>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Darmowa kasa: 30zł u bukmachera Fortuna.pl

B 482

bmoran

Użytkownik
Ciagle brak mozliwosci rejestracji z kodem na 30zl. Pisanie na LiveChatie to jakas porazka, kobieta wstawia tylko odpowiedzi na zasadzie &quot;kopiuj-wklej&quot;, a gdy napisalem, ze to blad u nich, bo nie pomoglo ani czyszczenie cookies, ani zmiana przegladarki ani inny komputer to napisala zebym... wyczyscil cookies i jak mam mozliwosc to sprobowal na innej przegladarce. Porazka buk...
 
5567 719

5567

Użytkownik
Podczas wpisywania informacji uzupełniających, konkretnie numeru konta bankowego, okienko zapala mi się na czerwono. Z innymi okienkami nie ma problemu. Na 100% wpisuję poprawnie. Ktoś miał podobnie? Nie mogę przez to ukończyć rejestracji.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Moze miałeś jiz tam konto
Wczesniej mi wyskoczyło na poczatku rejestracji, ze mój email jest juz w ich systemie, ale nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek się tam rejestrował. Wpisalem inny email i poszło dalej. Następnie okienka z peselem itd. wszystkie przyjmuje (a chyba nie powinno jesli bym juz się tam zarejestrował?), nie przyjmuje mi jedynie rachunku bankowego, wiec dziwne trochę. Dla sprawdzenia wpisalem też inny numer konta i też go nie przyjmuje. Zreszta konto juz założyłem, to sa jedynie dane uzupełniające (3 krok rejestracji), ale bez tego ani rusz jesli chodzi o grę online.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Jeszcze jedno zauważyłem. Jak cos w innych okienkach wpisałem źle, to oprócz &quot;zapalenia się&quot; na czerwono okienka, po prawej stronie pojawia sie czerwony krzyżyk (gdy wszystko ok, to jest zielona fajeczka). Tutaj przy tym rachunku bankowym mam zapalone okienko, ale nie ma krzyżyka obok, tylko zielone odhaczenie, jakby bylo ok, wiec jest tu jakis konflikt. :;/:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeszcze jedno zauważyłem. Jak cos w innych okienkach wpisałem źle, to oprócz &quot;zapalenia się&quot; na czerwono okienka, po prawej stronie pojawia sie czerwony krzyżyk (gdy wszystko ok, to jest zielona fajeczka). Tutaj przy tym rachunku bankowym mam zapalone okienko, ale nie ma krzyżyka obok, tylko zielone odhaczenie, jakby bylo ok, wiec jest tu jakis konflikt. :;/:
Najlepiej i najszybciej gdy będziesz ponownie wpisywał dane włącz sobie LiveChat i porozmawiaj z osobą tam będącą będzie w stanie szybko wszystko sprawdzić.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Dziś bylem w punkcie Fortuny i wypełniłem formularz rejestracyjny. Konto śmiga online, więc jesli ktoś będzie miał problemy tak jak ja z rejestracją online, to polecam udać sie do punktu. ;)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Hej nigdy nie gralem online u buka naziemnego. Zakladam konto stawiam zaklad, zalozmy ze wygrywam i ide do punktu naziemnego odebrac wygrana jesli obrot jest tylko 1raz po kursie 2?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Hej nigdy nie gralem online u buka naziemnego. Zakladam konto stawiam zaklad, zalozmy ze wygrywam i ide do punktu naziemnego odebrac wygrana jesli obrot jest tylko 1raz po kursie 2?
W Fortunie jest tak, że jak zagrasz online, to wypłata jest możliwa jedynie na konto bankowe podane podczas rejestracji, natomiast wpłacać można również w punkcie.
 
M 2,3K

matix234

Użytkownik
Dobra, a może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ostatni punkt? (&quot;wykonaj przelew, a jeżeli w ciągu 60 dni spełnisz warunki promocji otrzymasz od nas bonus do 650zł.&quot;) Zarejestruje sie, dostane te 30zł i co dalej?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Promocja juz zakonczona? Po wpisaniu kodu wyskakuje komunikat, ze kod jest niepoprawny. Pani z chatu jest delikatnie mowiac ograniczona umyslowo i nie potrafi odpowiedziec na proste pytanie czy promocja dziala i czemu nie kod nie dziala
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Promocja juz zakonczona? Po wpisaniu kodu wyskakuje komunikat, ze kod jest niepoprawny. Pani z chatu jest delikatnie mowiac ograniczona umyslowo i nie potrafi odpowiedziec na proste pytanie czy promocja dziala i czemu nie kod nie dziala
Napisz PW do Marcin-Odra na pewno udzieli Ci takiej odpowiedzi. Nie było nigdzie oficjalnego infa że promocja została zakończona.
 
Do góry Bottom