>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.11.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 11. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Niemcy/ Bundesliga
Godzina : 18:00
Spotkanie : Eintracht - Schalke
Typ : Eintrecht / +1.5
Kurs : 2.82
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Pozostaję przy lidze niemieckiej. Typowałem tydzień temu pewne zwycięstwo Eintrachtu w Stuttgarcie i jeśli popatrzeć na postawę dzisiejszych gospodarzy to nic na in minus sie w ich poczynaniach nie zmieniło. Dlatego stawiam na wygraną. Goście zajmujący aktualnie 14 - stą pozycję w tabeli od kilku spotkań prezentują sie całkiem przyzwoicie. Na wszystkich frontach ( BUN, POK, LM) są niepokonani od 5 spotkań. Myślę że unormowali swoją grę i zaczną sie piąć w górę tabeli jednak dzisiaj zejdą z boiska pokonani . Moim pierwotnym założeniem było granie opcji BTTS/ +2.5 @ 2.25 lub Eintracht / BTTS @ 4.30 ale po namyśle zmieniłem zdanie na powyższy typ ponieważ uważam go za najbardziej rozsądny ze wszystkich trzech.
Eintracht co widać gołym okiem jest na fali. Siedem zwycięstw w ostatnich ośmiu spotkaniach ( BUN, LE) najlepiej to prezentuje , dzisiaj pora na kolejną wygraną i ewentualne usadowienie się w TOP4 ligowej tabeli a więc miejsca gwarantującego nawet grę w następnej edycji LM.
✅182
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania 1 dywizja
Godzina 13:45
Spotkanie : Nykøbing FC : Silkeborg IF
Typ : Silkeborg
Kurs : 2.40
Bukmacher : Unibet
Drużyna gości to dziwna drużyna , mam na myśli to iż wygląda na to że są za słabi na Duńską Superligę a za mocni na 1 dywizję , raz spadają raz wracają , w tym sezonie znowu walczą o bezpośredni awans i są ku temu na dobrej drodze , jak na dziś są wiceliderem z zaledwie 2 punktową stratą do Viborga ale wiadomo sezon jeszcze trwa i na pewno Silkeborg będzie się liczył w walce o jedyne bezpośrednie miejsce premiowane awansem czyli nr 1 , dziś grają wyjazd z Nykobing które obecnie zajmuje 6 miejsce , gospodarze w domu 2-3-2 i 7:7 czyli nic rewelacyjnego , co do gości i wyjazdów to 4-2-2 i 11:9 daje nadzieję na komplet pkt , z ciekawostek to :
* W 4 ostatnich meczach drużyna Nykoebing FC nie pokonała Silkeborg.
* Silkeborg nie przegrał żadnego z 5 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
* Silkeborg nie przegrał ostatnich 4 spotkań.
Ostatni wyjazd Silkeborg rozegrał z Helsingor i do 78 minuty chłopaki prowadzili 1:0 ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1 , z H2H pomiędzy Nykobing a Silkeborgiem mamy 2-1-5 i 9:17 w bramkach na korzyść Silkeborg tak więc zaryzykuję i stawiam na gości !
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Godzina: 01:00
Typ: Toronto -1,5
Kurs: 4,15
Bukmacher: Fortuna
Mimo, że zespół z Toronto gra dzień po dniu a Bruins mieli jeden dzień odpoczynku więcej spróbuję pograć w kierunku tych pierwszych, bo przemawia za nimi i forma i zastanawiająco wysoki kurs. Leafs mimo braku jednego z liderów - Matthewsa - radzą sobie nadzwyczaj dobrze. Ostatnie trzy spotkanie to zdecydowane zwycięstwa. Rozjechali 5-0 Pens, 3-1 Vegas i wczoraj 6-1 Devils. Zespół jest w gazie i powinien sobie poradzić z nierówno grającymi Bruins. Gospodarze grają ostatnio w kratkę bez względu na to czy jest to spotkanie domowe czy wyjazdowe. Ostatni mecz można nazwać blamażem gdyż zespół z Bostonu dał sobie wbić osiem bramek Orkom z Vancouver prowadząc na początku 2-1 ostatecznie przegrywając 5:8... Myślę że rozpędzone Maple Leafs zdołają wygrać z Bruins co najmniej dwiema bramkami i rozpoczną serię wyjazdową od zwycięstwa.
⛔100
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Meksyk
Spotkanie: Soles - Michoacan
Godzina: 03:15
Typ: Michoacan
Kurs: 4.95
Bukmacher: fortuna
Wracamy do Meksyku i znów szukamy wysokiego kursu. Dziś ten kurs mamy mega wysoki i jak dla mnie zbyt przesadzony
No cóż jak wspomniałem kurs sporo przesadzony(no chyba,że w składzie są poważne braki) tak więc gramy żeby nie załować.
Fakt Soles to aktualny mistrz ligi ale ekipa gości to nie są pionki aby wystawiać takie kursy.
Wszyscy którzy obserwują tą lige wiedzą jak przeważnie kończą sie te dwumecze.
Gospodarze nie z takimi rywalami przegrywali drugie spotkanie gdy wygrali pierwsze tak więc dzis licze na to samo zwłaszcza,że Michoacan miało ostatnio serie 4 zwycięstw.
Tym razem widzi się całkiem inne spotkanie od tego pierwszego.
Taki kurs trzeba spróbować pograć
✅395
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: MMA, UFC Fight Night Denver
Spotkanie: Chan Sung Jung - Yair Rodriguez
Godzina: 06:30
Typ: Chan Sung Jung wygra
Kurs: 1.87
Bukmacher: lvbet
Analiza: Kurs na Koreańczyka diametralnie wzrósł w porównaniu do wtorku czy środy i jak tak dalej pójdzie, to Rodriguez stanie się faworytem tego spotkania. Ja jestem jednak odmiennego zdania. Mamy tutaj do czynienia z pewną niepewnością w stosunku do obecnej dyspozycji Junga. Ale on przecież walczył rok temu i wyglądał dobrze. Podobnie jak jego przeciwnik, który ostatnio walczył w maju ubiegłego roku. Moim zdaniem Chan ma większy wachlarz umiejętności niż Rodriguez i jest w stanie skończyć pojedynek w przeróżny sposób. Od grapplingu, po uderzenia czy inne kombinacje. Rodriguez posiada czarny pas w taekwondo i jego najsilniejszą stroną są kopnięcia. Tego też będzie próbował, ale jeśli Korean Zombie dobrze się przygotowal, to wydaję mi się, że za wszelką cenę będzie chciał skracać dystans i nie dawać mu swobody. Spodziewam się wielu obaleń ze strony Junga i całkowitej kontroli na ziemi.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Celta Vigo - Real Madryt
Typ: Real i obie strzelą
Kurs:
2,42
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzień jutrzejszy stawiam na Real Madryt - myślę, że tym meczem tymczasowy trener S. Solari może sobie zagwarantować przedłużenie, póki co mimo, że rywale byli dość łatwo radzi sobie dobrze 3 mecze - 3 zwycięstwa i 11:0 w bramkach. Pora na przeciwnika nieco mocniejszego i rywala, który na Real mobilizuje się podwójnie.
W Realu w dalszym ciągu brakuje obrońców, Marcelo, Carvajal, Varane, Vallejo i napastnika Mariano.
Real musi ścigać już nie tylko Barcelone ale także 5 drużyn, które są przed nimi.
W końcu K. Benzema oraz G. Bale odblokowali się - oby to nie było odblokowanie na 1 mecz...
Jeśli chodzi o Celte Vigo to nie grają w tym sezonie dobrej piłki i tylko 13 miejsce w tabeli, zaledwie 3 mecze wygrane na 11 spotkań to zdecydowanie za mało.
Jutro pod znakiem zapytania stoi występ P. Sisto i S. Lobotka są to ważne ogniwa w zespole.
Myślę, że po raz kolejny zobaczymy mecz obfity w bramki ale na koniec to Real wygra.
✅142
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Penguins - Coyotes
Godzina: 01:00
Typ: Coyotes/+5,5
Kurs: 6.1
Bukmacher: fortuna
Opis
No dużo ciekawych meczy tej nocy ale wybrałem to spotkanie pingwiny totalne rozczarowanie 5/5 spotkań przegrane, 7 bramek w 5 meczach jednym słowem porażka i nie ma co się nad nimi rozpisywać mam nadzieję, że ta passa dzisiaj się nie odwróci bo po drugiej stronie kojoty 3/5 wygrane w tym aż 7:1 z Tampą co może być zaskakujące ich ofensywa jest na prawdę solidna i wydaję mi się nie doceniana Grabner, Galchenyuk, w świetnej dyspozycji można kombinować z innymi opcjami, oby pingwiny się nie obudziły liczę na dużo bramek choć w nhl wszystko możliwe tak więc Powodzenia.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Memphis vs Pihladelphia
Godzina: 02:00
Typ: Memphis win i under 208,5 pkt
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hmm przed chwilą gruchnęła wiadomość o tradzie, czyli wymianie zawodników. Philla pozyskała Butlera w zamian oddając 2 zawodników z podstawowego składu, którzy oczywiście nie wystąpią w nocnym spotkaniu. Dodatkowo Philla jest po trudnym meczu z dogrywką, grają dzień po dniu i jadą na bardzo trudny teren do Memphis. Miśki to ekipa, która gra bardzo dobrze w defensywie, z czego zawsze słynęła. Ostatnio z Denver wygrali 89:87. Myślę, że zwycięstwo gospodarzy bardzo prawdopodobne. Tak sobie patrzę w mecze bezpośrednie i 6 ostatnich pojedynków w Memphis wygrywają gospodarze i w 4 z nich padł underowy wynik. Będzie trudno Philadelphi się postawić, zmęczenie da o sobie znać. Gospodarze grają swoje przez cały czas utrudniając szybkie ataki. Memphis jest na 1 miejscu jeżeli chodzi o tracenie punktów. Średnio im wrzucają tylko ok 100pkt rywale. U siebie mają bilans 4:0 i ich własny parkiet póki co to twierdza nie do zdobycia. Philla z kolei dopiero ostatnio się przełamała na wyjeździe wygrywając z Indianą. Ja stawiam zdecydowanie na gospodarzy i przy zmęczeniu i dobrej organizacji gry Memphis myślę, że ten mecz nie będzie obfitował w punkty. Powodzenia!
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Sacramento - Los Angeles Lakers
Godzina: 04:00
Typ: Match Winner and Total Points 238.5 - Including Overtime - Away and OVER
Kurs:
2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obie drużyny to 3 i 4 siła w ataku tego sezonu. Obie lubią również sporo tracić. Spodziewam się bardzo szybkiego meczu, ale z racji lepszych indywidualności po stronie gości ponownie pójdę w ich stronę. Nie zdziwi mnie dzisiaj wynik powyżej 260 pkt w meczu, ale mam nadzieję, że Lebron pociągnie Lakersów w stronę PO. Przekonamy się już z rana czy miałem rację :p Dobrej nocy życzę ????
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 13:00
Spotkanie: Liverpool-Fulham
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsze niedziele spotkanie i chyba mecz , który z punkty widzenia kibica wydaje się najbardziej stronniczy. Liverpool an własnym stadionie podejmował będzie drużynę Fulham, która w tym sezonie wkroczyła w szeregi Premier League. Na razie rzeczywistość wydaje się niezwykle niełaskawa dla zespołu przyjezdnych, bowiem z dorobkiem 5 punktów zamykają oni ligową klasyfikację. Fulham strzela sporo bramek, ale niestety stracili ich aż 29 i jest to najgorszy wynik w lidze , stąd tez pozycja na której obecnie się znajdują, do tego fakt iż w poprzednich 5 spotkaniach ligowych oraz jednym pucharowym zanotowali same porazki. Sytuacja gości jest nie do pozazdroszczenia, grają z drużyną której duma w poprzednim spotkaniu w lidze mistrzów została mocno naruszona, teraz niestety moim zdaniem Liverpool będzie chciał się odegrać właśnie na ekipie z Londynu żeby pokazac swoim kibicom iż wpadka w lidze mistrzów była jedynie wypadkiem przy pracy , do tego gospodarze mają już 2 punkty starty do zespołu Manchesteru City i muszą w takich meczach jak ten szukać ligowych punktów. Oczywiście Liverpool jest moim zdecydowanym faworytem i myślę że wygra tutaj wysoko. Często w spotkaniach The Reds pada przedział bramek 4-5, myślę że nie inaczej będzie tym razem, stawiam na wynik 3:1. W ekipie z Anfield nie zobaczymy Oxlada, natomiast u gości nie zagra Bryan oraz Mcdonald. Nie są to jakieś wielkie osłabienia trenera Kloppa więc myślę że zwycięstwo gospodarze odniosą zgodnie z planem.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan 1 liga
Godzina: 10:00
Spotkanie: Kajrat Almaty - Szachtar Karaganda
Typ: Szachtar wygra, remis zwrot 2DNB
Kurs: 1.55
Bukmacher: Forbet
Analiza: Ostatnia kolejka rozgrywek. Gospodarze od kilku tygodni mają zapewnione wicemistrzostwo, goście bronią się przed spadkiem. Gospodarze odkąd nie grają już o nic mocno spuścili z tonu, w ostatnich 5 meczach 4 porażki i 1 remis. Goście wygrali ostatnie 2 mecze, w przypadku zwycięstwa jutro mają zapewnione utrzymanie niezależnie od innych wyników. Liczę jutro na zwyciestwo gości, ze wzgledu jednak że jest to trochę egzotyczna liga podpieram się zwrotem w przypadku remisu.
▶zwrot
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia-Lech
Typ: 1 i /więcej jak 1 gol w meczu/
Kurs: 2,77
Bukmacher: fortuna
Jaga stoi przed szansą wygrania meczu ze słabo ostatnio spisującym się Lechem/2 ostatnie mecze w plecy/ który został bez trenera.Właściwie jest nim Dariusz ŻURAW trenujący trzecioligowe rezerwy.Na miejsce Djurdjevica szykuje się Adam Nawałka.
Wypowiedź pana Żurawia
.: Musimy wejść w głowy piłkarzy, bo tu tkwi problem, a nie w przygotowaniu fizycznym. To faktycznie jest duży problem, gdyż umiejętności zawodników Lecha są bardzo wysokie, ale nie potrafią oni tego przełożyć na boisku. W tej chwili zespół nie jest mentalnie gotowy do zdobywania punktów, jak to miało miejsce wcześniej. Ja znam ten zespół bardzo dobrze, także samych wielu zawodników, którzy bywali u mnie na meczu rezerw.
Nie jest to zbyt budująca wypowiedż/,BYWALI na meczu rezerw?/
W Bialymstoku pełna mobilizacja.Lider Lech oddalił się na 4punkty.Ostatnie 4 mecze to zwycięstwa przeplatane remisami.
Słaba dyspozycja Lecha,zamieszanie z treneramii i fakt,że Lech nawet w normalnej dyspozycji nie radzi sobie najlepiej z Jagą.
-w 9 bezpośrednich meczach Jaga wygrała sześciokrotnie
-W Białymstoku na 6 spotkan 4 razy wygrali gospodarze ,ani razu goście.
Zobaczymy o 20tej.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Eintracht- Schalke
Typ: Eintracht wygra i obie strzelą
Kurs: 4,45
Bukmacher: forbet
Analiza:
Spotkanie w niemieckiej Bundeslidze pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Schalke. Zespół z Frankfurtu ostatnio radzi sobie nawet lepiej niż dobrze. Wygrywa mecz za meczem i pnie się w tabeli do góry. Aktualnie zajmuję 6 miejsce a do tego by znaleźć się w TOP 3 brakuję mu tylko 3 punktów. Passa 9 meczów bez porażki z pewnością może imponować, jednak mimo zazwyczaj wygranych meczów tracą też bramki praktycznie w każdym spotkaniu. Braki w defensywie Eintrachtu może spróbować wykorzystać zespół gości, którzy po początkowym kryzysie powoli wychodzą na prostą. Schalke zalicza właśnie serie 5 meczów bez porażki a na meczach wyjazdowych radzi sobie nienajgorzej. Myślę, że Schalke spróbuje w tym starciu zaszkodzić swoim rywalom jednak moim zdaniem nie są jeszcze w tak dobrej formie by postawić się solidnej ekipie z Frankfurtu. Liczę na wygraną gospodarzy i Schalke z przynajmniej jedną zdobyczą bramkową. Typuję wynik 2-1 lub 3-1 dla Eintrachtu.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Niemcy 1 liga kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: Potsdam - VCO Berlin
Typ: Potsdam -18,5 pkt handi
Kurs: 1,90

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na pierwszy rzut oka typ bez sensu....tak duży handi dla druzyny środka tabeli, która dodatkowo przegrała swój pierwszy mecz. Przygladając się bliżej typ nabiera sensu gdyż:
Po pierwsze h2h wynosi 10:0 dla druzyny z Poczdamu. Dodatkowo aż 6 razy wygrywały one 3:0, a pozostałe cztery mecze 3:1.
Po drugie....Poczdam dokonał naprawdę ciekawych roszad kadrowych przed sezonem. Odeszły co prawda cztery zawodniczki ale na ich miejsce ściągnięto Bułgarkę Chaushevą z Busto Arizo, Amerykanke Dannemiller z Mulhouse, Amerykankę Grant z Bks Bielsko Biała, Czeszkę Hodanową z Drezna i Serbkę Jegdic z Subotnicy. Międxybarodowe, doświadczone zbiorowisko. W klubie pozostała reprezentantka Niemiec Holzig.
Po trzecie...bedą one grały w większości z niemieckimi juniorkami, ktore klub z Berlina przygotowuje na przyszłe gwiazdy reprezentacji. Juniorki w dotychczasowych meczach potrafiły zaliczać sety w których nie przekraczały 10 pkt.
Po czwarte....ten mecz to derby. Cały Poczdam czeka na pierwszy mecz nowej ekipy we władnej hali. Ciekawostką jest fakt, że pierwszych 500 widzów otrzyma od sponsora klubu.....naleśnik do zjedzenia ????
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vallecano - Villarreal
Typ: Vallecano wygra i obie strzelą
Kurs: 5.30

Bukmacher: Fortuna
Analiza: Idealny moment na przełamanie? Obie drużyny podchodzą do tego meczu po bardzo słabych wynikach - Rayo ostatni raz w lidze triumfowało 14 września z beniaminkiem z Huesci, natomiast ostatnia wygrana domowa to jeszcze druga liga i triumf 1-0 z Lugo w maju 2018. Jeśli chodzi o ekipę Villarreal, to ich ostatnia wygrana wyjazdowa miała miejsce 26 września z Bilbao, było to też ostatni mecz ligowy, w którym piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej zdobyli 3 punkty.
Rayo podchodzi do tego meczu po bardzo dobrym meczu z Barceloną, która wydarła 3 punkty rzutem na taśmę, a Villarreal zremisował bezbramkowo z Rapidem w LE.
Mecze Rayo charakteryzuje przede wszystkim radosna ofensywna piłka - gra bez jakichkolwiek kompleksów, oczywiście odbija się to na grze w defensywie, ale to w teorii bardzo dobrze dla proponowanego typu.
Ciekawostką w tym meczu jest fakt, że gospodarze w 2018 ZAWSZE zdobywali minimum 1 gola, ale też bardzo często tracą - w tym sezonie ligowym w każdym meczu domowym padał BTS, dlatego jeśli seria zostanie podtrzyma, to obie drużyny powinny pokryć to minimum w postaci 1 gola.
Co przemawia za Vallecano? Na pewno stadion, charyzmatyczni kibice i ofensywa, poza tym Villarreal także jest w kryzysie i po meczu w LE, dlatego wydaje się to idealny moment na podejmowanie u siebie lepszego na papierze rywala, ale z niemałymi problemami.
W tym meczu liczę na przełamanie Rayo i ich pierwsze zwycięstwo domowe w lidze. Przewidywany wynik 3-1 / 2-1 dla Rayo
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Manchester City- Manchester Utd
Typ: Manchester Utd zdobędzie powyżej 1,5 gola
Kurs: 4,05
Bukmacher: fortuna
Witam, w piątek Raczkowski się nie popisał i kartki czerwonej nie dał, ale myślę że pograliście ze mną remis w tym meczu jak pisałem w analizie.
Dzisiaj też gram typ z tych ryzykownych, ale bardzo lubię takie kursy i wolę wtopić kurs 3,00 lub 4,05 niż 1,3 czy tym podobny.
Manchester Utd ostatnio na wyjazdach często strzela po dwa gole, na ostatnie dziesięć meczów tylko dwa razy mieli mniej niż 1,5 gola w meczu (mecze wyjazdowe). Oczywiście dzisiaj ciężki przeciwnik, derby ale w kwietniu na stadionie MC piłkarze MU wygrali 2:3. Wiadomo że mecz może się tak ułożyć że będzie mało bramek, ale myślę że jednak znowu tu będzie otwarta gra i wpadnie trochę goli.
W MC kontuzjowany Kevina De Bruyne – Belg po powrocie po kontuzji szybko nabawił się kolejnego urazu Wśród kontuzjowanych piłkarzy The Citizens jest również C Bravo oraz E Mangalę.
W MU nie zagra D Dalota oraz Antonio Valencia. Pod znakiem zapytania pozostaje również występ Lukaku.
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Wlochy / Serie A
Godzina : 18:00
Sportkanie : Sassuolo : Lazio
Typ : Lazio
Kurs : 1,95
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie 12 kolejki wloskiej Serie A pomiedzy zajmujacym 6 pozycje z 18 punktami ( 5-3-3 bramki 19:16 ) Sassuolo a 5 z 21 punktami ( 7-0-4 bramki 17:13 ) Lazio.Sassuolo grajac u siebie zgromadzilo na 5 spotkan
10 punktow ( 3-1-1 bramki 12:10 ),ostatni ich mecz w domu to remis 2:2 z Bologna.Jak widzimy druzyna sporo strzela jak i traci bramek.Natomiast Lazio na 5 spotkan wyjazdowych zdobylo 9 punktow ( 3-0-2 bramki 6:6 ), wynika z tego ze Lazio gra lepiej u siebie. Lazio na wyjezdzie w tym sezonie ligowym nie zanotowalo remisu.
Druzyny spotykaly sie miedzy soba 10 razy z czego Sassuolo wygralo 2 spotkania jeden raz padl remis a 7 razy
gora bylo Lazio,ostatni mecz to 3:0 dla Lazio ( 25.02.2018 ) gdzie gospodarzem tak jak i dzisiaj byl zespol Sassuolo.Postanowilem dzis postawic na wygrana Lazio chociaz mecz moze byc zaciety i obfitujacy w bramki.
Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia.
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie: Chelsea - Everton
Typ: - 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza: Krótko i na temat, oczywiście temat rzutów rożnych. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 5,8 rzutów rożnych a Goście 7,6 niby obie drużyny wykonują ich dużo ale sprawdzając ich 5 ostatnich meczy bezpośrednich w żadnym z nich nawet liczba 10 rożnych nie została przekroczona. Do tego przeglądając poprzedni sezon tych drużyn można zauważyć, over 10,5 Gospodarze przekroczyli w 47,4% a Goście 34,2%. Uważam, że Gospodarze będą narzucać tempo gry i utrzymywać się dłużej przy posiadaniu więc nie dadzą Gościom wielu szans na rzuty rożne a sami też takiej ilości nie wykręcą. Powodzenia !!
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lube Civitanova vs Sora
Typ: over 132,5 punktu
Kurs: 1,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Serie A również pędzi jak szalona. Dziś 7 kolejka. W Civitanovie wielkie Lube zmierzy się z małą Sorą. Wiadomo, że faworyt w takim meczu może być tylko 1 i dzięki temu linie na overy są bardzo niskie. Lube jak na razie ma duże problemy. Przede wszystkim jest to krótka ławka rezerwowych. Tak naprawdę trener Medei może korzystać tylko z rezerwowych środkowych. Przyjmujący oraz atakujący nie gwarantują odpowiedniego poziomu. Sprowadzony przed sezonem Joandy Leal na razie zawodzi. Straszy zagrywką ale łatwo jest go ustrzelic w przyjęciu. Problemy mają odzwierciedlenie w wynikach. Lube zostało rozgromione przez Perugie, męczyło się z Trentino i Monza wygrywając dopiero po tie breaku. Dziś rywal słabszy, jednak linia na spokojnie jest do pokrycia w 3 setach. Sora w tym sezonie gra nadspodziewanie dobrze. W zeszłym sezonie ledwo się utrzymali, w tym na razie grają naprawdę fajnie. Wygrali dwa mecze - ze Sieną z Padwą. W pozostałych, w każdym meczu nawiązywali z rywalem równą walkę. Ostoją zespołu jest Dusan Petkovic. W Sorze czuje się jak w domu. Od dwóch sezonów zdobywa on średnio powyżej 20 punktów na mecz. To jemu Michał Kędzierski ufa najbardziej i wystawia mu najczęściej. Z polskich akcentów w tym meczu jest jeszcze Karol Rawiak, który w Sorze jest rezerwowym. A o 18 zapinamy pasy i oglądamy wielki hit - Modena z Perugią i pojedynek Bednorz vs Leon.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom