>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Koszt gry w assianconnect

S 762

srakaptaka

Użytkownik
napewno nie jest to 10% straty jak pisales 1%max
pozatym, zeby wymienic kase na euro trzeba byloby jechac na Slowacje czy gdzies, za wyplate z bankomatu jest prowzija 1.75 i na dodatek jest limit wyplat
Obecnie dostępnych na wypłatę gotówki: USD 263.30 (pozostało 5 transakcji)
Wiec naprawde nie wiem czego ty w tej sprawie doradzasz jak nie masz zadnego pojecia, mieszkasz w Anglii i sobie legalnie kase wysylasz
kurs na skrill jest brany z http://www.reuters.com/finance/currencies
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Ze względu na fakt, iż Pinnacle porzuca nas kombinuję jak to ominąć i założyłem konto w AsianConnect88. Na pierwszy rzut oka nie wygląda to profesjolanie. Tak przebiega proces:
1) Założyłem konto na Skrilla w panelu klienta bo wyskakiwał error.
3) Jest cały czas dostępny livechat i tam spytałem dlaczego nie mogę zrobić depozytu.
4) Tam Pani mi napisała, żebym zrobił przelew Skrillem na podany adres email.

:: Tu już miałem kwaśną minę co do mojej przyszłej współpracy z Skrilla.
8) Rozumiem, że withdrawal mogę zrobić z pozycji asianconnect88.
9) Withdrawal można zrobić dopiero po weryfikacji ID i adresu.
10) Wysłałem skan dowodu i dokument gdzie jest mój adres na podany przez nich email.
Tyle na razie. Jak uda mi się zrobić pierwszy withdrawal to dam znać. Zrobiłem już pierwszy zakład na tym azjatyckim pinnacle i poszło ok.
Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi brokerami to piszcie proszę.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
tez tam poki co zalozylem tylko konto i mam podobne odczucia, ale o pinku na poczatku tez mialem takie zdanie bo najpiekniejszy to on nie jest
 
L 0

lebron87

Użytkownik
Ze względu na fakt, iż Pinnacle porzuca nas kombinuję jak to ominąć i założyłem konto w Skrilla w panelu klienta bo wyskakiwał error.
3) Jest cały czas dostępny livechat i tam spytałem dlaczego nie mogę zrobić depozytu.
4) Tam Pani mi napisała, żebym zrobił przelew Skrillem na podany adres email.

:: Tu już miałem kwaśną minę co do mojej przyszłej współpracy z Skrilla.
8) Rozumiem, że withdrawal mogę zrobić z pozycji asianconnect88.
9) Withdrawal można zrobić dopiero po weryfikacji ID i adresu.
10) Wysłałem skan dowodu i dokument gdzie jest mój adres na podany przez nich email.
Tyle na razie. Jak uda mi się zrobić pierwszy withdrawal to dam znać. Zrobiłem już pierwszy zakład na tym azjatyckim pinnacle i poszło ok.
Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi brokerami to piszcie proszę.
ja zalozylem w asianconnect konto. zaznaczylem wplate przez bank transfer bo nie wiedzialem ze pozniej nie mozna sobietego zmienic np na skrilla. Mimo to i tka nie moglem zorbic depozytu. zalozylem 2 konto na wplaty przez skrilla. aktywowoalem wszytko pisze ze jest ok a nie moge sie na to nowe konto w ogole zalogowac. masakra co to za posroednik. Nie wiem teraz co dalej. na jedno kotno sie moge zalogowac ale nie moge wplacic, na drugie w ogole nie moge sie zalogowac
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
A próbujesz rozmawiać przez livechata? Wydaję mi się, że to jest podstawowe narzędzie do załatwiania tam spraw.
 
L 0

lebron87

Użytkownik
A próbujesz rozmawiać przez livechata? Wydaję mi się, że to jest podstawowe narzędzie do załatwiania tam spraw.
wlasnie z nimi rozmawiam. gosc mi pisze ze kotno bedie akrywne dopiero jak wplace kase . ciekawe jak mam tozrobic jak nie chodzi. pytam sie tez czy moge zmienic z bank wire na skrill wplaty.
 
L 0

lebron87

Użytkownik
wlasnie z nimi rozmawiam. gosc mi pisze ze kotno bedie akrywne dopiero jak wplace kase . ciekawe jak mam tozrobic jak nie chodzi. pytam sie tez czy moge zmienic z bank wire na skrill wplaty.
oni kaza mi zrobic depozyt na skrill jakeigos pryweatnego goscia haha . nie wie mczy sie smiac czy plakac

Please use Skrill details with EUR currency for your deposit

Email: [email protected]
Name: Martin Janzo

Please inform us once done. This is free of charge.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Żadnej gwarancji nie mam. Ale tak się zastanawiałem - mam taką samą gwarancję jak u normalnych bukmacherów. Wszystko jest kwestią ich woli i ryzyka reputacji. Widać, że to jest niezła amatorka ale przeszperałem cały internet i nie ma ewidentnych komentarzy, że to jest przekręt. Jeżeli sportingbet wypłacił mi kiedyś 37 kafli i zrobił to w ten sam dzień kiedy dokonałem zlecenia to już we wszystko uwierzę.
Wiem jedno albo będę miał możliwość grania na najlepszych kursach jakie daje Pinnacle albo rzucam bukmacherkę bo nie jestem w stanie wygrywać kiedy marża sięga 20%.
Stopniowo będę wpłacał coraz więcej i próbował wypłacać coraz więcej. Zobaczymy czy mnie nie przewiezie na koniec.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
przeciez nie musicie tam trzymac calego majatku, wplacacie tyle ile chcecie obstawic i po wygranej odrazu na skrill, szybko odpisuja na tym chacie ile czekales az ci te 10euro wplaca?
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
U mnie wszystko się działo ekspresowo. Zrobiłem wpłatę na ten prywatny adres i zaraz miałem login, hasło i kasę na pinbet88.
 
L 0

lebron87

Użytkownik
a z wyplatami jak jest tylko 1 darmowa na miesiac jak w pinnacle ?
nie wiem trzeba czekac maks 24 godziny na aktywacje. dowiem sie pozniej
najwazniejsze ze maja polskie zlotowki. to rozwiazuje sprawe zwiazana ze strata na przewalutowaniach
masz tutaj . wszystko zalezy od wyskosic wyplaty.

za wplaty od 3 procent do 1 procenta ale wplata przez konto bankowe juz darmowe.
za wyplate raz w miesiacu darmowe,kolejne 1 procent
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
WITHDRAWALS
We process ultra-fast payments without the slightest delay, for both small and high volume withdrawals. Just contact us via Skype or Email and let us know where you want the money to be withdrawn to. All our members enjoy one free withdrawal per calendar month, with no applicable amount limitations. A fee of 1% will be applied on all further withdrawals in said time frame.
tez wyplaty przez chat sie zalatwia 1 darmowa kolejne 1%
 
L 0

lebron87

Użytkownik
idzie kilka dni właśnie dlatego że nie ma pośrednictwa przelewy24 czy dotpay, to zwykły przelew jest.
minimalna wplate jaka maja ?
jestes pewnien ze nie oblsuguja zlotowek na skrill?
juz na samym poczatku rejstracji musiszz okreslic walute. okreslisz zlotowki a tu sie pozniej okaze ze jak chcesz wyplacic to beda ci przewalutowywac . troche nieprofesionalne
 
Do góry Bottom