>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

system skrócony na 7 meczy - jak gram go ja

W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Jak w tytule przedstawiam system skrócony zaczerpnięty z bogatej bazy systemów ediego8 ????
SYSTEM NA 7 MECZY
KUPON MECZE
A 1-2-3
B 1-4-7
C 1-5-6
D 2-3-7
E 4-5-6

100% gwarancja trafienia 1 kuponu przy 5z7,czyli system wybacza popełnienie 2 błędów.
Rozkład w/w gwarancji jest następujący:
a) 1 kupon na 57%
b) 2 kupony na 43%
Razem: 100%, czyli istnieje wysoka 43% szansa, że trafiając 5z7 wygramy 2 kupony.
Przy trafieniu 4z7, czyli przy 3 błędach nadal mamy bardzo wysokie bo 57% SZANSĘ na wygranie 1 kuponu.
Przy trafieniu 6z7, czyli przy 1 błędzie rozkład trafień jest następujący:
a) 2 wygrane kupony na 14%
b) 3 wygrane kupony na 86%
Razem: 100%.

Ja gram go wybierając kursy 2D po kursie 1.9 lub wyższy (under/over , hadicapy itp) gram jeden system na siedem meczy które moim zdanie wejdą a drugi gram na przeciwstawne mecze. Wyniki mnie mało interesują ???? najważniejszy jest rozstaw meczy które wejdą lub nie. Celem jest trafienie ( lub nie ) 5,6 lub 7 meczy wtedy mamy zysk. Podane systemy gram małą progresją do 6 progów na każdym mam ustawione ok 10j wygranej. Polecam przetestować
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
H 13

hooma

Użytkownik
Czekaj czekaj, bo trochę nie mogę się dopatrzeć większej różnicy co do grania u buka poprostu zakładu kombi 5z7. Też mam wygraną jeśli trafię te 5,6 czy 7 typów. Bezapelacyjnie 4 trafione dyskwalifikują grę co wiadome.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
no a tutaj masz jednak 57% szans na trafienie kuponu.Różnica jest istotna.
Dodam jeszcze i to, że nawet mając trafione tylko 3z7 zdarzeń - wciąż mamy niewielkie bo niewielkie, gdyż wynoszące 14.28% ale otwarte szanse na wygranie 1 kuponu.
Stąd i tu podkreślam ogromne znaczenie kompozycji systemu do gry, już na kuponach.
Czyli po wstępnym wybraniu zdarzeń, kolejnym krokiem jest ich z sobą odpowiednie ulokowanie tak, aby 3 zdarzenia z 7, którym to 3 przypisujemy najwyższe znaczenie rozumiane jako nasze przekonanie o ich wejściu, znalazły się z sobą w tej samej linii rozpisu A-E, więc np. 1-2-3 czy 4-5-6
A 1-2-3
B 1-4-7
C 1-5-6
D 2-3-7
E 4-5-6
bo wtedy nawet wejście tylko 3z7 zdarzeń, ale dobrze z sobą skomponowanych, także da 1 wygrany zakład.
Odnosząc to już do tego w/w jego konkretnego modelu gry, przedstawionego przez autora wątku
kolegę @wladyslaw50 - istnieje wtedy przy wejściu rozkładu 3/4 czy 4/3 także szansa na równoległe trafienie obustronne, czyli zarówno w zakładach granych na &quot;tak&quot; i na &quot;nie&quot;.
Zwracam też uwagę na to, że zdarzenie #1 występuje tu 3x a pozostałe po 2x
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Podstawowym założeniem mojej gry tym właśnie systemem było to że kiepski ze mnie typer ???? i lubie obstawiać sporą ilość meczy. Chcąc ułatwić sobie zadanie wymyśliłem że fajnie będzie jak będę wygrywał zarówno wtedy kiedy będę miał racje z typem jak i wtedy kiedy będę się mylił. Oczywiście rozkład meczy może być że 3 wejdą a 4 nie (lub odwrotnie) ale częściej mam układ 2/5 lub 5/2 . System ten ma bardzo mała ilość kuponów co pozwala dobrać krótka progresje czekając na wygranie 2 lub więcej kuponów co przy kursach 1.9 daje sensowny zysk. Co do prowadzenie testu to na razie niestety czas mi na to nie pozwala. Pozdrawiam
 
A 498

addam44

Użytkownik
Rozumiem ze prowadzisz osobna progresje dla kazdej lini gry tj.zarowno do siodemki typowanej jak i typow przeciwnych?
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Tak prowadzę progresję podwójną choć jeśli zysk z jednej jest wysoki i pokrywa koszty obu to zamykam obie i gram od początku. nastawiam się na mały zysk. Grając na pinnacle lub marathon kursy dwu drogowe często są ok 1.95
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@wladyslaw50, niekiedy może przydać się rozwinięcie tego podanego przez Ciebie systemu na 7 zdarzeń i 5 zakładów, bo dodając tylko 2 zakłady przy tym samym trafieniu 5z7 - uzyskujemy gwarancję wygrania 2 kuponów:
SYSTEM na 7 zdarzeń, w rozpisie na 7 zakładów po 3 mecze na kuponie:

1-2-7
1-3-4
1-5-6
2-3-6
2-4-5
3-5-7
4-6-7
Gwarancje:
przy 5z7 - 2 kupony na 100%
przy 6z7 - 4 kupony na 100%
Szanse:
przy 4z7 - szansa 80% na 1 kupon
przy 3z7 - szansa 20% na 1 kupon
.............
Biorąc pod uwagę ten Twój model gry, to za zwiększony o 2j. koszt gry ( lub przy grze obustronnej o 4j. ) uzyskujesz przy powyżej podanych trafieniach - oraz na to gwarancjach i szansach, ew. kolejny trafiony kupon z ako z przedziału od 1.9^3=6.85j. do 1.95^3=7.41j. choć wciąż z możliwością przy rozkładzie trafień 3/4 lub 4/3, wygranych kuponów po obu stronach, czyli w grupach &quot;tak&quot; i &quot;nie&quot;.

Pozdrawiam
 
zakichany 4

zakichany

Użytkownik
@Edi8
Móglbyś przedstawić optymalne stawkowanie progresji do prowadzenia równocześnie dwóch linii, tak jak gra kolega @wladyslaw50?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Optymalne - moim zdaniem - jest w tym przypadku prowadzenie obu tych linii na swoich oddzielnych rozrachunkach, przy stawkach (odnoszących się do oczekiwanych trafień) dających zadawalający nas zysk w momencie uzyskania już tego trafienia.
To trafienie może wynikać z minimalnej gwarancji systemu więc 5/7, z trafień ponad gwarancję minimalnej wygranej ( więc 6/7;7/7 ) lub także z szans przy trafieniach niższych ( 4/7; 3/7).
Szczególnie ważne jest tu w tym systemie z wpisu #1, to wysokie bo 43% prawdopodobieństwo wygrania 2 kuponów przy 5z7, co może stanowić nasz punkt odniesienia do oczekiwanego zysku a zatem i do wynikającej z tego wysokości kolejnych stawek w naszym &quot;rozkładzie jazdy&quot;.
Wtedy zamykamy tę linię i grę w niej zaczynamy od początku, kontynuując ją w drugiej niezależnej linii.
Niewykluczone jest tu także wystąpienie trafień równoległych - przy 3/4 lub 4/3 - ale szanse na to są niskie...
Wtedy obie linie zostają zamknięte jednocześnie.
Oczywiście - szczególnie przy wyższych poziomach gry - racjonalnym może być zamknięcie obu linii przy mocnym trafieniu w 1z2 linii, czyli przy 6/7 i 7/7.
W systemie podanym we wpisie #1, przy wejściu 6z7 najbardziej prawdopodobne jest wygranie wtedy 3 kuponów
( szansa 85.71%) a na wygranie 2 kuponów pozostałe do 100% 14.29%.
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Prześledziłem chyba wszystkie Twoje opublikowane systemy edi8 , ten który opisujesz nadaje się bardzo fajnie ale nie do grania obustronnego gdyż koszty gry są o 40% większe, a co za tym idzie zysk mniejszy. Coś za coś. Każdy musi sam skalkulować co mu bardziej pasuje W pierwszym systemie trafiając dwa kupony mam 13.7j (2x 6.85) przy koszcie gry 5j. Oczywiście potrzeba trochę szczęścia bo przy trafieniu 5z7 meczy mamy 43% szans na 2 kupony a 57% szans na 1 kupon co i tak daje 1.85j zysku
 
zakichany 4

zakichany

Użytkownik
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wyliczę sobie zysk z trafenia 5/7 dla kursu 1.9 i zastosuję progresję na stały zysk. Oczywiście będę prowadzić dwie równoległe linie, a w przypadku trafienia 6/7 lub 7/7 potraktuję to jako mały bonus ;-)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Raczej idź w kierunku odniesienia się do oczekiwania wejścia 5z7 - ale w opcji z wygranymi 2 kuponami.
Ako kuponu treble przy kursach po @1.9 to 1.9^3=6.85j. a koszt gry ( w 1 linii ) to 5j. więc 6.85/5=1.37 a z tego przeliczeniowego kursu @1.37 progresji nie pociągniesz...
A przy 6.85*2=13.7/5=2.74 już prędzej, chodź tu jest 43% szansa na 2 kupony przy 5z7, lecz w oczekiwaniu na wygranie 2 kuponów będą po drodze gwarantowane wygrane po 1 kuponie przy 5z7, ale i ew. i przy 4z7, bo na to jest przecież 57% szansa a i przy 3z7 też jest cień szansy na wygranie 1 kuponu, bo choć wynosi tu ona niewiele ponad 14%, to wcześniej opisany przeze mnie czynnik doboru do tego samego kuponu np. A 1-2-3 trzech zdarzeń z siedmiu, czyli takich 3 o przypisywanych im przez nas najwyższym szansom wejścia, może przynieść efekt i przy tym ogólnym trafieniu 3z7.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Włodziu.
System systemem.
A mógłbyś zaprezentować to na przykładzie?
Chcielibyśmy zobaczyć jak ma się wkład + ryzyko do zysków.
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Witam voic3d. Najprostszym sposobem na sprawdzenie tego systemu jest wybranie sobie 7 meczy dwu drogowych z kursem min. 1.90 jest tego naprawdę bardzo dużo, rozpisanie sobie na kartce pod numerem 1-7 a później sprawdzając wyniki zastosować podany system. Oczywiście każdy system jest tylko systemem pomagającym w wygrywaniu najważniejsze są poprawne typy. Ja akurat mam tak że czasem trafiam ok 80% a raz 20% meczy ( chodzi o skuteczność typów danego dnia raz wchodzi wszystko a raz prawie nic mam duże wahania skuteczności ) wiec mi on odpowiada i zaspokaja moją chęć obstawienia dużej ilości meczy.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Z propozycji Ediego8 ja najbardziej cenie ten;
1 2 3
1 4 5
2 3 4
Gwarantuje wygranie jednego kupnu przy trafieniu 4z5 ale czasem wejsc moga i 2 kupony,
a czasem wchodzi kupon nawet przy trafieniu 3z5.
Do tego jest przewidziany(przez autora)juz do kursow 1.60.
@edi8&gt;&gt;&gt;a moglbys wstawic tu procentowe rozklad gwarancji bo gdzies to mi umknelo.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@addam44, proszę:
SYSTEM NA 5 MECZÓW
KUPON MECZE
A 1-2-3
B 1-4-5
C 2-3-4
Jest to w zamyśle system 1-błędowy, gdyż przy jednym dowolnym popełnionym błędzie pośród 5 typowanych zdarzeń, daje on nam na 100% 1 wygrany kupon, ale jego wewnętrzna struktura wyrażona schematem rozpisu sprawia, że gdy najtrudniejszy naszym zdaniem do wytypowania mecz/zdarzenie podstawimy pod #5 w powyższym rozpisie - a tylko to stanie się naszym jedynym błędem jaki popełnimy - to mamy wygrane 2 kupony, za sprawą występowania #5 tylko na jednym kuponie.
Przy dowolnym trafieniu 3z5, mamy 30% SZANSĘ na 1 wygrany kupon, tak więc i tu należy 3 najmocniejsze wg naszej oceny zdarzenia ulokować wspólnie z sobą na kuponie, tak aby ich wejście mogło dać wygranie 1 kuponu już przy trafieniu 3z5 typów, bowiem ta w/w 30% szansa dotyczy dowolnego trafienia 3 typów.
Koszt gry to 3j. a przy kursach po @1.6 wejście 1 kuponu daje zysk 1j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
firel 142

firel

Użytkownik
@addam44, proszę:
SYSTEM NA 5 MECZÓW
KUPON MECZE
A 1-2-3
B 1-4-5
C 2-3-4
Jest to w zamyśle system 1-błędowy, gdyż przy jednym dowolnym popełnionym błędzie pośród 5 typowanych zdarzeń, daje on nam na 100% 1 wygrany kupon, ale jego wewnętrzna struktura wyrażona schematem rozpisu sprawia, że gdy najtrudniejszy naszym zdaniem do wytypowania mecz/zdarzenie podstawimy pod #5 w powyższym rozpisie - a tylko to stanie się naszym jedynym błędem jaki popełnimy - to mamy wygrane 2 kupony, za sprawą występowania #5 tylko na jednym kuponie.
Przy dowolnym trafieniu 3z5, mamy 30% SZANSĘ na 1 wygrany kupon, tak więc i tu należy 3 najmocniejsze wg naszej oceny zdarzenia ulokować wspólnie z sobą na kuponie, tak aby ich wejście mogło dać wygranie 1 kuponu już przy trafieniu 3z5 typów, bowiem ta w/w 30% szansa dotyczy dowolnego trafienia 3 typów.
Koszt gry to 3j. a przy kursach po @1.6 wejście 1 kuponu daje zysk 1j.
Myślisz że w perspektywie czasu opłaca się grać właśnie ten sposób na pięć meczy grając najpierw typy własne a następnie przeciwne, jak to rozpisał, tylko że na siedem spotkań autor tematu?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Firel,
w tym rozpisie 7 zdarzeń na 5 zakładów:
SYSTEM NA 7 MECZY
KUPON MECZE
A 1-2-3
B 1-4-7
C 1-5-6
D 2-3-7
E 4-5-6
przypomnianym przez @wladyslaw50 we wpisie #1 , przy wejściu 5z7 typów mamy gwarancję wygrania 1 kuponu oraz 43% szansę na wygranie wtedy 2 kuponów.
Trafienie 5z7 to skuteczność typowania wynosząca 71.42%
Biorąc pod uwagę kursy po @1.9 - ako kuponu to 1.9^3=6.85j. (z 43% szansą na wejście 2. kuponu) a koszt gry 5j.
..........
Przy zastosowaniu rozpisu podanego przeze mnie we wpisie #18:
SYSTEM NA 5 MECZÓW
KUPON MECZE
A 1-2-3
B 1-4-5
C 2-3-4
minimalna gwarancja wygrania 1 kuponu następuje przy trafieniu 4z5 zdarzeń.
Dla tych samych kursów po @1.9 i tu ako kuponu to 6.85j. a koszt gry 3j.
Trafienie 4z5 to skuteczność typowania wynosząca 80%.
.............
Biorąc do obliczeń prawdopodobieństwo tych zdarzeń z kursami po @1.9 jako 1/2 czyli 50% - bo ten kurs @1.9 i przy marży buka wynoszącej 5% odnosi się właśnie do tego w/w faktycznego prawdopodobieństwa zaistnienia wyniku - to na wejście 5z7 zdarzeń prawdopodobieństwo wynosi tu 21/128=16.40% a na 4z5 wynosi ono 5/32=15.62%
Tak więc wobec tego, że gra systemem #1 ma wyższe prawdopodobieństwo wygrania 1 kuponu, ale także posiada wtedy przy tym trafieniu 5z7 także 43% szansę na wejście 2. kuponu - to gra nim lepiej tu rokuje niż systemem z wpisu #18 a ponadto są w tym systemie #1 niższe wymogi co do procentowej skuteczności trafień w granym zbiorze dla wygrania 1 kuponu, bo jak wcześniej podałem 5z7 to 71.42% a 4z5 to 80%.
 
Do góry Bottom