>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Forum Bukmacherskie

P
przestrzalninja
chodzi zapewne o strefe vip, ale aktualnie kryteria przyjete w dziale 'kupony ze statystykami' z vipami nie maja nic wspolnego... moze tam trafic kazdy grajacy agresywna progresja.
salva
salva
o właśnie już jej nie ma i nie bedzię?
P
przestrzalninja
podobno ma byc... nie wiem kiedy, bo to ma byc jest od kilku miesiecy.
P
przestrzalninja
zapytaj sie w dziale 'administracja' oni tam maja info z pierwszej reki xd
salva
salva
bo ja wracam, polecasz kogos typy obserwowac moze masz juz jakis gosci co patrzysz co graja??
P
przestrzalninja
ja? ja patrze w lustro xd typow tutaj nie szukam, rozum swoj mam i to polecam kazdemu miec swoj rozum xd przeciez tutaj walniesz sobie 100j na typ, wejdzie i potem 40 razy po 1j zeby nie stracic zielonego tematu xd jesli juz mialbym kogos polecac to gy gy cavel taki nick, bo ladnie przedstawia swoje statystyki i nie sciemnia rozrzucajac stawki a jego temat da sie odzwierciedlic w rzeczywistosci.
P
przestrzalninja
malo jest zielonych tematow, ktore da sie odwzorowac w rzeczywistosci... to ze ktos ma zielony temat nie znaczy, ze w realnym zyciu zrobisz to samo... regulamin dzialu sie zmienil i trzeba patrzec z przymruzeniem oka na to co sie tam dzieje.
salva
salva
bardziej chodziło mi o to ze sa np goscie co se stawiaja(mozna popatrzec na tabele i postawic), a sa goscie co stawiaja i sie znaja na dalej dyscyplinie( interesuja sie nia poprostu)
P
przestrzalninja
xd to nie wiem czy sa tacy jak tutaj ludzie reklamuja sie skutecznoscia typow a nie patrza na to po jakim kursie jest ta skutecznosc xd zapytaj lepiej kogos innego albo zaloz temat kogo warto obserwowac, bo ja nie mam pojecia xd
P
przestrzalninja
albo nie... gy gy cavel i xavi90 jesli mialbym kogos obserwowac kto sie zna i kto wie, ze kurs i skutecznosc sa polaczone to ich wlasnie. tak to raczej nie wiem, bo nie patrze na to kto co napisal tylko co kto napisal
salva
salva
dzieki
Do góry Bottom