>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komso

Status
Zamknięty.
T 37

ttomekb

Użytkownik
Witam
napewno znacie KOMSO to znaczy słyszeliscie... i tu pytanie jak go grac skoro jego typy momentalnie albo sa bllokowane u buka albo linia leci na łeb na szyje
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
http://www.betrush.com/verified/statistics.php?int_member_id=2208
Podobno na stronce tajper czy jak jej tam (nie miałem tam nigdy konta), też gość był bardzo dobry na rynku ITF. Tylko co z tego jak kursy podobno drastycznie spadały i zarabiał na typach przede wszystkim sam autor.
Znajdź dobrego typera który jest na potężnym rynku jak np. ATP czy Premier League ???? .
A po co ci dobry typer w piłkarskiej premier league? Przecież w bukmacherce zarabia się na niszy i na informacjach o osłabieniach i kłopotach klubów a nie ma tym czy Ronney strzeli bramkę przed czy po przerwie.
Właśnie z tego powodu jaki już wyżej napisałem. Na bardzo dużym rynku ciężko o drastyczne spadki. Na 5 lidze hokeja w Wenezueli nie problem o drastyczne spadki kursów.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A po co ci dobry typer w piłkarskiej premier league?
Przecież w bukmacherce zarabia się na niszy i na informacjach o osłabieniach i kłopotach klubów a nie ma tym czy Ronney strzeli bramkę przed czy po przerwie.
A odpowiadając na pytanie autora wątku, to nic nie da się zrobić. Gość zapodaje typy, które najpierw sam gra, a to nie są zbyt popularne zdarzenia więc i bukmacherzy szybko reagują, a na dodatek potem wysyła typy do osób które zakupiły abonament i znowu kursy i linie szaleją. Po prostu, jak kupisz subskrypcję, to załatw sobie powiadomienia z poczty na telefon i staraj się szybko zagrać. Ważne jest też posiadanie cały czas kasy u buków które gość rekomenduje, bo wpłata do buka to kwestia minuty a jest do jednak dużo czasu, podczas którego &#39;koledzy&#39; mogą mocno zbić kursy i linie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
D 152

damian0012

Użytkownik
goscio ma kozackie staty ale gra takie mecze ze nawet nie wiem co to jest i zapewne po 3-5 jego betach limit w b365 masz na 100% wiec dla mnie nie ma sensu z nim grac tak samo jak granie z tajperem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
T 37

ttomekb

Użytkownik
mam dostep do jego typów i wyjscei sa 2 albo w ciagu dosłownie kilku sekund postawisz to co napisał albo musisz szukac u jakiegos egzotycznego buka tego typu... u buka który nie ogarnia jeszcze za dobrze i u niego te linie są jeszcze przez jakies 10 min... ostatnio tak miałem z siatkówką... na bet365 w 15s po zawodach byo ale na sportingbet zdazylem zalozyc konto wplacic kase i zagrac ;)
nie zawsze jednak jest kolorowo... ostatnio w ogole wycofali kilka spotkan z oferty a u innych tego nie było od poczatku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
D 152

damian0012

Użytkownik
a b365 nie naklada limitow jak juz nawet cudem uda sie zagrac jego typy?
pamietam ze po 3 betach od tajpera mialem limity w b365 ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A nie latwiej poczekac az wszyscy zagraja i przed samym meczem zagrac odwrotnie ten zwiekszony kurs?
Kupować abo od komso, żeby pograć odwrotnie. Witamy na forum.bukmacherskie.com
To jak w końcu? Blokują Bet365, czy jest ok?
To zależy co grasz i jak grasz. Jak grasz same jego typy pod limit to na pewno &#39;cię zblokują&#39;
 
D 3

donpedro16

Użytkownik
Czy ktoś mi rzetelnie odpowie na pytanie czy w ogóle jest sens grania tego Tajpera czy Kosmo. Mam do niech dostęp, ale oczywiście płatny i nie wiem czy jest to opłacane?
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Czy ktoś mi rzetelnie odpowie na pytanie czy w ogóle jest sens grania tego Tajpera czy Kosmo. Mam do niech dostęp, ale oczywiście płatny i nie wiem czy jest to opłacane?
Jak masz odpowiedni budżet, dostęp do kont bet365 to jest to opłacalne w dłuższej perspektywie.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Gram tajpera od kilku lat i jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych typerów. Jedyny problem jest z kontami, ale jak się chce zarabiać to trzeba kombinować. Fakt że nie zrobił ostatnio wyniku po 30-40%, jednak na minusie nie jest a jednostki wyrabia, lepszy okres pewnie przyjdzie. Na pewno się opłaca go grać jeżeli masz czas, jesteś w stanie w ciągu 30 sekund zagrać typ oraz jeżeli masz konta. Jeśli chodzi o limity tzn. chodzi mi o takie które niektórzy dostają po kilku typach to niestety ale nie możesz grać tajpera na świeżym koncie. Najlepiej na takim z długą historią rok-dwa. Jak nie masz &quot;wyhodowanych&quot; kont to rzeczywiście taka gra nie ma sensu bo raz dwa będziesz miał limity. Najlepsze są takie konta które miały sinusoidę jeśli chodzi o zyski/straty. Do tego musisz coś poza tajperem jeszcze grać, najlepiej żeby typy tajpera stanowiły ok 2% zakładów które grasz. Chodzi mi tu o jakieś bardzo popularne zakłady najlepiej poprzeplatane live&amp;pre. Grając tak jak napisałem limitów szybko nie dostaniesz, na pewno uda się sporo zarobić. Grając samego tajpera lub gra na świeżym koncie nawet mieszając z innymi typami prowadzi do bardzo szybkich limitów nawet jeżeli będziesz na sporym minusie. Jeszcze jedno jak czytają to osoby które grają tajpera: nie grajcie poza limit stawki i nie wysyłajcie kuponów do akceptacji traderowi bo i tak Wam tego nie zaakceptują a oni wtedy szybciej reagują i bardziej się przyglądają!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom