja x2 @ 2.4. lub nawet podw. 2-2 @ 4.2 kusi.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis, Buenos Aires
23:30
Facundo Mena vs Pablo Andujar
Typ: Facundo Mena wygra seta
Kurs: 3.4
Totolotek
Witam. U konkurencji na to zdarzenie są następujące kursy: 2.85 iforbet, 2.7 efortuna.
Gra ARGENTYŃCZYK z Hiszpanem. Dzieli ich tysiąc miejsc w rankingu Atp. 101 w rankingu Andujar vs 1065 Mena. Pula nagród to 50 tys. $. Jest to pierwszy mecz między nimi. ARGENTYŃCZYK jest wyższy o 3 cm cięższy o 9 kg i młodszy o 6 lat. Mam nadzieję że ugra tego seta. Pozdrawiam
▶zwrot - mecz przełożony
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania- 2 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Helsingor- Viborg
Typ: remis
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Mecz raz już typowany przez &quot; Katherinna &quot; ja jednak skłaniałbym się tutaj na podział punktów , co prawda spotyka się lider z ostatnią drużyną to jednak nie od dziś wiadomo że takie mecze dla liderów są ciężkie , gospodarze to spadkowicz z poprzedniego sezonu z Superligi i myślę że w tym sezonie nie będą chcieli spaść jeszcze niżej , obie drużyny na swoim koncie mają sporo remisów i tak gospodarze mają ich aż 7 natomiast lider 5 , jest też coś bardzo ciekawego a mianowicie pomimo iż Helsingor zajmuje ostatnią pozycję to obronę ma na dzień dzisiejszy najlepszą w lidze gdyż stracili jak dotąd 19 bramek natomiast lider Viborg ma straconych 20 , tydzień temu Helsingor podejmował także jednego z kandydatów do awasu ( który wczoraj zespół mi kupon ) drużynę Silkeborg a mecz zakończył się remisem 1:1 , wiem że remis ciężko jest do trafienia i raczej praktycznie go nie stawiam ale coś mi tutaj w tym meczu pachnie właśnie podziałem punktów !
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Argentyna / Primera Division
Godzina : 23:15
Spotkanie : Huracan - Godoy Cruz
Typ ; Huracan
Kurs : 2,15
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie w argentynskiej Primera Division pomiedzy Huracan po 10 spotkaniach zajmuje w tabeli 5 miejsce
z 20 punktami ( 6-2-2 bramki 14:8 ) a Godoy Cruz ktory po 11 rozegranych meczach jest na 7 miejscu
( 6-1-4 bramki 11:7 ).Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa gdyz 2 miejsce zajmuje Independiente z 22 punktami
ale ma rozegranych 12 spotkan.Zdecydowanym liderem jest Racing Club z 29 punktami po 12 meczach.Huracan grajac u siebie
zgromadzil 8 punktow na cztery spotkania ( 2-2-0 bramki 6:2 ).Ich ostatnie domowe spotkanie to wygrana 3:2 z
zespolem Colon de Santa Fe.,byly to 2 bramki stracone gdy Huracan gral u siebie,Natomiast goscie Godoy Cruz
grajac na wyjazdach ma 4 punkty na 5 rozegranych meczy ( 1-1-3 bramki 4:5 ).Ich ostatni wyjazd to wysoka wygrana 3:0 nad Union de Santa Fe,Druzyny spotkaly sie miedzy soba 12 razy 4 spotkania wygral Huracan
5 Godoy Cruz a 3 razy padl remis.Ostatnie spotkanie to wygrana 2:1 Godoy Cruz ( 04.11.2017 ),gdzie gospodarzem byli dzisiejsi goscie.Jednak w dniu dzisiejszym stawiam na wygrana Huracan ze wzgledu na ich
pozycje w tabeli i walke o pelna pula ( awans w tabeli ligowej ).
Serdecznie posdrawiam i zycze powodzenia.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dyscyplina: piłka nożna / 4. liga mazowiecka gr. południe
Godzina: 11:00
Spotkanie: LKS Promna - KS Raszyn
Typ: Promna
Kurs: 2.50
Bukmacher: forbet

Dobry kurs na gospodarzy! Promna ostatnio w formie. 3 zwycięstwa (z Radomiakiem II, Orłem Unin oraz Zniczem II Pruszków) + remis na terenie wicelidera z Białobrzegów tylko to potwierdzają. Tabela na 90minut.pl nieco zakłamuje obraz ekipy Pawła Potenta, bowiem nie uwzględnia 3 punktów zdobytych na boisku w 1 kolejce w Przysusze. Gdyby nie weryfikacja tego spotkania na walkower dla Oskara (nieopłacone kartki za poprzedni sezon) to dziś gospodarze byliby w tabeli przed Raszynem. A to tym bardziej potwierdza iż kursy wystawione przez bukmacherów są &quot;niedoszacowane&quot;. Do zespołu z Promnej po wyleczeniu urazu wrócił białoruski weteran Aleksiej Dubina (niegdyś Żalgiris Wilno), ponadto jeszcze w trakcie trwania sezonu udało się sprowadzić Mateusza Gromskiego (ostatnio Drogowiec Jedlińsk) i wyniki zespołu znacząco się poprawiły. Raszyn na wyjazdach bez szału, wysokie porażki z liderem z Grodziska 5-1, wspomnianą Pilicą Białobrzegi 5-0, Mszczonowianką 5-2 czy Mazurem Karczew 6-1. Ciekawe też jak dziś ze składem (niestety nie udało mi się uzyskać takich informacji).
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna -Argentyna
Godzina : 23:15
Spotkanie : Newells Old Boys-Defensa Justicia
Typ: mniej niż 10 rzutów rożnych
Kurs: 1,83
Bukmacher : etoto
Analiza : 80% meczy Newells u siebie w tym sezonie i 80% meczy Defensy na wyjeździe kończyło się z mniej niż 10 rzutami rożnymi.
W poprzednim sezonie gdy Newells był gospodarzem padło 8 rzutów rożnych.
Liczę że i dziś nie będzie to zbyt overowy mecz pod względem rzutów rożnych.
Powodzenia.
✅83
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: 20:30
Godzina: Siatkówka
Spotkanie: Czarni Radom vs GKS Katowice
Typ: Katowice -1,5 seta
Kurs: 11
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wow. Rozstrzał kursów na ten mecz jest niesamowity. Faworytem oczywiście są Radomianie i nie podlega to żadnej dyskusji, ale aż 7,5 na Katowice? Tym bukmacherzy pokazują że stawiają szanse w tym meczu 95 do 5. Ja widzę to 70 do 30. Owszem Radom skomponował w tym roku skład, który pozwala marzyć o naprawdę ambitne cele, ale każdy ma w tym sezonie swoje wachnięcia. Radomianie po 4 wygranych meczach 3:0 w środę z Chemikiem Bydgoszcz złapali lekką zadyszke. Przegrali drugą partie, a mało brakowało a przegrywali by nawet 1:2. Gdyby po drugiej stronie siatki stał wtedy lepszy zespół Czarni mogli mieć dużo większe kłopoty. Wydawało się po meczu z Wartą Zawiercie, że wreszcie dobry rytm łapie Maxim Zhigalov, ale w meczu z Chemikiem zaprezentował się słabiej, ale miał duże wsparcie w Michale Filipie. Teraz staje przed nimi rywal cięższy. Katowiczanie mocno otworzyli sezon. Wygrali za 3 punkty z Olsztynem, potem niesamowicie tłukli się z Treflem, a w Rzeszowie zagrali kapitalnie i ograli na Podpromiu Resovie 3:0. Potem przyszły 2 prążki, które chluby Gieksie nie przynoszą. 0:3 na własnym boisku z Cuprum Lubin oraz 1:3 na parkiecie w Zawierciu. Jednak tak jak mówię liga jest pełna niespodzianek, jedną chociażby wczoraj sprawiło Zawiercie nie tracąc nawet seta przeciw Stoczni. Jakie są inne argumenty z Gieksą poza tym słabym, że może akurat zdarzy się niespodzianka? Ano mają oni także kilka argumentów sportowych. Przede wszystkim największym z nich jest Karol Butryn. Ta drużyna w ogromnym stopniu jest zależna od tego gracza. Butryn nie bardzo mocno, zagrywa również podobnie. No jest to wulkan energii siatkarskiej, kiedy on gra na dobrym poziomie to z Gieksą naprawdę trzeba się liczyć. Kolejny argument to ciekawa para przyjmujących. Tomas Rousseaux, który był chwalony za grę w Olsztynie, bardzo duży krok do przodu zrobił grając w kadrze Belgii, gdzie tworzył z Samem Deroo podstawowy duet przyjmujących. Na 2 przyjęciu gra Dominik Depowski, któremu zdarzają się największe wachania formy, ale w razie czego zdrowy jest już Gonzalo Quiroga, który przecież w poprzednim sezonie był pierwszoplanową postacią Katowiczan. Odkąd weszli oni do Plusligi mają opinię Robin Hooda. Co zabiorą lepszym to oddadzą słabszym, idealnym przykładem jest zwycięstwo 3:0 nad Resovią i porażka w takim samym stosunku z Lubinem. Co jeszcze? Jak widać po h2h czarnym nie leży dzisiejszy rywal. 2 ostatnie mecze w poprzednim sezonie padały łupem Katowiczan, a składy obu drużyn są porównywalne do tych z zeszłego roku. Ja osobiście wystawiłbym tu kursy 1,3 – 3,5. Zagram za drobne w singlu GKS, a na pewno polecam granie ich seta, albo handicapów punktowych, jestem pewien że łatwo meczu nie oddadzą. A ja dziś mocno ryzykuje i typuje ich zwycięstwo za 3 punkty.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Champaign (USA), twarda (w hali)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sebastian Korda - Kaichi Uchida
Typ: 2
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś udało mi się wybrać pojedynek na kortach w USA. Gdzie zmierzy się 18 letni junior Korda z 24 letnim Japończykiem Uchida. Dla mnie faworytem jest Japończyk. Jest bardziej doświadczony na poziomie challenger gra już od dłuższego czasu. Ostatnie pięć meczów w plecy, ale były to w większości trzy setowe boje. Dziś dostaje zawodnika &quot;nieopierzonego&quot;, który ma talent. Ale na poziomie challenger jeszcze nie pokazał nic nadzwyczajnego. Na ostatnie 5 meczów, wygrał jeden więc jest w lepszej sytuacji niż Japończyk. Ale poziom tych zawodników, z którymi grał bardzo mizerny. Nie licząc Gomeza. Dla mnie Uchida to na ten moment zawodnik lepszy. Bije bardzo mocno co na hali będzie miało decydujące znaczenie. Korda jest jeszcze na poziomie juniora tenisowego. Uchida potrafił na hali ograć Cida. Bardzo fajnie powalczył z Francuzem Bourgue, gdzie przegrał w trzech setach. Dla mnie ten mecz ma wyraźniego faworyta i jest nim Uchida. Nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. Pozdrawiam.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom