>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.11.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 10. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Niemcy/ Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie : Nurnberg - Stuttgart
Typ : Nurnberg
Kurs : 2.50
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Pojedynek dwóch drużyn z końca tabeli jednak jak dla mnie gospodarze ąa zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Nurnberg (15 m / 10 pkt) w przeciwieństwie do rywala jakby złapała lekki oddech remisując dwa ostatnie ligowe spotkania , Stuttgart ( 18 m / 5 pkt.) natomiast stacza sie po równi pochyłej w kierunku 2 Bundesligi . Goście z serią 4 porażek z rzędu prezentują się fatalnie. Bilans bramkowy 1:14 uzyskany w tych występach dobitnie świadczy o dużej zapaści w każdej z formacji. Zarówno obrona jak i napad praktycznie nie funkcjonują.
Nurnberg grając w domu nie prezentuje się tak źle. Bilans 2-2-1 sytuuje ich pod tym względem na 6 pozycji w lidze i taki mecz jak ten obligatoryjnie należy wygrać by odskoczyć z tej niebezpiecznej strefy próbując po woli zbliżyć sie do środka tabeli gdzie panuje spory ścisk.
Podsumowując , gospodarze prezentują sie dla mnie dużo lepiej w ostatnich tygodniach i sądzę że nie zaprzepaszczą szansy na 3 pkt. z tak słabo grającym rywalem.
⛔ 100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 15:30
Spotkanie : Wisła Płock : Zagłębie Sosnowiec
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 2.70
Bukmacher : Fortuna
Mecz drużyn które w tym sezonie raczej będą walczyć o pozostanie , gospodarze ostatnio prezentują nie złą formę 3:3 z Lubinem 1:! z Piastem no i ostatnio wygrana 3:0 we Wrocławiu tak więc nie jest żle , Zagłębie natomiast gra fatalnie i zaledwie 1 wygrana w 10 meczach , bramek też sporo tracą ale jest też także nie zbyt miła informacja taka że Zagłębie sporo karnych już dała rywalom , sędzia w tym meczu jest pan Dominik Sulikowski który mało sędziuje w Ekstraklasie , w tym sezonie 1 mecz a ogólnie to 8 spotkań , jedyny mecz w tym sezonie to Pogoń - Cracovia i uwaga 9 żółtek i karny , Sulikowski sędziował 5 meczy z udziałem Wisły Płock a bilans 28 żółtek 1 czerwień i 3 karne tak więc nie żle a że jak wspomniałem Zagłębie sporo fauluje w polu karnym to na wapno w tym meczu liczę !
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Cuprum Lubin - PGE SKRA Bełchatów
Typ: Bełchatów -1,5 seta
Kurs:
1,74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bełchatów powinien zamknąć ten mecz w 3 setach ale dla bezpieczeństwa zostawiam sobie 1 set. Kadrowo - 3 półki wyżej Bełchatów. Ostatnio w końcu rozegrali solidne spotkanie z Resovią wygranym 3:1 więc nastroję są dobre. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gości.
Jeśli chodzi o gospodarzy to troszkę złapali rytm, wygrany ostatnio bardzo ważny mecz 3:1 na wyjeździe z Będzinem jeszcze wcześniej 3:0 wygrali z Katowicami - po co by nie powiedzieć fatalnym meczu.
Jeśli Bełchatów zagra na takim poziomie jak z Resovią to będzie 3:0.
✅74
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Spotkanie Genoa-Napoli
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 3.30
Buk Fortuna
Godz: 20:30
Analiza: Przed nami 12 kolejka włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Napoli pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Genoy. Goście sa stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, w tej chwili mają na swoim koncie 25 punktów, 8 spotkań wygranych remis oraz 2 porażki, tracą 6 punktów do liderującego Juventusu ( który w tym sezonie jest chyba już nie do zatrzymania ) oraz są gorsi o kilka bramek od Interu , który zdobył taką samą ilośc punktów. Genoa natomiast ma na swoim koncie 14 ugranych punktów i zajmuje dopiero 13 pozycję, co prawda myślę że jest to dosyć słaba lokata jak na drużynę , która nie raz pokazywała że grać w piłkę potrafi, nawet ugrany remis na stadionie Juventusu jest tego najlepszym przykładem. Gospodarze wygrali w tym sezonie 4 razy , 2 razy dzielili się punktami i ponieśli 5 porażek. tu na pewno łatwo im się grało nie będzie bowiem ich ligowa forma pozostawia wiele do życzenia, 5 poprzednich meczy bez zwycięstwa, najpierw porażka z Parmą, później remis z juve nastpenie remis z udine i porażki z ekipami z Mediolanu, z Milanem na pewno porażka bolała bowiem gola stracili już w doliczonym czasie gry, ale w spotkaniu z Interem był po prostu pogrom. teraz Genoa na pewno się zmobilizuję i tylu bramek nie straci, ich obrona nie jest jednak kolektywem i liczę iż Napoli 3 bramki zdobędzie, a i gospodarze coś od siebie dołożą w końcu mają lidera klasyfikacji strzelców czyli Piątka, ktory chyba chwilowo się zablokował. W ekipie gospodarzy na pewno nie zagra: Favilli, Marchett, Spoli i pod znakiem zapytania stoi występ Sandro. W ekipie przyjezdnych natomiast nie wystąpi Chiriches, a nie wiadomo czy na boisko wybiegną : Younes, Luperto, Verdi. Stawiam na wygraną przyjezdnych oraz dokładny wynik 1:3.
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Capitals - Blue Jackets
Godzina: 1:00
Typ: Owieczkin strzeli bramkę i Capitals wygrają spotkanie
Kurs: 3,70
Bukmacher: Unibet
Kolejny raz spróbujemy zakładu w kierunku moich ulubieńców. Ostatnie spotkanie Stołecznych z Pingwinami nie należało do najlepszych, mimo to zdołali odnieść zwycięstwo. To druga pod rząd wygrana na swoim lodowisku. Dzisiaj kolejny raz zagrają na Capital One Arena - tym razem z zespołem z Columbus. Wydaje mi się, że znajdzie tu zastosowanie tak zwane &quot;prawo serii&quot; i Caps odniosą trzecie z rzędu zwycięstwo. W przekonaniu utwierdza mnie fakt, że gospodarze mają &quot;patent&quot; na Jackets. Graczom z Columbus bardzo trudno gra się z zespołem ze stolicy. Potwierdza to H2H - cztery ostatnie spotkania obu drużyn to cztery zwyciętwa Capitals. Kolejnym argumentem &quot;za&quot; jest to, że gospodarze ewidentnie wskakują na swój optymalny poziom. Ich gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale widać dużą różnicę między tym co pokazują teraz, a tym co grali na początku sezonu. Z kolei goście grają bardzo nie równo. U siebie wyglądają nieco lepiej, ale na wyjazdach już nie spisują się tak dobrze. Warto wspomnieć, że Caps - mimo słabej gry na początku sezonu - tylko raz przegrali u siebie w regulaminowym czasie. Do typu na zwycięstwo gospodarzy dodaję strzelca - Alexa Owieczkina - ma on na koncie 12 bramek co daje mu (wraz z Kanem, Meierem i Pastrnakiem) pozycję lidera w klasyfikacji strzelców. Co więcej - Capitals są zespołem najlepiej radzącym sobie w przewadze, a Owieczkin ustawiony na lewym buliku jest jak prawdziwa strzelba. Potwierdzają to jego bramki (6/12) strzelone podczas power play, których ma najwięcej (ex equo z Kuznetsovem i Laine) w lidze. Powodzenia!
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Sacramento - Minnesota
Godzina: 4:00
Typ: Sacramento
Kurs: 2.46
Bukmacher: eFortuna
Opis:
Kings dalej nie docenianie przez buków postaram się to wykorzystać zacznę od tego iż każdy kto interesuje się koszykówką wie co się dzieje w Minneapolis gdzieś czytałem, że są nawet &quot;karykaturą&quot; prawdziwej drużyny Bulter gra kiedy mu się chce KAT nie błyszczy do tego są w długiej trasie 4 mecze wyjazdowe swoją drogą przegrane gdzie nie obyło się bez ośmieszenia w Portland w nocy kolejne 5 spotkanie wyjazdowe i nie wierzę, że zawodnicy są jakoś mega zmotywowani do tego spotkania myślami są raczej na własnym parkiecie. Wymęczone wilki przeciwko młodym Kings na swoim parkiecie którzy zaskoczyli póki co wszystkich swoją grą 146 oczek rzuconych przeciw Atlancie wow ostatnie 2 spotkania przegrali ale nie mieli lekko Toronto czy Bucks to liderzy mają teraz okazje na wygraną. Wilki na 29 pozycji w obronie a dynamiczne Sacramento z pewnością to wykorzysta na + jest jeszcze powrót Bogdanovica. Widzę tutaj zwycięstwo gospodarzy. Pozdrawiam.
✅146
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, FNL
Godzina: 13:00

Spotkanie: Armavir - Czertanowo
Typ: over 2.5
Kurs: 1.97
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Całkiem owerowe ekipy się tu spotkają. Jak na rosyjskie standardy, nawet bardzo. Czertanowo to lider tabeli ze średnią 3.4 na mecz, Armavir tyż niezgorzej, bo na 3. miejscu (2.8). Armavir u siebie ostatni najczęściej remisuje, ale tak od serca, po 2:2, a nawet 3:3, w 8 meczach u siebie miał 6 overków, a Czertanowo na wyjazdach w ostatnich 9 meczach zawsze coś coś ustrzeliło, w 4 przypadkach były to nawet 2 bramki. Niech więc sobie chłopaki strzelają na zdrowie, a jak ktoś lubi emocje, niech stawia over 3.5 po 3.40
✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Utah vs Boston
Godzina: 3:30
Typ: Terry Rozier over 13,5 pkt
Kurs: 1,95
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Wypada Irving, czyli podstawowy rozgrywający, wiec Rozier powinien wyjsc w podstawie. Graja dzien po dniu ale Rozier swoje powinien zagrać i ciągnąć ten wózek. Ostatnio narzekał że dostaje za mało minut, więc teraz będzie miał okazje się wykazać. Powinien być wiodącą postacią w swoim zespole. W tamtym sezonie pod nieobecność Kyriego grał świetnie. Unibet w ogóle nie wystawił linijki na niego. Powodzenia!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Utah - Boston
Godzina: 3:30
Typ: Handicap Home Team -6.5 and Total Points 205.5 - Including Overtime - AWAY AND UNDER
Kurs: 3,60
Bukmacher: unibet
Opis:
Witam. Pewnie większość z was zaskoczył wczorajszy wynik Bostonu. Szczerze mówiąc... wczoraj na 4 mecze były 3 niespodzianki. Taka liga. Dziś Boston gra b2b, dodatkowo wypadł im Kyrie Irving, ale ja pójdę na przekór w ich stronę. Zabezpieczę się, że nie przegrają powyżej 7 punktami w meczu, ale zaraz powiem dlaczego. Po pierwsze - Skład Bostonu jest szeroki i ich ławka bardziej mnie przekonuje, a Irvinga w zeszłym roku dali radę zastąpić to i teraz też dadzą. Po 2 - Ich trener to taktyczny geniusz. Po 3 - Mam wrażenie, że dziś zobaczymy starego dobrego Gordona Haywarda. Po 4 - Mecz będzie underowy. I teraz rozwinę 4 podpunkt. Obie drużyny są bardzo, bardzo mocne w obronie. Boston dziś będzie w stanie wyłączyć zapewne Mitchella i będzie spowalniał grę ile tylko się da. W ataku mają przebojowych Tatuma, Haywarda, czy Browna więc nie powinni mieć problemów z punktami. Spodziewam się wyniku w granicy 200pkt, ale nie widzę by dziś ta granica pękła. Dodatkowo nie zdziwi mnie zwycięstwo Bostonu po kursie ponad 3. Rok temu o mały włos nie znaleźli się w finale NBA, grając całe play-offy bez Irvinga, także 1 mecz jakoś przeboleją, pomimo naprawdę dobrej drużynie. Dobrej nocy ;)
⛔100
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis, ITF Kobiety
Spotkanie: Jorović - Kovinić
Godzina: 04:00
Typ: Jorović wygra
Kurs: 1.79
Bukmacher: lvbet
Analiza: Obie tenisistki dzieli tylko jeden mecz od finału i z całą pewnością dadzą z siebie wszystko, żeby odnieść końcowy sukces. Zarówno Jorović i Kovinić miały już okazję stoczenia ze sobą pojedynku, w 2017 roku górą była Serbka, wygrywając 2:1. Tym razem również wydaję mi się, że Jorović stanie na wysokości zadania i zwycięży. Jest zwinna i szybka. Jestem zdania, że szybciej wróci do pełni dyspozycji po wczorajszym spotkaniu niż rywalka. Jednakże spodziewam się bardzo zaciętego spotkania, ponieważ Kovinić sprawiła problemy Jorović w pierwszym spotkaniu i na pewno nie da łatwo za wygraną.
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Utah - Boston
Godzina: 3:30
Typ: Boston -2,5 + OT
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Nie mogę przejść obojętnie wobec tak wystawionych kursów, mimo braku Irvinga to Jazz nie gra dziś z Wizards czy Pistons żeby ich aż tak faworyzować. Skład nawet bez Irvinga jest wcale nie gorszy od Jazz, ławka lepsza w Celtics. Brad Stevens całe zeszłe PO grał bez Kyrie i poskładał to świetnie. Forma Jazz nie jest jakaś wybitna, w swojej hali póki co 1/4 po wygranej w ostatnim meczu vs Mavs. Co prawda wraca Mitchell, ale po stronie Celtics ma kto bronić. Rubio czy Ingles są w pewnym sensie ograniczeni w ataku i zwłaszcza ten drugi ostatnio pod forma. Generalnie Jazz maja problemy w ataku i licze ze taki fachowiec jak BS ustawi dziś Celtics tak ze złapiemy fajny kurs ! ????
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel vs Trefl Gdańsk
Typ: Fromm więcej pkt od Lyneela
Kurs: 1,64
Bukmacher: Etoto
Analiza: 7 kolejka Plusligi. Mecz w Jastrzębiu Zdroju. Jastrzębianie, po trzeba tak nazwać klęsce w Kędzierzynie trafiają na rozpędzony Trefl. Jak widać po wynikach obie ekipy są w tym sezonie bardzo nieobliczalne. Jastrzębianie po beżu dobrym meczu ze Skrą 4 dni później grają tragicznie z Zaksą. Przysięgam nie wydziale nigdy gorzej grającej ekipy w ataku. Skrzydłowi (Konarski, Fromm, Lynnel) uzyskali odpowiednio 30, 30 i 27% w ataku. Takimi parametrami nie da się grać na poziomie Plusligi. Ktokolwiek nie stał by wtedy po drugiej stronie siatki jastrzębianie by tego spotkania nie wygrali. Dość już o formie podopiecznych Fefe de Giorgiego czas przejść stricte do typu. Batat ciekawy pojedynek proponuje Etoto i Forbet z więc trzeba korzystać. Fromm i Lyneel mają na boisku zgoła odmienne zadania. De Giorgi tak skomponował skład, aby na lewym skrzydle mieć jedną armate w ataku i jednego świetnego gracza defensywnego. To mu się udało. Fromm pomimo tego, że nie gra nie wiadomo jak dobrze, to poza meczem w Kędzierzynie poziom trzyma. Kampa kieruje do niego bardzo dużo piłek, w zasadzie pod względem ilości otrzymywanych wystaw są na równi z Dawidem Konarskim. Do tego Fromm często zdobywa punkty w polu serwisowym. Lyneel na boisku ma przede wszystkim przyjmować i bronić. Dostaje od Kampy mniej piłek. Dla przykładu w Kędzierzynie Fromm atakował 30 razy, a Lynnel 22. Co jak łatwo policzyć daje Niemcowi 8 okazji więcej do zdobycia punktu od Francuza. Tak jak pisałem ten zespół jest już tak skonstruowany i gra dokładnie w ten sam sposób w każdym meczu. Taką taktykę przyjął de Giorgi i tego będzie się trzymał. Jeśli Fromm utrzyma chociaż przyzwoity poziom gry w ataku to bez problemu będzie można rozliczać zakład na +.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Mainz
Typ: Wygrana Freiburga
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Oba zespoły podchodzą do tego meczu w dobrych nastrojach. Freiburg wywiózł bardzo cenny 1 punkt z Allianz Arena (1-1), a Mainz wygrało u siebie z Werderem Brema (2-1) i przełamało serię 3 porażek z rzędu. Sytuacja w tabeli dla obu drużyn jest bardzo podobna - kolejno 10 i 12 miejsce. W oczy rzuca się bardzo słaba gra Mainz w meczach wyjazdowych - na 4 spotkania: tylko 1 remis i fatalny bilans bramkowy (1-7). Freiburg u siebie nie jest hegemonem, ale w ostatnim czasie idzie im całkiem nieźle - ostatnia porażka z rozpędzonym Eintrachtem Frankfurt, a remis 7 października z Bayerem Leverkusen.
Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, ale kluczowy wg. mnie może okazać się atut własnego boiska. Przewidywany wynik 1-0 / 2-1 dla Freiburga
⛔ 100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna -Anglia championahip
Godzina : 16:00
Spotkanie : Middlesbrough-Wigan
Typ: więcej niż 11 rzutów rożnych
Kurs: 2,30
Bukmacher : etoto
Analiza : Tylko jeden mecz Middlesbrough u siebie zakonczyl się nie pokrywając proponowanej przezemnie linii - w meczu z Bolton padło 11 rogów czyli zabrakło jednego rogu. 50 % meczy Wigan na wyjeździe kończyło się z więcej niż 11 rzutami rożnymi. Middlesbrough nabija bardzo dużo rzutów rożnych potrafi sam w meczu nabić 10-11 rzutów rożnych co jest wynikiem kosmicznym. Liczę że i tak będzie w tym przypadku a Wigan dołoży coś od siebie i overek zostanie pokryty. Kurs kusi.
Powodzenia
⛔ 100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ:
+ 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mówią i piszą Hit Kolejki. A ja widzę mecz wielkiej walki Bayern który ma co udowodnić i Borussia która będzie chciała wykorzystać &quot;słabszą&quot; formę rywala. Jaki będzie wynik ? Kto wygra ? Tego nie wiem mnie interesują rzuty rożne ???? Obie drużyny radzą sobie świetnie z tym stałym fragmentem gry Gospodarze tego spotkania średnio na 5 ostatnich meczy wykonali 8 rzutów rożnych a Goście 10 rzutów rożnych. Widzimy zatem, że linia 9.5 spokojnie przez liczby jest pokrywana, czasami przez sam Bayern. Sprawdziłem jeszcze wszystkie mecze w tym sezonie w lidze pod względem linii 9,5 tych drużyn. Borussia jak i Bayern przekraczali tą linie w 60% swoich meczy. Liczę dziś na dynamiczną grę i co by nie mówiono o Bayernie ja uważam, że będzie dominował i spokojnie sam zbliży się do tej linii a Borussia dorzuci coś od siebie.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J league 2
Godzina: 08:00
Spotkanie: Omiya vs Montedio
Typ: Omiya over 2.5 gola
Kurs: 3.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Przedostatnia kolejka rozgrywek 2 ligi. Omiya walczy faktycznie o awans do elity i tym wlasnie kieruje sie, stawiajac na takiego rodzaju zaklad. Omiya ostatnio polegla na wlasnym stadionie, a ostatnie zwyciestwo bylo juz pare kolejek temu. Wiec tutaj licze na walke i przynajmniej na jakies bramki. W pierwszym meczu byl remis 1;1..
⛔ 100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 18 : 30
Spotkanie: Dortmund - Bayern
Typ: Dortmund wygra i obie strzelą
Kurs: 5.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam wszystkich, dziś będzie można obejrzeć a co jeszcze lepsze obstawić szlagier u naszyczych zachodnich sąsiadów, gdzie Borussia Dortmund podejmie Bayern Monachium. Jak narazie to gospodarze przodują w ligowej tabeli różnica zaledwie 4 pkt i 3 ech ppzycji dziś nadarza się ku temu świetna okazja aby zwiększyć ją aż do siedmiu. Piłkarze z Bawarii delikatnie poniżej oczekiwań w pięciu ostatnich spotkaniach strzelili zaledwie 6 bramek tracąc o dwie więcej, inaczej z obecną formą gospodarzy którzy mają bilans 15/7.
Będzie to także okazja na rewanż za ostatnią porażkę kiedy to polegli na Alianz Arena 6:0.
Jedni i drudzy grali w środku tygodnia w LM szanse oceniam 55/45 dla zespołu w lepszej formie a że kursy nieco wyższe to korzystam już z rana...
Reasumując to co wyżej, Borussia ma na celu nie dać się zbliżyć w ligowej tabeli, ekipa Lewego chciałaby zapewne udowodnić tym meczem że wracają na własciwe tory. Mecz może być ostry tak więc kartki jaknajbardziej do gry. Pozdrawiam.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dortmund - Bayern

Typ: Bayern powyżej 6,5 RR
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dziś proponuję typ z niemieckiego szlagieru Dortmund kontra Bayern. Faworytem według buków są mistrzowie Niemiec, jednak obecna forma bardziej przemawia za gospodarzami, ja jednak nie zamierzam typować tu wyniku, a pójdę w stronę rzutów rożnych, a dokładniej w rożne samego Bayernu, jak wiadomo nie od dziś Monachijczycy to istna maszynka do cornerów, pod tym względem mogą się chyba tylko równać Realowi. Bayern ostatnio mimo, że punktuje to bardzo się męczy jeśli chodzi o zdobywanie bramek, ale okazji tworzy sporo a zdecydowana ich większość kończy się stałym fragmentem gry z narożnika boiska. Bayern w ostatnich swoich 5 meczach we wszystkich rozgrywkach zdobywał kolejno 10,7, 8, 14 i 11 RR co daje niesamowitą średnią 10 rożnych na mecz! Jeśli zaś chodzi tylko o mecze wyjazdowe to ta średnia również jest imponująca 9,6 RR na spotkanie (14, 9,10, 7, 8). Gorzej niestety wyglądają trochę statystyki jeśli chodzi o ich bezpośrednie H2H rozgrywane na Signal Iduna Park, tam goście wywalczyli kolejno 6, 2, 9, 4 i 3 RR co daje 4,8 cornera na mecz,ale w tych spotkaniach Bayern regularnie pokonywał BVB 4 razy na 5 ostatnich starć. Dzisiaj myślę że nawet jak wywiozą jakieś punkty z Dortmundu to będą musieli się nieźle namęczyć i nabić trochę tych rożnych, linia jak na Bayern nie jest ustawiona wysoko, ma na to wpływ pewnie bezpośrednia statystyka, ale patrząc przede wszystkim na obecną formę obu ekip jest to dla mnie bet dnia. Myślę, że również linie na rożne obu ekip są warte rozważenia over 11,5 @2,65 czy nawet over 12,5 @3,65. Jeżeli mecz ułoży się tak że to Borussia obejmie prowadzenie a Bayern będzie musiał gonić wynik to uważam, że wszystkie dzisiejsze linie zostaną pokryte.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: Dortmund (handi eu 0-1)
Kurs: 6,50
Bukmacher:
Unibet
Witam,
dziś bardzo ryzykowny typ. Wydaję mi się ,że Dortmund jest w stanie zrobić handi. Forma bardzo dobra ,są w gazie ,grają bardzo ładną, skuteczną piłkę . Ofensywnie u siebie 20 bramek w 5 meczach ligowych.
Oczywiście dodatkowa motywacja bo przyjedzie Bayern tu nic nie trzeba dodawać.
Po drugiej stronie Bayern w którym nie ma czystej radości z futbolu. Słyszy się co chwila o nie zadowoleniu jednych czy drugich , o nie zaspokojonych ambicjach Arjena czy Franka. Trener Kovac nie potrafi zapanować nad zespołem. Uważam ,że plan taktyczny będzie ciężej zrealizować Bayrnowi w dzisiejszym położeniu.
Poza tym liczę na super zacięte spotkanie .
Pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom