>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Na początku chciałem podziękować za te ponad 21.000 wyświetleń mojego tematu w ciągu czterech miesięcy. Były wzloty i upadki, ale mam nadzieje, że niektórych kolegów przekonałem, że czasem warto odpuścić kto jest lepszy Barcelona czy Real, Manchester czy Chelsea i zaglądać do niszowych tematów.
Kilka słów ode mnie przede wszystkim do Administracji
Dwa tygodnie temu zamieściłem link o jednej ze stron zajmujących się tematyka zakładów bukmacherskich w Danii. Potraktowano to jako reklamę konkurencji. No to gratuluje koledze który dał mi bana, uznając, że większość kolegów zna język Duński, i od kiedy Duńska strona internetowa jest moja reklamą, bo taka była jak czytam podstawa.
Kolejną rzecz jaka mnie zaskoczyła to nastawienie FB jedynie na zyski z reklam, sponsoringu i.t.p. zapominając przy okazji, że takie forum powinno służyć pomocy w jak najlepszym doborze zakładów, a to można osiągnąć przez maksymalny dostęp do dostępnych informacji i właśnie dzieląc się tymi linkami robiłem to w takiej wierze. Cóż widać że koledzy z FB mają zupełnie inne nastawienie (materialne) do prowadzenia tego forum.
Dzisiaj mógłbym napisać tutaj kolejne moje propozycje, ale te dwa tygodnie dały mi trochę przemyśleń i spowodowały, że szukałem jakiejś alternatywy dla FB, bo doszedłem do wniosku, że tam gdzie nie liczy się motoryczność, a jedynie nastawienie czysto komercyjne nie mam czego szukać. Nie będę się pchał tam gdzie mnie nie chcą, co nie oznacza, że nie piszę dalej o niższych ligach Europy.
Nie zamieszczę tutaj linka bo uważam, że Ci co czytali moje opinie są ludźmi myślącymi wiec znaleźć moje propozycje nie będzie trudno.
Administracji FB trochę współczuję, bo z takim nastawieniem będziecie tracić co lepszych ludzi piszących na forum i pozostaną Wam jedynie osoby z tematami : od zera do milionera, które grają kursy z poziomu @ 1.30- @ 1.50 przy okazji nie pisząc zdania uzasadnienia swoich decyzji.
Dziadek dziękuje wszystkim czytającym moje wypociny pisane w jak najlepszej wierze i nie będzie w przyszłości korzystał z tego miejsca ale dziadek dalej typuje i typować będzie te swoje niższe ligi Europy czy komuś się to podoba czy nie.
Życzę Administratorom powodzenia i wszystkiego co najlepsze.
Nie mniej jednak.
Żegnam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Było kilka słów do administracji więc pozwolę sobie się odnieść, skoro zostałem wywołany do tablicy.
Podanie linku, o którym wspominasz (zakaz reklamy nie dotyczy tylko i wyłącznie swoich stron, po drugie w językach bazujących na alfabecie łacińskim nazwy klubów oraz podane typy są takie same i do odczytania przez wszystkich, bez znaczenia w jakim języku porozumiewa się dana osoba) to był kolejny punkt nieprzestrzegania regulaminu. Na początku grudnia pierwszy raz ten punkt regulaminu złamałeś, za co dostałeś ostrzeżenie. Pod koniec grudnia próbowałeś to obejść podając numer gg do siebie, po czym dostałeś informację ode mnie, żebyś przestrzegał regulaminu, bo to nie jest tolerowane. Ciężko po raz kolejny upominać bez wyciągania konsekwencji.
Forum jest nastawione na tworzenie platformy do dzielenia się spostrzeżeniami i typami między ludźmi za darmo, bez płatnych typów, bo to bardzo często kończy się naciąganiem ludzi. Z tego powodu nie ma zgody na korzystanie z forum jako miejsca do zareklamowania swojej działalności poza forum, której nie kontrolujemy. Forum nie może firmować stron, blogów, które w niektórych przypadkach mogą służyć do wyciągania pieniędzy za typy. To jest wyjaśnienie wszystkich teorii spiskowych.
Korzystając z forum jak rozumiem akceptujesz regulamin, który w tym miejscu obowiązuje. Jeśli tego nie robisz to jest jasne, że będziemy reagować. Nikt nie polował na Ciebie, żeby za drobne złamanie regulaminu od razu zbanować, wcześniej dostałeś dwa ostrzeżenia - był czas na autorefleksję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Napiszę tak... Po za tym, ze nie tylko ja mam wrażenie, ze unikacie ludzi którzy potrafią coś napisać coś innego niż &quot;pewniaki&quot; to ,... gdzie i kiedy zareklamowałem płatne typy. a Duńska strona internetowa mająca swoje forum gdzie jest dyskusja, nikt nie banuje za dodanie linka (nawet do płatnych serwisów, ale tam trochę inaczej to wygląda, są monitorowane) też nie ma tam nawet wzmianki o płaceniu za typy. Ogólnie w Skandynawi jest wszytko bardzo przejrzyste.Tam nikt nie banuje ludzi którzy coś chcą coś przekazać
Mówmy normalnie szczególnie w tym ważnym dniu.
Zareklamowałem swojego bloga gdzie było &quot;kopiuj wklej&quot; co na forum - upomnienie.
Potem podałem numer gg bo wiedziałem, zę wiele pytań o te niższe ligi. Czy który kolwiek z kolegów który napisał, a było ponad 100 osób, otrzymał odemnie propozycję do płacenia za typy?...
Jejku, po co ja się tłumaczę.
To raczej Administracja powinna uderzyć się w piersi. Przeczytać jeszcze raz ten swój regulamin... Przewertować go i być otwarta na ludzi którzy trochę inaczej patrzą na typowanie niż tylko na zysk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
to ,... gdzie i kiedy zareklamowałem płatne typy.
Nigdzie nie napisałem, że reklamowałeś płatne, więc większość Twojego posta to polemika z czymś, czego Ci nie zarzuciłem. Napisałem jak my do tego podchodzimy. Forum nie ma możliwości weryfikowania tego, w jakim celu ktoś chce się reklamować. Z tego powodu, dla bezpieczeństwa, istnieje całkowity zakaz, który Ty łamałeś i masz tego świadomość. Gdybyśmy mieli podejrzenie że reklamujesz płatne typy dostałbyś bana bezterminowego przy pierwszym ostrzeżeniu.
Tutaj też nikt nie banuje za podawane propozycje, więc ta aluzja również jest nieuprawniona.
Z mojej strony tyle, chciałem tylko przedstawić stanowisko administracji, skoro już zostaliśmy wywołani. Jeśli ktoś ma jakieś pytania/wątpliwości to zapraszam na PW, ewentualnie proszę pisać w dziale administracja - tutaj tylko zakopiemy temat postami o innym charakterze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Jasne... polemika. Co bym napisał to polemika... To kolego wskaż mi jakiś temat na Forum gdzie ktoś uzasadnia swoje wybory... poza typem dnia.. Choć jednym zdaniem.kto tutaj uzasadnia swoje wybory? Najczęściej gram to za 1000, 5000 tysięcy. czemu ?. Teraz obracasz kota ogonem... niby reklamuje coś, gdzie jakieś reklamy. Prowadzące do płatnych typów. LUDZIE JA CHCIAŁEM POMAGAĆ. PISAŁEM O NISZACH GDZIE MOŻNA ZAROBIĆ. REKLAMOWAŁEM SIEBIE PRZEZ &quot;KOPIUJ W KLEJ&quot;... Ja jestem głupi albo tego świata nie rozumiem. Już milcze bo naprawdę nie mam z czego się tłumaczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 16

idziol91

Użytkownik
Panie Zbyszku, proszę się nie przejmować tymi śmiesznymi zarzutami. Ja chcę czytać Pana analizy nawet jakbym miał za to płacić. ????
 
P 9

plokin

Użytkownik
Po dwóch tygodniach zawieszenia przyszedłeś na słowne przepychanki z administracją w swoim temacie. Myślałem, że po takiej przerwie dalej będziesz kontynuował swoje obstawianie, a tutaj wykazałeś brak zmiany. Już nieważne, czy dałeś do tego bana duży, mały albo (w Twoich oczach) żaden powód, będziesz chciał pisać analizy, to będziesz to robił no matter what.
PS. O jakim tutaj blogu mówi Zbyszek? Dajcie linka na pw.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po dwóch tygodniach zawieszenia przyszedłeś na słowne przepychanki z administracją w swoim temacie.
Ludzie zrozumcie jedno - każdy kto podaje dobre typy (czyt. dodatni długoterminowy yield) i robi to na poważnie po pewnym czasie hejtowania ze strony innych użytkowników, ostrzeżeń, banów od administracji - zadaje sobie jedno podstawowe pytanie - PO CO... ? Po co mam marnować czas i często nerwy kiedy bezinteresownie chcę pomagać innym , a dostaję jeszcze za to po głowie... Przecież to głupota i zachowanie sprzeczne z logiką... Tacy ludzie, którzy pomagają zarabiać to dobroczyńcy, którzy powinni być na forum noszeni na rękach... ???? , a nie ma nawet postawy neutralnej... Jak się wygrywa to od razu znajdzie się paru co a to każą wklejać kupony, a to zarzucają manipulowanie statystykami, a jak już nie mają żadnych argumentów to po roku potrafią ci napisać, że jesteś słabym typerem, a wszystko masz na farcie... Do tego wybiórcze czytanie postów, wybiórcze traktowanie ludzi z forum przez adminów itd. Ja się tam dziadkowi nie dziwię... Po co ma się denerwować i tak sama bukmacherka jest dość stresująca...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ludzie zrozumcie jedno - każdy kto podaje dobre typy (czyt. dodatni długoterminowy yield) i robi to na poważnie po pewnym czasie hejtowania ze strony innych użytkowników, ostrzeżeń, banów od administracji - zadaje sobie jedno podstawowe pytanie - PO CO... ? Po co mam marnować czas i często nerwy kiedy bezinteresownie chcę pomagać innym , a dostaję jeszcze za to po głowie... Przecież to głupota i zachowanie sprzeczne z logiką... Tacy ludzie, którzy pomagają zarabiać to dobroczyńcy, którzy powinni być na forum noszeni na rękach... ???? , a nie ma nawet postawy neutralnej... Jak się wygrywa to od razu znajdzie się paru co a to każą wklejać kupony, a to zarzucają manipulowanie statystykami, a jak już nie mają żadnych argumentów to po roku potrafią ci napisać, że jesteś słabym typerem, a wszystko masz na farcie... Do tego wybiórcze czytanie postów, wybiórcze traktowanie ludzi z forum przez adminów itd. Ja się tam dziadkowi nie dziwię... Po co ma się denerwować i tak sama bukmacherka jest dość stresująca...
Twoje rzucanie hasłami na tym forum jest popularne. Jesteś harcownikiem, który tylko szuka sensacji. Pamiętam jak sam hejtowałeś innych użytkowników tego forum za co ich potem przepraszałeś. Jeśli nie pamiętasz to chętnie poszukam postów i prawda wyjdzie na jaw &gt;&gt;TU&lt;&lt;. To tylko jeden, a jest więcej. Parokrotnie też prosiłem Cię w wiadomości PW o zmianę retoryki wobec innych ale widzę, że kolejny raz piszesz posty z pretensjami w stronę administracji. Nie znasz szczegółów tej sytuacji gdzie założyciel tematu łamał parokrotnie regulamin ale jesteś najmądrzejszy. Krytykę administracji przyjmuje jednak proszę o przedstawienie argumentów, przykładów gdzie administracja wyszła poza regulamin, traktuje ludzi wybiórczo. Nie interesują mnie Twoje socjologiczne wywody tylko fakty, argumenty, bo kolejny raz temat zakręci koło gdzie zaraz będziesz przepraszał za złe wyrażenie się i że nie miałeś nic złego na myśli. Kolejny raz słowo przepraszam nie wystarczy, bo przekonałem się, że z Twoich ust nie ma ono żadnej wartości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ok. Masz rację. Jestem złym harcownikiem. Wiesz mnie też szkoda czasu i nerwów na użeranie się na tym forum z Tobą i innymi więc dajmy spokój. Wyraziłem tylko swój pogląd na działanie administracji i wielu hejterów obecnych na forum. To wszystko. Chyba mam do tego prawo ? Do własnej opinii.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wyraziłem tylko swój pogląd na działanie administracji i wielu hejterów obecnych na forum. To wszystko. Chyba mam do tego prawo ? Do własnej opinii.
Można mieć własną opinie i pisałem że ją akceptuje. Ja oczekuje od Ciebie konkretów, przykładów gdzie Twoja opinia ma odzwierciedlenie w faktach. Znając Twoje wcześniejsze zachowania mam do tego dużo wątpliwości. Sam wiesz jak mała jest granica między opinią, która ma podstawą, a kłamstwem.
Straszenie mnie konsekwencjami prawnymi przepisów, które jeszcze nie zostały uchwalone najlepiej wystawiają Ci świadectwo jako człowiekowi, który na forum przedstawia się jako prawnik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Do góry Bottom