>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Madryt - 05.05-12.05.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Madryt, Hiszpania
Data rozgrywania: 05.05.2018 - 12.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Premier Mandatory
Pula nagród: $ 6,685,828
Oficjalna strona turnieju: http://www.madrid-open.com
Lista startowa: https://www.madrid-open.com/en/players/
Drabinka: https://www.madrid-open.com/en/draw/
Plan gier: https://www.madrid-open.com/en/mmo18-en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/spain/wta-madrid/
Zwyciężczyni singla 2017: Simona Halep
Zwyciężczynie debla 2017: Latisha Chan/Martina Hingis​
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
McHale-Flipkens 1 @1.8 &lt;przegrac tie-break proadzac 6-2 to boli&gt;

A ja praktycznie co roku odkurzam ten typ, jesli McHale trafia jakas potencjalnie zawodniczke w sredniej dyspozycji. Amerykanka poki co ten sezon tragiczny i patrzac w wynik ktos powie, ze upadlem na glowe.
A tymczasem ona od lat daje dobre mecze i wygrywa takei w turniejach glownych gdy przychodzi do turniejow w Madrycie, a w Rzymie jest jeszcze lepiej. Ma na rozkladzie w Madrycie takei zaowdniczki jak Karolina Pliskova czy Barthel,a w Rzymie to juz ogole krecila nawet 3 runde czy cwiercfinal. Jak McHale gra kwalifkacje tutaj to nie pamietam by zawalila. Polecam zajerzec na wynuki McHale z Madrytu i zwlaszcza Rzymu. Jesli przychodzily porazki to naprawde juz ze swietnymi zawodniczkami w wiekszosci. Ja tutaj licze na przelamanie zlej passy. Ostatnio McHale zagrala w Stambule jako przetarcie (1 wygrana-1 porazka), w Rabacie meczu nie biore pod uwage bo tutaj najprawdopodobniej odpuscila przed kwalifikacjami madryckimi.
Flipkens to juz nie ta sama tenisistka co kiedys. Mimo watpliwej formy McHale to przelamanie zlej passy przez Amerykanke wydaje mi sie prawdopodobne, wiec ten kurs atakuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Danilovic O. - Bondarenko K.
Typ: 2 Kurs: 2.23 &quot;minus&quot;
Nie kumam za bardzo o co chodzi z tymi kursami.Na Ukrainkę takie kursiwo?
Nie znam wogóle jej rywalki.Z tego co widze to grać potrafi choć rankingiem nie powala.
Według mnie Katerina powinna spokojnie mecz wygrać dlatego delikatnie trzeba zagrać.
Kurs zachęca
Wynik: 2:1
e: dobrze zarlo i przestalo
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Danilovic O. - Bondarenko K.
Typ: 2 Kurs: 2.23
Nie kumam za bardzo o co chodzi z tymi kursami.Na Ukrainkę takie kursiwo?
Nie znam wogóle jej rywalki.Z tego co widze to grać potrafi choć rankingiem nie powala.
Według mnie Katerina powinna spokojnie mecz wygrać dlatego delikatnie trzeba zagrać.
Kurs zachęca
Wynik:
młoda Serbka rocznik 2001 to piata juniorka swiata w tym roku
osiągałą bardzo dobre wyniki w tym roku w turniejach ITF i Fed Cup min ogoliła Sevastova a Bonadarenko to nie jej korty raczej ........
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kontaveit vs Venus. Kontaveit 2.07 fortuna 2:1 ????
C
o powiecie Kontaveit dzis wygra ? Venus jest lepsza tenisistka, ale ziemia to nie jej korty, do tego dochodzi wiek 37 lat, dawno nie zagrala zadnego turnieju, od miesiaca bodaj. Kontaveit ja ogarnie czy znow da ciala , bo psychicznie to estonka jest na poziomie mojego psa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
C.Garcia-Cibulkova 2 @3.2

Przy tym kursie nie ma logicznych proporcji. Cibulkova slaby ten sezon. Nic nie gra poki co, slabiutki AO, slabiutki IW, opuszczone Miami. Nic w tych znaczacych turniejach nie zwojowala. Ale czy nie moze zaskoczyc na starcie sezonu na cegle. Slowaczka osiagnela wiecej w swojej karierze niz Francuzka, grala juz dwa swietne turnieje w Madrycie w przeszlosci.
Cibulkovej po Indian Wells dlugo nie widziano, pojawila sie wtym tygodniu w Rabacie i przegrala z Polona Hercog, ale czy to ma na dobra sprawe takie znaczenie w turnieju na tenisowych peryferiach jakby nie bylo kilka dni przed tak duzym turniejem jak Madryt. Te kursy sa nieadekwatne. To cos w stylu &quot;Garcia musi, a Cibulkova moze&quot;, a jesli Cibulkova zaskoczy i podejmnie rywalizacje to ta rozbieznosc kursow jest bardzo przesadzona.
Niby wszystko rozbija sie od watpliwa dyspozycje Cibulkovej w tym roku, ale ja bym sprobowal chocby ze wzgledu na wystawione kursy, bo przeciez za caloksztalt tego co obydwie zawodniczki osiagnely to Slowaczka jest lepsza tenisistka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tsurenko +1,5 seta @2,03⛔ kvitova zmietla ja z kortu
Szarapowa @1,45✅
Van uytwank +5,5 gema @1,67✅
Ako:4.75⛔
Dziś próbuje takie ako przeciw zawodniczka którego grały wczoraj swoje mecze na turnieju w Pradze czy rabacie.
Maria gra z buzarnescu dla której ostatni tydzień był dość napięty jeżeli chodzi o granie. Rywalizowała w singlu jak i deblu przegrywając oba finały. Wczoraj 3 sety z kvitova zostawily pewnie slad. Szarapowa przyzwoicie wyglądała w Stuttgarcie gdzie przegrała z Garcia. Miała czas żeby zapoznać się z kortami w Madrycie i powinna dziś pokonać rumunke.
Co do meczu belgijskiego to mertens wyglądała bardzo dobrze w Maroku masakrujac rywalki po drodze. Jednak wczoraj w finale w drugim secie coś się załamało i mogło dojść do 3 seta. Do tego dochodzi podróż z Afryki i inny klimat. Może też dojść delikatne rozluźnienie po wygranym tytule. Alison grać potrafi a kurs na takie handi przyzwoity.
Spotkania tsurenko boję się najbardziej bo jest to nieprzewidywalna zawodniczka. Dużo będzie zależeć od kvitovej czy będzie siedzieć jej piłka. Wczoraj z rumunka oddała praktycznie wygranego seta przez proste błędy. Nie wiem czy petra jest już w takiej formie by zagrać dwa turnieje z rzędu na wysokim poziomie. Nawet jeżeli wygra to mam nadzieję że ukrainka się zepnie i seta ugra.
Można pograć set dla kohlschreibera⛔. Jest w bardzo dobrej formie a zverev miewa przestój i Filip łatwo finału nie odda.
Jednak oddał bez walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Sevastova Anastasija - Bertens Kiki, 15:00
Typ: Sevastova Anastasija wygra 2:0 w Setach
Kurs: 3.50
Unibet
Stawka: 10j
Wynik: Sevastova Anastasija 0:2 (1:6 4:6) ⛔
Strata: ⛔ 10j
Czas na moją ulubioną zawodniczkę, tj Anastasije Sevastovą. Lotyszka ma &quot;cudowną rękę&quot; do gry w tenisa. Jej technika użytkowa, czucie przestrzeni kortu, wykorzystywanie pelnej geometrii to jest naprawdę coś ... ! Jednak aby to wszystko działało, była ofensywna pewność, to Sevastova nie może czuć presji i musi prowadzić grę ! Jak to się uda, jak rywal &quot;dopomóże&quot;, to spotkanie będzie zdominowane przez Sevastovą. Kiki Bertens to taka nieoficjalna &quot;mała królowa&quot; kortów ziemnych. Ta Pani słynie z tego, iż w tenisa potrafi grać tylko na cegle, czyli na dzisiejszej nawierzchni. Okres kompromitacji na twardym podłożu się już skończył, warto dodać iż ona sie jeszcze skompromitowala na zadaszonej cegle w Stuttgarcie, a teraz czas na grę na otwartych arenach. Uważam, że Bertens już nigdy nie zagra tego, co w poprzednich latach na czerwonych kortach, dziś tylko nazwisko stawia ją w roli faworytki, a na trudniejszego przeciwnika nie mogła trafić w II rundzie, jak Sevastova. Kiki Bertens to dużo kilogramów, strasznie ma dużo tkanki tłuszczowej i wody pod skórą, a czym dalej w las, to ten aspekt będzie ją coraz mocniej ograniczał. Dziś ona nie może mieć problemu z rytmem gry i musi zagrać wręcz perfekcyjnie, a ja tego kompletnie nie dostrzegam, a tylko same problemy i szybko uciekające spotkanie. Sevastova ma dużą szansę jako pierwsza przejmować inicjatywę w wymianie i to będzie główny czynnik, który przyczyni się do jej zwycięstwa. Anastasija Sevastova to taki kobiecy odpowiednik Fabio Fognini&#39;ego, czy Davydenko z męskich rozgrywek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
I 477

imperator88

Użytkownik
Stephens-Stosur 1 1,49 Fortuna ✅
Amerykanka po tym blamażu z Coco w Stutgarcie,gdzie ugrała tylko jednego gema powróciła do zwycięstw pokonując Soler-Espinose,która rywalką z górnej półki nie jest ale na przetarcie w Madrycie była odpowiednia.Stosur ma już swoje lata,widziałem ją w Czeczach i szału nie było,jak Stephens zagra swoje to Australijka będzie bez szans.W h2h 2-1 dla Stosur ale trochę już mineło od ich pojedynków,czas na wyrównanie tej statystyki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
Ja bym tez predzej w tym meczu widzial Sevastova... Schmiedlova zaczela dobrze grac, a Sevastova jest ubiegloroczna polfinalista takze jej powinno bardzo zalezec na jak najlepszym wyniku tutaj.
Ciezki mecz do typowania ogolnie, ale tez mozna by znalezc argumenty przemawiajce za Sevastova. Na Bertens bym jednak nie ryzykowal.
Halep-E.Mertens 1 @1.4

Mertens wygrala ostatnio dwa mniejsze turnieje rangi WTA w Lugano i Rabacie, co oczywiscie jest naprawde dobrym osiagnieciem, tym bardziej ze gral te turniej przeciez &quot;back-to-back&quot;, ze to tak okresle w dwoch kolejnych tygodniach. Tym sie jednak roznia te male turnieje od tych najwiekszych, ze najlepsze i najlepsi zawodnicy graja duzo lepiej. Halep moze przegrac w Stuttgarcie z Vandeweghe, ale przyjdzie podobny mecz na turnieju rangi French Opne czy Premier Mandatory i to juz zazwyczaj wygrywa zawodniczka ze scislej czolowki.
French Open juz coraz blizej, a Halep jak zwykle jest jedna z faworytek i tutaj potrzeby jest wymierny wynik w Madrycie lub Rzymie, stad typ na Halep. Ciezko mi sobie wyobrazic by Halep nie probowala walczyc o tytul wielkoszlemowy w Paryzu, dlatego biore w kombiacyjnym typ na triumfatorke z Madrytu z ubieglego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
MAŁA INFORMACJA !
OD TERAZ KAŻDA ANALIZA PODANA Z KURSEM ALE BEZ PODANEGO BUKA W KTÓRYM SIĘ GRA BĘDZIE USUWANA ! PONADTO BĘDĘ PILNOWAŁ ABY TYPY BYŁY ROZLICZONE, BO DO TEJ PORY TYLKO MAŁY PROCENT GRACZY ROZLICZA SWOJE TYPY, PRZEWAŻNIE JAK TYP WEJDZIE TO PLUSIKI SĄ DODAWANE ALE JAK NIE WCHODZI TO JUŻ MINUSA WIELU NIE DAJE. OD TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ BO W REGULAMINIE FORUM PISZE JAK BYK:
9) Obowiązkiem każdej osoby zamieszczającej swój typ, jest rozliczenie go po zakończeniu zdarzenia sportowego.
10) Wymagane jest również podanie nazwy bukmachera.

TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ I ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PUNKTÓW BĘDĄ LECIAŁY OSTRZEŻENIA I BANY BEZ WYJĄTKÓW. WIELU UŻYTKOWNIKÓW PISZE DO MNIE, ŻE TYPY NIE SĄ ROZLICZANE I MAJĄ RACJĘ, W KOŃCU REGULAMIN JEST PO TO BY GO PRZESTRZEGAĆ WIĘC TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH GRACZY MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ DOGADAMY.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Madryt (Hiszpania), ziemna
Godzina: 19:30
Spotkanie: Sloane Stephens - Samantha Stosur
Typ: handicap 2 (+1.5) po setach
Kurs: 1,62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju tenisowym kobiet w Madrycie. Początkowo myślałem nawet nad zagraniem niespodzianki na zwycięstwo Stosur ale ostatecznie wybieram bezpieczniejszy typ z handicapem setowym +1.5, bo myślę, że to lepsza opcja i Stephens nie wygra tego spotkania 2-0. Amerykanka wygrała w pierwszej rundzie z Hiszpanką Soler Espinosa 2-0 (6-3 , 6-2), natomiast Australijka Stosur pokonała Rosjankę Pawluczenkową 2-1 (6-1 , 6-7 , 6-3). Samantha to bardzo doświadczona 34 letnia zawodniczka, która radzi sobie całkiem dobrze na europejskiej cegle i wątpię, że Sloane tutaj wygra gładko 2-0. Obie zawodniczki wolą nawierzchnie twarde ale na mączce Australijka też sobie radzi i to według mnie nawet lepiej od swej rywalki. Doświadczenie na europejskiej cegle z pewnością po stronie Samanthy i te kursy na Amerykankę nieco zaniżone a na Australijkę zawyżone. Obie zawodniczki spotykały się ze sobą dotąd 3 razy i 2 razy wygrała Stosur i to właśnie oba na cegle dawno temu w 2012 roku w Roland Garros i w 2015 roku w Strasbourgu. Stephens wygrała spotkanie rozgrywane na hardzie w Waszyngtonie. Jeśli Samantha nie wygra tego spotkanie to ale myślę, że jednego seta ugra i ostatecznie ten typ z handicapem wejdzie. Stephens w tamtym roku przegrała tutaj z zawodniczką znacznie słabszą od dzisiejszej rywalki z Rumunką Tig. Wprawdzie w tym momencie Sloane jest zawodniczką lepszą niż rok temu ale na cegle z Australijką myślę, że 2-0 nie wygra i idę tutaj w stronę doświadczenia.
⛔ 2-0 (6-1 , 6-3)
EDIT:
Ale Stephens zrobiła postępy wielke brawa dla niej. Świetnie zagrała ten mecz i nie dała żadnych szans Stosur. Bardzo ładnie pogoniła rywalkę zmieniając strony. Naprawdę po tym meczu jestem pełen podziwu dla jej gry kątowej.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Bardzo dojrzale, usunąć post zamiast podjąć dyskusje. Ale przewidziałem ten ruch, dlatego zrobiłem screena.
http://prntscr.com/jevj5a
Przy okazji ustawiłem sobie sygnaturę. Jak chcesz to możesz mnie zasypać warnami albo banami, tylko łaskawie podaj punkt regulaminu na który się powołujesz szeryfie.

Azarenka⛔
1,97 Unibet
Aza fajnie po powrocie rozkłada siły, nie startuje wszędzie gdzie się da żeby nabić ranking, tylko gra tam, gdzie gra idzie o wysoką stawkę. Jest pewna swoich umiejętności, i nie boi się wychodzić na pierwszą rundę z wysoko rozstawionymi. Od Miami gdzie zagrała bardzo dobry turniej odpoczywała, dlatego nie widzę powodu dlaczego by jej nie zaufać. Jest zawodniczką uniwersalniejszą i regularniejszą od Pliskovej. Potrafi karcić z kontry, i to są atuty które powinny na Czeszkę wystarczyć. Największa przewaga Karoliny to oczywiście serwis, ale nie ma tu wcale jakiejś przepaści. H2H 3:1 dla Viki, z czego jeden mecz wygrany w tym roku podczas turnieju w Miami, gdzie na hardzie szanse Czeszki było dużo większe niż dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik

Cirstea Sorana - Kasatkina Darya, 08.05.2018. godz: 15:00
Typ: wygrana Cirstea Sorana ⛔ 0:2 (3:6 1:6)
Kurs: 2.80
Pinnacle
Stawka: 10j ⛔
Na jutro są dwie &quot;mocne&quot; propozycje na WTA Madryt, tj Bernarda Pera WIN @ 2.32 vs Johanna Konta &amp; Sorana Cirstea WIN @ 2.80 vs Darya Kasatkina. Ja jednak decyduję się na moją ulubienice z dawnych lat, tj. rumuńską piękność, ciemnowłosą Sorane. Rumunka zapowiadała się na ścisły top, jednak dość szybko utknęła w gąszczu nowych nazwisk pojawiających się z dużą intensywnością w kobiecych rozgrywkach. Jej karierę można porównać do Alize Cornet, każdy wie że jest dobra, ale też wiadomo, że tu zawsze czegoś zabraknie do większego sukcesu na dużej tenisowej arenie. Dziś chyba sama Cirstea wie, że jej najlepszy tenis ma się ku końcowi i to jest ostatni moment, aby się na coś lepszego załapać ... Ona ma 28 lat, a jej pierwsza gra, która mi wpadła w oko, to rok 2006 i wygrana bodajże w Sztokholmie nad Agnieszką Radwańską oraz 1/4 na French Open 2009, a tam zwycięstwa nad Cornet, Wozniacki i Jankovic (wszystko w mega stylu). Pomimo takiego wejścia w rozgrywki, potencjału, czy uniwersalności, Sorana główne sukcesy odnosiła na mniejszych turniejach, chodź sporadycznie potrafi zrobić sensacje, wyrzucając duże nazwisko w dobrym stylu na Wielkim Szlemie (np Johanne Konte na AO). Miałem okazję oglądać jej ostatnie gry na cegle i nie wchodząc w szczegóły tych spotkań, to zdecydowanie widać, że Cirstea jest w formie. Ona jest naprawdę mocna fizycznie, nie brakuje jej dynamiki, efektywnej gry i ciągłego nacierania do przodu. Rywalki widząc tak agresywną Sorane po drugiej stronie siatki szybko miękną, jak i tracą chęć do podjęcia dalszej walki. Rumunka potrafi wykrzesać swój najlepszy tenis na czerwonym korcie, gdzie wolniejsze piłki dają jej możliwość do decydowania o przebiegu wymiany. Za to Darya Kasatkina mimo, że ostatnio podbiła swoją wartość (finał Indian Wells na twardym podłożu), to ta tenisistka nie zasługuje na takie faworyzowanie. Ponadto w moich oczach ona nie jest w tym konkretnym starciu żadną faworytką, a wystawione kursy przedstawiają tylko aktualny ranking. Kasatkina ewidentnie ma duży problem ze swoim tenisem na clay&#39;u. Gra niczym Sara Errani, brakuje jej typowego strzału, bo gra kombinacyjna i świetnie ułożony nadgarstek w dzisiejszych czasach na takich kortach, na nikim większego wrażenia nie zrobi. Młoda Rosjanka potrafi grać ofensywnie, ale do tego potrzebuje twardej nawierzchni (niczym Agnieszka Radwańska). Dziś niestety mamy do czynienia z wersją &quot;soft&quot; Kasatkiny, która jest skazana na tenisowe lanie. Sorana Cirstea nie będzie przebierać w środkach, a ostre natarcie przeprowadzi już od pierwszej piłki, zachowawcza gra Kasatkiny nie zrobi na Rumunce żadnego wrażenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
I 477

imperator88

Użytkownik
Wie ktoś z jakiego powodu Muguruza poddał w Stutgarcie ? Kurs na Vekic atrakcyjny,mimo,iż gra z Hiszpanką w Madrycie to przelicznik ponad 4 kusi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Wie ktoś z jakiego powodu Muguruza poddał w Stutgarcie ? Kurs na Vekic atrakcyjny,mimo,iż gra z Hiszpanką w Madrycie to przelicznik ponad 4 kusi.
Oglądałem tam to spotkanie i nic jej nie było, ona często jak nie czuję gry, to po pierwszym secie się poddaje. Robiła to już tyle razy, że to stało się normą. Wiedziała że tego dnia nic nie zagra i kompletnie męczyła bule na tej specyficznej nawierzchni w Stuttgarcie (problem z poruszaniem i timing&#39;iem uderzenia)
Ponadto tego dnia skreczowaly 3-4 zawodniczki pod rząd w Stuttgarcie i Mugu nie chciała być gorsza (nie była pierwszą kreczującą Damessą tego dnia, a tylko podtrzymywała trendy).
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Sasnowicz-Kontaveit 1 2,65 Fortuna⛔
Dobry przelicznik na Białorusinkę,która odprawiła Collins.Kontaveit zaś ograła Venus i teoretycznie to ona jest faworytką tego starcia.W bezpośrednich starciach 3-2 dla Estonki ale Sasnowicz zagrała dobre spotkanie z Collins,gdzie posłała sporo winnerów i ogólnie zaprezentowała się solidnie.Kontaveit raz lepiej gra,raz gorzej ale jak Sasnowicz będzie ofensywnie ją przypierać,to Estonka nie będzie trzymać ciśnienia i przegra.
Konta-Pera 1 1,7 Fortuna ⛔
Pera ograła tutaj już 3 zawodniczki,ale już jej starczy.Konta się rozkręca,pokonała tu Rybarikovą a wcześniej na Fed Cupie m.i.n Osake więc forma zwyżkuje.W bezpośrednich 1-1 ale czuje,że to zawodniczka z Wielkiej Brytanii ugra dzisiaj 2 sety .
Kiczenok/Rodionowa-Hlavackova/Strycova 1 3,25 i Kiczenoki+1,5 seta 1,95 Fortuna ⛔⛔
Jak dla mnie przegięcie z tym kurs na Kiczenok i Rodionową.Czeszki imo bez szału a w singlu Strycova to tragedia co może też odbić się na jej grze w deblu.Kiczenok z Rodionową ograły tu już Atawo z Groenefeld 2-0,gdzie ostatnio Czeszki z tą parą własnie 0-2 przegrały i to u siebie.Ukrainka z Australijką dobrze jak narazie trzymały tu serwis,gdzie z 1-ego miały 70% a z drugiego 71% zwycięskich piłek.Ja widze w nich value.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik

Kiki Bertens - Wozniacki Caroline, 09.05.2018, godz: 12:00
Typ: Kiki Bertens wygra 2-0 w Setach ✅
Kurs: 3.75
Unibet
Stawka: 10j

Wynik: Kiki Bertens 2:0 (6:2 6:2) ✅✅✅
Zysk: ✅ 27,50j

Czas na przełamanie na WTA Tenis Madryt. Po dwóch ⛔ &quot;musi&quot; przyjść czas na ✅ i to w wielkim stylu! Krytykowalem Kiki Bertens przed jej rywalizacją ze Sevastovą, a rudowłosa Holenderka zagrała bardzo swobodnie w ofensywie i była non stop górą w tym spotkaniu. Serwis daje dużo dobrego, a wręcz ustawia wymianę pod Kiki. Bertens świetnie operuje tutaj w Madrycie na returnie, każda miękka piłka jest efektownie atakowana. Główny atut Bertens na ziemi to duża umiejętność ataku w pierwsze tempo, ona nie czeka, a odrazu stara ustawiać sobie rywalkę na korcie i zdobyc bezpośrednio wygrany punkt. Caroline Wozniacki mimo że ma bilans 3-0 w dotychczas rozegranych pojedynkach z Bertens, to żadne zwycięstwo nie miało miejsca na Clay Court (wszystko hard). Duńska tenisistka jest pasywna na czerwonym korcie i w żaden sposób nie jest w stanie tego zmienić, a jej zmiany tempa gry w takich warunkach są nieefektywne, a robią jedynie różnice na hali. Już w Istanbule &quot;Carol&quot; miała problemy (męki z Errani) i udawany krecz w kolejnym meczu, jako celowe odpuszczenie przed tym właśnie turniejem w Madrycie. Tutaj rywalizacja z Barty pokazała, jak Wozniacki gra zachowawczo i bardzo ciężko jej przejąć inicjatywę w wymianie. Ona stara się głównie trzymać piłkę w korcie i za często wychodzą z niej nawyki z gry na twardym podłożu. Ash Barty to tylko forehand i max 30% tego potencjału jaki drzemie w Kiki Bertens, a Australijka była o włos od końcowego zwycięstwa nad Caroline. Wozniacki w rywalizacji z Bertens bedzie caly czas z tyłu, wycofana głęboko w kort, a to kompletnie nie działa na tej nawierzchni. Kiki Bertens pokaże wiele efektownych winner&#39;ow w tej grze i czas na przełamanie niekorzystnego bilansu 0-3 w rywalizacji z byłym #1 WTA Tour.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Finlandii haha LOL , moze kolega jest juz po Finlandi i sie mu pomylilo ???? nie no zart.
Garcia vs Goerges . garcia 1.8 fortuna 2:0.
Goerges jest po prostu mentalnym traktorem a Garcia takie grajki ogrywa na luzie.
Halep vs Kristina Pliskova (ta gupsza ???? ) Halep 2:0 . 1.4 fortuna 2:0.
Halep bedzie w finale wiec ten mecz wygra. Logiczne . ????
Dzis z Djokovicem 3/3 dziekuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 477

imperator88

Użytkownik
Georges traktorem ? Przegrywała 2-6 1-3 z Arrabuabarreną i marudziła pod nosem na decyzje arbitra stołkowego,ogarnęła się (wtedy miała ok 20 UE przy tylko 4 Hiszpanki) i z 2-6 1-3 zrobiła 2-6 6-4 6-2 to chyba z psychiką nie najgorzej a Garcia ma przestoje (z Martic z 4-0 A-40 zrobiła 4-5).Georges potrafi zagrać i te 1,8 mimo wszystko nieopłacalne na Francuzkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom