>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypad stopem na mecz do Włoch

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Co prawda ostatnie dni są trochę cieplejsze, śniegu też zdecydowanie mniej, ale temperatura wciąż tylko nieznacznie przekracza zero. Wpadł mi do głowy ciekawy pomysł: kilkudniowy, niskobudżetowy wypad na stopa na mecz do Włoch. Sprawdzam, ceny biletów na drugą ligę mieszczą się w widełkach 10 - 20 euro (oczywiście nie biorę pod uwagę trybun Vip, tu jest trochę drożej). Plecak z wałówą na kilka dni, ogrzanie zada nad Adriatykiem, mecz, szybkie zwiedzanie okolic i powrót do domu na ciepły barszcz z Winiar :grin: Nocowanie na couchsurfingu.
Tym samym głównym kosztem jest cena biletu.
Termin do ustalenia, najlepiej jak najszybciej, bo nudzi mi się w domu ???? Zainteresowanych witam z otwartymi ramionami :grin:
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
23.03 odbędzie się mecz ligi włoskiej Lazio - Milan. Na chwilę obecną nie widzę jeszcze możliwości zakupu biletów, aczkolwiek sprawdziłem, jak wygląda opcja zakupu na niedzielny mecz z Atalantą. Bilety jak najbardziej dostępne, stadion podzielony na osiem sektorów, każdy sektor oznaczony - pokazane, ile biletów dostępne. 7 sektorów dostępność biletów &quot;High&quot;, jeden &quot;Low&quot;.
Bilety na łuki po 16 euro, także cena naprawdę śmieszna, trybuna środkowa - 35 - 50 euro, przeciwna - 70 euro, najlepsze miejsca po 120 euro. Cena na Milan pewnie będzie wyższa, ale mi odpowiadają całkowicie miejsca na łukach, myślę, że więcej niż 30 euro nie powinno być.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, wysyłam mail do Lazio z pytaniem o ceny biletów na poszczególne sektory na 23.03.

Proponuję wyjazd 21.03, wcześnie rano, powrót następnego dnia po meczu, liczę max 2 dni na spokojny dojazd. Posiadam konto na Couchsurfingu, także od razu po zgraniu szczegółów jestem w stanie szukać hosta. Co prawda po włosku nie mówię, ale angielski opanowany, na komendzie dogadam się bez problemu :p Zainteresowani - feel free to contact me :cool:
 
Do góry Bottom