>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

SPECIAL PROMO Winmasters: 100% do 200pln + 22PLN na Skrill + 40PLN freebet!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ekskluzywna promocja w Winmasters


Dla każdego nowego gracza czeka:

100% do 200PLN
20PLN lub 40PLN - freebet (tylko u nas)
22PLN na Skrill - tylko u nas dla każdego nowego gracza! (tylko u nas)

Mega promocja w Winmasters na start ligi mistrzów!. Tylko teraz przy rejestracji otrzymasz:

1. Bonus od wpłaty 100% do 200PLN
2. Darmowy zakład do 40PLN
3. 22PLN na Skrill

Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:
Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 200PLN

Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 01 - 31 marca z promocyjnego linku:

&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji&lt;&lt;

Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 40PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z Winmasters
- dane skrill
- kwota depozytu
W tytule proszę wpisać &quot;Promocja w Winmasters - wygrywam&quot;
Warunki otrzymania freebetu:
depozyt 40-150zł - 20PLN
depozyt powyżej 150zł - otrzymamy freebet 40zł


To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 31 marca!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w Winmasters niż teraz :wink:
Nagrody gwarantowane - 22PLN na Skrill + darmowy zakład 20 lub 40 zł dla każdego + do 200 zł więcej na start z promocji powitalnej!

Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
 
manita 6

manita

Użytkownik
Wpłacam 40 - stawiam 2 zakłady = dostaję 40 bonusu od wpłaty od razu czy też dopiero po wysłaniu maila?
I jakie warunki obrotu tymi bonusowymi 40 PLN?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wpłacam 40 - stawiam 2 zakłady = dostaję 40 bonusu od wpłaty od razu czy też dopiero po wysłaniu maila?
W celu uzyskania bonusu należy wpisać następujący kod bonusowy w odpowiednim polu, w trakcie transferu środków: ‘BONUS200PL’.
Ważne aby nie wnosić zakładów, zanim bonus nie zostanie dopisany na koncie gracza!
I jakie warunki obrotu tymi bonusowymi 40 PLN?

Obrót 5-krotny w ciągu 20 dni.
 
M 0

marusieczek

Użytkownik
Witam,
zarejestrowałem się, wpłaciłem 40 PLN, wpisałem kod (musiałem zaakceptować inny regulamin) i dostałem od razu 80 PLN.
Czy zrobiłem coś nie tak żeby uzyskać opisany wyżej bonus + freebet? ????
Czy jest ok i muszę obrócić teraz 2x40 pln?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystko ok. To są dwie promocje przy pierwszej wpłacie.
Bonus 100% otrzymujemy automatycznie, a dodatkowy bonus manualnie do 7 dni roboczych.
 
M 0

marusieczek

Użytkownik
OK super.
Czyli gram 2x40 pln. Wysyłam zgłoszenie i czekam na bonus.
1. Później muszę obrócić 40x5?
2. Po jakim kursie?
3. Czy można obrócić bonus zakładami pojedynczymi?
4. Czy można obrócić na zakładach live?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Super byloby otrzymać odp na te ww pytania, bo bonusu ze strony warunki obrotu każdy zna.
Jeśli ten bonus manualny dopisywany jest po 7 dniach, to czas 20 dni liczony jest od dnia otrzymania?
Tylko mam wrażenie, że czegoś nie rozumiem albo słowo &quot;bonus&quot; jest niewłaściwie używane.
Wpłacam 200 PLN. Dostaję automatycznie bonus z promocji powitalnej dodatkowe 200 PLN. Stawiam 2 zakłady po 100 PLN - wartość depozytu.
Wysyłam zgłoszenie, dostaje freebet 40 PLN i 22 na skrilla i dodatkowo bonus dopisany manualnie 200 PLN po 7 dniach?
Szczególnie chodzi o potwierdzenie/zaprzeczenie pogrubionego końca.
 
K 15

kapec123

Użytkownik


Tylko bonusu? czyli 200x5? po jakim kursie?

Potem można skorzystać normalnie z kolejnego 100% do 200 w ramach promocji ze strony? z tym obrotem wydłużonym w czasie, większym niż 20 dni? Chodzi o te promocję na stronie.
Dobre pytanie, czy na obrót calego bonusa robi się automatycznie 20 dni? I który bonus obracamy jako pierwszy? Ten 100% czy 40 zł? Bo jeśli 100% to automatycznie żeby obrócić oba bonusy mamy 20 dni...
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Dobre pytanie, czy na obrót całego bonusu robi się automatycznie 20 dni? I który bonus obracamy jako pierwszy? Ten 100% czy 40 zł? Bo jeśli 100% to automatycznie żeby obrócić oba bonusy mamy 20 dni...
Jeżeli chodzi o procedurę....

W pierwszej kolejności po dokonaniu depozytu należy przetransferować środki na konto Zakłady sportowe wpisując odpowiedni kod bonusu upoważniający do otrzymania bonusu powitalnego 100% do 200PLN.
Bonus ten + kwotę depozytu należy obrócić 7krotnie w ciągu 60 dni.

Następnie dodawane są nagrody z udziału w powyższej promocji.
depozyt 40-150zł - 20PLN
depozyt powyżej 150zł - 40zł
(Freebety dodawane są po przesłaniu niezbędnych informacji od organizatora konkursu).
Freebet należy obrócić w ciągu 20 dni 5krotnie.

W pierwszej kolejności zostanie wliczony obrót Freebetem.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kierowanie pytań na support lub zerknąć do naszego Regulaminu ????
 
Do góry Bottom