>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORBET - 20PLN za rejestracje, Polski buk bez podatku.

Status
Zamknięty.
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
IFORBET.PL


Nowy Polski bukmacher, który nie ściąga podatku 12% od graczy, prawdopodobnie sami płacą ten podatek bo płacić muszą jak są na polskiej licencji.
Bonus dodali od razu po rejestracji, warunki obrotu 4x po kursie minimum 2.0.

Fajnie się zapowiada jak na Polskiego bukmachera zobaczymy jak będzie.
Instrukcja:
  • forBET ze forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w promocjach.
    3. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
    4. forBET pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
    5. Z oferty promocyjnej gracz może skorzystać tylko jeden raz (chyba, że regulamin stanowi inaczej).
    6. Użytkownik otrzymuje bonus w wysokości 20 PLN za swoją pierwszą rejestrację na stronie – kolejne zakładane konta przez tego samego gracza zostaną wyłączone z promocji.
    7. Bonus w ramach promocji darmowy zakład 20 PLN są dostępne na koncie gracza 30 dni od daty ich przyznania.
    8. W przypadku pozostania na saldzie bonusowym środków poniżej 1 PLN, środki zostaną wyzerowane (bonus zostaje uznany za zamknięty).
    9. Bonus 20 PLN należy wykorzystać po kursie minimalnym 2,00 z warunkiem dokonania 4 krotnego obrotu.
    10. Kwota posiadanego bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
1. Oferta jest ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET ze specjalnego linku.
2. forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych graczy do udziału w promocjach.
3. forBET podwyższy wygrane o 12% wszystkim zarejestrowanym Klientom na stronie w okresie od 1 czerwca do 10 lipca 2016 roku.
4. forBET zastrzega sobie prawo do odmowy powiększenia wygranych graczom uznanym za zawodowych.
5. forBET pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
6. Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres [email protected] , podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora.
 
G 22

geograf_pl

Użytkownik
3. forBET podwyższy wygrane o 12% wszystkim zarejestrowanym Klientom na stronie w okresie od 1 czerwca do 10 lipca 2016 roku.
Nie widzę nigdzie tego zapisu. Wczoraj obstawiałem kupon to nie liczyli podatku, a już jest po 10 lipca. Generalnie ruszyli kilka dni temu, więc to jakiś stary zapis chyba.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie widzę nigdzie tego zapisu. Wczoraj obstawiałem kupon to nie liczyli podatku, a już jest po 10 lipca. Generalnie ruszyli kilka dni temu, więc to jakiś stary zapis chyba.
Skopiowałem ten komentarz z konkurencyjnej strony, nie wiem ile w tym jest prawdy, zresztą gra w mało poważnych bukmacherach mnie nie interesuje. ;)
 
A 97

analyst

Użytkownik
Coś więcej o tym buku ? Ktoś wypłacał ?
A co do bonusu to kurs 2 to musi być singiel czy może być AKO ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z rejestracjami się wstrzymajcie do sierpnia.
To nowy bukmacher, nie wszystko ma jeszcze dopracowane.
Jesteśmy z nimi w kontakcie od dobrych kilku tygodni. Mieli już wystartować na EURO...
Dla naszych użytkowników, którzy się zarejestrują z promocyjnych linków będą konkursy z fajnymi nagrodami, stały support na forum oraz negocjujemy lepszy bonus na start dla graczy z forum.bukmacherskie.com.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Widzę, że nie przeszło 105pln. Sprawdzałeś może jaka największa stawka w turniejach itf do gry tam uchodzi? Bo jeśli 10-20pln to szkoda zachodu. A chciałem tam wpłacić jakieś pieniądze za jakiś czas jak ogarną się ze wszystkim.
PS. Już się dowiedziałem. To 64zł i trzy liczby po przecinku. Pomniejszyli Ci to jeszcze?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Już po kilku dniach ktoś został zlimitowany, jak to jest możliwe?
Nie zostal ktoś zlimitowany, tylko pewnie bukmacher ma takie zasady reguły, że od razu ma ustalone limity, podobnie jak w betgun, tam po rejestracji zagrałem pierwszy kupon i od razu wyskoczył limit.
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Jak narazie, jestem bardzo zadwolony z ForBet. Po pierwsze brak podatku, co w kontekście polskich buków jest nowością i zdecydowanym plusem. Druga sprawa to szybko i sprawnie działająca strona z przejrzystym interfacem. Jest czytelny, prosty i praktyczny.
Również podany jest licznik bonusowy. Ile obrócono, ile trzeba jeszcze obrócić itp. Po obróceniu bonusem środki są automatycznie dodane do naszego salda głównego.
Oferta jeżeli chodzi o piłkę nożną jest całkiem szeroka a i kursy nie są złe.
Jak narazie to serdecznie wszystkim polecam tego buka. Zobaczymy jak będzie z wypłatą. Jak będę wypłacał to dam znać jak to wygląda.
 
A 63

awax

Użytkownik
jakie stawki tam przechodzą?
da radę zagrać za 500 czy 1000 zł?
jak ktoś ma doświadczenia to proszę niech się podzieli i wskaże jaki sport, jaki typ zakładu i jaka stawka
mnie szczególnie kosz interesuje
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
obrocilem juz 80 zl w zakladce bonusy mam pozostalo -2% i procent:100% czyli juz wypelnione a kwote dalej mam w zakladce bonus a nie saldo, jak to zmienic?
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Z rejestracjami się wstrzymajcie do sierpnia.
To nowy bukmacher, nie wszystko ma jeszcze dopracowane.
Jesteśmy z nimi w kontakcie od dobrych kilku tygodni. Mieli już wystartować na EURO...
Dla naszych użytkowników, którzy się zarejestrują z promocyjnych linków będą konkursy z fajnymi nagrodami, stały support na forum oraz negocjujemy lepszy bonus na start dla graczy z forum.bukmacherskie.com.

już miałem się tam rejestrować ale skoro tak sądzisz to poczekam ????
 
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Skopiowałem ten komentarz z konkurencyjnej strony, nie wiem ile w tym jest prawdy, zresztą gra w mało poważnych bukmacherach mnie nie interesuje. ;)
Skoro cie nie interesuje i nie wiesz ile w tym prawdy to po kiego to wrzucasz ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom