>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2014

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Analizy, dyskusja i typy dotyczące towarzyskich spotkań klubowych w 2014 - to wszystko tu. W przeciwieństwie do spotkań międzypaństwowych tu nie ma takich obostrzeń jak oficjalne terminy, wiele spotkań rozgrywa się bez baneru federacji. Co za tym idzie samych spotkań jest o wiele więcej, już w styczniu możemy spodziewać się pierwszych spotkań, w kilku ligach mamy do czynienia z dłuższą zimową przerwą i to właśnie drużyny z takich lig jak Polska czy Niemiecka będą już na początku roku grać towarzysko.
Zapraszam do dyskusji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mecz towarzyski
⚽ PSG - Real Madryt
PSG lub remis ::: 1,73 ::: Bet365 ::: 1/10
PSG DNB ::: 2,50 ::: Bet365 ::: 1/10

Dopiero zaczął się nowy rok, a już mamy taki wielki szlagier, choć tylko towarzyski. O szczegółach meczu możecie przeczytać tutaj. Pojedynek Ronaldo vs. Ibrahimovic itd.
Wracając do rzeczy i patrząc na ten mecz przez pryzmatu bukmacherski to na PSG mamy value. Wiele razy pisałem, że klub z Paryża jest dla mnie top 5 Europy i kursy na nich są często zawyżone. Mecz z cyklu 50/50 szans, a nawet delikatnie faworyzowałbym tutaj PSG które sponsora ma z Kataru, a grają w Doha. Wychodzi na to, że jutro zagrają na oczach swojego sponsora, kurs ponad 3,00 na PSG to value! Mecz towarzyski = mecz przyjaźni więc nie wykluczam tutaj także remisu.
Wynik: 0:1 ⛔
 
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
PSG-Real Madryt
Mam tu podobne zdanie jak Shakal. Z tego co czytałem, nie wszyscy w Realu byli zachwyceni podróżą do Kataru. PSG spędziło na miejscu prawie tydzień, pewnie niczego im nie brakowało na miejscu. Po wypowiedziach na konferencji prasowej wygląda na to, że chcą wygrać ten mecz i myślę, że zagrają w składzie bardziej przypominającym pierwszą 11-kę niż rywale. Na meczu pojawi się sporo osób z lokalnego establishmentu, a ich właścicielowi pewnie też zależy na zwycięstwie, choćby ze względów prestiżowych.
1. PSG (+0,5ah) 1,97 4/10 (comeon)
2. PSG 4,0 2/10 (comeon)
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Zgadzam sie z chłopakami wyżej, ponad to, z tego co pamiętam mecz ten jest pochodną transferu Carlo Ancelottiego. Różne rzeczy mogli przy tym ustalić, jednak uważam, że na porażkę Real sie nie zgodził, więc stawiam na remis, ewentualnie handi w którąś ze stron
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
PSG - Real Madryt
Typ: 1X ⛔
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Myślę, że warto iść w stronę PSG przy takim kursie. Spodziewałem się coś w okolicy 1,50 a tu 1,90, więc biorę i nie pytam. Paryżanie będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony w Dubaju przed szejkami. Ostatni pojedynek rozegrany również towarzysko, przed sezonem, 5 miesięcy temu przegrali co prawda 1:0. Dziś jednak nie sądzę aby tak było. W PSG wystąpią największe gwiazdy, z Ibrą na czele, który mimo wszystko będzie chciał się lepiej zaprezentować od Ronaldo i zagra bez taryfy ulgowej. Ancelotti wątpię aby trzymał długo swoje gwiazdy na boisku, bo ma ważniejsze spotkania w lidze. Dla Paryżan taki mecz jest prestiżowy. Będą chcieli udowodnić, że dobijają do europejskiej czołówki wielkimi krokami.

Przewidywane składy:
Real Madryt: Diego López; Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Luka Modrić; Ángel Di María, Isco, Cristiano Ronaldo; Karim Benzema.
Paris Saint-Germain: Salvatore Sirigu; Gregory van der Wiel, Thiago Silva, Alex, Maxwell; Blaise Matuidi, Marco Verratti, Thiago Motta; Edinson Cavani, Zlatan Ibrahimović, Ezequiel Lavezzi.
Warty uwagi jest kurs na remis w tym meczu. Jeszcze przed chwilą bet365 oferował 4.00, teraz już 3.75.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
PSG - Real Madryt

TYPY:

Under 3,5 - 1,72 ✅
PSG -1,5 gola - 1,52 ✅
BTS NIE - 2,70 ✅


BUK: MILENIUM


Dla mnie te kursy to nieporozumienie. Tam więcej niż 4 bramki? Albo PSG dwie? Dla mnie to jest mecz na 1-0 lub 0-1 ✅. Nie sądzę, że obie drużyny będą się jakoś strasznie szarpac. Warto wspomniec, że w tamtym roku 27 lipca obie drużyny grały ze sobą i wtedy padł wynik 1-0 dla Realu. Warto spróbowac szczególnie under 3,5... Dla mnie pewniak na dzisiaj po fajnym kursie. Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Real - PSG, 15:45
Real Madryt - Paris Saint-Germain
Kursy na Real mocno spadły, na overy także - a to taki trochę mecz na remis bez większej spiny i nagonki na zwycięstwo. Mecz na pewno prestiżowy, teoretycznie ważniejszy dla PSG - ale moim zdaniem nikt tutaj specjalnie w poczynania angażował się nie będzie. Mecz dla kibiców i szejków, których na stadionie będzie wielu, aby mieli trochę zabawy. Powinno być niby wiele goli, szans na bramki i ładnych akcji - kadry meczowe mocne [via strony klubowe], awizowane składy także [via Marca], ale pamiętajmy, że to nadal tylko mecz towarzyski i tutaj nogi będą odstawiane i w ogóle - nikt urazu nabawić się nie będzie chciał na początku roku, zwłaszcza ze to co ważniejsze to przyjdzie za jakiś czas.
W pierwszej chwili miałem pobrać BTS-a, bo wydaje mi się dość prawdopodobne 1:1, ale kursy tak niskie, że nie warte ryzyka. Bwin jak zawsze nie zawiódł i wystawił zakład po dobrym kursie na remis do przerwy lub koniec meczu. W mojej ocenie nikt tutaj specjalnie na zwycięstwo nie będzie się napalał i mocną grę.
Remis taki najbardziej prawdopodobny w tej potyczce - wejdzie po 45&#39; lub 90&#39;.
Real - PSG: X @ 1.80 Bwin [1:0 ⛔ Spokojnie mogli przynajmniej remis wymęczyć, bo sytuacji mieli.] (zakład wygrany, gdy wytypowany wynik będzie w połowie lub na koniec spotkania)
 
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
Skład Realu, czekam na PSG:
Real Madryt: Diego López, Álvaro Arbeloa, Sergio Ramos, Nacho, Jorge Casado; Xabi Alonso, Asier Illarramendi, José Rodríguez; Cristiano Ronaldo, Álvaro Morata, Jesé
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Skład PSG:
Sirigu, van der Wiel, Thiago Silva, Alex, Digne, Verratti, Motta, Matuidi, Ibrahimovic, Cavani, Lavezzi
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Real Madryt - Paris Saint Germain
Typ: Strzelec gola - Cristiano Ronaldo ⛔
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O Ronaldo pisałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4076772. Ostatnie 2 akapity a szczególnie ten ostatni to główny argument mojego typu.

Do tego Ronaldo uwielbia takie mecze, chociażby ostatnio gdy grali z Chelsea przed sezonem też niby o nic a jednak a to genialny wolniaczek a to genialne wejście i bramka z głowy i bramki się sumują. Dzisiaj wiadomo, karne, czy wolne to też dodatkowe szanse na gola. I dmuchany przez media pojedynek ze Zlatanem (jak się skończył ostatni miedzy zawodnikami wszyscy dobrze wiemy).

Skład Realu wygląda następująco: Diego López, Álvaro Arbeloa, Sergio Ramos, Nacho, Jorge Casado; Xabi Alonso, Asier Illarramendi, José Rodríguez; Cristiano Ronaldo, Álvaro Morata, Jese co tylko utwierdza mnie w typie bo ewidentnie widać, kto tutaj będzie odpowiedzialny za strzelanie goli. Myślę, że na jakieś 60 minut Portugalczyka możemy śmiało liczyć.

A tutaj jeszcze link do ciekawego artykułu a propo CR7: http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&amp;id=49554

Powodzenia !
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Trzeba obiektywnie przyznać ( a jestem kibicem Realu) , że Paryżanie mogli wygrać różnicą 2-3 bramek. Furę szczęścia miał Lopez w bramce. Nie oglądam regularnie L1 ale Cavani to jakiś drewniany jest. Dwie sytuacje miał z prostego podbicia ale piłka przeleciała daleko od bramki a o setce to nie wspomnę. Real oprócz akcji bramkowej to słupek Jose i poprzeczka Benzemy. Postawiłem na PSG, myślałem, że dwie różne 11 Realu zostaną stłamszone przez pierwszy garnitur Paryżan. Jednak boisko wszystko zweryfikowało. Oby w nowym roku Real miał tyle szczęścia co w tym meczu. Bo w PD, PK i LM nie będzie łatwo.
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Spotkanie: Wolfsburg (Ger) – Vitesse (Ned)
Typ: Wolfsburg (Ger)
Kurs: 1,80
Buk: Unibet
Analiza: Cóż można powiedzieć o tym meczu, towarzyski a więc dość ryzykowny. Na dodatek naprzeciw drużyny wilków staje lider holenderskiej Eredivisie. Drużyna Wolfsburga miała niezbyt udany początek sezonu, mimo bardzo dobrej gry wyniki nie były takie jakich się spodziewano. Transfery letnie okazały się trafione jednak nie przynosiły one początkowo punktów. Jednak od połowy października po trzech porażkach z rzędu nadszedł przełom i w ciągu następnych 11 kolejek wilki nie zaznały żadnej porażki. Cały zespół w końcu zaczął dobrze pracować jak naoliwiona maszyna do zdobywania punktów. Z tego co słyszałem, w zimie mają dość spory budżet na transfery gdyż chcą powalczyć o miejsce premiowane grą w lidze mistrzów. Jest to decydujący moment dla wielu zawodników aby pokazać się z dobrej strony i zaprezentować swoją przydatność dla drużyny własnie w tym towarzyskim spotkaniu, dlatego sądzę, że determinacji i zaangażowania drużynie z Wolfsburga nie powinno zabraknąć. Drużyna Vitesse dość nieoczekiwania lideruje w eredivisie, z pewnością grają całkiem fajną dla oka piłkę a dodatkowo mieli trochę szczęścia w meczach z gigantami tamtejszej ligi. Mimo wszystko do tej pory tych punktów uzbierali najwięcej i znajdują się na pierwszym miejscu. Sądzę, że w tym meczu będą skazani na porażkę z wyżej notowanym rywalem, warto pamiętać że liga holenderska plasuje się zdecydowanie niżej niż silna bundesliga. A w dodatku mierzą się z pretendentem do miejsca na podium. Mecz wydaję się w miarę pewny dlatego zachęcam do stawiania typu.
admin: usunięte
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bayer - Heerenveen over 3 1,93 pinnacle

Nie wiem dlaczego ludzie zagrali under, może mają info, że mecz będzie grany 2 razy 30 minut.
Obie ekipy są bramkostrzelne, dwa lata obie ekipy grały ze sobą i było 4-2 dla Holendrów, Heer zrobiło over rok temu z Hoffenheim, nawet z underową Osasuną, nie mogę widzieć takiej linii.
Widziałem multum spotkań obu ekip, a Heer towarzysko nigdy się nie broni, oglądaliście mecz z Olympiakosem ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Wiślacy w sobotę rozpoczęli zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim, a do Frankfurtu polecą samolotem. Powrót zaplanowany jest na poniedziałek rano. Wtedy też odbędzie się sparing z Chrobrym.
Nie polecieli, bo były złe warunki, wyruszyć mieli dzisiaj o 10.30
Można było się spodziewać, że nic dobrego nie wyniknie z sparingu, który wypał w ostatniej chwili. Eintracht wygrał 2-0
ciekawe jakie kursy wystawią na jutrzejszy mecz z Chrobrym, bo biorąc pod uwagę całe to zamieszanie, podmęczenie po dzisiejszym meczu, może będzie warto spróbować uderzyć przeciwko Wiśle
do tego info jeszcze z Grodziska
&quot;Bez kilku podstawowych zawodników rozpoczęła przygotowania Wisła na pierwszym zimowym obozie. Brakuje kadrowiczów oraz kilku graczy, którzy głównie z powodów zdrowotnych nie mogą kontynuować treningów. W Grodzisku nie ma oczywiście Michała Miśkiewicza i Pawła Brożka. Obaj, wraz z reprezentacją Polski, trenują pod okiem Adama Nawałki w dalekim Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) i dziś być może wystąpią w towarzyskim meczu z Norwegią. Dwa dni później &quot;Biało Czerwoni&quot; zmierzą się z Mołdawią i po tym meczu obaj wiślacy dołączą do trenujących kolegów z klubu.


W Wielkopolsce nie ma też drugiego z braci Brożków - Piotra. Lewego obrońcę Wisły dopadła poważna infekcja i musiał on pozostać w Krakowie. Przewiduje się jednak, że w trakcie zgrupowania uzupełni kadrę Smudy.
Nie ma natomiast szans, by do Grodziska pojechali Rafał Boguski, Marko Jovanović i Paweł Stolarski. Ostatni z wymienionych został zesłany do rezerw i jeśli Wisła nie dojdzie do porozumienia z Lechią w sprawie wcześniejszego transferu, to wiosnę spędzi w trzeciej lidze. Boguski ma natomiast problemy z łękotką.
&quot;
Austria Wiedeń także zagra z dnia na dzień. Dzisiaj zremisowali z Dresden 0-0. Był to ich pierwszy mecz. Z tego co czytałem to nie było kolorowo jeżeli chodzi o grę Austrii, narzekano na brak świeżości po dwutygodniowym okresie przygotowawczym. Do 63 minuty grała część zawodników, następnie rotacje. Generalnie nie popisali się.
Jutrzejszym rywalem Austrii będzie St Gallen
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Skład Wisły na mecz z Chrobrym,trzeci skład praktycznie
Zając - Fryc, Nalepa, Uryga, Martins - Burdenski, Lucas, Popovic, Szewczyk, Guerrier - Klarjic
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
SC Olhanense ₋ Lokomotiv Moskwa over 2,5 / 1.67 @ WilliamHill
vs

Analiza: &quot;..portugal poor side Olhanense in little problems Femi 15/1, Dionisi 12/3, Cekestino 14/1,
Seric 4/0, Jander 11/0, Mehmeti 14/2 and Krodrup 9/0 all have problems with injuries..&quot;

Ostatnie mecze Olhanense :

Drużyna Lokomotiv 5 dni temu wygrali 5:0 z Esperança de Lagos (odpowiednik naszej II ligi).

 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Salzburg - Zenit 2,5 bet365 ⛔
Dinamo Buk. - Czernomorets Odessa 2,5 bet365 ⛔

Dla mnie obie ekipy to faworyci w tych meczach.
RB pokonało ostatnio 3-0 Bayern, wiem że Niemcy zagrali bez kluczowych graczy na skrzydłach,
ale i tak gra Austriaków starczy na Zenit, który jest bardzo słabo w tym roku.
Rumuni przegrali oba sparingi, Ukraińcy w ostatnich latach spory progres,
dla mnie dadzą sobie radę z Dinamo jak Metallist Charków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
amunike 592

amunike

Użytkownik
FC Chiasso - FC Sion 1X 2.16
Unibet
Poczytalem troche na temat tego spotkania i uwazam, ze 1X na drugoligowca spod wloskiej granicy to spore value. Goscie wyraznie traktuja to spotkanie ulgowo i dopiero w...niedziele wrocili z przygotowan na Cyprze, gdzie rozegrali kilka spotkan - wygrali z grozna Ufa 1-0, ale potrafili przegrac chocby z Botevem 1-2. Wyniki wiec srednie, jednak to okres przygotowawczy i tutaj poprawia sie umiejetnosci, a nie gra pod wynik. Licze, ze trener Sionu da odpoczac nieco swoim najlepszym zawodnikom, a moze nawet do Chiasso pojedzie 2 sklad/juniorzy? Byloby to logiczne, skoro 1 zespol dopiero kilka godzin temu przylecial z Cypru. Sion jak widze ostatnio w sparingach nie wypruwal sobie zyl i w 11 meczach wygral tylko 2 razy.
Dla Chiasso to bardzo wartosciowy przeciwnik. Poza tym graja u siebie, kibice maja bezplatne wejsciowki. Nie tak dawno wygrali z mocna Cesena 3-2.
Poza tym obie ekipy graja w weekend ligowe mecze. Dla Sionu przyda sie wiec odrobina swiezosci i watpie, zeby grali typowo pod wynik.
Jesli podoba Ci sie typ - kliknij prosze &quot;dzieki&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Hannover 96 - St Pauli Wynik: 2-2 (St. Pauli prowadziło 2-0 do 78 i pózniej no cóż trudno, ale i tak warto było zagrać DNB )
St. Pauli 2.40⛔
St. Pauli DNB 1.83
X2 1.53✅
i dla zabawy
St. Pauli Do przerwy/koniec meczu 4.00⛔
Bet365


Szczerze mówiąc kiedy tylko zobaczyłem, że to spotkanie zostanie rozegrane jutro w samo południe, a przy tym kursy jakie zostały wystawione, to od razu pomyślałem, że nie mogę przejść obok czegoś takiego obojętnie. A więc po pierwsze, Hannover 96 właśnie teraz rozgrywa spotkanie w ramach 19 kolejki Bundesligi z Gladbach, wychodzi na to, że jutro zagrają zapewne zawodnicy, którzy dzisiaj nie rozegrają całego spotkania i reszta z drugiej drużyny. Po drugie odpaliłem stronkę St. Pauli, oczywiście oficjalna a tam od razu wita mnie taki tekst: &quot;Generalprobe gegen Hannover 96&quot;, czyli każdy może się domyślić o co chodzi. Będzie to ostatnie spotkanie sparingowe przed rozpoczęciem rundy wiosennej w 2 Bundeslidze. Skład praktycznie optymalny, nie zagra jedynie Fabian Boll.
14.11.2013 obydwie drużyny spotkały się ze sobą i padł remis 2-2 tylko, że wtedy była chyba przerwa na mecze reprezentacyjne, a więc Hannover dysponował dużo mocniejszym składem, bo za wielu reprezentantów nie ma.
Mecze sparingowe drużyny St. Pauli w 2014:
19.01.2014 Śląsk Wrocław 0-0
22.01.2014 TSV 1860 2-2
24.01.2014 Bayern II 3-2 dla St. Pauli
Także myślę, że warto to pograć najlepiej w bezpieczniejszej opcji z DNB za większą kasę. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Slovan Bratysława - Zlin AH(0:1,5) 1 1.96 Marathonbet
Spotkanie towarzyskie pomiędzy Slovan Bratysława a Zlinem. Gospodarze to lider słowackiej ekstraklasy, który ma za sobą już sporą ilość sparingów, prezentując w nich niezłą dyspozycję, słabsze zespoły bez problemu ogrywali, przeważnie różnicą 3 bramek, a w ostatnim pokonali trzeci zespół ligi węgierskiej 1:0. Są zdecydowanym faworytem tego spotkania, ponieważ goście grają zaledwie w drugiej lidze czeskiej i są tam na 14 miejscu i będą się bronić przed spadkiem. W sparingach grali tylko ze słabymi zespołami, na swoim poziomie i wychodziło to im różnie, dziś ze Slovanem, powinni przegrać min. 3 bramkami. Oba zespoły do rozpoczęcia ligi mają jeszcze spory kawał czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom