>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.10.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 3. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
T 0

taxido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Chelsea - Southampton Typ: Chelsea win
Kurs: 1.80
Bukmacher: betclic
Analiza: Ogólnie chelsea ma najgorszy początek sezonu od 15 lat. W wywiadzie gdzieś tak mówił the special one. Nie sprawdzałem tego ale ogólnie chelsea słynąca z dobrej obrony i taktyki-strzelić jedną bramkę wiecej niż przeciwnik, zawodzi. Ale ostatni mecz z porto nie był taki zły. A to jest przeciwnik, który jest regularnie w LM i wychodzi z grupy, a southampton odpadło w eliminacjach do ligi europy... Chelsea musi zacząć wygrywać, będzie pełna determinacja na ten mecz, Costa wrócił i z porto był bardzo groźny cały mecz. Ostatnie dwa mecze pomiędzy nimi to remisy, ale kiedyś chelsea musi się przełamać, a southampotn w tym sesonie z przeciwnikami lepszej klasy nie daję sobie rady.
Polecam również stawiać na barcelone z sevillą, bo sevilla ostatnio gra bardzo przeciętnie i jest to cień tej drużyny z zeszłego sezonu.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - La Liga 2014/2015
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Sevilla - Barcelona
Typ:
Barcelona
Kurs:
1.89
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Powiem szczerze, że jak tylko zobaczyłem kurs na Barcelonę w tym meczu to oczy wyszły mi ze zdziwienia (czyt. value). Sorry bardzo, ale powiedzmy sobie wprost i szczerze gdyby (tak wiem gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem) zamiast nazwy klubu Sevilla wstawić jakąś Granadę czy inny Sporting Gijon to kursy na Barcelonę wyglądałby zapewne w okolicach 1,40-1,60.
Jeszcze przed poprzednią kolejką Sevilla była... najgorszą drużyną w ligowej tabeli, ale po bramce w 86 minucie grając w przewadze 1 zawodnika od 83 minuty w meczu z Rayo Vallecano te miejsce uległo zmianie na &quot;chlubne&quot; 16. Trzeba przyznać szczerze, że jak na zwycięzcę Ligi Europejskiej nie jest to zbyt dobre miejsce.
Być może to zwycięstwo da im jakiegoś &quot;powera&quot; do lepszej gry w kolejnych meczach, ale to mogą być tylko marzenia ściętej głowy. W Lidze Mistrzów polegli 2:0 z Juventusem na wyjeździe, a trzeba przyznać, że Sevilla to nie jest jakiś wielki klub z szeroką ławką rezerwowych.
Przypomnę wszystkim, że przed sezonem w Superpucharze Europy padł wynik 5:4 po golu w dogrywce dla Barcelony, ale w regulaminowych 90 minutach Barcelona prowadziła swego czasu już 4:1 do 53 minuty, więc mocno wątpię by tym razem scenariusz meczu był podobny (czyt. wielki powrót Sevilli).
Z drugiej strony nie wiem czego oczekiwać od Barcelony. Bo niby wygrywają, ale przydarzają im się czasami dziwne mecze (czyt. wpadki) jak z np. Athletic Bilbao 4:0, Celtą Vigo 4:1 i właśnie Sevillą 5:4. Być może to jest tylko złudny obraz teoretycznie słabszej formy, bo drużyna z Katalonii na przestrzeni ostatnich sezonów przyzwyczaiła nas do hegemonii w tym sporcie ulegając tylko najlepszym klubom ze ścisłej czołówki Europy i takie wyniki jak te powyższe po prostu szokują, ale z drugiej strony w Lidze Mistrzów mają komplet punktów, a w La Lidze są na 2 miejscu w tabeli czyli niewiele się zmieniło odnośnie sukcesów.
Ze składu wypadł Messi, ale to też może być ogromny motor napędowy dla pozostałych zawodników którzy będą chcieli się wykazać grając na 200% swoich możliwości. Poprzednie mecze tych drużyn bardziej przypominają wyniki NHL niż piłki nożnej: 5:4, 2:2, 5:1, 1:4, 3:2, 2:1, 2:3 dlatego gram też over bramkowy.
Pozostałe typy z tego meczu!
⛔ 100
 
sweternoallin 2

sweternoallin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA
Godzina: 09.00
Spotkanie: Venus Williams - Mugruruza Blanco Gabrine
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Przyszedł czas na finał. O godzinie dziewiątej czasu polskiego Venus William podejmie Mugruruzową. Początkowym faworytem bukmacherów była amerykanka. Po kilkudziesięciu minutach sytuacja się odwróciła i na tą chwilę mniejszy współczynnik widzimy przy nazwisku hiszpanki. Nie dziwi mnie to. Oglądałem dzisiejszy półfinał z Kerber i prezentowała się naprawdę przyzwoicie. Nie było większych przestojów jak na WTP przystało. Mocne, mierzone uderzenia sprawiały wielki kłopot Andżelice. Nie miałem przyjemności oglądać Wenus, aczkolwiek prawie trzygodzinny pojedynek na pewno da o sobie znać w finale. 35 lat na karku musi robić swoje. Jeżeli chodzi o drogę do tego finału to Venus pokonała odpowiednio: 2:0 Radwańską, Goerges, Suarez Navarro oraz w trzech setach: Konte i we wspomnianym półfinale Vinci. Droga hiszpanki wydaje się stosunkowo łatwiejsza, odprawiła ona z kwitkiem: Stephens (2:0), Ivanovic (2:1), Schmiedlová (2:0) oraz Kerber (2:0). Szkoda, że nie udało się pograć wcześniej, jednak myślę, iż kursy do jutra będą jeszcze mniejsze, a w obecnym w moim odczuci jest swego rodzaju value.
Zwrot
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie a
Godzina: 18:00
Spotkanie: Carpi - Torino
Typ: Torino
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam zapraszam na 7 kolejkę spotkań ligi włoskiej w którym to ostatnia drużyna tabeli czyli Carpi podejmie na swoim stadionie drużynę zajmującą aktualnie 3 miejsce w tabeli - zespół Kamila Glika - Torino. o drużynie gospodarzy nic dobrego nie można napisać poza tym że są etatowymi dostarczycielami punktów i jako jedyna drużyna wraz z Veroną nie wygrała do tej pory. Nic nie wskazuje na to żeby miało się coś zmienić po tej kolejce. Rozpędzonym Bykom narazie brak awansu do europejskich pucharów wyszedł na dobre gdyż (niczym Lech Poznań) mogą się skupić na lidze ????
można po części usprawiedliwić gospodarzy bo mierzyli się z naprawde dobrymi drużynami (Inter, Fiola, Napoli, Roma oraz Sampdoria), ale myślę że ich przywitanie z Serie A było tak bolesne że morale opadły do zera i jeszcze jakiś czas nie zaznają smaku zwycięstwa.
Kurs wydaje się być przesadzony w stronę Byków (spodziewałbym się ok 1.8) dlatego myślę że warto zaryzykować gdyż powinno się opłacić
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Crystal Palace – West Brom
Typ: over 3.5
Kurs: 4.00
Buk: unibet
Godz. 13:45
Analiza:
Ósmą kolejkę Angielskiej Premier League rozpoczniemy w Londynie gdzie miejscowa ekipa Crystal Palace będzie podejmować West Brom. Crystal Palace to całkiem inna ekipa patrząc na poprzedni rok i początek sezonu, długo byli kandydatem do spadku wszystko i to dosłownie zmieniło się po przyjściu Pardewa. Zmiana taktyki postawnie na ofensywną grę przyniosło zamierzone rezultaty i tej chwili na pewno nie jest to ekipa do spadku, ba nawet dla mnie mogą namieszać. Brakuje im stabilności w niektórych spotkaniach ale do tej pory czy to z City czy Arsenalem a są to mecze które przegrali na pewno nie byli gorszą ekipą – potrafili naprawdę momentami dyktować tempo gry. O ich ogromny potencjale przekonała się ekipa mistrz Anglii przegrywając na Stamford 1:2. Największa siła tej ekipy płynnie z szybkości i dynamiki swoich akcji. Bolasie, Puncheon, Zaha, Sako to są znaki firmowe Pardewa jeśli chodzi o te atuty – wszyscy potrafią wygrać pojedynek jeden na jeden i naprawdę szaleć w bocznych sektorach. Do tego wszystkiego przyjście do środka Francuza Cabaye dało nowe warianty gry pozycyjnej no i polepszyło w znaczący sposób rozegranie oraz stałe fragmenty.Goście na ławce trenerskiej z Pulisem słyną z tego że potrafią zagrać zamknięte zawody, ta taktyka z ekipami typu Stoke, Watford, Aston Villa zdaje egzamin bo są punkty. Taki zawodów opartych na mocnej defensywie i kontrze jednak nie potrafią zagrać z mocnymi ekipami które dysponują kreatywnością a zdecydowanie do takich ekipa moim zdaniem trzeba zaliczyć Crystal Palace, tym bardziej przed własną publiczności. West Brom z Evertonem, City oraz Chelsea z łatwością stracił po trzy bramki. Dla mnie gospodarze są wyżej formie i mają zdecydowanie kreatywniejszych graczy w drugiej linii co będzie dziś kluczem, do tego u siebie już dwa razy przegrali na trzy mecze rywali mieli trudnych ale na pewno chcą ten bilans poprawić. Oglądałem prawie wszystkie mecze ekipy Crystal w tym sezonie bo dla mnie jest to ekipa którą w każdym meczu można oglądać bo tworzy świetne widowiska dla mnie jeśli utrzymają swój poziom a nawet stać ich na więcej to spotkanie wygrają to spotkanie z niepotrafiącym grać z takimi przeciwnikami West Brom.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Piast - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W spotkaniu jedenastej kolejki Ekstraklasy lider z Gliwici podejmie na własnym stadionie drużynę Wisły Kraków. Mój typ na to spotkanie to wygrana gości. Nieoczekiwanie zespół prowadzony przez trenera Latala przewodzi ligowej stawce z dość sporą przewagą nad pozostałymi drużynami. Osiem wygranych przy zaledwie dwóch porażkach to świetny bilans, do tego przekonująca gra - więc dlaczego stawiam na Wisłe? Ponieważ czuje iż jutro Piast się potknie. Po pierwsze to jest Polska liga, tu żadna OBECNA drużyna nie może mieć za długiej dobre ( lub złej ) passy. Piast w końcu zagra słabsze spotkanie, dodatkowo z każdym spotkaniem rośnie presja i wymagania na zawodnikach a to nie będzie im sprzyjało. Im mniej presji tym lepiej zawodnicy grają. Wisła w Bielsku przełamała swoją niechlubną passe bez wygranej na wyjeździe, potem co prawda przyszedł domowy remis 0-0 z Koroną ale Wisła miała w tym spotkaniu pecha, zaliczając dwa słupki i wybicie piłki z linii przez rywala. Podopieczni K.Moskala o wiele lepiej grają z rywalami, którzy nie murują bramki a takim rywalem jutro będzie Piast. Nie jest pewny występ Głowackiego, Jankowskiego i Guerriera. O pierwszych dwóch nie ma się co martwić. Głowe zastąpi z powodzeniem Sadlok a za Jankesa może wejść Crivelaro. Jeśli nie zagra DG77 to boki Wisły będą wyglądały blado, lecz dziś na konferencji opiekun Wiślaków mówił że Haitańczyk jest najbliższy gry więc za pewne zagra. Z Krakowa do Gliwic wybiera się 1000 fanatyków Wisły oficjalnie + na pewno dziesiątki nie oficjalnie. Głośny doping na meczu wyjazdowym może zniwelować autu własnego stadionu. Ja podejmuje ryzyko i gram jutro na Wisłe.
⛔ 100
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Termalica B-B - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mój typ na sobotę to wygrana drużyny z Niecieczy. Termalica jest w gazie , ostatnie wygrane najpierw z Lechem (3-1) , Cracovia (3-2) i remisy z mocnymi ekipami; Pogonią Szczecin i Legią Warszawą na ich boisku pokazuje na co stać ekipę Piotra Mandrysza. Przyjeżdżający jutro Górnik jest stosunkowo najsłabszą ekipą z którą grali w ostatnim czasie . Jeśli &#39;słonie&#39; potrafią zdominować Legię Warszawę na ich stadionie to już się zastanawiam jakim wynikiem jutro wygrają .Moim zdaniem drużyna z Łęcznej nie ma nic do zaoferowania co mogłoby zaskoczyć piłkarzy z Niecieczy.Choć w naszej Polskiej Ekstraklasie mecz meczowi nie równy, zaufam formie i determinacji drużyny z Niecieczy.
⛔ 100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA
Godzina: 09.00
Spotkanie: Venus Williams - Muguruza Garbine
Typ: 1 set wygra Venus
Kurs: 1.90
Bukmacher : Expekt
Analiza :
Nie ruszałbym tego meczu wcale, bo wcale, ale oglądając dzisiejszy mecz Kerber z Muguruzą trzeba grać przeciwko niej, Garbine pod koniec meczu przy stanie 3-3 w tie breaku w 2 secie ( powinna skończyć szybciej) wzięła pomoc medyczną narzekając na staw skokowy, po udzieleniu pomocy Muguruza biła wszystko kończąc, ponieważ nie mogła chodzić po korcie stała i tylko ostatnie uderzenie robiła i wygrała to tylko i wyłącznie dzięki temu, że Niemka zagrała bez głowy, wystarczyło nie grać na środek (w Muguruzę) i by Hiszpanka nie wyszła na 3 seta, a tak jest w finale takie kontuzję w noc się nie wyleczą nie ma szans dostanie &quot;blokadę&quot; lub jakieś zastrzyki i masaż, ale umówmy się to nie wystarczy aby grać na wysokim poziomie przeciwko Venus przez 2 sety, polecam pograć 1 seta, ponieważ Muguruza tego meczu nie powinna dograć do końca, a 1 set zostanie rozliczony bez zwrotu, bo z tą kontuzją set to jest maximum chyba, że wyjdzie byle tylko rozegrać ten mecz tak czy siak polecam grać, póki kurs nie spadł na 1.6 lub niżej w stronę Venus.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, South American Championship 2015
Godzina: 2.00
Spotkanie: Argentyna - Kolumbia
Typ: Under 141.5 punktu
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Heja, wiatm po krótkiej przerwie. Uważam, że znalazłem bardzo fajny mecz z siatkówki. Jest to spotkanie z grupy B mistrzostw Ameryki Południowej w siatkówce, które odbywają się w Brazylii. Jest to mecz 3 kolejki grupowej, w której teoretycznie mamy wszystko rozstrzygnięte, ale tak nie do końca. Nie wiemy kto zajmie w tej grupie 1 miejsce. Obie reprezentacje mają awans do półfinału już zapewniony. Dla mnie tu faworytem jest Argentyna i uważam, że wygra 3 do 0, a co za tym idzie padnie wynik underowy. W konfrontacjach obu tych reprezentacji nigdy nie padło 140 punktów, a obie reprezentacje grały ze sobą 5 razy i zawsze Argentyna wygrywała 3 do 0. Dzisiaj za pewne będzie podobnie. Kolumbia miała problemy w tym turnieju nawet z outsiderem tej grupy Gujaną.
Powodzenia.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Southampton
typ:Chelsea dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
buk Unibet
Godz: 03.10.2015 / 18:30
Analiza: Jutro moim zdaniem w końcu w ligowych realiach przełamię się ekipa Londyńskiej Chelsey, która na razie nie radzi sobie zbyt dobrze, goście również nie są obecnie w dobrej formie a jedno zwycięstwo w poprzedniej kolejce na swoim stadionie gdzie ich rywalem była ekipa Walijskiej Swansea, to zdecydowanie za mało żeby postraszyć tak wielki klub jak Chlsea, nawet jeśli the blues obecnie znajdują się w jakimiś kryzysie. Faworytem w tym spotkaniu będzie drużyna gospodarzy , która moim zdaniem w tej kolejce powinna sięgnąć po 3 punkty, ma tutaj przewage własnego stadionu, oraz słabe wyjazdy drużyny przyjezdnych, poza tym w tym meczu za gospodarzami przemawia historia na 10 spotkań rozegranych na tym stadionie od 1999 roku ekipa gospodarzy 5 razy wygrywała 4 razy remisowała i zanotowała tylko 1 porażkę, goście natomiast swoje poprzednie spotkanie ligowe na wyjeździe wygrali w lutym tego roku, więc ich passa na pewno jest nie do pozazdroszczenia, gospodarze na swoim stadionie mylą się rzadko,ale tych wpadek ostatnio było zdecydowanie za dużo moim zdaniem tutaj obejrzymy kilka bramek i gospodarze ze swoją średnio spisującą się defensywą też co najmniej jedną bramkę tutaj stracą, mój typ to dokładny wynik 2:1 , dla zespołu Londyńskiej Chelsey.
⛔ 100
 
B 0

buhaj_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia J-League
Godzina: 09:00
Spotkanie: Urawa Red Diamonds v Sagan Tosu
Typ: Urawa Red Diamonds and over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro rano rusza kolejna runda spotkan w Japonskiej J-League a ja zwrocilem uwage na mecz pomiedzy zajmujaca obecnie 3 miejsce Urawa a bedacym na 14 pozycji zespolem Sagan Tosu. Urawa ma 5 punktow straty do prowadzacej Hiroshimy i jutro bedzie miala duza okazje aby ta roznice zmniejszyc gdyz Hiroshima podejmowac bedzie zespol FC Tokio ktory moze pochwalic sie najlepsza defensywa w lidze. Sledze lige japonska od pewnego czasu i jest to liga w ktorej pada duzo overow bramkowych. W tym sezonie w meczach z udzialem Urawy pada srednio 2.7 bramek a Saganu 2.6. Jak dla mnie faworytem tego meczu jest Urawa ktora wygrala 4 z ostatnich pieciu meczy ligowych i na te cztery zwycieskie mecze raz tylko nie pokryli overa 2.5. Ostatni mecz miedzy tymi zespolami odbyl sie 30.05.15 i zakonczyl sie wynikiem 1:6 dla pilkarzy Urawa Red Diamonds ktorzy grali na wyjezdzie. Podsumowujac licze jutro na latwa wygrana gospodarzy i minimum 3 bramki w meczu. Powodzenia!
⛔ 100
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 1 Budesliga
Godzina: 15.30
Spotkanie: FC Ingolstadt - Eintracht Frankfurt
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo zastanawiałem się co zagrać na sobotę. Jako, że głównie interesuję się piłką niemiecką pod lupe wziąłem spotkanie dwóch defensywnych zespołów - 9 w tabeli Ingolstadt oraz 12 Frankfurtu. Nie będę się rozpisywał. Nieznacznym faworytem spotkannia są gospodarze... jednakże ich bilans bramkowy to jakaś farsa, bardzo często kończą spotkanie przy 1:0, ewentualnie 1:1. Frankfurt w tej kwestii jest bardziej otwarty, grają z kontry, próbują przejąć inicjatywę. Lecz nie w tym meczu... Ingolstadt ma solidną obronę, której nie mam nic do zarzucenia. Jeszcze rzut oka na H2H - dwa ostatnie spotkania tych zespołów kończyły się rezultatem 1:1. Jedni i drudzy nie czują zbytniej presji...Uważam, że spotkanie zakończy się wynikiem 0:0, ewentualnie 0:1. Na wypadek wyniku 1:1 nie gram under 1,5, Ale odważnym polecam. Sądzę, iż typ 2,5 jest bezpieczny, a po takim kursie - nic tylko brać ???? Powodzenia ???? !!!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 17.30
Spotkanie: Lyon - Reims
Typ: Czyste konto Lyon - nie
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam. Na dzisiaj polecam ten typ po bardzo dobrym kursie.
Ostatnie 5 H2H - 4 razy Reims strzelalo, jeśli chodzi o wyjazdowe mecze Remis z Lyonem
W ostatnich 3 zdobywali brame. Lyon ostatnio bez formy, ciężko u nich o gole, zle wyniki w Lidze Mistrzow trochę, średnia w lidze. Patrząc na tabele Remis na pozycji 3, ma szansę na pozycję wicelidera. Osobiście polecam, powinno pokryć bez większych problemów.
⛔ 100
 
A 24

aligancki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Piast Gliwice - Wisła Kraków
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Piast jest obecnie w bardzo dobrej formie. Przewodzi ligowej tabeli z 8 zwycięstwami i 2 porażkami, jako jedyni w lidze jeszcze nie zremisowali meczu. Na własnym boisku mają jeszcze lepszy bilans, na 5 meczów odnieśli 5 zwycięstw. Poza meczem z Górnikiem Łęczna (3-0), wygrywali mecze z przewagą 1 gola co oznacza, iż przynajmniej w teorii balansowali na granicy remisu. W obecnej kolejce zagrają z Wisłą, która większość swoich meczów zremisowała. Goście zajmują 6 miejsce z bilansem 3-6-1. W meczach wyjazdowych też przeważają u nich remisy. Bilans 1-3-1 pokazuje, że za dużo nie wygrywają (pierwsza wygrana w ostatnim meczu wyjazdowym ze słabym Podbeskidziem) ale też i nie przegrywają (1 wpadka w Łęcznej). Co do wyjazdowych remisów to 3 mecze zakończyli wynikiem 1-1 kolejno z Cracovią, Legią (przerwali serię 3 zwycięstw) i Pogonią czyli z drużynami z czołówki ligi. Moim zdaniem Wisła jest w stanie przerwać serię domowych zwycięstw Piasta. W poprzednim sezonie obydwa mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się remisem, myślę że teraz będzie tak samo.
⛔ 100
 
polake89 37

polake89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia Liga II Grupa 1
Godzina: 10:00
Spotkanie: Farul Constantana - Dacia Unirea Braila
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Egzotycznie i nie kazdy buk oferuje 2 Lige Rumunska. Goscie sa w niesamowitej formie. 4 zwyciestwa i tylko jedna porazka. Ostatnia potyczka w pucharze z wielkim Dynamo Bukareszt przegrali tylko 2:3 pamietajac, ze Dynamo to wielka marka trzeba oddac im honor. Co do gospodarzy 2-2-1 tez nie jest zlym wynikiem ale jednak historia potyczek obu klubow tez przemawia za Braila - 3 zwyciestwa Braila i 2 remisy.
Ostatnie potyczki Constantana:
0:0
4:1
1:0
0:2
3:3
Ostatnie potyczki Braila:
1:0
2:3 (Dynamo B)
3:1
0:1
1:0
Ostatnie wyniki Constantana - Braila
0:4
0:0
1:2
1:3
1:1
Powodzenia!
⛔ 100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga
03.10., godz. 15:30, HDI Arena w Hannowerze
Hannover &#39;96 : Werder Brema
Hannover &#39;96 strzeli over 1.5 gola
@ 2.20 / Bet365
Po 7 kolejkach Bundesligi drużyna gospodarzy jest jedyną ekipą bez zwycięstwa w lidze i zapewne nie takiego początku spodziewali się kibice , zarząd no i sami zawodnicy jednak nic nie może przecież wiecznie trwać i kiedyś trzeba zgarnąć ten pierwszy komplet pkt a dziś chyba jest ku temu najlepsza okazja bowiem gościć będą u siebie równie słabo spisujący się Werder który przegrał trzy ostatnie mecze w tym dwa z obiema beniaminkami ( 2:1 z Darmstadt na wyjeżdzie i 0:1 u siebie z Ingolstadt ) .
Zaglądając do statystyki z tego sezonu to w obu drużynach formacja obrony nie należy do najlepszych i tak Hannover bilans br. 6:16 natomiast Werder 7:12 dlatego warto chyba iść w stronę bramek , kolejna ze statystyk podpowiada że kiedy spotykają się razem czy to tu na HDI Arena w Hannowerze czy Weserstadion w Bremie na brak goli ie można narzekać ( 3:3 , 3:2 , 4:1 , 4:3 .... ) dlatego mój typ na bramki , z H2H wynika że tu Hannoverze średnia goli w meczu bardzo wysoka bo aż 4,64 .
Obie drużyny dziś wybiegną w okrojonych składach i tak Hannover : Bech (zawieszenie), Prib, Benchop (kontuzje) natomiast w Werderze : Wolf, Yildirim, Johannsson, Lorenzen (kontuzje), Bargfrede (czerwona kartka) i jak widać u gości wygląda to gorzej dlatego liczę że pierwsze trzy pkt w tym sezonie powinni zanotować piłkarze Hannoveru i myślę że strzelą przynajmniej dwie bramki !
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 1 Budesliga
Godzina: 15.30
Spotkanie: FC Ingolstadt - Eintracht Frankfurt
Typ: x/x (remis/remis)
Kurs: 5.1
Bukmacher: unibet
Analiza:
Już padło kilka słów o tym meczu. Gospodarze z dorobkiem bramkowym 4-6 najniżej w lidze. Goście 13-9 , zdobyty dorobek bramkowy potwierdza ich styl gry. Jeżeli defensywa gospodarzy będzie bezbłędna to mój typ jest całkiem możliwy do trafienia. Gospodarze raczej skupią się na obronie , goście lubią otwartą grę i może im być bardzo trudno coś dzis ustzelić. Obecnie wynikiem remis do przerwy i na koniec, gospodarze zakończyli dwa spotkania (najwięcej w lidze) , a goście jedno.
Dorobek punktów w 5 ostatnich spotkaniach identyczny 2 x zwycięstwo i 2 x remis. Obie drużyny raczej muszą myśleć o obronie przed spadkiem niż czołowych lokatach w lidze, bo ogon może być bardzo ciasny ...Spotkanie równorzędnych obecnie co do formy drużyn , spodziewam się wyrównanej remisowej walki w obu połowach.
⛔ 100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork
Typ: Liczba goli: powyżej 2,5
Kurs: 2,00
Buk: Sportingbet
Analiza:
Sandecja Nowy Sącz plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli z trzynastoma punktami, które dały jej trzy zwycięstwa i cztery remisy a trzykrotnie Sądeczanie schodzi z placu gry pokonani. Na stadionie im. Ojca Władysława Augustynka dwa razy wygrali i tyle samo razy remisowali i przegrali, strzelili jedenaście goli i tyle samo stracili co daje średnią 3,7 bramki na mecz. Dziś do Nowego Sącza przyjeżdża beniaminek z Kluczborka,zajmuje on dziesiąte miejsce w tabeli, które jest odzwierciedleniem jego zdobyczy punktowej za sprawą dwóch wygranych, czterech remisów i porażek. Na wyjeździe zespół MKS-u raz odniósł jedno zwycięstwo, jeden remis i poniósł dwie porażki, jego bilans bramkowy to sześć strzelonych bramek i dwanaście straconych co daje średnią 4,5 gola na mecz. Obrona gospodarzy jest dziurawa jak szwajcarski ser między innymi ze względu na to, że z kontuzją braku zmaga się stoper będący kapitanem Dawid Szufryn. Działacze starają się zakontraktować ukraińskiego środkowego obrońcę Witalija Berezowskiego, byłego gracza Stomilu Olsztyn. Formacje ofensywne Sandecji z kolei spisują się bardzo dobrze, zaawansowany wiekowo napastnik Arkadiusz Aleksander ma już na koncie siedem trafień. Zespól z Kluczborka ostatnio zanotował lekki progres szczególnie jeśli chodzi o mecze na własnym terenie, kwestia meczów wyjazdowych o których wspominałem wyżej nadal pozostawia wiele do życzenia. W meczu tym warto wybrać zdarzenie na liczbę goli, która powinna przekroczyć standardową linię czyli 2,5.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: AC Wolfsberger - Ried
Typ: Ried lub remis
Kurs: 1,78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dwie czerwone latarnie. Ried w lepszej formie, 7 oczek w ostatnich 5 meczach. Gospodarze tylko jedno z borykającym się z problemami Salzburgiem. Ale i tak to niewątpliwy sukces. O ile z tymi potencjalnie lepszymi, ACW potrafi się spiąć i zagrać dobry mecz, ale go przegrać. To jednak z tymi słabszymi, grają piach. Z porównywalnie notowanym co Ried - Altach - przegrali u siebie nie tak dawno 0x2. Ried słabo zaczęli sezon i byli w dupie jeśli chodzi o grę obronną. Teraz się poprawili, w ostatnich 3 meczach tracąc tylko dwa gole - potrafili 11. Mimo wszystko w meczu o 6 punktów spodziewam się zachowawczej gry. Piłkarsko lepiej wyglądają goście, a dla nich ewentualny remis to dobry rezultat.
✅ 78
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom