>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.09.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 23. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia J-League /
Godz. 7:00
Spotkanie - Shimizu : Gamba Osaka
Typ - Gamba Osaka strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs - 3.40
Buk - Sportingbet

25 kolejka J-League przed nami , ja wybieram spotkanie z udziałem Gamby która pokazuje że chyba chce walczyć o wysoką lokatę na koniec sezonu bo jak na razie chłopaki zajmują 5 pozycję ale ich strata do choćby wicelidera czyli Kawasaki to zaledwie 4 pkt ale to wszystko dzięki ich wspaniałej serii która wynosi na ostatnie 10 meczy 8 zwycięstw 1 remis i porażka a ostatnio 3 mecze pod rząd wygrane no i te gole tak więc idę za tym i stawiam na bramki w ich wykonaniu w dzisiejszym spotkaniu z Shimizu które ostatnio kuleje i to dosyć mocno bo na 5 ostatnich meczy aż 4 porażki i remis co powoduje że zajmują odległe 13 miejsce i to z nie zbyt dużą przewagą nad zagrożonymi bo to zaledwie 2 małe punkciki , no i moje H2H które pokazuje że Gambie gra się tu całkiem nie żle bo bilans 6-3-8 i br. 25:31 no a te zwycięstwa kończyły się zdobyciem przynajmniej 3 goli , a wyniki Shimizu ostatnie to jak już wspomniałem porażki i straconych przynajmniej 3 bramek w meczu - sumując dobrą postawę Gamby i słabą Shimizu liczę na przynajmniej 3 bramki gości !
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna niemcy
Spotkanie:Werder-Schalke
Typ: x/x
Kurs 6.00
godz 20:00
buk Bet365
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym Werder Brema na swoim stadionie podejmie Schalke o4 Gelsenkirchen. Faworytem , przynajmniej dla mnie do zdobycia 3 punktów jest w tym spotkaniu drużyna gosci, która w poprzednim meczu miała sporo szczęścia , bowiem na swoim stadionie nie potrafiła ograć Eintrachtu Frankfurt, i na pewno nie pomógł fakt że grała w osłabieniu jednego zawodnika przed dobre kilkanaście minut, Werder natomiast do pewnego momentu stawiał warunki zespołowi Augsburgu,ale w ostatecznym rozrachunku tamto spotkanie wygrali gospodarze z Augsburga 4:2. W tym spotkaniu ciężko przewidzieć , który zespól stworzy sobie więcej sytuacji podbramkowych ,ale myślę że bedzie to drużyna gości, która w ogólnej klasyfikacji na pewno bezie wyżej niż zespoł z Bremy , który przynajmniej jak na razie nie wygląda dobrze i jśli tak dalej będzie grał to będzie miał marne szanse na utrzymanie w tym sezonie w Bundeslidze. Schalke w spotkaniach wyjazdowych ewidentnie ostatnio nie idzie ,ale przemawia za nim ogólny bilans z zespołem z bremy , który na swoim stadionie nie wygrał z zespołem z Gelsenkirchen od 2008 roku. Uważam że w tym spotkaniu może być podobnie dlatego postawiłbym na drużynę gości lub na ewentualny podzial punktów.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( 3. Liga )
Spotkanie: VfL Osnabrück - SV Wehen Wiesbaden
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 23.09.2014
Godzina: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam za naszą zachodnią granicę a mianowicie do Niemiec gdzie odbędzie się 11 seria spotkań tamtejszej 3. Ligi.
W niemieckim Osnabrück liczącym prawie sto pięćdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców na Stadion an der Bremer Brücke mogącym pomieścić ponad szesnaście tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Verein für Leibesübungen von 1899 Osnabrück założonym w 1899 roku o barwach liliowo-białych a z miasta Wiesbaden liczącego prawie dwieście siedemdziesiąt cztery tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1926 o barwach czarno-czerwonych a mianowicie Sportverein Wehen Wiesbaden 26.
VfL Osnabrück rozegrał w tym sezonie ligowym 10 spotkań w których zdobył 14 punktów po 4 zwycięstwach, 2 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 11 pozycję w tabeli niemieckiej 3. Ligi, bilans bramkowy 12-15.
SV Wehen Wiesbaden zdobyło 17 oczek w swoich 10 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 5 zwycięstwach, 2 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 16-13.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 5 razy zdobywając w nich 7 oczek po 2 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Stadion an der Bremer Brücke 8-8.
Goście zdobyli 5 punktów w swoich 5 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym po 1 zwycięstwie, 2 remisach oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 6-8.
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż mecze tych zespołów najczęściej są wyrównanymi bojami i obecnie obie drużyny dzieli w tabeli niemieckiej 3. Ligi tylko 3 oczka a w ostatnich 6 spotkaniach o ligowe punkty pomiędzy tymi drużynami w mieście Osnabrück 2 razy wygrywali na swoim Stadion an der Bremer Brücke gospodarze, 3 razy zespoły dzieliły się punktami oraz raz 3 oczka pojechały do miasta Wiesbaden, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 6-5 na korzyść drużyny z Osnabrück.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Verein für Leibesübungen von 1899 Osnabrück u siebie w tym sezonie słabo zaczęli rozgrywki lecz spowodowane to było raczej ich przeciwnikami którzy dobrze grali w delegacjach i już ostatnio gospodarze wygrali 2 mecze z rzędu przed swoja publicznością z zespołami pokroju gości z Wiesbaden a Sportverein Wehen Wiesbaden 26 to u siebie jest w tym sezonie ligowym lepszą drużyną lecz w delegacjach graja gorzej i to jest ogromna szansa dla zespołu z Stadion an der Bremer Brücke na zrównanie się z gośćmi ilością punktów w tabeli ligowej i przy okazji oddalenie się jeszcze bardziej od niebezpiecznej strefy w tabeli i moim zdaniem tak się stanie że 3 oczka pozostaną w mieście Osnabrück.
⛔100
 
makaveli23 154,5K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia J-League /
Godz. 7:00
Spotkanie - Shimizu : Gamba Osaka
Typ - 1/2
Kurs - 26.00
Buk - Sportingbet
Tak sie sklada ze mi tez ten mecz wpadl w oko, ale ja widze szanse na zwariowany mecz. Nietypowa pora jak na mecz w Japonii tzn jesli chodzi o dzien, chociaz strefa czasowa tez zazwyczaj graja tam o 11 Ligue 1. Widze tutaj dwa podobienstwa sytuacji: Shimizu pare kolejek temu wygralo 1-0 z Kashima do przerwy po to by przegrac 1-3, w pierwszej polowie dobrze bronili, ale w drugiej sie posypali. W tym samym czasie 23.08 gamba przegrywala na wyjeździe z Kofu 1-0, by w drugiej troche powariowac i najpierw wyjsc na prowadzenie 1-2, stracic je w 2 minuty 3-2 i w koncu zremisowac 3-3 po bramce w doliczonym czasie gry. Jutro przypada miesiecznica ? XD tych niezwyklych okolicznosci i spotyakaja sie druzyny ktore uczestniczyly w tamtych dwoch meczach, jeszcze zobacze czy czasem Kashima nie gra z Kofu.... nie jednak nie :] Mozna porownac Kofu ~ Shimizu obie druzyny zajmuja dolne msc w tabeli, tak samo Gamba ~ Kashima - tutaj mamy obie druzyny z gory tabeli. Tak wiec typ Stanleya prawdopodobniejszy ale to takze moze wleźć na farcie.
⛔100
 
jeffs 49

jeffs

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: Texas Rangers - Houston Astros
Typ: Texas Rangers
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:

Derby Teksasu w ktorym obie druzyny juz pozbawione mozliwosci gry w playoffach.

Dla gospodarzy zaczyna Derek Holland (ERA 0,99 bilans 1-0). Caly sezon leczyl konzuzje kolana. W mojej opinii jest on jednak jednym z lepszych pitcherow AL. Byl czescia druzyny Rangersow w latach 2010 i 2011 gdy awansowano do World Series. W tym sezonie ma 4 starty w tym 3 no decisions.
Dla gosci rozpocznie Nick Tropeano (ERA 2,70 bilans 1-1). Debiut w MLB mial dopiero 10 wrzesnia. Jak na pierwsze dwa starty spisal sie calkiem niezle. W ostatnim pojedynku z Cleveland oddal w 5 inningach jeden ER.
Wedlug mnie Holland jest lepszym starterem a przede wszystkim bardziej doswiadczonym graczem co powinno wystarczyc na zwyciestwo w starciu z Astros. Tropeano pewnie bedzie chcial sie polecic do starting rotation w 2015 ale dzis nie powinno mu sie to udac.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Paderborn
Typ: +2,5 Paderborn
Kurs: 1.87
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Czwarta kolejka w Niemczech przebiegła u mnie ze zmiennym szczęściem, ale już jutro, nietypowo, bo w środku tygodnia, zaczynamy 5. kolejkę Bundesligi. Ja wśród jutrzejszych meczów skupiam się na spotkaniu Bayernu, z dotychczasową rewelacją i liderem, czyli Paderborn.
Oglądałem większość meczów Bawarczyków w tym sezonie, pominąłem tylko mecz w Pucharze Niemiec i ligowy mecz z Schalke i nie mogę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, bo ich gra nie wygląda zbyt ciekawie.
Nie ma co wiele filozofować, od razu przejdę do konkretów, na początku do składów. Wiadomo, że nie zagrają jutro Ribery, Schweinsteiger, Martinez, Alcantara, Badstuber, niepewny jest też występ Robbena, a jesli chodzi o gości niepewni gry są Rafa, Meha, Saglik, Welker, Bertens, Burchert oraz Maier.
Osobiście nie spodziewam się nagłej zmiany w stylu gry Bayernu i myślę, że nie będzie to dla nich łatwy mecz. Rywale radzą sobie dotychczas bardzo dobrze, mieli być dostarczycielami punktów, a tymczasem po 4 meczach nie doznali porażki i są liderem. Grają bez żadnych kompleksów i myślę, że również jutro nie przestraszą się wielkiego Bayernu.
Sądzę, że mimo wszystko Bayern powinien wygrać ten mecz, strata punktów byłaby tutaj tragedią i wszyscy w Monachium o tym wiedzą, jednak rywale się nie położą i trzeba będzie o to zwycięstwo mocno powalczyć. W ich obecnej nie najlepszej formie i przy dobrej dyspozycji beniaminka, po prostu nie zanosi się, że będzie to spacerek. Zwycięstwo? Dziwne gdyby go nie było (choć nie można i z całą pewnością wykluczyć wpadki), ale bez pogromu- jedną, lub dwiema bramkami. Ten bezpieczny moim zdaniem handicap, z takim kursem biorę z przysłowiowym pocałowaniem ręki, może nie jako pewniak, ale na pewno jako bardzo opłacalny zakład.
⛔100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Godzina:
20.45
Spotkanie:
Empoli - AC Milan
Typ:
AC Milan -1,5
Kurs:
3,2
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Inauguracja czwartej kolejki włoskiej ekstraklasy trochę nie typowo bo we wtorek, co mnie bardzo cieszy. Na start jak dla mnie murowany pewniak, przynajmniej jeżeli chodzi o wskazanie zwycięzcy tego meczu. AC Milan jedzie na wyjazd do Empoli. Milan bardzo ładnie zaczął ten sezon wygrywając dwa pierwsze mecze, lecz w ostatniej kolejce uległ na własnym stadionie 1-0 mistrzowi Włoch Juventusowi po trafieniu Teveza. Mam nadzieje że Filipo Inzaghi w tym meczu da szanse od pierwszej minuty Torresowi. El Shaarawy, Menez, Muntari, De Jong, Honda, Zapata i jeszcze do tego doszedł Fernando Torres.Jak dla mnie Milan idzie na mistrza w tym roku, mimo że przegrał ostatnio z Juve. Co można powiedzieć o przeciwniku Empoli. Na 3 mecze tego sezonu wywalczyli jeden punkt i udało im się strzelić dwie bramki. To wystarcza na przedostatnie miejsce w tabeli. Myślę że nie zatrzymają Milanu, a kursy dość wysokie. Jutro na pewno znacznie spadną.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Kuala Lumpur
Godzina: 12:30
Spotkanie:
Tomic B. - Herbert P.
Typ: Tomic B.
Kurs: 1.55
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tomic w tym roku wygrał już turniej w Bogocie. Wraca na korty od US Open gdzie mecz oddał walkowerem. Herbert dopiero co grał we Francji, długa podróż na pewno nie sprzyja dobrej formie. Tomic z Australii ma bliżej do Kuala Lumpur, zresztą jest on lepszym zawodnikiem.
⛔100
 
empel 112

empel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina: 22.00
Spotkanie: Celta vs Deportivo
Typ: obydwie drużyny strzelą gola : TAK
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Na jutro wybrałem derby Galicji pomiędzy Celtą Vigo i Deportivo La Coruna. Celta nie pokonana jeszcze w tym sezonie, w ostatniej kolejce zagrała bardzo dobre spotkanie z Mistrzami kraju Atletico gdzie zremisowała 2:2. Deportivo natomiast mierzyło się z Realem i dostało tęgie lanie aż 8:2... Patrząc na obydwa wyniki widać, że udało im się wbić nawet po dwie bramki teoretycznie mocniejszym ekipom dlatego mój typ to minimum po golu każdej z drużyn. Celta będzie chciała utrzymać status niepokonanej w lidze, natomiast myślę że Deportivo będzie się chciało zrewanżować za blamaż z Królewskimi. Po mojemu mecz powinien być otwarty i typ jest mocno prawdopodobny. Dla odważniejszych proponuję +2,5 i btts ????
✅80
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna,Ligue 1
Godzina:19:00
Spotkanie:Reims-Marsylia
Typ:2
Kurs:1.91
Bukmacher:Bet365
Analiza:Zapraszam na mecz 7 kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji, w której zespół Reims podejmie na swoim stadionie Marsylie.Uważam, że kurs bardzo fajny jak na taki typ. Marsylia jest aktualnie najlepszym zespołem w Ligue 1. Gra ostatnio bardzo dobrze, równo (ostatnie 4 mecze w lidze to 4 zwycięstwa). Na początku wpadka z Montpellier, ale wiadomo, że to początek sezonu a tam zawsze dzieją się dziwne rzeczy. Te wszystkie statystyki, które wymieniłem procentują pierwszym miejscem w tabeli. Gospodarze aktualnie zajmują 15 lokatę, co nie wróży nic dobrego, chociaż ostatnie 2 mecze to dwie wygrane. Wcześniej jednak 3 porażki i remis. Ostatnie 5 meczów H2H między tymi drużynami to po jednym zwycięstwie i 3 remisy, jednak mimo wszystko biorąc pod uwagę obecną formę obu zespołów, uważam że goście spokojnie powinni wywieść z tego spotkania 3 punkty.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Wuhan ????
Godzina: 8:30
Spotkanie: Williams - Cornet
Typ: 2
Kurs: 7,00
Bukmacher: Bet365
Niewiele jest chyba tenisistek które mogłyby pochwalić się lepszym bilansem z Sereną w ostatnich latach niż Cornet. Francuzka wygrała z Sereną w tym roku w Dubaju, a następnie wyrzuciła ją z Wimbledonu. Była ona de facto ostatnią tenisistką która pokonała Williams, bo porażki z siostrą nie liczę gdyż mam o tym meczu swoją opinię. Serena pokazała na US Open świetną formę, nie oddała ani jednego seta i pewnie sięgnęła po kolejny tytuł Wielkiego Szlema. Ostatni mecz jaki rozegrała to finał US Open i właśnie w tym upatruję szansy. Po wielkich sukcesach zwykle przychodzi rozlużnienie, nawet u takich wielkich sportowców jak Serena, na pewno było jakieś świętowanie, potem wakacje i krótka przerwa od treningów, wypadnięcie z rytmu meczowego. Cornet jest tenisistką niezwykle waleczną, silną mentalnie, przed meczem na Wimbledonie na pewno wszyscy myśleli że nic dwa razy się nie zdarza, zwłaszcza po pierwszym secie, a jednak Cornet potrafiła się podnieść przeciw takiemu przeciwnikowi i wygrać tamto spotkanie. Na pewno ma przewagę mentalną, jest w rytmie meczowym i co najważniejsze jest w formie, bo w turnieju w Guangzhou poprzedzającym Wuhan, przegrała dopiero w finale. Cornet może sprawić Serenie po raz kolejny psikusa, bo Amerykance ewidentnie nie leży ta zawodniczka, biorąc dodatkowo pod uwagę być może lekkie rozluźnienie Sereny, kurs na Cornet jest dla mnie value.
ZWROT
 
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: Texas Rangers - Houston Astros
Typ: Rangers asian handicap -1
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
Start: 02:05

Starting Pitchers
Houston: Tropeano (1-1, 2.70 ERA)
Texas: Holland (1-0, 0.99 ERA)
Witam.
Zapraszam do Texasu gdzie miejscowi Rangersi zmierza się z ekipa zza plota Astros.To spotkanie jest jak dla mnie absolutnie najciekawszym ze wszystkich dzisiejszych meczy!Ktos zapyta &quot;Jak mecz pomiędzy ostatnia drużyną w tabeli z nieco lepsza może być ciekawy?&quot; Ano może być i będzie!
Po kolei.Ekipa z Texasu jest w absolutnym gazie i wygrała 8 z 9 ostatnich spotkań!Mecze te nie były z byle kim i tak począwszy od 13 września:
Seria 3 spotkań u siebie vs Atlanta Braves zakończona sweepem!
Seria 3 spotkań w delegacji vs Oakland zakończona sweepem!
Seria 3 spotkań w delegacji vs Angles zakończona 2 wygranymi!
Dzis Rangersi wracają do gry u siebie i nie wyobrażam sobie żeby mogli rozważać jakakolwiek porażkę w momencie gdy wystawiają Dereka Hollanda który to po powrocie po kontuzji całkiem nie dawno rozegrał raptem 5 spotkań.Pierwsze z nich przegrał 2 września na wyjeździe z Kansas ale później jest już genialnie.4 wygrane pod rzad z czego 2 u siebie.W tych pięciu meczach Holland pozwolił na zdobycie UWAGA 4 runnow swoim oponentom i notuje 0.99 ERA i 0.99 WHIP w tej chwili!
Obserwowałem go w ostatnim czasie i jedno mogę powiedzieć.Dawno nie widziałem takiej frustracji i bezradności w oczach pałkarzy jak podczas tych spotkań!
W całej swojej karierze vs Astros notuje także świetne 3.69 ERA.
Jeśli chodzi o Houston Astros to ich gra nieco sie poprawiła a to głównie za sprawa Jose Altuve który został pierwszym pałkarzem od 2009 roku w MLB który zaliczył +220 uderzeń w jednym sezonie.To jest duży plus drużyny z Houston.Jego konfrontacja z Hollandem będzie arcyciekawa choć wydaje się ze to miotacz gospodarzy będzie górą po tym co zaprezentował wcześniej.
Goscie wystawiają dziś miotacza dla którego będzie to dopiero 3 mecz w tym sezonie.W poprzednich 2-och zanotował wygrana w swoim debiucie vs Mariners oraz przegrana vs Indians we wtorek 2-4 u siebie.
Powodzenia!
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wisła Puławy- Piast Gliwice
Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: expekt
Analiza:
Chociaż jest to mecz w ramach pucharu Polski, a w takich meczach często zdarzają się niespodzianki, to w tym spotkaniu jest wręcz niemożliwe, żeby obecnie jedenasty zespól ekstraklasy nie wygrał meczu z ostatnią drużyną II ligi.
Gospodarze na 9 spotkań w drugiej lidze zdobyli zaledwie dwa gole tracąc przy tym 16.To, że znajdują sie na tym etapie w pucharze zawdzięczają wycofaniu sie odpowiednio, Warty Poznań i Kolejarza Stróże.
Piast, wygląda na to, że złapał formę 3 zwycięstwa z rzędu w lidze, w tym z Górnikiem Zabrze.Gliwiczanie raczej w tym sezonie będą walczyc o utrzymanie, ewentualnie jakiś środek tabeli, tak więc przygodę z pucharem mogą potraktowac poważnie, by zajśc w nim jak najdalej,nie ciąży na nich zbyt wielka presja wyników, poza pewnym utrzymaniem. Napewno nie liczę na to, że w tych rozgrywkach będą upatrywac szans na europę ????
Zatem wydaję mi się, że te dwie drużyny dzieli piłkarska przepaśc i awans z Puław wywiezie Piast Gliwice.
Tak więc gdyby, tylko buk wystawił ofertę na ten mecz z handi, to można by brac w ciemno, ewentualnie 2/2 polowa/koniec jest wystawiony za 2,45.
Powodzenia!!
⛔100
 
K 8

kolodziejes

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, liga mistrzow
Godzina : 19:45
Spotkanie : kloten vs salsburg
Typ : 2
Kurs : 2.00
Bukmacher: sts

Tak wiec, polecam ten mecz ze wzgledu na swietna postawe salsburga na poczatku sezonu (8 wygranych meczy z rzedu) i beznadziejna forme kloten (14 porazek z rzedu). Bilans Salsburga wynosi w lidze austriackiej (18/7, 4 mecze wygrane z rzedu, 0 porazek) jak i w lidze mistrzow (14/7, 3 zwyciestwa 1 porazka ). kloten natomiast nie radzi sobie ani we wlasnej lidze ( 9:22, 0 zwyciestw, 5 porazek) jak i lidze mistrzow ( 4:13, 4 porazki 0 zwyciestw). Szczerze polecam ten meczyk, pozdrawiam i zycze duzych wygranych ????
⛔100 - zły bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 0

goodinbet

Użytkownik
Dyscyplina: HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Madrid - Elche
Typ: BTTS - Nie
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza: Real gra u siebie, spodziewać się więc można dominacji i kontrolowanej gry. W ostatnich meczach traci wiele bramek, wiele głupich bramek, jutro w pierwszym składzie prawdopodobnie wyjdzie Keylor Navas dla, którego to będzie debiut na Santiago. Typ jest ryzykowny ze względu na to, że obrona jest kontuzjowana, Pepe narzeka na bóle mięsniowe, Ramos ma uraz stopy ale może jutro zagrać, Carvalaj wraca po kontuzji. Typ warty gry, fatalna passa tracenia goli musi zostać przerwana, nastąpi to już jutro.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: Chicago Cubs - St. Louis Cardinals
Typ: St. Louis handicap -1,5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Sportingbet
Start: 02:05

Analiza : Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z MLB, a dokładniej pojedynek pomiędzy Chciago Cubs a St. Louis. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości, która w tym spotkaniu wystawia swojego świetnego miotacza ... Wainwright A. [STL] (19-9) notuje w tym sezonie świetne 2,45 ERA ! Goście cały czas w wyścigu o pierwszą trójkę dającą awans do playoffs, więc będą mocno zdeterminowani żądzą zwycięstwa. To będzie raczej mecz pod Cardinals. Jeśli chodzi natomiast o drużynę gości to zajmują oni 13 miejsca w tabeli bez żadnych szans na awans ... wystawiają oni dzisiaj na miotacza Wooda T. [CHI] (8-12) z bardzo słabym 4,86 ERA w tym sezonie. Wydaje mi się ze St. Louis nie powinno mieć dzisiaj problemów pomimo gry na Addison St, w Chciago . Statystyki w dzisiejszym meczu pokazują 62,7% szans na zwycięstwo gości ???? W tym meczu daje handi -1,5 po kursie 1,87 .. dla mniej odważnych polecam zagrać czystą dwójkę ;)
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Madryt - Elche
Typ: Elche strzeli gola w pierwszej połowie meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jest to bardziej typ przeciwko Realowi niż wielka wiara w umiejętności drużyny Elche. Real Madryt to drużyna, która składa się praktycznie z samych wielkich gwiazd jeśli chodzi o formacje ataku i pomocy. W związku z tym grają oni bardzo odważnie, do przodu, narażając się często na kontrataki. Nic więc dziwnego, że tych goli tracą dużo. Jedynie w meczu z Cordobą udało im się wygrać mecz do zera, w pozostałych spotkaniach tracili gole i to po co najmniej dwa w każdym z pozostałych trzech spotkań. Strzelić dwa gole Realowi Madryt udało się Deportivo La Coruna w ostatnim spotkaniu oraz Atletico Madryt. Aż cztery gole zafundowała piłkarzom z Madrytu drużyna Real Sociedad ogrywając ich 4:2. W Lidze Mistrzów Real Madryt także czystego konta nie zachował tracąc gola z Basel. Elche jak dotychczas grało dwa mecze na wyjeździe. W pierwszym spotkaniu nie udało im się strzelić gola, ale grali z Barceloną. W drugim swoim wyjazdowym meczu strzelili aż trzy bramki z Rayo Vallecano, w tym jednego gola strzelili w pierwszej połowie. Kurs jest wart ryzyka, bo Real zapewne szybko zdobędzie pierwsze bramki i nie sądzę, by przywiązywali w tym meczu wielką uwagę do defensywy, bo nie ma takiej potrzeby, stąd Elche powinno coś strzelić, może nawet już w pierwszej połowie.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Polska, Puchar Polski 1/16 finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Typ: over 2,5
Kurs: 2,00
bwin
Na dwudziestą zaplanowano pojedynek Pucharowy pomiędzy zespołami Widzewa Łódź i Śląska Wrocław. Moim zdaniem ciężko jest tu wskazać zdecydowanego faworyta choć ciut więcej szans daję zespołowi gości. Gospodarze zajmują obecnie czternaste miejsce w ligowej tabeli, jedno oczko nad miejscem barażowym. Jak dotąd w ligowych zmaganiach na swoim obiekcie zagrali pięciokrotnie i tyleż tez razy remisowali. Wrocławianie natomiast w Ekstraklasie plasują się na piątym miejscu. Śląsk na wyjeździe wygrał tylko raz. Ktoś zaraz napisze że statystyki ligowe mają się ni jak do Pucharu ale zapewne ani jedni ani drudzy nie będą chcieli odpuścić tego spotkania. Biorądz pod uwagę mecze wyjazdowe Śląska w tym sezonie to na cztery rozegrane trzy zakończyły się overami. Podopieczni potrafili przecież strzelić trzy gole na Łazienkowskiej co zdarza się to rzadko komu i zaaplikowali trzy trafienia Jagielloni. Zarówno dla jednych jak i drugich będzie to premierowy występ w tegorocznej edycji Pucharu Polski gdyż obie ekipy grały w ubiegłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej co premiuje ich startem od 1/16 finału. Zwycięzca tej potyczki zagra z triumfatorem pary Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk. Ja jestem zdania że wynik overowy w tym spotkaniu jest wielce prawdopodobny. Kilku graczy z Wrocławia jest w dobrej dyspozycji strzeleckiej. Robert Pich pięć trafień, Flavio Paixao cztery, trzy trafienia zaś Sebastian Mila i wielce prawdopodobne jest że któryś z nich wpisze się na listę strzelców o ile trener wypuści komplet tych graczy na boisko.
✅100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Liga Regionalna Zachód
Spotkanie: Wiedenbruck - Oberhausen
Typ: over2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Machete podoba się bardzo ten mecz, spotkanie drużyn ze środka tabeli, które jeżeli grają ze sobą to zaczyna się wymiana ciosów!
H2H
05.04.14 Wiedenbruck - Oberhausen 2 : 3
05.10.13 Oberhausen - Wiedenbruck 2 : 2
23.03.13 Oberhausen - Wiedenbruck 1 : 3
18.08.12 Wiedenbruck - Oberhausen 2 : 3
03.07.11 (towarzyski) Wiedenbruck - Oberhausen 2 : 2
W każdym meczu minimum 4 gole, Machete potrzebuje tylko 3!
Wiedenbruck zaskakująco dobrze wystartowali w tym sezonie -&gt; 6 miejsce w tabeli, dobra forma z trzema wygranymi pod rząd, u siebie w tym sezonie notują następujące rezultaty: 1-0, 3-1, 1-2, 0-3, wyniki raczej wysokie po za jednym spotkaniem z Aachen, które ma drugą najlepszą obronę w lidze i strzela mało bramek. W poprzednim sezonie Wiedenbruck bronili się przed spadkiem, zajęli ostatnie bezpieczne miejsce w lidze z zaledwie 30 punktami, teraz po 8 kolejkach maja już 14. W przerwie miedzy sezonowej do klubu przyszło aż 11 nowych zawodników, jak widać był to dobry ruch.
W zespole szaleje na lewym skrzydle Kamil Bednarski, polskiego pochodzenia pomocnik w 7 spotkaniach strzelił 4 bramki i jest najlepszym egzekutorem w drużynie.
Kontuzje puki co omijają gospodarzy, jedynie (albo aż) kapitan zespołu lewy obrońca Mariusz Rogowski (7/0) ma problemy z kostka, wraca po kontuzji, w piątek wszedł w końcówce (88min) w wygranym meczu wyjazdowym 3-1 z rezerwami Bochum. Dzisiaj raczej od pierwszej minuty go nie zobaczymy.
Oberhausen jest na 8 miejscu w tabeli i traci 2 punkty do dzisiejszego rywala. W drużynie gości najlepszym strzelcem jest napastnik Dawid Jensen, w 8 spotkaniach strzelił 4 gole. Na wyjazdach w tym sezonie notują rezultaty:
1-1, 4-4!, 2-2, 0-3, również overowe rezultaty, tylko z rezerwami Koln nie było minimum 3 goli.
Szczególną uwagą zwraca szalony mecz z RW Essen 4-4. Jak widać Oberhausen na wyjazdach nie potrafili jeszcze wygrać, częste bramkowe remisy. Także BTS również do gry. A są jednym z faworytów do wygrania ligi, na razie graja poniżej oczekiwań, tracą już 10 pkt do Viktoria Koln.
Kontuzje u gości mało istotne: prawy obrońca C. Caspari (0/0) i napastnik M. Smykacz (0/0).
Machete się rozpisał i zachęca do gry na over.
Czeka nas dzisiaj emocjonujący pojedynek, oby bogaty w bramki jak dotychczas! Najlepiej 2-3 jak poprzednich dwóch sezonach!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom