>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.12.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 12. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
M 191

mr96

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Colorado Avalanche – Winnipeg Jets
Typ: Jets ‘60
Kurs: 2.60
Bukmacher: William Hill
National Hockey League, 12 drużyna Konferencji Zachodniej Colorado Avalanche(6-3-6-13,24 punktów) kontra 7 w tej samej konferencji drużyna Winnipeg Jets(11-4-5-9, 35 punktów). Gospodarze mają serię 4 porażek z rzędu, goście natomiast ostatnio 3/5. Obydwie drużyny zmierzyły się 6 grudnia w Winnipeg, wówczas Jets rozbili Avalanche 6:2. Colorado u siebie ostatnio 2/5, Jets natomiast 3/5 na wyjeździe, gdzie wygrywali z drużynami pokroju Colorado lub mocniejszymi(Stars, Sabres, Blue Jackets). Ponadto, Avalanche są strasznie osłabieni – z Jets nie wystąpi prawdopodobnie 10 zawodników, w tym ich podstawowy bramkarz Rosjanin Semyon Varlamov, zastąpi go rookie Calvin Piccard lub Reto Berra, zawodnicy o mniejszych umiejętnościach i możliwościach. Po stronie Jets mecz opuści co prawda Evander Kane, a niepewny jest występ Zacha Bogosiana i Tobiasa Enstoma, to jednak nadal dysponują większym potencjałem. Wierzę w zwycięstwo Jets, którzy jeśli chcą udowodnić, że są drużyną na miarę play-off, muszą takie starcia wygrywać.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins- Chicago Blackhawks
Typ: over 58,5 Shots on goal
Kurs: 1.85
Bukmacher: b.win
Analiza:
Pojedynek wagi ciężkiej, ponieważ nie od dziś wiadomo jakie są cele drużyn. Bez patrzenia w jakiekolwiek statystyki, zdziwiła mnie ta linia ponieważ spodziewałem się troszkę wyższej czyli 60,5. Wiadomo dwie ofensywne drużyny, z mega potencjałem z przodu. Bruins to średnio u siebie 29 strzałów a Blackhawks na wyjazdach 32,1 strzałów. Sumując, wychodzi over i przekroczenie linii o 3 strzały. Wiadomo to tylko staty i niekoniecznie musi to wyglądać na lodzie tak samo jak na papierze. Warto dodać że Hawks na takie mecze mobilizują się podwójnie, a Bruins może zmotywować własny lód no i oczywiście pamiętny finał sprzed 2 lat.
⛔100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – KHL
Godzina: 11:00
Spotkanie:Vladivostok - Yugra
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet

Jutro sporo spotkań ,jednak trudno jest wybrać fajny typ. Zastanawiałem się nad Amurem ale z Traktorem nie idzie im i każdy wynik jest możliwy. Wybrałem spotkanie w który spotyka się można powiedzieć obudzona drużyna gospodarzy z dołującą na wyjazdach Yugrą. Gospodarze ostatnie 5 meczy 3 wygrane (jedna w doliczonym czasie) i dwie porażki, co jest optymistyczne wygrali dwa spotkania u siebie z rzędu co się im nie zdarzyło w sezonie i jedno spotanie z czystym kontem. Kurs mnie nie zadawala bo powinien być wyższy, ten mecz nie będzie taki łatwy dlatego nie szalałbym ze stawką... Gospodarze podnieśli się i trudno powiedzieć ile ta forma będzie trwać, liczę że wystarczy przynajmniej na jutrzejsze spotkanie.
Goście na wyjazdach słabo z 5 ostatnich spotkań wyjazdowych 4 przegrane i 1 wygrana z Novokuznetsk , lecz ogólnie w 5 spotkaniach ostatnich 4 wygrane 1 porażka w tym jak pisałem kiedyś z mocnymi drużynami, tyle że na własnym obiekcie. Na wyjazdach drużyna nie może złapać rytmu. Słabo też wykorzystują ważny element jak przewaga podczas kar , na 13 bramek w 5 spotkaniach tylko 1 z przewagi?? Słabo gdzie trochę czasu z przewagą w każdym spotkaniu było...
Podsumowując mamy spotkanie z rozkręconą drużyną gospodarzy a z drugiej strony ,gości którzy nie potrafią odnaleźć formy z własnego obiektu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: GFC Ajaccio - Auxerre
Typ: 2
Kurs:3.1
Bukmacher:bet365
Analiza:
Szóste miejsce konta siódme. Ale to Auxerre w lepszej formie. Od początku września tylko dwie porażki.
Ajaccio na ostatnie 10 spotkań aż 5 porażek. Mają problem kadrowy. Aktualnie brakuje dziewięciu podstawowych zawodników:
Maury gk16/0, Filippi d11/1, Martinez d15/0, Fall d10/0, Youga d14/1, Francois m4/0, Adreau d13/0, Tshibumbu f13/2, Boujedra m14/0, Pujol f13/2.
Niektórzy nie grają od kilku spotkań i wyniki widać...
Kurs prawdopodobnie spadnie nieco, więc warto obstawiać ten mecz jak najwcześniej.
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia ( Primeira Liga )
Spotkanie: Vitória F.C. - Boavista F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 21.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Portugalii gdzie odbędzie się 13 seria gier tamtejszej Primeira Liga.
Vitória F.C. rozegrała w tym sezonie ligowym 12 spotkań w których zdobyła 11 punktów po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 8-20.
Boavista F.C. zdobyła 10 oczek w swoich 12 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 1 remisie oraz 8 porażkach co daje obecnie 14 pozycję w tabeli portugalskiej Primeira Liga, bilans bramek 8-25.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 5 razy zdobywając 9 oczek po 3 wygranych oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Estádio do Bonfim 5-6.
Goście zdobyli 1 punkt w swoich 6 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 remisie oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 1-17.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyz oba zespoły w ligowej tabeli dzieli tylko punkcik a w ostatnich 8 meczach pomiędzy tymi zespołami w mieście Setúbal 3 razy wygrywali gospodarze, 3 razy padł remis oraz 2 razy komplet 3 oczek pojechał do miasta Porto, bilans bramek w tamtych meczach 9-9.
Moim typem w tym spotkaniu jest zwycięstwo gospodarzy, Vitória Futebol Clube w tym sezonie ligowym punkty zbiera raczej tylko na swoim terenie gdzie przegrali tylko z dwoma najlepszymi wyjazdowymi ekipami tego sezonu w tym z Guimaraes minimalnie a Boavista Futebol Clube na wyjazdach w tym sezonie ligowym tragicznie i bardzo słabo i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Estádio do Bonfim w portugalskim Setúbal.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Houston Rockets
Typ: Houston -9.5 (wraz z dogrywką)
Kurs: 4
Godz: 4:30
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ostatni typ wygrany więc i tym razem liczę na wygraną ;) Jak zawsze szukałem dobrego kursu i uważam ,że znalazłem ! ???? Houston 5 drużyna konferencji zachodniej kontra Sacramento czyli 9 drużyna tej samej konferencji. W drużynie gospodarzy coś się zaczęło psuć, po fajnym początku i niewielkimi wpadkami sytuacja się odwróciła o 360 stopni. Teraz wygrana jest u nich przypadkowością. Na 8 meczy wygrali tylko 2 z czego jeden po dogrywce z Indiana która według mnie miała słabszy dzień a drugie zwycięstwo ze słabą drużyną Utah Jazz. Jak przegrywają to min 5/6 punktami ale to ze średniakami. Gdy przychodzi im grać z taką drużyną jak Houston to porażka min 10 pkt ;) Tak było chociażby ostatnio, wynik : 102 do 89 więc 13 pkt różnicy. Teraz mój faworyt czy Rockets. Mój ulubiony zawodnik (po Brayancie z LAL) czyli Harden jest bardzo dobrze dysponowany. W 5 ostatnich meczach aż 3x rzucił 30 pkt! Jest to nie lada wyczyn. Pozostałe 2 mecze to to w jednym starał się asystować ,a drugi to słabsza dyspozycja dnia. Takie jest moje zdanie i uważam ,że Houston jest to drużyna do objechania każdego w tym sezonie. Bardzo dużo zależy od wyżej wymienionego ale on gdy chce i ma dzień to i rzuca trójki , dwójki + asystuje.
Jak grają te dwie drużyny między sobą to gdy Houston wygrywa to nie jakimś fartem tylko po prostu niszczy rywala. W ostatnich 5 spotkaniach 3x wygrywali (jeden mecz to w trakcie lata więc nie wszyscy grali) i zawsze mój wyżej wymieniony handicap się pokrył. Przy dobrej dyspozycji Hardena i niczym specjalnym drużyny gospodarzy śmiało można grać mój typ ;) Sam inwestuje w niego sporą sumkę ;) Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Dyscyplina:KOSZ NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: KINGS - ROCKETS
Typ: ROCKETS HANDI -7.0
Kurs: 3,70
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Kings 11-11 zagrają z Rockets 16-5. Kings u siebie mają bilans 6-5, przegrali z Warriors -18, Pelicans -6, Grizzlies -12, Raptors -8, Magic -9. Wygrali z Blazers, Nuggets, Spurs, Bulls, Pacers i Jazz. Rockets na wyjazdach są 8-2. Przegrali tylko z Grizzles -26 po B2b z Thunder i wczoraj z Wojownikami przegrali -12. Wygrali natomaist z Lakers +18, Jazz +11, 76ers +11, Heat +17, TWOlves +12, Thunder +4, Bucks +14 TWOlves +2. Kings nadal bez Cousinsa, ostatnio przegrali z Lakers i z Magic. H2h Rockets wygrali z nimi +13 u siebie w tym sezonie i sądzę, że dzisiaj będą chcieli się odkuć za wczorajszy blmaż na parkiecie w Oakland. Królowie dostaną co najmniej 8 punktami.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Mexico PO
Godzina: 3:30
Spotkanie: Tigres - America
Typ: X/X
Kurs: 4.33
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Kolejny finał play-off do typowania. Pierwszy mecz finałowy pomiędzy drugą druzyną sezonu zasadniczego a pierwszą. Drugą jest Tigres. America z kolei juz 3 sezon z rzędu ląduje w finale play-off i jesli wygraja tytuł w tym sezonie to staną sie najlepsza druzyna meksykanska w historii. Faktycznie jesli miałbym w dwumeczu stawiac na kogos to raczej na 2. Tigres mnie niemiło zaskoczyło w dwumeczu z Tolucą, gdzie 2 razy remisowali 0:0 i byli blisko odpadnięcia. America na wyjezdzie chocby poradziła sobie z MOnterrey 3:0. Tak czy siak. Dwie najlepsze druzyny, wiec mozna domniemac ze zapowiada sie wyrownny pojedynek. Druga kwestia to wlasnie mecze Tigres, ktorzy z czolowki najczesciej remisują i ostatnie 5 z 7 meczów konczyli remisami. 0:0 i 1:1. Obie druzyny zagraja bez jednego z podstawowych obroncow. Tigres bez kapitana Juninho, a goscie bez Aguilara. Czy to cos zmienia? Jak dla mnie zapowiada sie typowy mecz na remis.
⛔100
 
awesome-types 16

awesome-types

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Arizona Coyotes - Nashville Predators
Typ: 2 (-1.5)
Kurs: 2,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Arizona w roli gospodarza nie robi tutaj wielkiej przewagi, ostatnie 5 spotkań to 5 porażek, 3 ostatnie to konkretnie 0-3, 0-4, 2-5. Nashville zdecydowanie w roli faworyta. Ostatnio porażka z Blackhawks w walce o na ten moment drugą pozycję. Później lekka przeprawa u siebie z Avalanche 3-0 dokładnie 2 dni temu. Zdecydowanie mają o co grać - Forsberg i Ribeiro myślę, że dzisiaj dołożą kolejne trafienia i goście pewnie wygrają.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lyon - Caen
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lyon zajmujący aktualnie 3 pozycję w tabeli Ligue 1 podejmie beniaminka ligi - Caen, który radzi sobie bardzo słabo w najwyższej klasie rozgrywkowej i zajmuje odległe 19 miejsce na 20 drużyn.
Lyon u siebie na 9 meczy przegrał tylko 1, a resztę wygrał. Ich bilans bramkowy to 22 strzelone oraz 5 straconych goli. I w tej klasyfikacji (meczy u siebie) zajmują 1 pozycję, wyprzedzając drugą Marseille poprzez bilans bramkowy.
Beniaminek Caen w meczach wyjazdowych gra przeciętnie, bo nie można tego nazwać kompletną kichą.. W 9 meczach zdobył 10 punktów i plasuje się w tej klasyfikacji na 9 miejscu. Wygrali 2 spotkania, 4 zremisowali oraz 3 przegrali, przy czym strzelili 14 bramek oraz stracili 15. Nawet udaje im się w tej klasyfikacji meczy w delegacji wyprzedzać dzisiejszych gospodarzy spotkania o jedno miejsce.
H2H - ostatni mecz w 2012 roku, a do teraz się sporo zmieniło, więc nie wiem czy jest sens przybliżać tak odległe statystyki.
Dzisiaj stawiam na gospodarzy, są w dobrej formie i świetnie sobie radzą na własnym stadionie. Drużyna Caen jest po prostu słaba i to nie jest jeszcze taki poziom aby walczyć z tymi najlepszymi drużynami w lidze.
✅53​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 1

don-vlad

Użytkownik
Dyscyplina: FRANCJA: National
Godzina: 20:00
Spotkanie: CA Bastia-Lucon
Typ: X

Kurs: 3,3
Bukmacher: Bet365
Bastia 14 drużyna 3 ligi francuskiej z dorobkiem 14 punktów podejmuje u siebie 11 zespół, Lucon mający na swoim koncie 19 punktów.
Patrząc na statystyki Bastia w ostatnich 10 spotkaniach aż 7 razy musiała podzielić się punktami z przeciwnikiem, 3 razy doznała goryczy porażki. U siebie zespół ten nie przegrał jeszcze spotkania 2 razy wygrywając i 4 razy remisując. Lucon przyjeżdża tu w lepszych nastrojach. Ostatnie 10 spotkań gości to 5 wygranych i 5 remisów. 2 wygrane odniesione w pucharze. Zespół ten widać zmierza w dobrym kierunku. 2 z podparciem grałbym tu w ciemno jednak wydaje mi się że Lucon nie uniesie na tyle wysoko poprzeczki aby wygrać i odniesie bardzo satysfakcjonujący remis który przedłuży ich passę nieprzegranych meczy.


Pozdrawiam!
⛔100
 
E 6

elvith1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20.30
Spotkanie: Trapani-Perugia
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: 2.4
Analiza:
Dobry wieczór, zapraszam na ciekawe do obstawiania i nudne do oglądania spotkanie włoskiej Serie B. Uważam, że goście mogą marzyć o choćby remisie, już piszę dlaczego:
-Trapani: 6 miejsce, 26 pkt. w 17 spotkaniach, bramki strzelone: 29 (1,7 na mecz), stracone 35 (2 na mecz). Bilans -6. Słaby bilans wynika głównie z trzech wysoko przegranych spotkań na wyjeździe: 6-0 z Livorno(4 w tabeli), 5-2 z Varese(20 w tabeli...), 4-1 z Frosinone(2 w tabeli). Te spotkania zaburzają obraz generalnie równo grającego w tym sezonie zespołu.
-Perugia: 9 miejsce, 24 pkt. w 17 spotkaniach, bramki strzelone: 15(0,88 na mecz), bramki stracone 13(0,76 na mecz), bilans +2.
-Forma 10 spotkań: Trapani 4-2-4, Perugia 1-7-2. Forma 5 spotkań: Trapani 1-2-2, Perugia 0-4-1.
-Forma A/H: Trapani Home: 8 spotkań, 6-2-0, Perugia Away: 0-4-1.
Uważam, że Trapani wygra, gdyż jest to zespół wybitnie dobrze grający na swoim bosiku. Bilans 6-2-0! W dodatku ostatnie spotkania szły im raczej średnio i pechowo(głupie remisy), a teraz mają szansę odkuć się na rywalu, który zawsze gra tak samo- stawia autobus w bramce i liczy na nieprzegranie. W dodatku wygrana pozwoli Trapani na umocnienie pozycji na miejscu barażowym, przegrana ich go pozbawi- to stanowi dodatkową motywację;).
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Australia
Spotkanie: Perth Glory-Newcastle Jets
Typ: Perth Glory wygra jednym golem
Kurs 3.75
buk Bet 365
Godz; 11:45
Analiza: Na dziś postanowiłem zagrać spotkanie w ramach Australijskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Perth Glory, która obecnie jest liderem , podejmowała będzie Newcastle Jets zajmujące przed ostatnią pozycję w lidzę, zdecydowanym faworytem jest ekipa gospodarzy , która do tej pory ma na swoim koncie 22 zgromadzone punkty, goscie mają ich zaledwie 4, na swoim stadionie Perth w 4 spotkaniach zdobyło łącznie 12 punktów, strzeliło w nich 15 bramek tracąc tylko 5, goście mają beznadziejny bilans tak domowy jak i wyjazdowy, ponieważ w poprzednich kolejkach zdobyli tylko 2 punkty bramki 4:9 na ich niekorzyść, w tej sytuacji wszystko przemawia za zwycięstwem zespołu gospodarzy , nawet historia spotkań obydwu zespołów, gdzie to gospodarze są zespołem zdecydowanie lepszym i w dotychczasowych 19 rozegranych spotkaniach 13 razy wygrywali notowali 5 remisów i tylko 1 porażkę, ale od kilku lat systematycznie ogrywają ekipę przyjezdnych nie mam w tym meczu żadnych argumentów za drużyną goście, myślę że dziś o te jedna bramkę lepsi okażą się zawodnicy gospodarzy i pozostaną liderem, stawiałbym tutaj na wynik 2:1 dla Perth glory.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 20.00
Spotkanie: Heracles - Dodrecht
Typ: 1 HA -1.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dodrecht to największy niewypał tego sezonu w lidze holenderskiej. W zeszłym sezonie śledziłem ich grę w niższej lidze i była to ofensywnie i milo dla oka grająca druzyna. Patrzyło się na to z przyjemnością. Okazało się jednak, że między Eredivisie a Jupiler League jest przepaść. Dodrecht kompletnie nie radzi sobie w najwyższej klasie rozrywkowej. Dostając baty od niemal każdego jak leci. Zaledwie jedna wygrana i dwa remisy w piętnastu spotkaniach. 40 straconych bramek!
Heracles natomiast po fatalnym początku sezonu zaczął coś grać. Ostatnio leci z serią trzech wygranych z rzędu i Dodrecht to stanowczo nie jest ta drużyna, która mogłaby dobrą passę przerwać. Co do rozmiarów wygranej, to Heracles jak już ugryzie rywala, to stara się wykorzystać sposobność i nie poprzestaje na obronie skromnej zaliczki. 6:1 z NAC 6:2 z Emmen w pucharze czy choćby ostatnie wyjazdowe 4:2 z Utrechtem pokazują, że jest to dość bramkostrzelna drużyna. Wygrana min. dwoma bramkami jest jak najbardziej realnym scenariuszem na dzisiaj i tego będę się trzymał ;)
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na początek ostatniej kolejki w tym roku Ekstraklasy na Korporter Arenie w Kielcach spotkają się ekipy Korony i Cracovii. Patrząc na wystawione kursy przez bukmacherów można stwierdzić, że nie ma w tym meczu faworyta, ba w ostatnim czasie to kursy na gości lecą w dół, a na gospodarzy w górę.
Wiąże się to głownie z tym, że Ryszard Tarasiewicz ma pewne kłopoty kadrowe, otóż na urazy narzeka jego 6 piłkarzy, są to: Vanja Marković, Zbigniew Małkowski, Bartosz Kwiecień, Kamil Kuzera, Olivier Kapo i Jacek Kiełb. Szczególnie brak ostatniej dwójki może niepokoić, choć sam szkoleniowiec na konferencji prasowej mówił, że ma nadzieje, że ich urazy to nic poważnego i będą mogli dziś wystąpić. Większe szansę na grę daje jednak Kiełbowi.
Z drugiej strony Cracovia bez Mateusza Cetnarskiego, Dawida Nowka (odszedł z klubu), Bartłomieja Dudzica i Tomislava Mikulića, ponadto na zmęczenie narzekają Deleu i Boubacara Diabanga i ich raczej nie zobaczymy dziś od pierwszej minuty w &quot;jedenastce&quot; Pasów.
Mimo, że jest to mecz sąsiadów w tabeli ja osobiście większe szansę w tym starciu daje gospodarzom. Korona u siebie zdobyła 15 z 21 punktów w tym sezonie, w dodatku w 6 ostatnich meczach przed własną publicznością nie przegrała. Cracovia na wyjazdach natomiast spisuje się bardzo słabo, dość powiedzieć, że z 19 zdobytych punktów w tym sezonie, na wyjazdach zdobyła raptem 3 (wszystko za remisy) - 9 meczów wyjazdowych to 6 porażek i 3 remisy! Na wyjazdowe zwycięstwo ekipa &quot;Pasów&quot; czeka od maja!
Warto również zwrócić uwagę, że Korona to nie jest drużyna z którą łatwo się gra Cracovii. Owszem w pierwszej rundzie po ciężkim boju wygrali (2-1, choć decydujący gol padł z ewidentnego spalonego) to w spotkaniach w Kielcach już tak dobrze to nie wygląda. Od sezonu 2005/06 czyli od momentu awansu Korony do Ekstraklasy obie te ekipy grały w Kielcach 7 razy i 3 razy wygrywała Korona (m.in. w poprzednim sezonie), 3 razy mieliśmy remis i raz wygrała Cracovia (w sezonie 2006/07).
Osobiście uważam, że w tym spotkaniu zwycięży Korona. W ostatniej kolejce co prawda przegrała z Pogonią, ale wcześniej notowała naprawdę imponującą serię 6 kolejnych meczów bez porażki w lidze (w tym 4 zwycięstwa). Cracovia natomiast ostatnie nie zachwycała w 6 ostatnich meczach ligowych potrafili wygrać tylko raz (z Zawiszą), 2 razy remisowali i 3 przegrywali.
⛔100
 
massi365 0

massi365

Użytkownik
Dyscyplina: - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lyon (AH -1,5) - Caen
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Myślę że kolega „Wojttekkk” przedstawił wyczerpującą analizę tego spotkania. Lyon 3 miejsce w tabelii, u siebie bilans 8 zwycięstw i jednej porażki (w 3 kolejce z Lens). Caen zajmuje przedostatnie miejsce w tabelii z dorobkiem 14 punktów. Bilans wyjazdowy drużyny Caen co prawda nie jest tragiczny (10 punktów w 9 spotkaniach) ale nie takie drużyny przegrywały w Lyonie róznicą co najmniej dwóch bramek(np. Lille 3:0, Montpellier 5:1, Rennes 2:0 czy Lorient 4:0) i dlatego idę w tym spotkaniu w kierunku typu że Lyon wygra różnicą co najmniej dwóch goli.
Powodzenia!
✅135
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy Ekstraliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Litvinov-Trinec
Typ: Trinec
Kurs: 2.45
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś jesteśmy w Czechach, szlagier ekstraligi Litvinov vice lider podejmuję lidera Trinec. W takich meczach decydują drobnostki kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść i po wnikliwej analizie doszedłem do wniosku że będą to goście. Zacznijmy od analizy gospodarzy Litvinov to był zawsze ligowy średniak który ciułał punkty na własnej tafli przede wszystkim wygrywając defensywą ich wyniki to zazwyczaj były 1-0 2-1 1-1 dziś to już inny zespół strzela dużo bramek ale i traci dość sporo. Ostatni mecz z Plzenem przegrywali już 5-1 skończyło się 5-5 ale co należy podkreślić , aż 17 kar w tym meczu dostali gracze z Litvinova Plzen wszystkie bramki strzelił w przewadze gdy w dzisiejszym meczu im się przytrafią takie kary to Trinec to wykorzysta i skończy się nie tyle zwycięstwem a pogromem. Druga sprawa w ostatnim meczu nie bronił Pavel Francouz i dziś jest niepewny występu a to będzie dość spore osłabienie, dodatkowo niepewny występu jest J.Slegr 4(3+1) i na pewno nie zagrają F.Lukes 24(11+13) i to jest duże osłabienie prawie najlepiej punktujący gracz Litvinova oraz J.Gula 2(2+0) i Sklenicka 4(1+3). Kilka słów o Trincu są w świetnej formie do składu dziś wraca Kamil Kreps 15(4+11) oraz nowy nabytek z Pelicansa Lahti J.Hrabal. Nie zagrają D.Nosek 9(1+8) , T.Pilhal 9(8+1).
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (KHL)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl
Typ: 1 (ML)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jako, że przez ostatni czas podróżowałem po innych dyscyplinach ze średnim skutkiem postanowiłem wrócić do korzeni i skupić się wyłącznie na NHL i rosyjskim KHL co w końcu przynosi pozytywne rezultaty. Dodając do tego fakt, że dawno nie udzielałem się na forum zdecydowałem się podzielić z Wami moim dzisiejszym typem. Po 4 porażkach z rzędu z mocniejszymi rywalami dziś rozgrzane do czerwoności Torpedo podejmie na własnym lodowisku ekipę Kolejarzy, która także ostatnich spotkać nie może zaliczyć do udanych. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli na granicy przepustki do play-off a ich słaba postawa jest na ten moment zaskoczeniem dla wszystkich. Analizując H2H tych ekip można być pełnym optymizmu - 7 zwycięstw gospodarzy w ostatnich 9 meczach na własnej tafli. Roster Torpedo od tego sezonu wygląda imponująco: Vladimir Galuzin, Juuso Heitanen, Jarkko Immonen, Sakari Salminen, nie wspominając już o najlepszym zawodniku tej drużyny Wojciechu Wolskim. Polak po przygodzie z NHL bez wątpienia odżył i zalicza sezon swojego życia znajdując się w pierwszej piątce najlepszych strzelców ligi w towarzystwie legendy NHL Illii Kovlachuka. To tylko kwestia czasu aż rosyjsko-fińsko-polska torpeda będzie odpalać regularnie, dziś na pewno przełamanie złej passy.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław vs GKS Bełchatów
Typ: Śląsk over 1.5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Niestety ligi powoli koncza swoj zywot w tym roku,nie inaczej jest w Polsce,gdzie w ten weekend zostanie rozegrana juz ostatnia kolejka,do nastepnej trzeba bedzie czekac az do lutego ???? ...
Faworytem spotkania sa gospodarze,ktorzy zajmuja wysokie 2 miejsce w tabeli i sa wyprzedzani tylko przez glownego faworyta do tytulu,a wiec Legie Warszawa do ktorej traca 6 punktow,tak wiec jesli dzis Slask mecz wygra,wowczas zmniejszy strate do 3 punktow przynajmniej na kilka dni..
Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego nie mieli ostatnio dosc latwego terminarza,grali z Lechem,gdzie padl remis 1:1,pozniej kolejny mecz z Wisla i znowu remis 1:1,nastepnie minimalna porazka w Chorzowie z Ruchem 0:1,remis u siebie z Pogonia 1:1 i w ostatniej kolejce wygrana z najslabszym ogniewm ligi,zespolem Zawiszy 1:0 na wyjezdzie.

W tym sezonie przed wlasna publicznoscia Slask ma nastepujaca statystyke :

6 wygranych,3 remisy i 0 porazek

Gole - 14:4

GKS z kolei plasuje sie na 8 miejscu z dorobkiem 27 punktow,jezeli popatrzymy na ich ostatnie mecze to wygrali oni tylko z Jagiellonia w Bialymstoku 1:0,kolejne 4 mecze to juz zadnej wygranej i nastepujace wyniki :
1:1 u siebie z Cracovia
porazka 0:3 z Legia u siebie
porazka wyjazdowa w Kielcach z Korona 0:2
remis z Łęczna u siebie 1:1

Ich bilans wyjazdowy prezentuje sie nastepujaco :

3 wygrane,2 remisy,4 porazki

Gole - 6:12

Slask w Ekstraklasie nie przegral kolejno 16 spotkan z rzedu,strzelajac w nich 20 goli.
Z ich strony dzisiaj gol pewny jak dla mnie,jest to ostatni mecz juz w tym roku przed wlasna publicznoscia,druzyna z Wroclawia w ostatnich 5 meczach nie strzelila wiecej niz 1 gola,tak wiec moze dzisiaj na pozegnanie z rokiem 2014 zagraja bardziej skutecznie.
GKS zagra dzis bez dwoch podstawowych obroncow,nie zagra Telichowski (18m) i Mojta (17m/2g),tak wiec jest to dodatkowy atut przemawiajacy za druzyna gospodarzy.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom