>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecz towarzyski Polska - Korea Płd [wtorek 27.03.2018 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Post chciałbym zacząć od tego, że po kilku latach kadra w końcu wraca do Chorzowa do Kotła Czarownic. Myślę, że reprezentacja Polski ma tu dobre wspomnienia i z czasem chciało by się oglądać więcej Polskiej kadry w Chorzowie. Jakie wy macie zdanie na ten temat?
Przejdźmy do samego spotkania. Kolejny rywal z którym kiedyś już mieliśmy styczność i nie mamy miłych wspomnień. Na to spotkanie zapewne dojdzie do kilku zmian w wyjściowej jedenastce. Ciekaw jestem czy swoją szansę dostanie Bartosz Białkowski?, który rozgrywa świetny sezon. Tych zmian zapewne będzie więcej, a do tego czekamy na powołania z polskiej ligi.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych choć krótką analizą

Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na mecze z Nigerią i Koreą Południową.
Bramkarze:
Bartosz Białkowski (Ipswich Town), Łukasz Fabiański (Swansea), Łukasz Skorupski (AS Roma), Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn).
Obrońcy: Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua), Thiago Cionek (SPAL 2013), Kamil Glik (AS Monaco), Paweł Jaroszyński (Chievo Werona), Marcin Kamiński (VfB Stuttgart), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund).
Pomocnicy: Jacek Góralski (Ludogorec Razgrad), Kamil Grosicki (Hull City), Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion), Karol Linetty (Sampdoria Genua), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa), Piotr Zieliński (Napoli).
Napastnicy: Dawid Kownacki (Sampdoria Genua), Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Napoli), Jakub Świerczok (Ludogorec Razgrad), Łukasz Teodorczyk (Anderlecht).


Powołani na mecze towarzyskie:
Bramkarze:
Kim Seung-gyu (Vissel Kobe, Japonia), Kim Jin-hyeon (Cerezo Osaka, Japonia), Cho Hyun-woo (Daegu FC)
Obrońcy: Kim Min-woo (Sangju Sangmu), Kim Min-jae (Jeonbuk Hyundai Motors), Kim Jin-su (Jeonbuk Hyundai Motors), Yun Young-sun (Sangju Sangmu), Lee Yong (Jeonbuk Hyundai Motors), Jang Hyun-soo (FC Tokyo, Japonia), Choi Chul-soon (Jeonbuk Hyundai Motors), Hong Jeong-ho (Jeonbuk Hyundai Motors)
Pomocnicy: Koo Ja-cheol (FC Augsburg, Niemcy), Kwon Chang-hoon (Dijon Football Côte-d&#39;Or, Francja), Ki Sung-yueng (Swansea City AFC, Walia), Park Joo-ho (Ulsan Hyundai), Yeom Ki-hun (Suwon Samsung Bluewings), Lee Jae-sung (Jeonbuk Hyundai Motors), Lee Chang-min (Jeju United), Jung Woo-young (Vissel Kobe, Japonia)
Napastnicy: Kim Shin-wook (Jeonbuk Hyundai Motors), Son Heung-min (Tottenham Hotspur FC, Anglia), Lee Keun-ho (Gangwon FC), Hwang Hee-chan (FC Salzburg, Austria)

Lista rezerwowa:
Jung Seung-hyun (Sagan Tosu, Japonia), Hong Chul (Sangju Sangmu), Kim Seung-dae (Pohang Steelers), Lee Chung-yong (Crystal Palace FC, Anglia), Ji Dong-won (SV Darmstadt 98, Niemcy), Suk Hyun-jun (ES Troyes Aube Champagne, Francja)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Krajowe powołania do reprezentacji Polski na mecze z Nigerią i Koreą!
Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan
Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Damian Kądzior, Rafał Kurzawa, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko, Taras Romanczuk
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Ja jestem bardzo ciekawy tego spotkania, mam tylko nadzieje że obydwie drużyny zagrają na min 80%.
Osobiście uważam że Korea pokaże się z dobrej strony na MŚ, więc to będzie bardzo dobry sprawdzian kadry przed MŚ. A co w tym meczu trzeba uważać na szybkich koreańczyków, jest Son ze Spurs, Kwon z Dijon którego często oglądałem i ma naprawde chłopak głowe do grania i jeśli tak gra większość Koreańczyków to jestem tutaj bardzo niespokojny jeśli chodzi o dobry wynik Polski chyba że takim można remis określić ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
po kilku latach kadra w końcu wraca do Chorzowa do Kotła Czarownic. Myślę, że reprezentacja Polski ma tu dobre wspomnienia i z czasem chciało by się oglądać więcej Polskiej kadry w Chorzowie. Jakie wy macie zdanie na ten temat?
To, że w końcu reprezentacja może grać w &quot;Kotle Czarownic&quot;, to SUPER.
Bo stadion w Chorzowie to STADION NARODOWY i nic ani nikt nie może tego zmienić. Bo historii i tradycji zmienić się nie da! Na tym obiekcie nasza reprezentacja odnosiła największe sukcesy, jak choćby 2-0 z angolami, 3-0 z Waljczykami, czy 4-1 z wielką Holandią. Ale to tylko kilka przykładów...
Stadion w Warszawie to stadiom dla pikników i rozwydrzonej gawiedzi typu &quot;Polska, biało czerwoni i takich jak &quot;Bul&quot;, co chce zapunktować w wyborach , a nawet szalika nie umie trzymać. PRZEBIERAŃCY, CELEBRYCI i PIKNIKI.

Obecna kadra też jest w dużej części piknikowa, a &quot;podejrzewanie&quot; ją o wspomnienia, to nic innego jak herezja.
Jako FAN NARODOWEGO STADIONU liczę, że tradycja związana z tym obiektem nie zostanie zbeszczeszczona i aktualni kadrowicze pokażą wolę walki, charakter i w efekcie finalnym uszanują to, co osiągnęli poprzednicy.
Obym się nie mylił...
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Damian Kądzior opuścił zgrupowanie kadry. W ostatnim ligowym meczu doznał urazu, którego leczenie potrwa co najmniej tydzień.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie (po kursie 3.4) forbet
Tylko czekałem na ten zakład! Po takim kursie biorę to śmiało. Wystarczy rzucić okiem na statystyki z weekendowych spotkań obu reprezentacji. Dla mnie to warte max 2.8.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska (-1) - Korea Południowa 2,78 Marathonbet ⛔
Polska wcale nie zagrała najgorzej w meczu z Nigerią. Mecz co prawda nie był porywający jednak tego można było się spodziewać. Nigeria jest zespołem twardym i lubią walczyć w spięciu. Może nam brakowało utrzymania się przy piłce, może za bardzo skupialiśmy się na zabezpieczeniu bramki. Dziś raczej tak nie będzie. Przegląd Sportowy wystawił przewidywany skład naszej reprezentacji i jest on bardziej ofensywny niż ostatnio.

Korea znana jest z chęci prowadzenia gry. Lubią utrzymywać się przy piłce co i nam powinno pasować. W tym meczu mamy mieć naprawdę mocne skrzydła, a co ważne bardzo szybkie do kontry. Korea w piątek przegrała z Irlandią Północną. Jak wiadomo nie jest to potęga europejskiej piłki. Korea wydaje się na tą chwilę bardzo słaba w obronie i też nie może się pochwalić piłkarzami wielkiego formatu prócz znanego i będącego w niezłej formie zawodnika Tottenhamu.
Lewy w wywiadach po meczu z Nigerią zwracał uwagę na zbyt małe zaangażowanie zawodników w ataku. Sądzę, że te rady wyciągnie też Nawałka i zobaczymy dziś całkiem inny nasz zespół, który wiele bardziej będzie parł na bramkę przeciwnika.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja to widze troche inaczej.
Jesli ustawienie PS jest trafne to Nawalka bedzie dalej testowal ustawienie 3-4-3, moim zdaniem zupelnie niepotrzebnie w takim meczu jak dzisiaj.
Dzisiaj jest trend grania ustawieniem 3-4-3. Graja tak Holendrzy i Anglicy i jesli ktos ogladal ostatni mecz tych ekip to widzial jaki to byl ciezki do ogladania mecz. Ustawienie 3-4-3 to nie jest ustawienie ofensywne, tylko wlasnie defensywne z zamyslem gry szybkim atakiem po przejeciu pilki. 3-4-3 w fazie obronnej, czyli jak sie nie ma pilki, zmienia sie na ustawienie 5-4-1. Polska grala takim ustawieniem w ostatnich 3 meczach towarzyskich i nie wygrala ani jednego strzelajac 0 goli i tracac zaledwie 2 (koncentracja w obronie a nie w ataku). 5 zawodnikow w obronie sprawia, ze bardzo ciezko sie przebic pod bramke przeciwnika Nie ma miejsca na bokach i zageszczony jest srodek pola.
Nie twierdze, ze to jest zle ustawienie dla Polski. Wlasciwie jest to calkiem dobre ustawienie gdybysmy grali przeciwko ekipie ze swiatowego topu, ale przeciwko Koreanczykom w sparingu przed wlasna publicznoscia to mi sie wcale nie podoba. I rozumiem, ze podobnie bedziemy grac na mistrzostwach gdy przyjdzie nam sie mierzyc z Kolumbia badz Senegalem bo ostatecznie nie bedziemy faworytem w tych meczach wiec bezpieczenstwo z tyl bedzie priorytetem...
Co do naszego skladu to na moje oko jest przecietny. Grosicki spadl na lawke w Hull, Krychowiak bardzo slabo w WBA, Zielinski zmiennik w Napoli. Jedyni trzymajacy poziom to Lewandowski i Glik. Koreanczycy nie lepsi, ale pomimo przegranej z Irlandia grali calkiem dobrze.
Nie mowie ze nasi przegraja,mozemy rozegrac super zawody jak wczoraj Holendrzy i strzelac z kontry bo jak smuda zauwazyl, Koreanczycy lubia trzymac pilke i atakowac poswiecajac spora liczbe zawodnikow w ataku wiec jesli bedziemy w stanie przejac pilke i dobrze ja rozegrac to szansa na gole beda.
Ja jednak nie moge zrozumiec kursow na Koreanczykow @ 6.5
Ten mecz dla mnie to jest cos w stylu 50/50 i jesli Koreanczycy nie beda mieszac skladem i nie wyjda jakas gruba rezerwa to maja takie same szanse wygrac ten mecz jak my. Na ten moment widze, Value na gosci ale wstrzymam sie do ogloszenia skladow i ustawienia.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - Korea Południowa 3:2
Polska @1,64 1xbet ✅
wyścig do 2 goli - Polska @2,04 1xbet ✅

Mimo, że to kolejny mecz towarzyski to uważam, że nasi dzisiaj wyjdą z zamiarem zmazania plam z ostatnich meczy, sugerowany skład, który podał sumada90 myślę, ze zwiastuje bardziej ofensywne nastawienie, tak samo jak gra Korei, wiadomo, że Nigeria gra twardy atletyczny futbol i taki mecz mecz oglądaliśmy w piątek, dużo fauli, przerywania gry, chyba tylko z racji, że był to sparing sędzia pokazał tylko dwie kartki. Dzisiaj przy niskich i zwinnych azjatach mecz powinien być bardziej techniczny i szybki, nasze skrzydła bynajmniej na papierze wyglądają obiecująco, argumenty, że Grosicki nie gra w klubie do mnie nie przemawiają, wiadomo jak on się spina na mecze reprezentacji, tym bardziej teraz jak nie gra w klubie to będzie chciał wszystkim udowodnić, że zasługuje na grę. Uważam, że wlaśnie szybka gra skrzydłami i dużo wrzutek w pole karne może być dziś decydujące, mamy zawodników, którzy świetnie grają głową w polu karnym jak Lewandowski czy Glik, a przy wzroście gości może to być duży atut. Dlatego mimo ostatnich kiepskich wyników gram dziś w stronę Naszych Orłów, ale mój główny typ na ten mecz to wyścig do 2 goli, wydaje mi się, jak już wspomniałem na wstępie, że Polska wyjdzie nastawiona bardziej ofensywnie i będzie chciała zrobić w miarę szybko wynik, żeby dać odpoczać podstawowym graczom i umożliwić kolejną szansę pokazania się zmiennikom, dlatego nawet gdy strzelą pierwsi gola, nie poprzestaną na tym i będą chcieli podwyższyć rezultat, nie wykluczam bramki dla Korei, ale myślę, że nawet jeżeli wpadnie to będzie to tylko honorowa. Kurs ponad 2, że strzelimy pierwsi 2 gole wydaje mi się ciekawy i wart zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
O 23

ogladacz

Użytkownik
No i znowu się zaczyna liczenie ile tu goli będzie. I pewnie znów się wszyscy przejadą, bo nie widzą że to mecz o nic, no chyba że ktoś złapie wykluczającą z mistrzostw świata kontuzję. Z Nigerią weszło -2,5 gola i na farcie ale też oba nie strzelą, więc teraz biorę to samo. Mecze towarzyskie to głupota ale nikt tego nie przyzna.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Pamietam ten 2002 rok i mecz z Korea jak w ziemie wkrecany byl Hajto,mieli na lajcie wygrac z Korea a nawet cala grupe.Od tego czasu oba zespoly sa wiele mocniejsze ale ten mecz pozostanie mi w pamieci...
KOREA X2
Kurs 2.39 bet 365
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Robert Lewandowski bramka + asysta kurs 12,0 (Uni...)
Za taki kurs można się spokojnie zabawić, ostatnio Lewy nie strzelił więc dziś jest spora szansa że będzie lepiej. Nawet choćby z karnego, a że może strzelimy coś więcej to i na asystę jest szansa. Wg mnie value bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom